Závody
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Staré Jesenčany | 2 | 2.000 | 45 | |
2 | Hradec Králové | 2.5 | 2.000 | 44 | |
3 | Zámrsk | 4 | 6.000 | 43 | |
4 | Mnichovo Hradiště | 4.5 | 3.000 | 42 | |
5 | Plotiště nad Labem | 5 | 3.000 | 41 | |
6 | Semily | 6 | 3.000 | 40 | |
7 | Vysoké Mýto | 6 | 2.000 | 39 | |
8 | Zámrsk | 6 | 1.000 | 38 | |
9 | Hradec Králové | 7 | 0.000 | 37 | |
10 | Hradec Králové | 7.5 | 0.000 | 36 | |
11 | Trutnov | 8 | 0.000 | 35 | |
12 | Lanškroun | 8.5 | 5.000 | 34 | |
13 | Jaroměř | 8.5 | 1.000 | 33 | |
14 | Zdelov | 9 | 0.000 | 32 | |
15 | Lípa nad Orlicí | 9 | 1.000 | 31 | |
16 | Libišany | 9 | 0.000 | 30 | |
17 | Sezemice | 9.5 | 4.000 | 29 | |
18 | Sezemice | 10 | 1.000 | 28 | |
19 | Mikulovice | 10.5 | 1.000 | 27 | |
20 | Bakov nad Jizerou | 10.5 | 0.000 | 26 | |
21 | Choceň | 11.5 | 3.000 | 25 | |
22 | Pardubice | 11.5 | 0.000 | 24 | |
23 | Všechlapy | 12 | 4.000 | 23 | |
24 | Mnichovo Hradiště | 12 | 1.000 | 22 | |
24 | Mlázovice | 12 | 1.000 | 22 | |
26 | Hradec Králové | 12 | 0.000 | 20 | |
27 | Nechanice | 12.5 | 2.000 | 19 | |
28 | Lanškroun | 12.5 | 1.000 | 18 | |
29 | Opočno | 13 | 1.000 | 17 | |
30 | Dobruška | 13 | 0.000 | 16 | |
31 | Třesovice | 13 | 0.000 | 15 | |
32 | Rtyně v Podkrkonoší | 13 | 0.000 | 14 | |
33 | Dražkovice | 13 | 0.000 | 13 | |
34 | Sezemice | 13.5 | 2.000 | 12 | |
35 | Hradec Králové | 13.5 | 1.000 | 11 | |
36 | Nová Paka | 13.5 | 0.000 | 10 | |
37 | Onomyšl | 13.5 | 0.000 | 9 | |
38 | Všechlapy | 14 | 1.000 | 8 | |
39 | Opočno | 14.5 | 0.000 | 7 | |
40 | Zámrsk | 14.5 | 0.000 | 6 | |
41 | Hradec Králové | 15 | 0.000 | 6 | |
42 | Pardubice | 16.5 | 0.000 | 6 | |
43 | Hradec Králové | 16.5 | 0.000 | 6 | |
43 | Hradec Králové | 16.5 | 0.000 | 6 | |
45 | Slepotice | 17.5 | 0.000 | 6 | |
45 | Jaroměř | 17.5 | 0.000 | 6 | |
45 | Chlum | 17.5 | 0.000 | 6 | |
45 | Hořice v Podkrkonoší | 17.5 | 0.000 | 6 | |
49 | Zámrsk | 18 | 0.000 | 6 | |
50 | Spyta | 19 | 0.000 | 6 | |
51 | Hradec Králové | 20.5 | 0.000 | 6 | |
52 | Hradec Králové | 20.5 | 0.000 | 6 | |
52 | Opočínek | 20.5 | 0.000 | 6 | |
54 | Nová Paka | 21 | 0.000 | 6 | |
54 | Dolní Čermná | 21 | 0.000 | 6 | |
54 | Zlíč | 21 | 0.000 | 6 | |
57 | Staré Jesenčany | 21.5 | 0.000 | 6 | |
57 | Mělčany | 21.5 | 0.000 | 6 | |
59 | Uhlířské Janovice | 22.5 | 0.000 | 6 | |
60 | Mnichovo Hradiště | 23.5 | 0.000 | 6 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Organizace závodu | (4.3333333333333) |
Losování | (4.666665) |
Revír | (2) |
Občerstvení | (4.333335) |
Vyhlášení a ceny | (4) |
Celkové hodnocení | (3.8666666666667) |
Dosud hodnotili 3 uživatelé.
Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 07.08.2021 | ||||||
Místo konání závodu | Lejšovka | ||||||
Kraj | Královéhradecký | ||||||
Název závodu | Rybářské závody Lejšovka | ||||||
Název vodní plochy | Návesní rybník Lejšovka | ||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||||||
|
|||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 63 závodníků Kosař Jiří st. - Opočno Pásler Vlastimil - Spyta Malínský Adolf - Nová Paka Janouch Miroslav - Všechlapy Houser Otakar - Všechlapy Novotný Petr - Zámrsk Novotná Jaroslava - Zámrsk Šrámek Petr - Opočínek Jiříček Jaroslav - Vysoké Mýto Šupa Josef - Hradec Králové Píša Václav - Hradec Králové Dvořák Oldřich - Mělčany Hladík Tomáš - Dobruška Novotný Jiří - Zámrsk Novotná Pavlína - Zámrsk Kulda Jiří - Rtyně v Podkrkonoší Pišl Jan - Třesovice Pazderka Adam - Hradec Králové Franěk Robert - Trutnov Vejs David - Černilov Taichner Radek - Mikulovice Vašíček Zdeněk - Opočno Staněk Václav - Hradec Králové Pětík Marek - Libišany Říčař David - Zdelov Pryl Stanislav - Pardubice Kubec Tomáš - Lanškroun Synek Martin - Choceň Kadlec František - Zlíč Brendl Patrik - Lanškroun Mokrý Jan - Uhlířské Janovice Klečák Miloslav - Onomyšl Černý Jan - Pardubice Vojtěch Václav - Mlázovice Stuchlík Jiří - Nová Paka Man Bohuslav - Hořice v Podkrkonoší Jón Richard - Chlum Poslušný Josef ml. - Lípa nad Orlicí Tobolka Milan - Nechanice Čech Zdeněk - Mnichovo Hradiště Hybner Pavel - Mnichovo Hradiště Černý Jindřich - Mnichovo Hradiště Kočí Josef - Mnichovo Hradiště Havrila Michal st. - Jaroměř Zeman Luboš - Semily Tyrych Radek st. - Hradec Králové Držmíšek Miroslav - Hradec Králové Machatý David - Jaroměř Šupol Petr - Libišany Šupol Michal - Rychnov nad Kněžnou Brodský Michal - Hradec Králové Petružálek Jiří - Plotiště nad Labem Bareš Vladimír - Slepotice Krobot Jiří - Dolní Čermná Blaščík Petr - Staré Jesenčany Syrůček Stanislav - Dražkovice Zahradník Vlastimil - Vysoké Mýto Štarman Jiří - Staré Jesenčany Chválová Lubica - Sezemice Chvála Petr - Sezemice Chvála Jan - Sezemice Kupka Tomáš - Hradec Králové Aleksandrová Alena - Hradec Králové | ||||||
|
|||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||
Způsob losování závodních míst |
Losování na každý poločas zvlášť, ruličky. |
||||||
Typ závodu |
|
||||||
Závod pro |
|
||||||
Startovné |
|
||||||
|
|||||||
Zakázané nástrahy |
dle rybářského řádu , bez rybičky nebo její části |
||||||
Krmení |
|
||||||
Chytá se na |
|
||||||
Typ revíru |
|
||||||
Osádka ryb |
cejn, plotice, kapr, amur, karas,úhoř,lín |
||||||
Bodování |
Kapr, amur, úhoř, lín 1kus=50bodů,bílá ryba a ostatní 1ks = 5 bodů. Vpřípadě rovnosti bodů na konci závodu určuje pořadí nejdříve větší počet chycených ryb za 50 bodů, pak více chycených ryb, nakonec event. los. |
||||||
Ocenění pro vítěze |
hodnotné ceny a poháry, sektorové hodnocení |
||||||
|
|||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) |
občerstvení zajištěno přímo u rybníka(guláš,klobása,točený kozel),roznáška kolem rybníka--------------------------------- Pokud by někdo měl možnost přivést rozhodčího na zapisování ryb,tak se mi ozvěte na číslo 731118604. |
||||||
Další sponzoři |
Rybářský Ráj-Hradec Králové |
||||||
Pořadatel |
Název: Trnka Aleš Email: attera1@seznam.cz Telefon: 731118604-Aleš Trnka |