Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2022 - 31.12.2022 - Závody dvojic
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 70 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 4 | 79 | 79 | 19.75 |
2 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 3 | 78 | 78 | 26.00 |
3 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 3 | 75 | 75 | 25.00 |
4 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 2 | 66 | 66 | 33.00 |
5 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 3 | 64 | 64 | 21.33 |
6 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 2 | 62 | 62 | 31.00 |
6 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 2 | 62 | 62 | 31.00 |
8 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 2 | 58 | 58 | 29.00 |
8 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 2 | 58 | 58 | 29.00 |
10 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 3 | 50 | 50 | 16.67 |
11 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 2 | 48 | 48 | 24.00 |
12 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 2 | 46 | 46 | 23.00 |
12 | Polívka Martin | Přibyslav | Pohoda team | 2 | 46 | 46 | 23.00 |
14 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 45 | 45 | 22.50 |
14 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 45 | 45 | 22.50 |
16 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 3 | 44 | 44 | 14.67 |
16 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 2 | 44 | 44 | 22.00 |
18 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
19 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | Big Fish Jihlava | 2 | 40 | 40 | 20.00 |
19 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 1 | 40 | 40 | 40.00 |
21 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 36 | 36 | 18.00 |
21 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
23 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
23 | Kratochvíl Jan | Třebechovice pod Orebem | KKM Gulášovky | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
25 | Bureš Václav | Nová Ves | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
25 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
27 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
27 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
29 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
29 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
29 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
29 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | Podorlické vydry | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
29 | Šupol Petr | Libišany | Podorlické vydry | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
34 | Kubcová Natálie | Lanškroun | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
35 | Nováková Renata | Hrobice | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
35 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
35 | Žuková Marie | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
38 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 2 | 24 | 24 | 12.00 |
38 | Klement Antonín | Chranišov | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
38 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
38 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
42 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
43 | Kratochvíl Jakub | Hradec Králové | Black Fish team | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
43 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
43 | Pětík Marek | Libišany | J.D.J. Fish Team | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
43 | Růžička Pavel | Dašice | Hungerfish team | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
43 | Taichner Radek | Mikulovice | Hungerfish team | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
48 | Mrázek Petr | Velká Hraštice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
48 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
48 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 2 | 20 | 20 | 10.00 |
48 | Čori Petr | Chodová Planá | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
52 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
52 | Turský Jindřich | Krchleby | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
54 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
55 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 2 | 16 | 16 | 8.00 |
55 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 2 | 16 | 16 | 8.00 |
57 | Trousil Lukáš | Libín | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
57 | Volf Jakub | Žďár | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
59 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
60 | Mokrá Jana | Najdek | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
60 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
60 | Vlček Petr | Častolovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
60 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
64 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 1 | 10 | 10 | 10.00 |
64 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 1 | 10 | 10 | 10.00 |
66 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
67 | Hencel Jiří | Police nad Metují | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
68 | Coufal Zdeněk | Jihlava | Big Fish Jihlava | 1 | 2 | 2 | 2.00 |
68 | Nedělka Stanislav | Velká Losenice | Pohoda team | 1 | 2 | 2 | 2.00 |
68 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 2 | 2 | 2.00 |