Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 84 termínů závodů
V minulosti zadáno 10316 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Celostátní - 01.01.2024 - 31.12.2024 - Partnerské závody



Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2024 - 31.12.2024  | 01.01.2023 - 31.12.2023  | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 300 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Trnka Aleš TřesoviceRybářský ráj Hradec Králové518918937.80
2Synek Martin ChoceňHungerfish team618318330.50
3Hladík Jiří ČastoloviceBlack Fish team616916928.17
4Vlček Petr ČastoloviceBlack Fish team616516527.50
5Vašíček Zdeněk OpočnoPoseidon fishing club Opočno415115137.75
6Blaščík Petr Staré JesenčanyHungerfish team514814829.60
7Novotný Petr ZámrskTorpedo team412712731.75
8Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 24412212230.50
9Bareš Vladimír SlepoticeVeteráni511511523.00
10Aleksandrová Alena Hradec KrálovéRybářský ráj Hradec Králové411411428.50
10Franěk Robert TrutnovJizera 24311411438.00
12Chvála Petr SezemiceHungerfish team511211222.40
13Novotný Jiří ZámrskTorpedo team411011027.50
14Machatý DavidJaroměř310910936.33
15Mrvečka PatrikTýniště nad Orlicí310810836.00
16Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team410510526.25
17Chválová Lubica SezemiceHungerfish team6959515.83
18Novotná Pavlína ZámrskTorpedo team4929223.00
19Zahradník Vlastimil PardubiceVeteráni4848421.00
20Tobolka Milan NechaniceRybářský ráj Hradec Králové2838341.50
21Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni4828220.50
22Labuť JosefRonov nad Doubravou2818140.50
23Hladík Tomáš DobruškaPoseidon fishing club Opočno3797926.33
24Havlíček Stanislav MělníkStředočeši fishing team MAVER2787839.00
25Derner ZdeněkTýniště nad Orlicí2757537.50
26Vlasta Vratislav Bakov nad JizerouMsk Mnichovo Hradiště2747437.00
27Baloun Roman ml.Heřmanův Městec2737336.50
28Brendl Patrik Lanškroun2727236.00
29Novotná Jaroslava ZámrskTorpedo team3717123.67
30Kubec Tomáš LanškrounGold Fish team2696934.50
31Doležal Lambert Žďár nad SázavouŽďárští dravci 2656532.50
32Říčař DavidZdelov2646432.00
33Pětík MarekLibišany2636331.50
34Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team3595919.67
34Žuková Marie OpočnoPoseidon fishing club Opočno3595919.67
36Vágenknecht Jiří Pardubice2585829.00
37Rubina Vladimír Liblice2555527.50
37Sobotka Jiří st.Žďár nad Sázavou2555527.50
39Vlačiha DanielBačetín2545427.00
40Dvořák OldřichMělčany2535326.50
40Pavlíček Jaroslav Žďár nad SázavouŽďárští dravci 2535326.50
40Staněk Václav Hradec KrálovéVeteráni4535313.25
43Kaderka TadeášHolice2525226.00
44Labuťová NikolPardubice2515125.50
45Brendlová KláraLanškroun2464623.00
45Luňáček LukášTýniště nad Orlicí2464623.00
45Přibyl DavidVlčice2464623.00
48Carda RadekOpočno1454545.00
48Charvát Lukáš ČernčiceRebels team2454522.50
48Polovic LadislavŽďár nad Sázavou1454545.00
51Andrž LadislavBolehošť1444444.00
51Jirásek Petr ChotěbořVysočina team1444444.00
51Krobot Jiří Dolní ČermnáBlack Fish team3444414.67
54Držmíšek MiroslavHradec Králové1434343.00
54Hapák JurijŽďár nad Sázavou1434343.00
54Johanides JakubRoveňsko1434343.00
54Lebeda ZdeněkTýniště nad Orlicí2434321.50
54Váňa Tomáš ZlosyňRebels team1434343.00
54Řípa AlešHeřmanův Městec1434343.00
60Dydňanský Roman VrbnoStředočeši fishing team MAVER1424242.00
60Kondras Přemysl PardubicePáni Krokouši 1981424242.00
60Kosař Jiří st.Opočno1424242.00
60Pekárek Pavel st.Rtyně v Podkrkonoší1424242.00
60Takács PavelSvětnov1424242.00
65Jiříček JaroslavVysoké Mýto1414141.00
66Brodský Michal Hradec KrálovéPoseidon fishing club Opočno1404040.00
66Havrila Michal ml. JaroměřMichalové a spol.1404040.00
66Ondráček Kamil Žďár nad SázavouŽďárští dravci 1404040.00
66Rudolf JaroslavVrdy1404040.00
66Svobodová ViktorieČeperka1404040.00
66Zíma BořivojRohovládová Bělá1404040.00
72Derner JaromírTýniště nad Orlicí2393919.50
72Horák PavelŽiželice1393939.00
72Nýč Karel st.Týniště nad Orlicí1393939.00
72Vlach Zdeněk ml. Ždírec nad Doubravou1393939.00
72Záhora Petr BžanyBezrybky2393919.50
77Mokrá Jana Najdek1383838.00
77Mrkosová EllenNové Město na Moravě1383838.00
77Pryl StanislavPardubice1383838.00
77Žemlička Radek Slatiňany1383838.00
81Kovačka JosefRatboř1373737.00
81Pišl LukášJavornice1373737.00
81Vágenknecht DanPardubice1373737.00
84Kašpar MartinHolice1363636.00
84Macháně RadekKrčín1363636.00
84Olbrich Jakub Bechov1363636.00
87Bureš PavelTýniště nad Orlicí2353517.50
87Hruška JiříHradec Králové1353535.00
87Javůrek JaroslavDoudleby nad Orlicí1353535.00
87Jílek PetrVír1353535.00
87Vaněk DaliborVysoké Mýto1353535.00
92Hrubeš Libor Týniště nad OrlicíBlack Fish team2343417.00
92Kalus JiříTýniště nad Orlicí1343434.00
92Mrvečka PetrTýniště nad Orlicí2343417.00
92Turský Jindřich Krchleby2343417.00
92Řehounek ŠtěpánHolice1343434.00
97Sojka MikulášPardubice1333333.00
97Vlasta TomášBakov nad Jizerou1333333.00
97Vojáček ZdeněkVilémov1333333.00
100Beránek JaroslavHradec Králové1323232.00
100Dodek LuborLupenice1323232.00
100Koudelková Jitka Nasavrky1323232.00
100Kympl LukášZlosyň1323232.00
100Paštika MilošOpočno1323232.00
100Pokorná SofieChvojenec1323232.00
100Sobotka PetrŽďár nad Sázavou1323232.00
100Svoboda MarekHradec Králové1323232.00
108Kočí Josef Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště2313115.50
108Kudry Marek Cerhenice1313131.00
108Pokorný VítChvojenec1313131.00
108Sysel JanIvančice1313131.00
108Šmídl JanRoztoky u Prahy1313131.00
108Šnicer Petr Veltěže1313131.00
114Bek LukášChvojenec1303030.00
114Hošek PetrPardubice1303030.00
114Kaminský Jaroslav Frýdštejn2303015.00
114Klein Jiří Karlovy VaryKocanda team1303030.00
114Kovář MartinKladruby1303030.00
114Vlačiha DavidBačetín2303015.00
114Zeman Luboš SemilyJizera 241303030.00
121Chaloupka Zdeněk st.Týniště nad Orlicí2292914.50
121Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team1292929.00
121Kadlec FrantišekZlíč2292914.50
121Koukal Martin st.Hvozdečko1292929.00
121Münzer Josef Nové Sedlo1292929.00
121Švancara DanielOstřetín1292929.00
127Antoš MarekBěchary1282828.00
127Brendlová PetraLanškroun2282814.00
127Bursík JakubVysoké Chvojno1282828.00
127Chýle PetrBílina1282828.00
127Icha ZdeněkHavlíčkův Brod1282828.00
127Kolečkář TomášMohelnice1282828.00
127Kubec JiříTýniště nad Orlicí2282814.00
127Wittvar Zdeněk st.Vrdy1282828.00
135Blažková KláraHradec Králové1272727.00
135Dobeš JiříRebešovice1272727.00
135Hlotan MilanSezemice1272727.00
135Janouch Miroslav Všechlapy2272713.50
135Kadlec TomášČeská Skalice1272727.00
135Kašparová Lenka JaroslavHrobické vydry2272713.50
135Kubeš JaroslavKoštice1272727.00
135Michálek Jan Otovice2272713.50
135Prokeš MilanLibochovice1272727.00
135Vacík ZdeněkHavlíčkův Brod2272713.50
145Horáček JaroslavHavlíčkův Brod1262626.00
145Hruška VáclavVestec1262626.00
145Matoušek JiříTýniště nad Orlicí1262626.00
145Mikolášik ZdeněkÚmyslovice1262626.00
145Tejnecký MiroslavZbraslavice1262626.00
145Šrámek JosefHolice1262626.00
151Bína Libor Dlouhý MostFishing team Severočeši1252525.00
151Haincová JanaStaré Ouholice1252525.00
151Ivanič AlešŽďár nad Sázavou1252525.00
151Kalus PetrTýniště nad Orlicí1252525.00
151Petružálek JiříPlotiště nad Labem1252525.00
151Polívka FrantišekOstřetín1252525.00
151Pásler VlastimilSpyta2252512.50
151Šesták FilipJaroměř1252525.00
159Chmelař MilanČastolovice1242424.00
159Doležán Nikola ChotěbořVysočina team1242424.00
159Povolný Zdeněk Karlovy VaryKocanda team2242412.00
162Chýle KarelDolní Zálezly1232323.00
162Homolka LudvíkOstrov nad Oslavou1232323.00
162Včelák AdamHolice1232323.00
165Baloun Roman st.Heřmanův Městec1222222.00
165Chmelař JakubČastolovice1222222.00
165Klapal ZdeněkČerníkovice1222222.00
165Marek MatyášVysoké Chvojno1222222.00
165Obereiter Zdeněk st.Hamry nad Sazavou1222222.00
170Jón Richard ChlumJizera 241212121.00
170Vančura JanHolice1212121.00
170Váňa JindřichPraha1212121.00
170Ševčík BořivojZlosyň1212121.00
174Dodek Lubor ml.Lupenice1202020.00
174Dolejš David1202020.00
174Jansa DavidHolice1202020.00
174Kosík MatoušAlbrechtice1202020.00
174Kulda JiříRtyně v Podkrkonoší2202010.00
174Novák RadekBlatnice1202020.00
174Němcová Hana Nasavrky2202010.00
174Shejbal LiborHolice1202020.00
174Vlk JosefPardubice1202020.00
183Kosina JaroslavBěstvina1191919.00
183Mikulík RomanČeské Meziříčí1191919.00
183Skryja MatějOstrov nad Oslavou1191919.00
183Čori Petr Chodová Planá1191919.00
187Bílek MilanZlosyň1181818.00
187Hurt MartinZbraslavice1181818.00
187Kaňák PetrBohouňovice1181818.00
187Petržílka VlastimilVojkovice1181818.00
187Pokorný VojtěchChvojenec1181818.00
187Raniak Martin TřešťBig Fish Jihlava1181818.00
187Smítka Radek BolinaStředočeši fishing team MAVER1181818.00
187Řehák Václav Police nad Metují1181818.00
195Blažek MartinHradec Králové1171717.00
195Teuber TomášJaroměř1171717.00
195Zdráhala Petr Všejany1171717.00
198Havrila Michal st. JaroměřMichalové a spol.1161616.00
198Smítka Josef ml.Kaňk1161616.00
200Beneš KarelBílina1151515.00
200Dičko SlavomírJaroměř1151515.00
200Hrubeš FrantišekDřenice1151515.00
200Klement Antonín Chranišov1151515.00
200Kolejňák RadimChodov1151515.00
200Mareš VladimírPraha1151515.00
200Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíBlack Fish team1151515.00
200Michálková Tereza Otovice1151515.00
200Samlík LiborOslavany1151515.00
209Bureš VáclavNová Ves1141414.00
209Olbrich Petr ml. Bechov1141414.00
209Pánek Vít SezemicePáni Krokouši 1981141414.00
209Zdráhala LudvíkHranice na Moravě1141414.00
213Janeček JosefHradec Králové1131313.00
213Malý FrantišekKostelní Radouň1131313.00
213Raniak MilanTřešť1131313.00
216Lochman FrantišekProseč - Martinice1121212.00
216Maček TomášVelká Jesenice1121212.00
216Nováková Renata HrobiceHrobické vydry212126.00
216Svoboda Michal Kralupy nad Vltavou1121212.00
216Vlačiha KristiánBačetín1121212.00
221Faltus JaroslavJásenná1111111.00
221Schingler KarelLovosice1111111.00
221Taichner Radek MikuloviceHungerfish team1111111.00
224Izaiasz Petr HoliceMO ČRS Holice1101010.00
224John RomanOpočno1101010.00
224Mareš PavelPraha1101010.00
224Vojáček TomášDolní Sokolovec1101010.00
224Čtvrtečka JiříRoztoky1101010.00
229Holub DavidNový Ples1999.00
229Pleskač Jan st. Libice nad DoubravouVysočina team1999.00
229Půlpán JanSlatiňany1999.00
232Lísner LadislavBohdalov1888.00
232Porazík Václav KolešovRebels team1888.00
232Smítka Josef st.Kaňk1888.00
232Zrnová JitkaBenešov1888.00
236Sládek PavelČeské Velenice1777.00
236Šrámek JanStěžery1777.00
238Bartoníček VojtěchVysoké Chvojno1666.00
238Bauer František Karlovy VaryKocanda team1666.00
238Beneš LadislavKoudelka1666.00
238Borovec MartinDolní Přím1666.00
238Bořilová PavlaPočátky1666.00
238Braborec ZdeněkSezemice1666.00
238Cao Duy DatBohdalov1666.00
238Cao Van XanhBohdalov1666.00
238Collia DanielDolní Ředice1666.00
238Divecký tomášPardubice1666.00
238Dobrovolný FrantišekBřezí nad Oslavou1666.00
238Dolek MiroslavOpočno1666.00
238Dubický JosefSmiřice1666.00
238Franc MiroslavRoztoky1666.00
238Gondek MartinPolánky1666.00
238Halamka KarelSlatiňany1666.00
238Hencel Jiří Police nad Metují1666.00
238Horák JaromírAlbrechtice nad Orlicí1666.00
238Hronovský JanHolice1666.00
238Hybner Pavel Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště1666.00
238Janáčková JaroslavaHavlíčkova Borová1666.00
238Jeřábek RadimHolice1666.00
238Kazda VáclavChrudim1666.00
238Kodad AndersVeliny1666.00
238Kolpaský JanZlosyň1666.00
238Kolář TomášKoldín1666.00
238Komárek MartinHavlíčkův Brod1666.00
238Koukol Jan ml.Chvalkovice1666.00
238Kouřil FrantišekVysoké Chvojno1666.00
238Kumprecht ZdeněkNové Město nad Metují1666.00
238Kučera VojtěchOstřetín1666.00
238Kvasnička Martin st.Kolín1666.00
238Ludvík Tomáš st.Vamberk1666.00
238Mackura Zdeněk PerninkBezrybky1666.00
238Malina Jaroslav ml.Slatiňany1666.00
238Maček MilošRoztoky1666.00
238Nekulová StanislavaDobroutov1666.00
238Němec MartinVeliny1666.00
238Oubrecht Michal Bílý KámenBig Fish Jihlava1666.00
238Peroutka Jiří st.Březí nad Oslavou1666.00
238Petříček LadislavHavlíčkova Borová1666.00
238Porazík Jakub KolešovRebels team1666.00
238Pácaltová PetraPardubice1666.00
238Ryšavý StanislavSlotov1666.00
238Růžička JosefČeperka1666.00
238Schejbal JanDolní Ředice1666.00
238Skalický PavelDolní Ředice1666.00
238Skalický VojtěchDolní Ředice1666.00
238Slanař JosefPanenský Týnec1666.00
238Svárovský BohuslavVelká Jesenice1666.00
238Ticháček VáclavHavlíčkův Brod1666.00
238Toman František ml.Jaroměřice nad Rokytnou1666.00
238Trojan RomanPardubice1666.00
238Tyrych Radek st.Hradec Králové1666.00
238Varadi Miroslav Nová Farma1666.00
238Zlatuška TomášTřebíč1666.00
238Čech RostislavTřebíč1666.00
238Černý Jan Pardubice1666.00
238Ďásek FrantišekHavlíčkův Brod1666.00
238Šabata JiříSvatý Mikuláš1666.00
238Štichauer TomášRychnov nad Kněžnou1666.00
238Šupa JosefHradec Králové1666.00
238Šustr JiříBohdalov1666.00

Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.