Žebříček - Celostátní - 01.01.2024 - 31.12.2024 - Partnerské závody
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 86 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 2 | 68 | 68 | 34.00 |
2 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 2 | 57 | 57 | 28.50 |
3 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 2 | 46 | 46 | 23.00 |
4 | Hladík Jiří | Častolovice | Black Fish team | 2 | 45 | 45 | 22.50 |
4 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
6 | Hapák Jurij | Žďár nad Sázavou | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
6 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 43 | 43 | 43.00 |
8 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 42 | 42 | 42.00 |
8 | Takács Pavel | Světnov | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
10 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 1 | 41 | 41 | 41.00 |
10 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 41 | 41 | 41.00 |
12 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Žďárští dravci | 1 | 40 | 40 | 40.00 |
12 | Rudolf Jaroslav | Vrdy | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
14 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | Žďárští dravci | 1 | 39 | 39 | 39.00 |
14 | Horák Pavel | Žiželice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
16 | Mokrá Jana | Najdek | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
16 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
18 | Kovačka Josef | Ratboř | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
19 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | Žďárští dravci | 1 | 36 | 36 | 36.00 |
19 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 36 | 36 | 36.00 |
21 | Jílek Petr | Vír | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
21 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 1 | 35 | 35 | 35.00 |
23 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
23 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
25 | Vlasta Tomáš | Bakov nad Jizerou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
25 | Vojáček Zdeněk | Vilémov | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
27 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
27 | Sobotka Petr | Žďár nad Sázavou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
29 | Kudry Marek | Cerhenice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
29 | Sysel Jan | Ivančice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
31 | Kovář Martin | Kladruby | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
31 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
33 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
34 | Antoš Marek | Běchary | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
34 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
34 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
37 | Dobeš Jiří | Rebešovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
37 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
39 | Horáček Jaroslav | Havlíčkův Brod | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
39 | Mikolášik Zdeněk | Úmyslovice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
41 | Ivanič Aleš | Žďár nad Sázavou | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
41 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
43 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
44 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
44 | Homolka Ludvík | Ostrov nad Oslavou | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
46 | Obereiter Zdeněk st. | Hamry nad Sazavou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
47 | Hrubeš Libor | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 21 | 21 | 21.00 |
48 | Novák Radek | Blatnice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
48 | Žuková Marie | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
50 | Skryja Matěj | Ostrov nad Oslavou | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
51 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 18 | 18 | 9.00 |
51 | Kaňák Petr | Bohouňovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
51 | Raniak Martin | Třešť | Big Fish Jihlava | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
54 | Sobotka Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
54 | Zdráhala Petr | Všejany | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
56 | Rubina Vladimír | Liblice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
57 | Mareš Vladimír | Praha | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
57 | Samlík Libor | Oslavany | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
59 | Bureš Václav | Nová Ves | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
59 | Zdráhala Ludvík | Hranice na Moravě | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
61 | Malý František | Kostelní Radouň | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
61 | Raniak Milan | Třešť | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
63 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
64 | Schingler Karel | Lovosice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
65 | Mareš Pavel | Praha | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
65 | Vojáček Tomáš | Dolní Sokolovec | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
67 | Lísner Ladislav | Bohdalov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
67 | Zrnová Jitka | Benešov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
69 | Sládek Pavel | České Velenice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
69 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
71 | Bořilová Pavla | Počátky | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
71 | Cao Duy Dat | Bohdalov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
71 | Cao Van Xanh | Bohdalov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
71 | Dobrovolný František | Březí nad Oslavou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
71 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
71 | Janáčková Jaroslava | Havlíčkova Borová | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
71 | Komárek Martin | Havlíčkův Brod | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
71 | Nekulová Stanislava | Dobroutov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
71 | Oubrecht Michal | Bílý Kámen | Big Fish Jihlava | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
71 | Peroutka Jiří st. | Březí nad Oslavou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
71 | Petříček Ladislav | Havlíčkova Borová | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
71 | Toman František ml. | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
71 | Zlatuška Tomáš | Třebíč | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
71 | Čech Rostislav | Třebíč | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
71 | Ďásek František | Havlíčkův Brod | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
71 | Šustr Jiří | Bohdalov | 1 | 6 | 6 | 6.00 |