Žebříček - Kraj Středočeský - 01.01.2024 - 31.12.2024 - Veteráni
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 24 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 3 | 107 | 107 | 35.67 |
2 | Ježek Martin | Předměřice nad Jizerou | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
3 | Černý Jan | Pardubice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
4 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 1 | 39 | 39 | 39.00 |
5 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
6 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 1 | 37 | 37 | 37.00 |
7 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
8 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 35 | 35 | 35.00 |
8 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 1 | 35 | 35 | 35.00 |
10 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 3 | 34 | 34 | 11.33 |
10 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
12 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 2 | 33 | 33 | 16.50 |
13 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
14 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 3 | 26 | 26 | 8.67 | |
15 | Turský Jindřich | Krchleby | 3 | 25 | 25 | 8.33 | |
16 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
17 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
18 | Würz Dalibor | Hořesedly | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
19 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
20 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
20 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
20 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
20 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
20 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 1 | 1 | 1 | 1.00 |