Závody
Seznam závodu pro 2022 - Závody dvojic
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Srpen 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
05.08.2022 | Pátek |
N
Valašské Mezříčí (Podlesí) - Zlínský Název: Noční rybářské závody |
||
05.08.2022 | Pátek |
N
Buřenice - Vysočina Název: Buřenický nočník 2022 - 8. ročník |
||
05.08.2022 | Pátek |
N
Kladruby - Středočeský Název: 24 HODINOVÉ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY HANDICAPOVANÝCH RYBÁŘŮ |
||
05.08.2022 | Pátek |
N
Kladruby - Středočeský Název: 24 HODINOVÉ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY HANDICAPOVANÝCH RYBÁŘŮ |
||
06.08.2022 | Sobota |
N
Svitavy - Pardubický Název: plavačkové závody |
||
06.08.2022 | Sobota |
N
Vranovská Ves - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
06.08.2022 | Sobota |
N
Řeřichy - Středočeský Název: Feeder |
||
06.08.2022 | Sobota |
N
Libice nad Doubravou - Vysočina Název: Rybářské závody o ELEKTROKOLOBĚŽKU |
||
06.08.2022 | Sobota |
N
Lejšovka-posledních 10 míst - Královéhradecký Název: Rybářské závody Lejšovka |
||
06.08.2022 | Sobota |
N
Jimramov - ZRUŠENO - Vysočina Název: Jimramovský kapr jednotlivců |
||
06.08.2022 | Sobota |
N
Třemešné pod Přimdou - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
06.08.2022 | Sobota |
N
Svitavy - Pardubický Název: plavačkové závody |
||
06.08.2022 | Sobota |
N
Brniště - Liberecký Název: rybářské závody |
||
06.08.2022 | Sobota |
N
Svitavy - Pardubický Název: plavačkové závody |
||
06.08.2022 | Sobota |
N
Třemešné pod Přimdou - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
07.08.2022 | Neděle |
N
Vysoké Chvojno OBSAZENO - Pardubický Název: Holický MIX |
||
09.08.2022 | Úterý |
N
Kostelec nad Orlicí mládež - Královéhradecký Název: Dětské rybářské závody |
||
13.08.2022 | Sobota |
N
Strachovice (Dříteň) - Jihočeský Název: Strachovice Cup 2022 |
||
13.08.2022 | Sobota |
N
Zdislavice - Středočeský Název: PRÁZDNINOVKA II |
||
13.08.2022 | Sobota |
N
Velký Bor - Plzeňský Název: Úslavský pohár |
||
13.08.2022 | Sobota |
N
Mirovice- rybník Děravý - Jihočeský Název: MIROVICKÁ ČTYŘIADVACÍTKA - 1 ROČNÍK |
||
13.08.2022 | Sobota |
N
Velký Bor - Plzeňský Název: Úslavský pohár |
||
14.08.2022 | Neděle |
N
Loučky - Karlovarský Název: Rybářské závody Loučky |
||
20.08.2022 | Sobota |
N
Dřenice - ženy - Pardubický Název: Rybářské závody žen |
||
20.08.2022 | Sobota |
N
Valcha (u Cetoraze) - Vysočina Název: Method Feeder CUP CZ 2022 |
||
20.08.2022 | Sobota |
N
Bystřice nad Pernštejnem - Vysočina Název: Tradiční rybářské závody |
||
20.08.2022 | Sobota |
N
Bystřice nad Pernštejnem mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
20.08.2022 | Sobota |
N
Kostelec nad Orlicí - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
20.08.2022 | Sobota |
N
ATC Hradec u Kadaně ( náhrada za Kfely)1 volné místo - Ústecký Název: Závod dvojic 11.ročník |
||
20.08.2022 | Sobota |
N
Touškov u Mirovic, okres Písek - Jihočeský Název: Rybářské závody v Touškově |
||
20.08.2022 | Sobota |
N
Kostelec n.O. - zrušeno - Královéhradecký Název: Rybařsky ráj Liga Týmy - 2.kolo |
||
20.08.2022 | Sobota |
N
Skořice - Plzeňský Název: Rybářské závody Skořice |
||
20.08.2022 | Sobota |
N
Skalice u Znojma - Jihomoravský Název: Noční rybářské závody pro veřejnost |
||
21.08.2022 | Neděle |
N
Sedražice - Královéhradecký Název: Rybařsky ráj Liga Týmy - 3.kolo |
||
26.08.2022 | Pátek |
N
Jaroměř - Královéhradecký Název: Noční lov úhořů |
||
27.08.2022 | Sobota |
N
Střeziměř - Plzeňský Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR |
||
27.08.2022 | Sobota |
N
Třeboň - Jihočeský Název: "TŘEBOŇSKÝ KAPR" |
||
27.08.2022 | Sobota |
N
Kněžice - Středočeský Název: CT RETRO RYBÁŘSKÉ ZÁVODY KNĚŽICE |
||
27.08.2022 | Sobota |
N
Janov u Dobrušky - Královéhradecký Název: Závody na rybníku Panský |
||
27.08.2022 | Sobota |
N
Olešnice na Moravě - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
27.08.2022 | Sobota |
N
Lodín mládež - Královéhradecký Název: Dětské rybářské závody |
||
27.08.2022 | Sobota |
N
Dobroměřice - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
27.08.2022 | Sobota |
N
Dobroměřice mládež - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
27.08.2022 | Sobota |
N
Koloveč - Plzeňský Název: Rybářské závody Koloveč 2022 |
||
27.08.2022 | Sobota |
N
Zámrsk - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
27.08.2022 | Sobota |
N
Pole - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
27.08.2022 | Sobota |
N
Bakov nad Jizerou - Středočeský Název: Posvícenské závody Bakov nad Jizerou |
||
27.08.2022 | Sobota |
N
Vehlovická tůň mládež - Středočeský Název: |
||
27.08.2022 | Sobota |
N
Ledeč nad Sázavou mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
27.08.2022 | Sobota |
N
Adamov - Jihomoravský Název: Memoriál L. Dáni |
||
27.08.2022 | Sobota |
N
Babice - Středočeský Název: Babice |
||
27.08.2022 | Sobota |
N
Nakvasovice - Středočeský Název: Nakvasovice |
||
27.08.2022 | Sobota |
N
Olešnice na Moravě - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
27.08.2022 | Sobota |
N
Ledeč nad Sázavou mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
28.08.2022 | Neděle |
N
Halíř CUP 2022 ZRUŠENO !!!!!!!!! - Ústecký Název: Halíř CUP 2022 |
||
28.08.2022 | Neděle |
N
Malhotice mládež - Olomoucký Název: Dětské rybářské závody |