Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 104 termínů závodů
V minulosti zadáno 10290 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Seznam závodu pro 2024

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Červen 2024
01.06.2024 Sobota N Vrchlabí - Královéhradecký
Název: O pohár MO ČRS Vrchlabí
01.06.2024 Sobota N Přepychy - Královéhradecký
Název: Zlatý karas
01.06.2024 Sobota N Hrobice - Pohránov - Pardubický
Název:
01.06.2024 Sobota N Nová Včelnice - Jihočeský
Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY KOZLOV
01.06.2024 Sobota N Rožďalovice,obec Hasina - Středočeský
Název: 6.Veřejný závod rybník,,Babínek" Rožďalovice
01.06.2024 Sobota N Jablonec nad Nisou - Liberecký
Název: Rybářské závody
01.06.2024 Sobota N Staňkov - ZÁVODY ZRUŠENY - Plzeňský
Název: Rybářské závody
01.06.2024 Sobota N Pohořelice - Kolo - Jihlava 1M - Jihomoravský
Název: Rybářské závody v Kole
01.06.2024 Sobota N Otovice Kocanda - Karlovarský
Název: závod jednotlivců
01.06.2024 Sobota N Veliká Ves - Středočeský
Název: Rybářské závody Veliká Ves
01.06.2024 Sobota N Ledeč nad Sázavou - Vysočina
Název: Rybářké závody dospělých
01.06.2024 Sobota N Heřmanův Městec - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
01.06.2024 Sobota N Zelenecká Lhota - Královéhradecký
Název: 24h veřejné závody na přehradě Zelenecká Lhota
02.06.2024 Neděle N Vrchlabí mládež - Královéhradecký
Název: Rybářské závody jen pro členy ( děti ) MO ČRS VRCHLABÍ
02.06.2024 Neděle N Pohořelice - Kolo - Jihlava 1M mládež - Jihomoravský
Název: Rybářské závody v Kole - PRO DĚTI
02.06.2024 Neděle N Zámrsk na Prváku - Pardubický
Název: Rybářské závody žen
02.06.2024 Neděle N Konopiště-Benešov - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody o pohár starosty Benešova 4.ročník
08.06.2024 Sobota N Humpolec - Vysočina
Název: Závody dospělých o 100 kg prase
08.06.2024 Sobota N Humpolec mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
08.06.2024 Sobota N Stéblová - Pardubický
Název: Rybářské závody
08.06.2024 Sobota N České Velenice - Jihočeský
Název: rybářské závody na Cihelně
08.06.2024 Sobota N Koloveč - Plzeňský
Název: Rybářské závody KOLOVEĆ 2024
08.06.2024 Sobota N Velký Osek mládež - Středočeský
Název: 9.ročník Velkoosecký Trojzubec 2024
08.06.2024 Sobota N Telce - Ústecký
Název: O putovní pohár CHY-TEP CUP
08.06.2024 Sobota N Skuhrov nad Bělou - Královéhradecký
Název:
08.06.2024 Sobota N Rumburk - Ústecký
Název: Rybářské závody OBSAZENO
08.06.2024 Sobota N Obruby - Středočeský
Název: Rybářské závody členů MO D. Bousov
08.06.2024 Sobota N Veselá u Mnichova Hradiště - Středočeský
Název: Dětský rybářský závod
09.06.2024 Neděle N České Velenice mládež - Jihočeský
Název: Dětské rybářské závody
09.06.2024 Neděle N Dřenice - Pardubický
Název: ZÁVODY DVOJIC KDO BUDE MÍT ZÁJEM MUSÍ SE ZNOVA PŘINLASIT DĚKUJI
09.06.2024 Neděle N Bakov nad Jizerou - Středočeský
Název: Rybářské závody pro děti do 15.let
14.06.2024 Pátek N Čistá u Rakovníka - Středočeský
Název: 24 hodinový závod 2. ročník
14.06.2024 Pátek N Jimramov - Vysočina
Název: Jimramovský kapr dvojic
14.06.2024 Pátek N Čistá u Rakovníka - Středočeský
Název: 24 hodinový závod 2. ročník
14.06.2024 Pátek N Hraštice - Královéhradecký
Název: Hraštický Rutilus
14.06.2024 Pátek N Čistá u Rakovníka - Středočeský
Název: 24 hodinový závod 2. ročník
15.06.2024 Sobota N Levínská Olešnice - poslední 3 místa - Liberecký
Název: Tradiční rybářské závody v Levínské Olešnici
15.06.2024 Sobota N Benešov - Konopiště - Středočeský
Název: Method Feeder CUP CZ 2024 3. kolo
15.06.2024 Sobota N Klapý - Ústecký
Název: Rybářské zavody
15.06.2024 Sobota N Skupá - OBSAZENO - Středočeský
Název: Skoupská louže
15.06.2024 Sobota N Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký
Název: Závod dvojic 24 hod. (feeder,plavaná)
15.06.2024 Sobota N Lanškroun, Krátký rybník - Pardubický
Název: Lanškroun - tradiční rýbářské závody
15.06.2024 Sobota N Blížejov dolní rybník - Plzeňský
Název: Memorial Jardy Sekereše
15.06.2024 Sobota N Závod ZRUŠEN!!!!!! - Jihočeský
Název: 24 hodinový Závod trojic 1 ročník
15.06.2024 Sobota N Zdislavice - Středočeský
Název: OTVÍRÁK 2024
15.06.2024 Sobota N Rybník Cortina Ivančice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody Cortina Ivančice Jaro 2024
15.06.2024 Sobota N Ledeč nad Sázavou mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
15.06.2024 Sobota N Rohovládova Bělá- koupaliště u Kvaka - Pardubický
Název: Rybářské závody Rohovládova Bělá- Dospělí
15.06.2024 Sobota N Hluboká nad Vltavou - Jihočeský
Název: Duo Feeder cup 2024
15.06.2024 Sobota N Rybáři Dětem z.s. - Ludgeřovice, U Rybníků - Moravskoslezský
Název: Rybáři Dětem z.s. - Dětské rybářské závody
15.06.2024 Sobota N Nádržka Ovčary mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
16.06.2024 Neděle N Zdislavice - Středočeský
Název: Zdislavický potěr 2024
16.06.2024 Neděle N Hrobice - Pardubický
Název: Hungerfish liga rybářských žebříčků 1.kolo
21.06.2024 Pátek N Pšánky - Královéhradecký
Název: 3.ročník závodů týmů - 42 hodin - kapacita 10 týmů - přihlášky od 2.2.2024 od 17 hodin - PŠÁNSKÁ DVAAČTYŘICÍTKA - OBSAZENO PŠÁNSKA ŠESTATŘITSÍTKA
22.06.2024 Sobota N Chuchel Mlýnský rybník - Pardubický
Název: O Pohár předsedy spolku Rybářské žebříčky z.s.
22.06.2024 Sobota N Dřenice - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
22.06.2024 Sobota N Hraštice OBSAZENO - Královéhradecký
Název: Závody dvojic ,, Téměř 24 hodin´´
22.06.2024 Sobota N Brandýs nad Orlicí - Pardubický
Název: Rybářské závody
22.06.2024 Sobota N Dobrá Voda u Hořic - Královéhradecký
Název: Dětské rybářské zavody
22.06.2024 Sobota N Chranišov - Karlovarský
Název: Chranišov
22.06.2024 Sobota N Bělušice mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářké závody
23.06.2024 Neděle N Chuchel Mlýnský rybník týmy - Pardubický
Název: O Pohár předsedy spolku Rybářské žebříčky z.s.
28.06.2024 Pátek N Velký Bor - Plzeňský
Název: Velkoborská 24 hodinovka
28.06.2024 Pátek N Vír - Vysočina
Název: 24h závod dvojic na Vojtově rybníku
29.06.2024 Sobota N Opočno - Královéhradecký
Název: Zámecký pohár 2024 - dospělí
29.06.2024 Sobota N Kroužek - Němčany - Jihomoravský
Název: Kroužecká 24.hodinovka
29.06.2024 Sobota N Rybník Réna u Miroslavi - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
29.06.2024 Sobota N Králíky, okr. Ústí nad Orlicí - Pardubický
Název: XXII. ročník rybářských závodů pro děti a mláde
29.06.2024 Sobota N Otovice Kocanda - Karlovarský
Název: závod dvojic
30.06.2024 Neděle N Opočno mládež - Královéhradecký
Název: Zámecký pohár 2024 - děti

 

 


Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.