Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 106 termínů závodů
V minulosti zadáno 10255 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Seznam závodu pro 2024

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Květen 2024
01.05.2024 Středa N Uhlířské Janovice - Středočeský
Název: Prvomájové rybářské závody 1volné místo
01.05.2024 Středa N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký
Název: Retro závod 2023 (loví se pouze na výbavu s r.v. do roku 1989)
01.05.2024 Středa N Bohdalov, okres Žďár nad Sázavou - Vysočina
Název: RA+RA + Bohdalov
03.05.2024 Pátek N Dubenec - Královéhradecký
Název: CT RETRO Dubenec rybářské závody 48hod.
04.05.2024 Sobota N Třebechovice pod Orebem - Královéhradecký
Název: Rybářské závody Šárovec Třebechovice pod Orebem
04.05.2024 Sobota N Vysoké Mýto - Knířov - Pardubický
Název: Rybářské závody
04.05.2024 Sobota N Světlá nad Sázavou - Vysočina
Název: Rybářské závody Světlá n.S. 2024 - OBSAZENO, už jen náhradníci !
04.05.2024 Sobota N Světlá nad Sázavou mládež - Vysočina
Název: Rybářské závody Světlá n.S. 2024 - mládež
04.05.2024 Sobota N Velký Bílichovský rybník - Středočeský
Název: Rybářské závody Bílichov
04.05.2024 Sobota N Kněževes u Rakovníka - Středočeský
Název: Rybářské závody - Kněževes 2024
04.05.2024 Sobota N Syrovice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
04.05.2024 Sobota N Bystříčko - okr. Ústí n.O. - Pardubický
Název: Bystříčko 24 hod závod dvoučlených týmů - 2.ročník
04.05.2024 Sobota N Vranovská Ves - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
04.05.2024 Sobota N Velký Bor - Plzeňský
Název: Memoriál J.Černého
04.05.2024 Sobota N Kounice - Středočeský
Název: Rybářské závody-Kounice
04.05.2024 Sobota N Roudnice nad Labem - Ústecký
Název: rybářské závody
04.05.2024 Sobota N Neuměř - Plzeňský
Název: Rybářské závody
04.05.2024 Sobota N Nová Ves u Chotěboře - Vysočina
Název: 16. ročník rybářských závodů
04.05.2024 Sobota N Bačalský mlýn, Morašice - Pardubický
Název:
04.05.2024 Sobota N Chuchel - Pardubický
Název: Závody pro našeho honzika
04.05.2024 Sobota N RMV Písník Horka nad Sázavou - Středočeský
Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY HORKA NAD SÁZAVOU - PÍSNÍK 2024
04.05.2024 Sobota N Velký Bor - Plzeňský
Název: Memoriál J.Černého
04.05.2024 Sobota N Brniště - Liberecký
Název: Rybářské závody
04.05.2024 Sobota N Dymokury - Středočeský
Název: Dymokurský Mamlasák
04.05.2024 Sobota N Lužec nad Vltavou - Středočeský
Název: Lužec nad Vltavou
04.05.2024 Sobota N Mnichovo Hradiště - Středočeský
Název: RZ Veselá
05.05.2024 Neděle N Holýšov - Plzeňský
Název: Rybářské závody Holýšov rybník Trný
05.05.2024 Neděle N Syrovice mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
05.05.2024 Neděle N Přelouč-Lohenice - Pardubický
Název: Přeloučský kapr
05.05.2024 Neděle N Kounice mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody-Kounice
05.05.2024 Neděle N Brniště mládež - Liberecký
Název: Dětské rybářské závody
08.05.2024 Středa N Košice u Kutné Hory - Pohár šampionů - Středočeský
Název: Pohár šampionů spolku Rybářské žebříčky
08.05.2024 Středa N Provodov-Šonov u Nového Města nad Metují - Královéhradecký
Název: "Šonovská pětihodinovka"
08.05.2024 Středa N Železný Újezd, rybník Dožín - Plzeňský
Název: Rybářské závody
08.05.2024 Středa N Horoměřice - Středočeský
Název:
08.05.2024 Středa N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký
Název: Anaconda CUP 2024 (závod v lovu ryb na pelety a boilie)
11.05.2024 Sobota N Dřenice - Pardubický
Název: Rybářské závody
11.05.2024 Sobota N Mšeno u Mělníka - Středočeský
Název: Poměření rybářů.
11.05.2024 Sobota N Mšeno u Mělníka mládež - Středočeský
Název: Dětské závody.
11.05.2024 Sobota N Pšánky - Královéhradecký
Název: Rybářské závody dospělých - Pšánky 2024 - NAPLNĚNA KAPACITA-UZAVŘENO
11.05.2024 Sobota N Chotěšov, rybník Sakta - Plzeňský
Název: Rybářské závody Chotěšov
11.05.2024 Sobota N Ostrava - Třebovice - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
11.05.2024 Sobota N Počerny - Karlovarský
Název: Počerny
11.05.2024 Sobota N Stráž pod Ralskem - Liberecký
Název: Rybářské závody
11.05.2024 Sobota N Kroužek - Němčany - Jihomoravský
Název: Kroužecká 22.hodinovka
11.05.2024 Sobota N Protivín Myšenecká přehrada - Jihočeský
Název: 8. ročník rybářských závodů pro mládež a dospělé
11.05.2024 Sobota N Tři Sekery - Karlovarský
Název: závod jednotlivců
11.05.2024 Sobota N Kelč (okr.Vsetín) - Zlínský
Název: Tradiční rybářské závody - letos již 32.ročník
11.05.2024 Sobota N Doksy - Liberecký
Název: Rybářské závody - OBSAZENO
11.05.2024 Sobota N Lázně Bohdaneč - mládež - Pardubický
Název: Bohdanečská vydřička
11.05.2024 Sobota N PÍSKOVNA ÚBOČÍ - Karlovarský
Název: FEEDER CUP 2.ROČNÍK
11.05.2024 Sobota N Litomyšl mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody MO Litomyšl
11.05.2024 Sobota N Odolena Voda - Středočeský
Název: Rybářské závody
12.05.2024 Neděle N Slatiňany - Kunčí - Pardubický
Název: Rybářské závody o Pohár starosty Města Slatiňany
12.05.2024 Neděle N Pšánky 2024 - mládež - Královéhradecký
Název: Dětské rybářské závody - Pšánky 2024 - pořádá spolek Rybáři dětem, z.s.
12.05.2024 Neděle N Hubertka - Vysočina
Název: Rybářské závody na Hubertce
12.05.2024 Neděle N Lázně Bohdaneč - Pardubický
Název: Bohdanečská Vydra
13.05.2024 Pondělí N Zábrodí, Brodský rybník u Červeného Kostelce - Královéhradecký
Název: Brodský Fish Cup 2024 / 140 hodin
18.05.2024 Sobota N Uhersko ZRUŠENO - Pardubický
Název: Rybářské závody Uhersko
18.05.2024 Sobota N Lysá nad Labem - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
18.05.2024 Sobota N Drozdice - Pardubický
Název: Tradiční rybářské závody Drozdice
18.05.2024 Sobota N Ostravice - Moravskoslezský
Název: Beskydský pstruh II-2024
18.05.2024 Sobota N Nová Paka - Královéhradecký
Název: Rybářské závody v Nové Pace dospělí a mládež nad 15 let
18.05.2024 Sobota N Pěkov - Hony - Královéhradecký
Název: Grimův pohár
18.05.2024 Sobota N Častolovice - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
18.05.2024 Sobota N Vodňany - Jihočeský
Název: Rybářské závody
18.05.2024 Sobota N Nasavrky - Pardubický
Název: Rybářské závody
18.05.2024 Sobota N Řeřichy - Středočeský
Název: Rybářské závody
18.05.2024 Sobota N Želetava - Vysočina
Název: 18.Rybářské závody - Hadrava
18.05.2024 Sobota N Cetoraz - Vysočina
Název: Pacovský kapr
18.05.2024 Sobota N Česká Třebová - Pardubický
Název: Rybářské závody
18.05.2024 Sobota N Vrčeň - Plzeňský
Název: Soutěž v chytání ryb na Opatském rybníku
18.05.2024 Sobota N Řečany nad Labem - Pardubický
Název: Rybářské závody dospělí
18.05.2024 Sobota N Vír - Vysočina
Název: Jarní rybářské závody na Vojtově rybníku
18.05.2024 Sobota N Dobřany - Plzeňský
Název: Rybářské závody o sele
18.05.2024 Sobota N Očihov - Ústecký
Název:
18.05.2024 Sobota N Bělá pod Bezdězem - Středočeský
Název: Dětský rybářský závod
18.05.2024 Sobota N Rtyně v Podkrkonoší - Královéhradecký
Název: Rybářské závody 1
19.05.2024 Neděle N Lysá nad Labem - Středočeský
Název: Rybářské závody
19.05.2024 Neděle N Nová Paka mládež U10 - Královéhradecký
Název: Rybářské závody v Nové Pace děti a mládež do 15 let
19.05.2024 Neděle N Šitbořice mládež - Jihočeský
Název: DĚTSKÉ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY A DĚTSKÝ DEN NA NOVASU V ŠITBOŘICÍCH
19.05.2024 Neděle N Pěkov - Hony - Královéhradecký
Název: Dětské rybářské závody
19.05.2024 Neděle N Bukovec - Plzeňský
Název: Rybářské závody korida krtkův rybník
19.05.2024 Neděle N Vír mládež - Vysočina
Název: Jarní rybářské závody dětí na Vojtově rybníku
19.05.2024 Neděle N Řečany nad Labem mládež - Pardubický
Název: Rybářské závody děti (do 15ti let včetně)
19.05.2024 Neděle N Častolovice mládež - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
19.05.2024 Neděle N Nová Paka mládež U15 - Královéhradecký
Název: Rybářské závody v Nové Pace děti a mládež do 15 let
19.05.2024 Neděle N Nová Paka mládež U10 - Královéhradecký
Název: Rybářské závody v Nové Pace děti a mládež do 15 let
25.05.2024 Sobota N Hadina - Vysočina
Název: Method Feeder CUP CZ 2024 2.kolo
25.05.2024 Sobota N Holice - Pardubický
Název: TRADIČNÍ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY V HOLICÍCH
25.05.2024 Sobota N Kácov - Středočeský
Název: Noční rybářské závody Kácov 2024
25.05.2024 Sobota N Dobroměřice - Ústecký
Název: Rybářské závody
25.05.2024 Sobota N Dobroměřice mládež - Ústecký
Název: Rybářské závody pro mládež do 15ti let.
25.05.2024 Sobota N Hradec Králové mládež - Královéhradecký
Název: Velké dětské rybářské závody PRUT NA UDICI
25.05.2024 Sobota N Chrast u Chrudimi - Pardubický
Název: Rybářské závody dospělých
25.05.2024 Sobota N Čáslav - Středočeský
Název: Celosvazové povolenky na chovném rybníku
25.05.2024 Sobota N Jimramov mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody- O pohár Kapřika Metlíka
25.05.2024 Sobota N Chrastava - Liberecký
Název: Rybářské závody
25.05.2024 Sobota N Tuněchody mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody Tuněchody 2024
25.05.2024 Sobota N Lukavice u Letohradu - Pardubický
Název: O živého čuníka - XVIII. ročník
25.05.2024 Sobota N Nová Role Božíčany - Karlovarský
Název: Rybářské závody
25.05.2024 Sobota N Lišice u Dolní Lukavice - Plzeňský
Název: Závody o sele
25.05.2024 Sobota N Vojický rybník - Královéhradecký
Název: Vojický kapr
25.05.2024 Sobota N Bělčice - Jihočeský
Název:
25.05.2024 Sobota N Trutnov - Královéhradecký
Název: Peklo
25.05.2024 Sobota N Dobřany - Plzeňský
Název: Dětské rybářské závody
25.05.2024 Sobota N Dražíč - Jihočeský
Název: Rybářské závody na Dražíčské přehradě.
25.05.2024 Sobota N Lodín - Královéhradecký
Název: Rybářské závody na Močidle
25.05.2024 Sobota N Mladá Boleslav - Středočeský
Název: O pohár předsedy MO Mladá Boleslav
25.05.2024 Sobota N Ronov nad Doubravou - Pardubický
Název: Rybářské závody
25.05.2024 Sobota N Chrastava - Liberecký
Název: Dětské rybářské závody
25.05.2024 Sobota N Obruby - Středočeský
Název: Rybářské závody členů MO D. Bousov mládež do 15 let
26.05.2024 Neděle N Holice - mládež - Pardubický
Název: Tradiční HOLICKÉ Dětské rybářské závody
26.05.2024 Neděle N Holýšov mládež - Plzeňský
Název: Dětské rybářské závody Holýšov rybník Trný
26.05.2024 Neděle N Náchod - Královéhradecký
Název: 19. ročník "PODBORSKÝ" nedělní rybářský závod v Náchodě
26.05.2024 Neděle N Chrasti u Chrudimi mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
26.05.2024 Neděle N Vojický rybník mládež - Královéhradecký
Název: Vojický kapřík
26.05.2024 Neděle N Dražíč mládež - Jihočeský
Název: Dětské rybářské závody na Dražíčské přehradě

 

 


Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.