Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 84 termínů závodů
V minulosti zadáno 10316 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Seznam závodů pro datum 20.5.2023

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Květen 2023
20.05.2023 Sobota N Pšánky - Královéhradecký
Název: Rybářské závody dospělých - Pšánky 2023
20.05.2023 Sobota N Říkov - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
20.05.2023 Sobota N Drozdice - Pardubický
Název: Tradiční rybářské závody Drozdice
20.05.2023 Sobota N Čehovice - Olomoucký
Název: Rybářské závody
20.05.2023 Sobota N Řeřichy - Středočeský
Název: Rybářské závody
20.05.2023 Sobota N Jemnice - mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
20.05.2023 Sobota N Bělčice - Jihočeský
Název: Rybářské závody
20.05.2023 Sobota N Měcholupy - Plzeňský
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR
20.05.2023 Sobota N Cetoraz - Vysočina
Název: Pacovský kapr
20.05.2023 Sobota N Dubenec - Královéhradecký
Název: CT RETRO rybářské závody Dubenec
20.05.2023 Sobota N Vrčeň - Plzeňský
Název: Soutěž v chytání ryb na Opatském rybníku
20.05.2023 Sobota N Dobřany - Plzeňský
Název: Rybářské závody na rybníku Dolní Kotynka
20.05.2023 Sobota N Čenkov - Vysočina
Název: Rybářské závody
20.05.2023 Sobota N Myšenec - Jihočeský
Název: 7. ročník rybářských závodů pro mládež a dospělé
20.05.2023 Sobota N Žiželice nad Cidlinou - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
20.05.2023 Sobota N Telce - Ústecký
Název: 12.ročník Chy-tep cup Telce 2023
20.05.2023 Sobota N Ledenice - Jihočeský
Název: MEMORIAL JAROSLAVA CUKRA
20.05.2023 Sobota N Želetava - Vysočina
Název: 17.Rybářské závody - Hadrava
20.05.2023 Sobota N Brno - Obřany - Jihomoravský
Název: Lov kapra o ceny
20.05.2023 Sobota N Bělá pod Bezdězem - Středočeský
Název: Rybářské závody pouze pro členy MO
20.05.2023 Sobota N Čimelice - Jihočeský
Název: Rybářské závody
20.05.2023 Sobota N Holešov - Zlínský
Název: Rybářské závody
20.05.2023 Sobota N Žerotice u Znojma - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
20.05.2023 Sobota N Vlasatice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
20.05.2023 Sobota N Česká Třebová - Pardubický
Název: Rybářské závody
20.05.2023 Sobota N Vehlovice mládež - Středočeský
Název: Vehlovicka tun děti
20.05.2023 Sobota N Vír - Vysočina
Název: Jarní rybářské závody na Vojtově rybníku
20.05.2023 Sobota N Lázně Bohdaneč - Pardubický
Název: Master Cup
20.05.2023 Sobota N Medlešice Pivovar - Vesnická Liga - Pardubický
Název: Medlešice Pivovar - Vesnická Liga
20.05.2023 Sobota N Bělčice - Jihočeský
Název: Rybářské závody

 

 


Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.