Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 62 termínů závodů
V minulosti zadáno 9166 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Seznam závodu pro 2022

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Září 2022
02.09.2022 Pátek N Náměšť nad Oslavou - Vysočina
Název: 24hod rybarske zavody
03.09.2022 Sobota N Břeclav - Jihomoravský
Název: Včelín
03.09.2022 Sobota N Vrchlabí - - Královéhradecký
Název: Poslední nahození - jen pro členy MO
03.09.2022 Sobota N Luže - Pardubický
Název: Rybářské závody dvojic
03.09.2022 Sobota N Dolní Lysečiny mládež - Královéhradecký
Název:
03.09.2022 Sobota N Veselí - Běhařov - Plzeňský
Název: Úslavský pohár
03.09.2022 Sobota N Havlíčkův Brod-Perknov. Obsazeno! - Vysočina
Název: "GULÁŠOVKA" 3.ročník
03.09.2022 Sobota N Cetoraz - Vysočina
Název: Pacovská 24
03.09.2022 Sobota N Hrobice - ženy - Pardubický
Název: Hrobická Vydra
03.09.2022 Sobota N Měřín - Vysočina
Název: Měřínský kapr
03.09.2022 Sobota N Chotěšov, rybník Sakta - Plzeňský
Název: Rybářské závody Chotěšov
03.09.2022 Sobota N Náchod Babí - Královéhradecký
Název: ZÁVODY BAGR
03.09.2022 Sobota N Čistá u Rakovníka - Středočeský
Název: Rybářské závody
03.09.2022 Sobota N Potštát mládež - Olomoucký
Název: O Hastrmanův škrpál
03.09.2022 Sobota N Březnice - Středočeský
Název: Rybářské závody
03.09.2022 Sobota N Pohranov - OBSAZENO - Pardubický
Název: Pohranovská čudla
04.09.2022 Neděle N Robčice-Útušice - Plzeňský
Název:
04.09.2022 Neděle N Měřín - mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
04.09.2022 Neděle N Týniště nad Orlicí mládež - Královéhradecký
Název: O pohár řeky Orlice
08.09.2022 Čtvrtek N Napajedla - Spytihněv - Zlínský
Název: Rybářské závody
09.09.2022 Pátek N Rybník Dubenec - Královéhradecký
Název: Jednotlivci Dubenec
10.09.2022 Sobota N Hostákov - Vysočina
Název: Hostákovské sele - 9. ročník
10.09.2022 Sobota N Moravský Krumlov - Jihomoravský
Název: Krumlovská 24
10.09.2022 Sobota N Dolce - Plzeňský
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR
10.09.2022 Sobota N Ždírec okr.Jihlava - Vysočina
Název: Ždírecký kapřík
10.09.2022 Sobota N Mukařov u Mnichova Hradiště - Středočeský
Název: Memoriál Vaška Palečka
10.09.2022 Sobota N Mirotice - Jihočeský
Název: Rybářské závody
10.09.2022 Sobota N Rožmitál pod Třemšínem - Středočeský
Název: Rybářské závody
10.09.2022 Sobota N Trutnov (Dolce) - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
10.09.2022 Sobota N Hroznětín - Karlovarský
Název: Rybářské zavody na Farském rybníce
10.09.2022 Sobota N Třeboň mládež - Jihočeský
Název: Dětské rybářské závody
10.09.2022 Sobota N Kroměříž - Zlínský
Název: Rybářské závody na revíru ŠLAJZA
10.09.2022 Sobota N Stárkov mládež - Královéhradecký
Název: Dětské rybářské závody
10.09.2022 Sobota N Moravský Beroun - Olomoucký
Název: Rybářské závody
10.09.2022 Sobota N Vrbno - Středočeský
Název: Vrbenský kapr
10.09.2022 Sobota N Přepychy liga 3.kolo - Královéhradecký
Název: Rybařsky ráj Liga Týmy - 3.kolo
10.09.2022 Sobota N Přepychy liga - Královéhradecký
Název: Rybařsky ráj liga týmy - 4.kolo
10.09.2022 Sobota N Šenov - mládež - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
10.09.2022 Sobota N Náměšť nad Oslavou - Vysočina
Název: 4 rybarske zavody
11.09.2022 Neděle N Velký Osek mládež - Středočeský
Název: Velkoosecký trojzubec
11.09.2022 Neděle N Uhlířská Lhota - posledních 8. míst!!! - Středočeský
Název: Závody - Rybník Lhoťák - Uhlířská Lhota ,
11.09.2022 Neděle N Rožmitál pod Třemšínem - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
11.09.2022 Neděle N Mladá Boleslav - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
11.09.2022 Neděle N Třeboň, U Sv. Víta - Jihočeský
Název: Rybářské závody - Pohár MO ČRS Třeboň
11.09.2022 Neděle N Otěšice - Plzeňský
Název: Rybářské závody v plavané - Otěšice
17.09.2022 Sobota N Dřenice - Pardubický
Název: Rybářské závody POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA!!!!!!!!!!!!!!!
17.09.2022 Sobota N Ostrava - Svinov (Talian) - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
17.09.2022 Sobota N Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký
Název: 14. ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ - O PUTOVNÍ POHÁR KS-FISH - 3. KOLO
17.09.2022 Sobota N Barešův Ranč mládež ZRUŠENO - Středočeský
Název: CT RETRO dětské rybářské závody Barešův Ranč
17.09.2022 Sobota N Uhersko Mazanec !!!!!! VOLNÁ MÍSTA !!!!!! - Pardubický
Název: Rybářské závody Uhersko - Horní rybník
17.09.2022 Sobota N Strážov - Plzeňský
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR
17.09.2022 Sobota N Častolovice - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
17.09.2022 Sobota N Skuteč (Štěpánov) - Pardubický
Název: Memoriál Františka Lorence
17.09.2022 Sobota N Bílichov - Středočeský
Název: Rybářské závody Bílichov
17.09.2022 Sobota N Bohdalín - Vysočina
Název: Rybářské závody Bohdalín 2022
17.09.2022 Sobota N Řeřichy - Středočeský
Název: Řeřišský kapr
17.09.2022 Sobota N Vatín - Vysočina
Název: POUŤOVÉ ZÁVODY RYBÁŘŮ OBCE VATÍN
17.09.2022 Sobota N Vatín mládež - Vysočina
Název: POUŤOVÉ ZÁVODY RYBÁŘŮ OBCE VATÍN
17.09.2022 Sobota N Vrčeň - Plzeňský
Název: Soutěž v chytání ryb na Opatském rybníku
17.09.2022 Sobota N Humpolec (Hadina) - Vysočina
Název: Cejnobraní
17.09.2022 Sobota N Velešín mládež - Jihočeský
Název: O POHÁR PŘEDSEDY ČRS MO VELEŠÍN
17.09.2022 Sobota N Nedvědice - ženy - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
17.09.2022 Sobota N Sedlčany mládež - Středočeský
Název: Sedlčanský cejn
17.09.2022 Sobota N Vlksice (rybník Dolejší) - Jihočeský
Název: O pohár předsedy MO ČRS Milevsko
17.09.2022 Sobota N Skalice u Znojma mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
17.09.2022 Sobota N Tůň u Loukova - Středočeský
Název: Podzimní rybářské závody
17.09.2022 Sobota N Tůň u Loukova - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
17.09.2022 Sobota N Mimoň - Liberecký
Název: O pohár starosty v přívlači
17.09.2022 Sobota N Most - Ústecký
Název: Rybářské závody
18.09.2022 Neděle N Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký
Název: 14. ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ - O PUTOVNÍ POHÁR KS-FISH - 4. KOLO
18.09.2022 Neděle N Častolovice mládež - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
18.09.2022 Neděle N Staňkov - Plzeňský
Název: Rybářské závody
18.09.2022 Neděle N Košice u Kutné Hory (okres Kutná hora) - Středočeský
Název: 1. ročník závodů na Podskaláku
18.09.2022 Neděle N Velké Dvorce - Plzeňský
Název: Rybářské závody
18.09.2022 Neděle N Skuteč mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
23.09.2022 Pátek N Příčovy u Sedlčan - Středočeský
Název: Podzimní Bobrník
24.09.2022 Sobota N MEDLEŠICE - VOLNÁ MÍSTA - Pardubický
Název: IV.Medlešická Udice Ceny v hodnotě 16000kč
24.09.2022 Sobota N Zdislavice mládež - Středočeský
Název: O POHÁR STAROSTY
24.09.2022 Sobota N Hospozín - Středočeský
Název: Rodinné rybářské závody
24.09.2022 Sobota N Libkov - Plzeňský
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR
24.09.2022 Sobota N Bohušovice nad Ohří - Ústecký
Název: Rybářské závody
24.09.2022 Sobota N Senomaty - Středočeský
Název: Senomatský kapr
24.09.2022 Sobota N Bohdalec - Vysočina
Název: PRESBETON CUP
24.09.2022 Sobota N Malešovice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
24.09.2022 Sobota N Mohelnice - Olomoucký
Název: Rybářské závody
24.09.2022 Sobota N Milotičky - Bácovice - Vysočina
Název: Rybářské závody
24.09.2022 Sobota N Choceň - Tichá Orlice (Peliny) - Pardubický
Název: O pohár starosty města Chocně
24.09.2022 Sobota N Velká Jesenice - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
24.09.2022 Sobota N Ledeč nad Sázavou - Vysočina
Název: Rybářské závody dospělých
24.09.2022 Sobota N Uničov - Olomoucký
Název: Rybářské závody
24.09.2022 Sobota N Ivančice-Letkovice Rybník Cortina - Jihomoravský
Název: Rybářské závody Cortina podzimní kapr
24.09.2022 Sobota N Jablunkov - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
24.09.2022 Sobota N Tři Sekery - Karlovarský
Název: jednotlivci
24.09.2022 Sobota N Knihy mládež - Plzeňský
Název: Dětské rybářské závody
25.09.2022 Neděle N MEDLEŠICE ženy - Pardubický
Název: IV.Medlešická Udička Ženy
25.09.2022 Neděle N MEDLEŠICE mládež - Pardubický
Název: IV.Medlešická Udička Děti
25.09.2022 Neděle N Holýšov - Plzeňský
Název: Rybářské závody
25.09.2022 Neděle N Jaroměř - Královéhradecký
Název: O posvícenskou husu
25.09.2022 Neděle N Karlov !!! ZRUŠENO - Vysočina
Název: Sobfishing Žďár nad Sázavou
25.09.2022 Neděle N Mohelnice mládež - Olomoucký
Název: Dětské rybářské závody
25.09.2022 Neděle N Sepekov - Jihočeský
Název: Rybářské závody
28.09.2022 Středa N Benešov - Středočeský
Název: Method Feeder CUP CZ 2022 - Závod dvojic
28.09.2022 Středa N Bělčice - Jihočeský
Název: Rybářské závody
28.09.2022 Středa N Bohdalov - Vysočina
Název: Bohdalovská 7 hodinovka- ZRUŠENO!!!
28.09.2022 Středa N Kostelec nad Orlicí - Královéhradecký
Název: Finále ligové soutěže
28.09.2022 Středa N Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký
Název: O pohár starosty obce Vítězná
28.09.2022 Středa N Slavičín mládež - Zlínský
Název: Dětské rybářské závody
28.09.2022 Středa N Zlosyň - Středočeský
Název: Zlosyňská vydra 2022
30.09.2022 Pátek N rybník Dubenec - Jihočeský
Název: CCAM Dubenec carp cup podzim 2022

 

 


Copyright © 2013-2022, Rybářské žebříčky, z.s.