Rybářské žebříčky, rybářské závody

Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 78 termínů závodů
V minulosti zadáno 10350 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



 

Poř.JménoMěstoBodyKBody do žebříčku
1
Mělník
4956.00045
2
Chotěboř
4913.00044
3
Zlosyň
4887.00043
4
Vrbno
4685.00042
5
Nechanice
8968.00041
6
Hradec Králové
8828.00040
7
Liblice
9905.00039
8
Bakov nad Jizerou
9728.00038
9
Třesovice
9689.00037
10
Choceň
111054.00036
11
Trutnov
11484.00035
12
Hořice v Podkrkonoší
12600.00034
13
Bžany
13512.00033
14
Opočno
141063.00032
15
Veltěže
14735.00031
16
Semily
14603.00030
17
Častolovice
14495.00029
18
Lanškroun
15711.00028
19
Pardubice
15691.00027
20
Žďár nad Sázavou
16993.00026
21
Dlouhý Most
16610.00025
22
Dražkovice
16448.00024
23
Černčice
16414.00023
24
Krchleby
17768.00022
25
Slepotice
17547.00021
26
Zámrsk
17469.00020
27
Chodová Planá
18440.00019
28
Bolina
18431.00018
29
Žďár nad Sázavou
18417.00017
30
Staré Jesenčany
18339.00016
31
Slatina nad Zdobnicí
19496.00015
32
Bechov
19438.00014
33
Zámrsk
19379.00013
34
Kralupy nad Vltavou
19.5312.00012
35
Staré Jesenčany
20437.00011
36
Zámrsk
20424.00010
37
Libice nad Doubravou
21415.0009
38
Kolešov
22.5237.0008
39
Sezemice
23378.0007
40
Mnichovo Hradiště
23265.0006
41
Sezemice
24322.0006
42
Mnichovo Hradiště
25272.0006
43
Otovice
25170.0006
44
Dolní Čermná
27274.0006
45
Pardubice
28229.0006
46
Kolešov
30.5237.0006
47
Karlovy Vary
30.5132.0006
48
Frýdštejn
4032.0006


 

 



 

 

Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit

Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.

 

Hodnocení závodu dle uživatelů:

Organizace závodu(5)
Losování(5)
Revír(5)
Občerstvení(5)
Vyhlášení a ceny(5)
Celkové hodnocení(5)

Dosud hodnotil 1 uživatel.

 

Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.

 

Datum začátku závodu 08.05.2024
Místo konání závodu Košice u Kutné Hory - Pohár šampionů
Kraj Středočeský
Název závodu Pohár šampionů spolku Rybářské žebříčky
Název vodní plochy Rybník Podskalák
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně
Popis cesty

Mezi obcemi Košice a Nepoměřice  ( bude označeno cedulemi )

Přihlášky závodníků
V den závodu od 06.30
Možno předem na email rybarskezebricky@seznam.cz

Pouze pro omezený počet.  Přihlásit se mohou pouze členové Klubu, kteří za období od 1.1.2023 do 31.12.2023 vyhráli závod, jehož výsledky byly kompletní zveřejněny na www.rybarskezebricky.cz . Závodní místa a sektory budou určeny přesně podle počtu přihlášených. Nutná přihláška předem.

Přihlášení závodníciCelkem přihlášeno 51 závodníků

Blaščík Petr - Staré Jesenčany
Pleskač Jan st. - Libice nad Doubravou
Zeman Luboš - Semily
Štarman Jiří - Staré Jesenčany
Bareš Vladimír - Slepotice
Tobolka Milan - Nechanice
Franěk Robert - Trutnov
Černý Jan - Pardubice
Trnka Aleš - Třesovice
Krobot Jiří - Dolní Čermná
Bína Libor - Dlouhý Most
Vágenknecht Jiří - Pardubice
Mačo Jiří - Slatina nad Zdobnicí
Brodský Michal - Hradec Králové
Vlasta Vratislav - Bakov nad Jizerou
Hybner Pavel - Mnichovo Hradiště
Kočí Josef - Mnichovo Hradiště
Charvát Lukáš - Černčice
Olbrich Petr ml. - Bechov
Man Bohuslav - Hořice v Podkrkonoší
Jirásek Petr - Chotěboř
Šnicer Petr - Veltěže
Chválová Lubica - Sezemice
Chvála Petr - Sezemice
Chvála Jan - Sezemice
Záhora Petr - Bžany
Novotná Pavlína - Zámrsk
Novotný Petr - Zámrsk
Novotný Jiří - Zámrsk
Turský Jindřich - Krchleby
Vašíček Zdeněk - Opočno
Svoboda Michal - Kralupy nad Vltavou
Vlček Petr - Častolovice
Pavlíček Jaroslav - Žďár nad Sázavou
Doležal Lambert - Žďár nad Sázavou
Kubec Tomáš - Lanškroun
Synek Martin - Choceň
Rubina Vladimír - Liblice
Zahradník Vlastimil - Pardubice
Syrůček Stanislav - Dražkovice
Váňa Tomáš - Zlosyň
Havlíček Stanislav - Mělník
Dydňanský Roman - Vrbno
Smítka Radek - Bolina
Kaminský Jaroslav - Frýdštejn
Michálek Jan - Otovice
Povolný Zdeněk - Karlovy Vary
Čori Petr - Chodová Planá
Coufal Zdeněk - Jihlava
Porazík Václav - Kolešov
Porazík Jakub - Kolešov
Časový harmonogram závodu
První část od 08.00 hodin do 11.00 hodin
Přestávka od 11.00 hodin do 12.30 hodin
Druhá část od 12.30 hodin do 15.30 hodin
Typ závodu
Plavaná
Položená
Feeder
Závod pro
Jednotlivce
Startovné
Dospělí 400 Kč Mládež 200 Kč
Zakázané nástrahy

Patentky i v krmení.

Krmení
Povoleno

5 minut před zahájením závodu 

Chytá se na
1 prut
1 návazec
Krmítko: Ano
Typ revíru
Stojatá cca 1,7 ha
Osádka ryb

Kapr, amur, lín, pstruh, okoun, candát, štika, jeseter, karas, bílá ryba, sumeček americký , tolstolobik , úhoř

Bodování

3 sektory

kapr, amur, štika + ušlechtilá ryba = 50

karas, lín = 20

sumeček = 5

okoun + bílá ryba = 2

Ocenění pro vítěze

Jedná se o prestižní závod, bude dekorováno prvních deset závodníků poháry (trofeje).

Vítěz se stává automaticky členem Klubu Rybářské žebříčky pro další období.

Finanční ceny:

  1. 3500,-
  2. 2500,-
  3. 1500,-
  4. 1000,-
  5. 900,-
  6. 800,-
  7. 700,-
  8. 600,-
  9. 500,-
  10. 400,-
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.)

Povinný vezírek na uchování bílé ryby, semečka a karase.

Občerstvení zajištěno Možnost přijet odpoledne předem, možnost tréninku.

Pořadatel Název: Rybářské žebříčky
WWW: /

 

 

 

 


Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.