Rybářské žebříčky, rybářské závody

Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 32 termínů závodů
V minulosti zadáno 10010 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



 

Poř.JménoMěstoBodyKBody do žebříčku
1
Žďár nad Sázavou
7660.00030
2
Kamenice u Jihlavy
4370.00029
3
Žďár nad Sázavou
3750.00028
4
Havlíčkův Brod
3730.00027
5
Onomyšl
2580.00026
6
Ledeč nad Sázavou
2460.00025
7
Plotiště nad Labem
2360.00024
8
Žďár nad Sázavou
2270.00023
9
Jaroměřice nad Rokytnou
1980.00022
10
Zbraslavice
1860.00021
11
Týnec nad Sázavou
1290.00020
12
Benešov
1270.00019
13
Blatnice
1200.00018
14
Vilémov
1190.00017
15
Jaroměřice nad Rokytnou
1090.00016
16
Třebíč
1040.00015
17
Žďár nad Sázavou
1000.00014
18
Světnov
740.00013
19
Najdek
690.00012
19
Třebíč
690.00012
21
Všechlapy
680.00010
21
Ledeč nad Sázavou
680.00010
23
Zbraslavice
550.0008
24
Jaroměřice nad Rokytnou
390.0007
25
Jihlava
370.0006
26
Uhlířské Janovice
360.0005
27
Dolní Sokolovec
80.0004
28
Žďár nad Sázavou
00.0001
28
Zbraslavice
00.0001
28
Žďár nad Sázavou
00.0001


 

 



 

 

Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit

Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.

 

Hodnocení závodu dle uživatelů:

Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.

Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.

 

Datum začátku závodu 22.10.2023
Místo konání závodu Hubertka
Kraj Vysočina
Název závodu Rybářské závody na Hubertce
Popis cesty

Na trase mezi Havl.Brodem a Jihlavou

Přihlášky závodníků
Možno předem na email Hedvabnicka@seznam.cz
Možno předem na telefonu 602607068

Max.kapacita 40 míst

Přihlášení závodníciCelkem přihlášeno 30 závodníků

Hapák Jurij - Žďár nad Sázavou
Polovic Ladislav - Žďár nad Sázavou
Soukup Ivo - Třebíč
Janíček Jan - Kamenice u Jihlavy
Semerád Vladislav - Týnec nad Sázavou
Zrnová Jitka - Benešov
Janouch Miroslav - Všechlapy
Horáček Jaroslav - Havlíčkův Brod
Čech Rostislav - Třebíč
Zavacký Radek - Jaroměřice nad Rokytnou
Novák Radek - Blatnice
Toman František ml. - Jaroměřice nad Rokytnou
Toman František st. - Jaroměřice nad Rokytnou
Mička Filip - Světnov
Ondráček Kamil - Žďár nad Sázavou
Pavlíček Jaroslav - Žďár nad Sázavou
Doležal Lambert - Žďár nad Sázavou
Mokrý Jan - Uhlířské Janovice
Klečák Miloslav - Onomyšl
Novotný Zdeněk - Zbraslavice
Hurt Martin - Zbraslavice
Tejnecký Miroslav - Zbraslavice
Pajer Stanislav - Ledeč nad Sázavou
Pavlíček Václav st. - Ledeč nad Sázavou
Sobotka Miroslav - Žďár nad Sázavou
Mokrá Jana - Najdek
Sobotka Jiří st. - Žďár nad Sázavou
Petružálek Jiří - Plotiště nad Labem
Vojáček Tomáš - Dolní Sokolovec
Vojáček Zdeněk - Vilémov
Časový harmonogram závodu
První část od 7:30 hodin do 11:00 hodin
Přestávka od 11:00 hodin do 12:00 hodin
Druhá část od 12:00 hodin do 15:30 hodin
Způsob losování závodních míst

Na každý poločas zvlášť, hodinu před závodem (6:30).

Typ závodu
Plavaná
Položená
Feeder
Závod pro
Jednotlivce
Startovné
Dospělí 500 Kč
Doplňující údaje: Ve startovném je oběd
Krmení
Povoleno
Osádka ryb

Kapr, pstruh, lín, amur, okoun, bílá ryba...

Bodování

Všechny druhy ryb (cm=bod), kromě bílé ( 3body) 

Ocenění pro vítěze

Poháry, diplomy, věcné ceny.

Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.)

Každý svůj vezírek!

Pořadatel Název: Michal Kříž
Email: Hedvabnicka@seznam.cz
Telefon: 602607068

 

 

 

 


Copyright © 2013-2023, Rybářské žebříčky, z.s.