Rybářské žebříčky, rybářské závody

Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 110 termínů závodů
V minulosti zadáno 9000 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



 

Poř.JménaMěstaBodyKBody do žebříčku
1
Bakov nad Jizerou
Bakov nad Jizerou
5800.00028
2
Lovosice
Lovosice
4400.00026
3
Staré Jesenčany
Dražkovice
3500.00024
4
Kutná Hora
Dolní Žandov
3000.00022
5
Choceň
Lanškroun
2900.00020
5
Cerhenice
Drásov
2900.00020
7
Markovice
Markovice
2400.00016
8
Jablonec nad Nisou
Dlouhý Most
2100.00014
9
Častolovice
Častolovice
1600.00012
10
Sezemice
Sezemice
1100.00010
11
Roudnice nad Labem
Oskořínek
900.0008
11
Všechlapy
Krchleby
900.0008
13
Uhlířské Janovice
Pašinka
800.0004
14
 
Kutná Hora
500.0002


 

 



 

 

Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit

Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.

 

Hodnocení závodu dle uživatelů:

Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.

Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.

 

Datum začátku závodu 25.06.2022
Datum konce závodu 25.06.2022
Místo konání závodu Vrbová Lhota u Poděbrad
Kraj Středočeský
Název závodu Rybářské závody dvojic
Název vodní plochy Vrbovka
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně
Přihlášky závodníků
V den závodu od 07.00
Možno předem na email marek.kudry@seznam.cz
Možno předem na telefonu 737633573 , 603547650
Přihlášení závodníciCelkem přihlášeno 34 závodníků

Rak Milan
Svoboda Jiří - Pašinka
Petrášek Tomáš - Praha
Šulcova Ivana - Lovosice
Schindler Karel - Lovosice
Kraus Pavel - Jablonec nad Nisou
Bína Libor - Dlouhý Most
Sobotka Jiří
Šafr Zdeněk - Oskořínek
Štarman Jiří - Staré Jesenčany
Syrůček Stanislav - Dražkovice
Vlasta Vratislav - Bakov nad Jizerou
Dvořák Jan - Bakov nad Jizerou
Michal Kolář- Příbram
Šuchal Juraj - Markovice
Šuchalová Klára - Markovice
Solil Petr - Poříčany
Šebestiána Petr -Tatce
Rubina Vladimir -Liblice
Linhart Martin -Český brod
Hladík Jiří - Častolovice
Vlček Petr - Častolovice
Bodlak Marek - Ratenice
Havelka Luboš - Drásov
Turský Jindřich - Krchleby
Janouch Miroslav - Všechlapy
Trnka Aleš - Třesovice
Kubec Tomáš - Lanškroun
Hanzlík Vladimír
Stehno Jan
Chvála Petr - Sezemice
Synek Martin - Choceň
Černý Milan - Kutná Hora
Houška Petr - Kutná Hora,
Časový harmonogram závodu
První část od 8.00 hodin do 11.00 hodin
Přestávka od 11.00 hodin do 12.00 hodin
Druhá část od 12.00 hodin do 15.00 hodin
Typ závodu
Plavaná
Položená
Feeder
Závod pro
Dvojice
Startovné
Dvojice 1100 Kč
Zakázané nástrahy

Živá a mrtvá rybyčka.

Krmení
Povoleno
Chytá se na
1 prut
Krmítko: Ano
Osádka ryb

Kapr, lín, štika, amur, atd.

Nově byly nasazeni jeseteři.

Bodování

Bílá ryba - 10bodů

Ušlechtilá - 50bodů

Jeseter - 100bodů

Ocenění pro vítěze

1.místo - pohár + dvě půlky prasete

2.místo - pohár + zahradní sekačky

3.místo - pohár + el.pily

4.místo - pohár +  fritézy

5.místo - pohár + kartony piva

A další ceny

Pohár za největší ulovenou rybu.

Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.)

Občerstvení po celou dobu závodu.

Hlavní sponzor závodu Název: MJK Company.s.r.o.
Pořadatel Email: marek.kudry@seznam.cz
Telefon: 737633573, 603547650

 

 

 

 


Copyright © 2013-2022, Rybářské žebříčky, z.s.