Rybářské žebříčky, rybářské závody

Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 104 termínů závodů
V minulosti zadáno 8937 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



 

Poř.JménoMěstoBodyKBody do žebříčku
1
Pardubice
5000.00021
2
Chotěboř
4700.00020
3
 
3500.00019
4
Havlíčkův Brod
3300.00018
5
Třibřichy
3000.00017
6
Mikulovice
2700.00016
7
Markovice
2500.00015
7
Dašice
2500.00015
9
Chotěboř
2000.00013
10
Opočno
1900.00012
11
Havlíčkův Brod
1800.00011
11
Drahov
1800.00011
13
Opočno
1500.0009
14
 
800.0008
15
Staré Jesenčany
600.0007
16
Turkovice
500.0006
16
 
500.0006
18
Hrobice
400.0004
19
 
00.0001
19
Kameničky
00.0001
19
Přišimasy
00.0001


 

 



 

 

Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit

Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze obsahuje 1 příspěvek

 

Hodnocení závodu dle uživatelů:

Organizace závodu(3)
Losování(3)
Revír(2)
Občerstvení(2)
Vyhlášení a ceny(1)
Celkové hodnocení(2.2)

Dosud hodnotil 1 uživatel.

 

Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.

 

Datum začátku závodu 28.05.2022
Místo konání závodu MEDLEŠICE DOSPĚLÍ VOLNÁ MÍSTA !!!
Kraj Pardubický
Název závodu III.Medlešická Udice
Název vodní plochy Rybník Žabák Pivovarský
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně
Popis cesty Rybník se nachází v obci Medlešice u Medlešického Pivovaru.
Přihlášky závodníků
V den závodu od 5:00
Možno předem na email jakoubekhyxa@seznam.cz
Možno předem na telefonu 776440136
V den závodu od 05:00. Omezený počet míst 80 , nutná registrace předem na mob. nebo @ . Děkuji
Přihlášení závodníciCelkem přihlášeno 42 závodníků

Machač Václav - Drahov
Lukas Michler- Rosice u Chrasti
Zuzana Martínková - Pardubice
Cimburek František - Kameničky
Pleskot Jan - Hrobice
Nguyen Martin - Havlíčkův Brod
Král Pavel - Havlíčkův Brod
Pánek Vít - Sezemice
Hanuš Pavel - Pardubice
Koníř Aleš - Pardubice
Doležán Nikola - Chotěboř
Doležán Vladimír - Chotěboř
Kvasnička Martin st. - Kolín
Homolka Ludvík - Ostrov nad Oslavou
Skryja Matěj - Ostrov nad Oslavou
Šubrt Vlastimil - Turkovice
Šuchal Juraj - Markovice
Žuková Marie - Opočno
Vašíček Zdeněk - Opočno
Myška Milan - Bukovka
Šturmová Hana - Ústí nad Orlicí
Pešek Jan- Chrudim
Blaščík Petr - Staré Jesenčany
Štarman Jiří - Staré Jesenčany
Kučera Lukáš - Dašice
Novák Zdeněk - Slatiňany
Jakub Pešek - Bylany
Růžička Pavel - Dašice
Havlíček Josef - Ostřešany
Jakub Jelínek - Načešice
Jelínek Libor - Chrudim
Kondras Přemysl - Pardubice
Miroslav Daniš - Pardubice
Taichner Radek - Mikulovice
Jan Žatečka st.- Přišimasy
Jan Žatečka ml.- Přišimasy
Mika Jaroslav - Přišimasy
Razskazov Vojtěch - Pardubice
Petružálek Radim - Pardubice
Pětík Marek - Libišany
Jiří Karvánek- Nové Město nad Metují
Jaroslav Svoboda - Břehy u Přelouče
Časový harmonogram závodu
První část od 6:00 hodin do 9:00 hodin
Přestávka od 9:00 hodin do 10:00 hodin
Druhá část od 10:00 hodin do 13:00 hodin
  Vyhlášení 13:30
Způsob losování závodních míst Losuje se v Altánu před Pivovarskou Hospodou Medlešice (Značeno Cedulí). Chytají se dvě protilehlé strany ( Od silnice a protilehlá od pole) Losuje se nejdříve míček na 1.pol. a pak míček na 2.pol. Účastník si střídá místo v poločase na té straně co si nalosoval v 1.pol.(1-40,41-80) Losuje se střídavě z obou stran (1-40,41-80) . Aby se nestalo že na jedné bude víc a na druhé např. 2 účastníci . Vše bude vysvětleno před závodem nebo na tel. 776440136, dekuji
Typ závodu
Plavaná
Položená
Feeder
Závod pro
Jednotlivce
Startovné
Dospělí 400 Kč
Povolené nástrahy Dle RŘ. řádu
Zakázané nástrahy Dle RŘ. řádu
Krmení
Povoleno
Povoleno 1.poločas pouze červi a kukuřice (krmení na větší vzdálenost je možno                                                                 dopravit raketou)              2.poločas neomezeno
Chytá se na
1 prut
1 návazec
Krmítko: Ano
Doplňující údaje: Doplňující údaje: Doplňující údaje: ŠROT DO KRMÍTKA AŽ 2.POLOČAS
Typ revíru
Stojatá cca 1,9 ha
Osádka ryb Kapr,Jeseter,Candát,Štika,Sumec,Úhoř,Lín,Cejn,Plotice,Perlín Před závodem se stabilně nasazuje!!!
Bodování Jeseter=100b. Kapr, Úhoř, Amur, Štika, Candát, Sumec, Pstruh = 50b. Kapr nad 70cm = 100b. Lín, Okoun = 30b. Bílá ryba se nepočítá! Vyhrává závodník s největším součtem bodu za oba polocasy, v případě shody, větší počet ryb za vice bodu, potom vice ryb v druhem poločasu, pokud shoda i pak - los
Ocenění pro vítěze 1.MÍSTO - PUTOVNÍ POHÁR, POHÁR PRO VÍTĚZE, FINANČNÍ HOTOVOST 8000Kč 2.MÍSTO - POHÁR PRO VÍTĚZE, FINANČNÍ HOTOVOST 5000Kč 3.MÍSTO - POHÁR PRO VÍTĚZE, FINANČNÍ HOTOVOST 3000Kč PŘI NENAPLNENÍ ÚČASTNÍKŮ SI POŘADATEL ZÁVODU VYHRAZUJE PRÁVO UČINIT ZMĚNU VE FIN. HOTOVOSTI
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) Dle rybářského řádu . Občerstvení zajištěno.Závodníci berou na vědomí, že se účastní rybářských závodů na vlastní nebezpečí. V případě protestu (do 30 minut po ukončení závodu) musí protestující složit u ředitele závodu kauci ve výši 1.000,- Kč, která bude vrácena pouze v případě uznání protestu. Závody se konají za každého počasí !!!
Hlavní sponzor závodu Název: Rybáři Medlešice, BC.Radim Petružálek,
Další sponzoři DK-Stavitelství,SPORTCARP
Pořadatel Název: Jakub Hyxa
Email: jakoubekhyxa@seznam.cz
Telefon: 776440136

 

 

 

 


Copyright © 2013-2022, Rybářské žebříčky, z.s.