Rybářské žebříčky, rybářské závody

Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 87 termínů závodů
V minulosti zadáno 9276 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



 

Poř.JménoMěstoBodyKBody do žebříčku
1
Rosice u Chrasti
3790.00020
2
Slatiňany
7711.00019
3
Sezemice
8621.00018
4
Dražkovice
10591.00017
5
Zámrsk
11540.00016
6
Choceň
12.5490.00015
7
Dřenice
15490.00014
8
Pardubice
18406.00013
9
Plotiště nad Labem
18.5390.00012
10
Zámrsk
19430.00011
11
Mikulovice
24320.00010
12
Opočínek
24.5310.0009
13
Všechlapy
25.5300.0008
14
Havlíčkův Brod
25.5240.0007
15
Lanškroun
27.5240.0006
16
Dašice
30.5240.0005
17
Staré Jesenčany
31150.0004
18
Staré Jesenčany
32190.0003
19
Sezemice
35151.0002
20
Sezemice
37.570.0001


 

 



 

 

Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit

Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.

 

Hodnocení závodu dle uživatelů:

Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.

Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.

 

Datum začátku závodu 08.10.2022
Místo konání závodu Dřenice
Kraj Pardubický
Název závodu Rybářské závody DŘENICKÁ DĚLIČKA 5.ROČNÍK,
Název vodní plochy Špagátovník
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně
Přihlášky závodníků
V den závodu od 06 30
Možno předem na telefonu 608652797
Omezený počet míst, registrace předem.25 ZÁVODNÍKU.
Přihlášení závodníciCelkem přihlášeno 24 závodníků

Žemlička Radek - Slatiňany
Šrámek Petr - Opočínek
Petružálek Jiří - Plotiště nad Labem
Pánek Vít - Sezemice
Kratochvíl Jan - Třebechovice pod Orebem
Icha Zdeněk - Havlíčkův Brod
Novotný Jiří - Zámrsk
Novotná Pavlína - Zámrsk
Svoboda Jaroslav - Břehy
Tecl Miloslav - Pozovice
Černý Jan - Pardubice
Provazník Michal - Dřenice
Kubec Tomáš - Lanškroun
Synek Martin - Choceň
Zahradník Vlastimil - Pardubice
Chválová Lubica - Sezemice
Chvála Petr - Sezemice
Chvála Jan - Sezemice
Syrůček Stanislav - Dražkovice
Taichner Radek - Mikulovice
Růžička Pavel - Dašice
Blaščík Petr - Staré Jesenčany
Štarman Jiří - Staré Jesenčany
Janouch Miroslav - Všechlapy
Časový harmonogram závodu
První část od 08.00 hodin do 11.00 hodin
Přestávka od 11.00 hodin do 12.00 hodin
Druhá část od 12.00 hodin do 15.00 hodin
  DLE POČASÍ BUDE ZÁVOD ZKRÁCEN!!!!!!!!!!!
Způsob losování závodních míst Ruličky
Typ závodu
Plavaná
Jiné: Děličky max. 13 m. délka kostřičky max. na délku topsetu
Závod pro
Jednotlivce
Startovné
Dospělí 350 Kč
Zakázané nástrahy ZAKAZANE JSOU PATENTKY NECHTE JE DOMA.
Krmení
Povoleno
krmení povoleno pouze červem, kukuřicí a pšenice pouze celá zrna.Zákaz používaní jakýchkoliv pojiv, lepidel.ZÁKAZ POUŽÍVANÍ PATENTEK!!!!!!!!!!!!KALÍŠKOVÁNÍ POVOLENO. krmení 15 minut před zahájením závodu
Chytá se na
1 prut
2 pruty
1 návazec
Typ revíru
Stojatá cca ha
Osádka ryb Kapr,amur,candát,lín,úhoř,jeseter a bílá ryba
Bodování Kapr, Úhoř, Tolstolobik,jeseter, Amur, Štika, Candát = 50 bodů ,lín a Karas = 20 bodů, Pstruh, Siven = 10 bodů , Ostatní ryby = 1 bod.STŘEVLE SE NEBODUJE!!!!!!!SEKTOROVÉ BODOVÁNÍ.
Ocenění pro vítěze 3 poháry a nějaka hotovost.
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) Občerstvení zajištěno.ZÁKAZ CHYTÁNÍ Z HLADINY A POD NÍ cca 35cm!!!!!!
Pořadatel Název: Syrůček Standa a Chvála Petr 728018656
Telefon: 608652797

 

 

 

 


Copyright © 2013-2023, Rybářské žebříčky, z.s.