Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 45 termínů závodů
V minulosti zadáno 9959 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

 

Champions Cup (Pohár mistrů) za období 01. 01. 2023 - 31. 12. 2023



 

Každý rok pořádáme jednorázový závod s názvem Champions Cup (Pohár šampiónů). Jedná se o prestižní závod, kterého se mohou zúčastnit pouze ti, kteří v daném období vyhráli jakýkoliv rybářský závod, a to bez rozdílu kategorií. Období je předem stanoveno. Pro účast je povinnost být členem Klubu Rybářské žebříčky z.s..

Následující seznam tyto závodníky zobrazuje, přičemž je mu zároveň uveden první závod, který mu nominaci zajistil. Seznam je řazen abecedně.

 

Všeobecné podmínky:

  • Po skončení daného období (nejpozději tři neděle před) budou vypsány propozice na závod
  • Termín bude zpravidla 28.9. daného roku (může být i jiný den podle aktuálních podmínek)
  • Pokud by se stalo, že bude přihlášeno současně více v následujících kategoriích: mládež do 15ti let, veteráni(nad 55 let) a ženy, pak se pro tyto kategorie může předat samostatná trofej.
  • V případě, že nebude naplněna kapacita revíru, mohou být do startovní listiny dopsáni členové Klubu z druhých a třetích míst z daného období.

 

Ocenění:

Vzhledem k tomu, že se jedná o prestižní závod, bude dekorováno prvních deset závodníků poháry (trofejemi). Dále mohou být předány finanční odměny a event. získané věcné ceny od sponzorů. Vítěz se stává automaticky členem Klubu Rybářské žebříčky pro další období.

Pozn.: Výše uvedené může být změněno na základě aktuálních podmínek, což musí být včas, nejdéle 14 dnů před závody, oznámeno.

Bližší informace v propozicích.

 

Celkově nominováno 71 závodníků

 

JménoMěstoDatum nominaceMísto závodu, kde byl nominován
Bareš VladimírSlepotice25.08.2023Jaroměř
Bartoněk LukášPředměřice nad Labem18.06.2023Sendražice- pouze nahradníci
Bína LiborDlouhý Most03.06.2023Jablonec nad Nisou
Blaščík PetrStaré Jesenčany14.05.2023Slatiňany - Kunčí
Coufal ZdeněkJihlava02.09.2023Třebechovice pod Orebem
Černý JanPardubice10.06.2023Hrobice (Pohránov)
Černý JindřichMnichovo Hradiště16.09.2023Dřenice
Červený JaroslavJaroměř15.04.2023Kobylníky
Čori PetrChodová Planá21.05.2023Hulín - Pohár šampionů - Obsazeno
Doležal LambertŽďár nad Sázavou22.07.2023Karlov
Dydňanský RomanVrbno08.07.2023Stará Boleslav
Franěk RobertTrutnov22.04.2023Velká Jesenice
Hájek VladimírDobříkov01.05.2023Dobříkov u Chocně
Havlíček StanislavMělník13.05.2023Mšeno u Mělníka
Havrila Michal ml.Jaroměř30.09.2023Provodov-Šonov u Nového Města nad Metují
Hybner PavelMnichovo Hradiště08.05.2023Tample
Charvát LukášČernčice17.06.2023Veliká Ves
Chvála JanSezemice09.04.2023Knířov
Chvála PetrSezemice09.04.2023Knířov
Chválová LubicaSezemice02.09.2023Třebechovice pod Orebem ženy
Jirásek PetrChotěboř08.05.2023Hubertka
Kaminský JaroslavFrýdštejn13.05.2023Chrastava
Kočí JosefMnichovo Hradiště20.05.2023Telce
Kopa StanislavMoravičany03.09.2023Třebechovice pod Orebem týmy
Kraus PavelJablonec nad Nisou14.05.2023Lysá nad Labem
Krobot JiříDolní Čermná08.04.2023Česká Třebová
Kubec TomášLanškroun01.05.2023Dobříkov u Chocně
Mackura ZdeněkPernink22.04.2023Zlosyň
Mačo JiříSlatina nad Zdobnicí30.04.2023Košice u Kutné Hory
Mach VáclavPernink16.09.2023Tři Sekery
Machatý DavidJaroměř01.07.2023Opočno
Man BohuslavHořice v Podkrkonoší23.04.2023Konopáč u Heřmanova Městce
Michálek JanOtovice16.07.2023Otovice Kocanda
Mokrá JanaNajdek19.05.2023Jimramov
Novák ZdeněkTýniště nad Orlicí08.05.2023Těchlovice-liga
Novotná PavlínaZámrsk24.09.2023Medlešice - Ženy
Novotný PetrZámrsk08.04.2023Vrbová lhota
Olbrich JakubBechov25.03.2023Oskořínek, okres Nymburk
Olbrich Petr ml.Bechov23.04.2023Malá Skála - mládež
Pavlíček JaroslavŽďár nad Sázavou09.09.2023Ždírec okr.Jihlava
Petružálek JiříPlotiště nad Labem16.04.2023Přelouč-Lohenice
Pleskač Jan st.Libice nad Doubravou27.05.2023Medlešice
Porazík JakubKolešov03.06.2023Hroznětín mládež
Porazík VáclavKolešov25.03.2023Otovice Kocanda O B S A Z E N O ! ! !
Poslušný JosefLípa nad Orlicí01.04.2023Dymokury
Povolný ZdeněkKarlovy Vary29.04.2023Kynšperk
Rubina VladimírLiblice06.05.2023Kounice
Růžička PavelDašice10.09.2023Dobříkov u Chocně
Smítka RadekBolina25.03.2023Uhlířské Janovice
Sobotka JosefPerštejn06.05.2023Kněževes u Rakovníka
Sobotka MiroslavŽďár nad Sázavou19.05.2023Jimramov
Staněk VáclavHradec Králové13.05.2023Pěkov - Hony
Svoboda MichalKralupy nad Vltavou05.08.2023Stará Boleslav
Synek MartinChoceň01.05.2023Dobříkov u Chocně
Syrůček StanislavDražkovice13.05.2023Dřenice
Šnicer PetrVeltěže08.04.2023Telce
Šrámek PetrOpočínek03.09.2023Třebechovice pod Orebem týmy
Štarman JiříStaré Jesenčany09.04.2023Knířov
Taichner RadekMikulovice10.09.2023Dobříkov u Chocně
Tobolka MilanNechanice29.04.2023Jordánek u Miletína
Trnka AlešTřesovice15.04.2023Třebechovice pod Orebem
Turský JindřichKrchleby29.04.2023Zdislavice
Vágenknecht JiříPardubice07.04.2023Starý Kolín-Kamenec
Vašíček ZdeněkOpočno09.06.2023Hraštice
Vlach Zdeněk ml.Ždírec nad Doubravou15.04.2023Lohenice u Přelouče mládež
Vlasta VratislavBakov nad Jizerou08.05.2023Tample
Vlček PetrČastolovice08.05.2023Těchlovice-liga
Würz DaliborHořesedly07.01.2023Kocanda Otovice O B S A Z E N O !!!
Záhora PetrBžany09.09.2023Nová Role,sádky Božíčany.-1 volné místo.
Zahradník VlastimilPardubice26.08.2023Zámrsk
Zeman LubošSemily20.05.2023Pšánky

 

 


Copyright © 2013-2023, Rybářské žebříčky, z.s.