Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 23 termínů závodů
V minulosti zadáno 9256 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Síň slávy

Čestná uznání

Gold Fish team

Vítěz ligové soutěže rok 2022, ve složení:

Kubec Tomáš - Lanškroun

Synek Martin - Choceň

Hájek Vladimír - Dobříkov

Šrajer David - Vysoké Mýto

Uvedení do síně slávy: 28.09.2022

Síň slávy

Čestná uznání

Mrázek Petr
Velká Hraštice

Vítěz Poháru mistrů v roce 2022.

Uvedení do síně slávy: 08.05.2022

Síň slávy

Čestná uznání

Zeman Luboš
Semily

Vítěz celostátního žebříčku rok 2021.

Uvedení do síně slávy: 05.01.2022
Štarman Jiří
Staré Jesenčany

Vítěz Poháru mistrů rok 2021.

Uvedení do síně slávy: 05.01.2022
Rybářský ráj Hradec Králové

Vítěz ligové soutěže rok 2021, ve složení:

Trnka Aleš - Třesovice

Pišl Jan - Třesovice

Aleksandrová Alena - Hradec Králové

Bartoněk Lukáš - Předměřice nad Labem

Uvedení do síně slávy: 05.01.2022
Vlach Zdeněk
Ždírec nad Doubravou

Dvojnásobný vítěz celostátního žebříčku mládeže v letech 2020 a 2021.

Finalista, držitel ocenění Zlatý oříšek za rok 2021.

Uvedení do síně slávy: 05.01.2022

Síň slávy

Čestná uznání

Vágenknecht Jiří
Pardubice

Vítěz celostátního žebříčku 2020.

Uvedení do síně slávy: 01.01.2021

Síň slávy

Čestná uznání

Žatečka Martin
Hradec Králové

Za dlouholetou tvorbu, vývoj a aktualizaci webových stránek spolku Rybářské žebříčky.

Uvedení do síně slávy: 29.02.2020
Jirásek Petr
Chotěboř

Vítěz celostátního žebříčku 2019.

Uvedení do síně slávy: 29.02.2020

Síň slávy

Čestná uznání

Chvála Petr
Sezemice

Za aktivní a obětavý osobní přínos pro rozvoj rybářského sportu a dlouhodobou osobní angažovanost pro činnost Klubu a spolku Rybářské žebříčky.

Vítěz celostátního žebříčku 2017

Uvedení do síně slávy: 23.02.2019
Bartoněk Lukáš
Předměřice nad Labem

Vítěz celostátního žebříčku 2018.

Uvedení do síně slávy: 23.02.2019
Izaiasz Petr
Holice

Za aktivní a obětavý osobní přínos pro rozvoj rybářského sportu a dlouhodobou osobní angažovanost pro činnost Klubu a spolku Rybářské žebříčky.

Udělení čestného uznání: 23.02.2019
 
Myslivecké sdružení
Přepychy

Za dlouhodobou kvalitu, organizaci a přátelskou atmosféru pořádáných rybářských závodů.

Udělení čestného uznání: 23.02.2019
Šourková Marie
Rožmitál pod Třemšínem

Za aktivní a obětavý osobní přínos při výchově rybářské mládeže.

Udělení čestného uznání: 23.02.2019

Síň slávy

Čestná uznání

Doležal Áda
Pardubice

Za aktivní a obětavý přístup při organizování rybářských soutěží v Pardubickém kraji.

Uvedení do síně slávy: 24.02.2018
Trnka Aleš
Třesovice

Za trojnásobné vítězství v celostátním žebříčku v letech 2014-2016.

Uvedení do síně slávy: 24.02.2018
Brodský Michal
Hradec Králové

Za aktivní dobrovolnou práci při výchově rybářské mládeže.

Udělení čestného uznání: 24.02.2018
Slavík Alexej
Vilémov

Za aktivní dobrovolnou práci při výchově rybářské mládeže.

Udělení čestného uznání: 24.02.2018
Novák Jan
Libišany

Za aktivní dobrovolnou práci při výchově rybářské mládeže.

Udělení čestného uznání: 24.02.2018

Copyright © 2013-2022, Rybářské žebříčky, z.s.