Rybářské žebříčky - Plavaná

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 41 termínů závodů
V minulosti zadáno 6056 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Kraj Pardubický - 01.01.2017 - 31.12.2017



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 114 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Konopásek JosefPolička210010050.00
2Hanáček FrantišekBrno2949447.00
3Vavřín Václav2939346.50
4Pávek MartinChoceň2868643.00
5Konopásek LadislavPardubice2777738.50
6Bezega MichalZnojmo2767638.00
6Toužimský JakubNové Strašecí2767638.00
8Dvořák JiříHradec Králové2747437.00
9Konopásek RichardPardubice2727236.00
10Bartoš Jiří2717135.50
11Hron Radek2636331.50
12Zeman Luboš SemilyJizera 242626231.00
13Grešová JanaHradec Králové2616130.50
14Maštera VojtěchTřebíč2555527.50
15Šrajer DavidVysoké Mýto2545427.00
16Pokorný Roman st.2535326.50
17Procházka OtaRudník2525226.00
18Chromý Radomír1494949.00
19Milewski Zbigniew1474747.00
20Bartoš Jan2464623.00
20Šejirman PeterSlovensko1464646.00
22Klásek Petr1454545.00
22Novák JanChoceň2454522.50
24Pergreffi LucaPardubice2444422.00
24Polívka ZdeněkStod1444444.00
26Heřmánek Tomáš1434343.00
27Cibulka IvanŠala1424242.00
28Kostka JanJindřichův Hradec1404040.00
29Kochan PavelKarviná1393939.00
30Melcher Miroslav2383819.00
31Žalud OldřichZastávka1373737.00
32Tlustý Luboš1353535.00
33Dvořák MiloslavÚstí nad Labem2333316.50
33Toužimský Jiří1333333.00
35Nováčková Markéta1303030.00
36Martínek OndřejSokolov2292914.50
36Valchař Jakub1292929.00
38Vytřas Radim1282828.00
39Dořičák Lukáš2272713.50
39Kozlovský Radim1272727.00
41Polovic Ladislav Žďár nad SázavouVysočina team1252525.00
42Průša MartinMirovice2242412.00
43Molek PetrPlzeň2232311.50
43Purkrábková Hana2232311.50
43Smitková TerezaPlaňany1232323.00
46Hruzík David1222222.00
46Jireček MiroslavHodkovice2222211.00
48Mádle Radek Hořice v PodkrkonošíJizera 242212110.50
48Veltruský Zdeněk1212121.00
50Kazatel PetrZnojmo218189.00
51Kadlec VratislavBenátky nad Jizerou1171717.00
51Vyslyšel Vladimír st.Plzeň217178.50
53Foret Roman1161616.00
53Pekař Jaroslav Kamenice nad LipouČRS MO Humpolec216168.00
55Kladrubský MichalPraha1151515.00
56Baránek PeterSlovensko1141414.00
56Hanyková EliškaChotutice1141414.00
56Hrazdil Jiří214147.00
59Hodek OttoSlovensko1131313.00
60Vyslyšel Vladimír ml.Plzeň1121212.00
61Vejs DavidHradec Králové1111111.00
62Flanderka AlešPašinka1101010.00
62Ovsík JosefBřeznice1101010.00
64Jožák RadekPardubice1999.00
64Slavík Lukáš1999.00
64Valda MartinBrno2994.50
67Dědík Vladimír BašťMAXIK TEAM1777.00
68Hlavatý David1666.00
68Zrůstek MartinČeská Lípa2663.00
70Houser Otakar VšechlapyJizera 242552.50
71Hrdina JiříBakov nad Jizerou2442.00
71Michalovič TomášMohelnice1444.00
73Mičjan VladimírSlovensko1333.00
74Louda VáclavPlzeň2221.00
74Tököly Martin st.Havířov1222.00
74Vlasta TomášBakov nad Jizerou1222.00
74Říha JanBakov nad Jizerou2221.00
78Bartal JozefKomárno1111.00
78Bednařík Dušan1111.00
78Cajthaml JaroslavČeská Lípa1111.00
78Danyi MichalDačice1111.00
78Dubský FrantišekMirovice1111.00
78Hasoň MarianBratislava1111.00
78Havel JiříVejprnice1111.00
78Heidenreich Jan1111.00
78Kostka JaroslavJindřichův Hradec1111.00
78Koukal Martin ml.Hvozdečko1111.00
78Koukal Martin st.Hvozdečko1111.00
78Krupička Luboš1111.00
78Kubík Martin1111.00
78Kyselovský Tomáš1111.00
78Lát JiříČeská Lípa1111.00
78Mindák TomášSlovensko1111.00
78Ngoxuan RobinBlížkovice1111.00
78Noll Vladimír st.Křivoklát1111.00
78Ovsíková TerezaBřeznice1111.00
78Pavka MartinZnojmo1111.00
78Pospíšil RadekBrno1111.00
78Rašek MartinPacov1111.00
78Rendek ErvinSlovensko1111.00
78Rys Jaroslav1111.00
78Santus MiroslavSlovensko1111.00
78Skura Petr1111.00
78Svatek ŠimonNové Strašecí1111.00
78Syrovátka PavelKolín1111.00
78Sámel JanSlovensko1111.00
78Volák JiříPraha1111.00
78Vyhlídal EmanuelBorohrádek1111.00
78Vysoký Antonín1111.00
78Vyčichl Michal1111.00
78Zíma BořivojOhrazenice1111.00
78Šic Michal1111.00
78Šitina Josef Velká Jesenice1111.00
78Žigo LadislavČeské Budějovice1111.00

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.