Žebříček - Kraj Liberecký - 01.01.2017 - 31.12.2017
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 73 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dydňanský Roman | Vrbno | 1 | 57 | 57 | 57.00 | |
2 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 56 | 56 | 56.00 |
3 | Flanderka Aleš | Pašinka | 1 | 55 | 55 | 55.00 | |
3 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 1 | 55 | 55 | 55.00 | |
5 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | 1 | 53 | 53 | 53.00 | |
6 | Louda Jaroslav | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 52 | 52 | 52.00 | |
7 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 51 | 51 | 51.00 |
8 | Svoboda Jiří | Pašinka | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
9 | Havlíček Lukáš | Mělník | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
10 | Adam Lukáš | Jablonec nad Nisou | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
10 | Flanderka Miloš | Pašinka | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
10 | Hnízdil Václav | Dlouhý Most | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
10 | Honc Josef | Rumburk | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
10 | Kudry Marek | Cerhenice | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
10 | Čtvrtečka Jiří | Roztoky | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
16 | Maček Tomáš | Velká Jesenice | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
17 | Lát Jiří | Česká Lípa | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
18 | Böhm Aleš | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
19 | Cajthaml Jaroslav | Liběchov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
20 | Dvořák Miloslav | Ústí nad Labem | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
21 | Kadeřábek Jaroslav | Štětí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
22 | Dražan Zdeněk | Panenský Týnec | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
23 | Kresl Tomáš | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
24 | Sitta Bohuslav | Taneček | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
25 | Nekuda Pavel | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
26 | Petráček Ota | Mníšek u Liberce | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
27 | Zrůstek Martin | Česká Lípa | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
28 | Fryč Petr | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
29 | Böhm František st. | Chrastava | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
30 | Práde Jaroslav | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
31 | Ambros Josef | Mělník | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
32 | Amrich David | Stráž pod Ralskem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
32 | Běhounek Martin | Frýdlant v Čechách | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
32 | Cejnar Lukáš | Liberec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
32 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
32 | Fajfr Jakub | Desná | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
32 | Fejgl Radko | Dlouhý Most | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
32 | Havelka Luboš | Příbram | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
32 | Havlíček Stanislav | Mělník | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
32 | Kaminský Jan | Frýdštejn | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
32 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
32 | Kaprálek Tomáš | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
32 | Kolář Jan | Louny | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
32 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
32 | Kysela Zdeněk st. | Dlouhý most u Liberce | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
32 | Kühnel Lukáš | Dlouhý Most | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
32 | Kühnl Pavel | Dlouhý Most | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
32 | Křikava Jaroslav | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
32 | Máder Jan | Radvanec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
32 | Neumann Marek | Chrastava | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
32 | Novák Marek | Rumburk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
32 | Pavlát Radek | Nahořany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
32 | Pašek David | Jesenice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
32 | Picek Martin | Žďár | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
32 | Přáda Tomáš | Jablonec nad Nisou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
32 | Rousek Pavel | Modřany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
32 | Rovac Lukáš | Liberec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
32 | Sychra Vladimír | Jenišovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
32 | Sádlík Daniel | Jeníšovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
32 | Sýkora Jiří ml. | Malá Skála | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
32 | Sýkora Jiří st. | Malá Skála | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
32 | Turský David | Krchleby | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
32 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
32 | Zeman Ladislav | Malá Skála | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
32 | Čechlovský Jiří | Jeníšovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
32 | Šrajer Miloš | Bakov nad Jizerou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
67 | Hamouz Zdeněk | Česká Lípa | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
68 | Svátek Vladimír | Panenský Týnec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
69 | Turek Michal | Štětí | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
70 | Čeňková Kristýna | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
71 | Svoboda Miloš | Panenský Týnec | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
72 | Pokorný Martin | Štětí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
73 | Hamouz Marek | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 |