Žebříček - Celostátní - 01.01.2014 - 31.12.2014 - Závody mládeže
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 1528 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Novotná Lenka | Zámrsk | 5 | 126 | 126 | 25.20 | |
2 | Andrž Ladislav | Bolehošť | 4 | 121 | 121 | 30.25 | |
3 | Rummel Jakub | Hronov | 4 | 113 | 113 | 28.25 | |
4 | Bačík Ondřej | Litomyšl | 3 | 95 | 95 | 31.67 | |
4 | Rummel Jiří | Hronov | 3 | 95 | 95 | 31.67 | |
6 | Hanzelka Jiří | 2 | 93 | 93 | 46.50 | ||
6 | Witt Paul | 2 | 93 | 93 | 46.50 | ||
8 | Jalůvka Adam | 2 | 89 | 89 | 44.50 | ||
8 | Kubín Adam | 2 | 89 | 89 | 44.50 | ||
8 | Tobolka Daniel | Nechanice | 3 | 89 | 89 | 29.67 | |
11 | Pirklová Karolína | Stárkov | 2 | 85 | 85 | 42.50 | |
12 | Pirklová Lenka | Police nad Metují | 2 | 84 | 84 | 42.00 | |
13 | Šrytr Michal ml. | Police nad Metují | 2 | 83 | 83 | 41.50 | |
14 | Chmelař Jakub | Častolovice | 3 | 82 | 82 | 27.33 | |
14 | Henychová Nela | Klášter nad Dědinou | 3 | 82 | 82 | 27.33 | |
14 | Wolfová Dorota | 2 | 82 | 82 | 41.00 | ||
17 | Kopecký Adam ml. | Ostřetín | 7 | 80 | 80 | 11.43 | |
18 | Novobilský Jan | 2 | 79 | 79 | 39.50 | ||
19 | Bartošová Eliška | Kostelec nad Orlicí | 4 | 76 | 76 | 19.00 | |
19 | Veselý Vojtěch | Zaháj | 2 | 76 | 76 | 38.00 | |
21 | Bartoš Michal ml. | Chřibská | 2 | 74 | 74 | 37.00 | |
22 | Prouza Jan | Hronov | 2 | 73 | 73 | 36.50 | |
22 | Szopa Marek | 2 | 73 | 73 | 36.50 | ||
24 | Hrčka Martin | Vamberk | 3 | 69 | 69 | 23.00 | |
25 | Pirkl Filip | Police nad Metují | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
26 | Hofmanová Sabina | Hrochův Týnec | 4 | 67 | 67 | 16.75 | |
26 | Tihelka Matěj | 2 | 67 | 67 | 33.50 | ||
28 | Prouza Josef | Velké Poříčí | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
28 | Škoda Ondřej | Velké Poříčí | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
30 | Šuchalová Klára | Markovice | 3 | 64 | 64 | 21.33 | |
31 | Peřinová Denisa | Bohdalov | 4 | 63 | 63 | 15.75 | |
32 | Dubská Michaela | Vrbatův Kostelec | 4 | 62 | 62 | 15.50 | |
32 | Vytlačil Lukáš | Litomyšl | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
32 | Čepelková Adéla | Nové Město nad Metují | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
35 | Machačová Tereza | Klášter nad Dědinou | 3 | 61 | 61 | 20.33 | |
36 | Appl Jaroslav | Žamberk | 1 | 60 | 60 | 60.00 | |
36 | Hýbner Dušan ml. | Bělá pod Bezdězem | 1 | 60 | 60 | 60.00 | |
36 | Jeníkovský Jan | Hokov | 1 | 60 | 60 | 60.00 | |
36 | Kukla Marek | Žiželice | 1 | 60 | 60 | 60.00 | |
36 | Vágenknecht Dan | Pardubice | 3 | 60 | 60 | 20.00 | |
41 | Coufal Jakub | Bělá pod Bezdězem | 1 | 59 | 59 | 59.00 | |
41 | Krištofy Roman | Žatec | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
41 | Kubátová Jana | Nový Bydžov | 1 | 59 | 59 | 59.00 | |
41 | Sobotka Petr | Žďár nad Sázavou | 1 | 59 | 59 | 59.00 | |
41 | Stuchlíková Kristýna | 1 | 59 | 59 | 59.00 | ||
46 | Grégr Jiří ml. | Šubrtov | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
46 | Magej Jakub | 2 | 58 | 58 | 29.00 | ||
46 | Maršík Jakub ml. | Nové Město nad Metují | 1 | 58 | 58 | 58.00 | |
46 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | 1 | 58 | 58 | 58.00 | |
46 | Strnad Michal | 1 | 58 | 58 | 58.00 | ||
46 | Vrba Tomáš | Pečky | 1 | 58 | 58 | 58.00 | |
52 | Dlouhý Patrik | 1 | 57 | 57 | 57.00 | ||
52 | Drobný Michal | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 57 | 57 | 57.00 | |
52 | Jurkovič Jan | Žatec | 1 | 57 | 57 | 57.00 | |
52 | Malý Jiří ml. | Korouhev | 1 | 57 | 57 | 57.00 | |
52 | Škoda Matyáš | Velké Poříčí | 4 | 57 | 57 | 14.25 | |
57 | Drydrych Danek | 1 | 56 | 56 | 56.00 | ||
57 | Kadlubiecová Veronika | 3 | 56 | 56 | 18.67 | ||
57 | Neprašová Viktorie | Bělá pod Bezdězem | 1 | 56 | 56 | 56.00 | |
57 | Tlustý Luboš | Svratouch | 1 | 56 | 56 | 56.00 | |
57 | Vitnerová Sára | 1 | 56 | 56 | 56.00 | ||
57 | Špinka Martin | Končice | 1 | 56 | 56 | 56.00 | |
63 | Fric Matyáš | 1 | 55 | 55 | 55.00 | ||
63 | Kadera David | Praha | 1 | 55 | 55 | 55.00 | |
63 | Matouš David | Týniště nad Orlicí | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
63 | Tošovský Antonín ml. | Bělá pod Bezdězem | 1 | 55 | 55 | 55.00 | |
63 | Witos Dominik | 2 | 55 | 55 | 27.50 | ||
63 | Zink František | Polička | 1 | 55 | 55 | 55.00 | |
63 | Černoch Jan | 1 | 55 | 55 | 55.00 | ||
70 | Fišer Jiří ml. | Česká Lípa | 1 | 54 | 54 | 54.00 | |
70 | Kulhánek Martin | Praha-Háje | 1 | 54 | 54 | 54.00 | |
70 | Melezínek Vlastimil | Polička | 1 | 54 | 54 | 54.00 | |
70 | Naxera Filip | 1 | 54 | 54 | 54.00 | ||
74 | Bobková Lucie | Mukařov | 1 | 53 | 53 | 53.00 | |
74 | Hnilička Radomír | Kunštát | 1 | 53 | 53 | 53.00 | |
74 | Jelínek Ondřej | 1 | 53 | 53 | 53.00 | ||
74 | Nohynek Tomáš ml. | Mnichovo Hradiště | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
74 | Roreček David | 1 | 53 | 53 | 53.00 | ||
79 | Faluši Adam | 2 | 52 | 52 | 26.00 | ||
79 | Gajdušek Ondřej | 1 | 52 | 52 | 52.00 | ||
79 | Klekner Patrik | 1 | 52 | 52 | 52.00 | ||
79 | Pilař Radim | Převýšov | 1 | 52 | 52 | 52.00 | |
79 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 52 | 52 | 52.00 | |
79 | Vaněk Václav | Lučice | 1 | 52 | 52 | 52.00 | |
79 | Vrabcová Justýna | 1 | 52 | 52 | 52.00 | ||
79 | Zeman Václav ml. | Tuřice | 1 | 52 | 52 | 52.00 | |
87 | Klus Dominik | 2 | 51 | 51 | 25.50 | ||
87 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 51 | 51 | 51.00 | |
87 | Suttnerová Nikol | Tachov | 1 | 51 | 51 | 51.00 | |
87 | Štěpán Václav | 1 | 51 | 51 | 51.00 | ||
91 | Dresler Daniel | 1 | 50 | 50 | 50.00 | ||
91 | Pertl Matěj | 1 | 50 | 50 | 50.00 | ||
91 | Sklenář Karel | Velká Bíteš | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
91 | Vaďura Matouš | 1 | 50 | 50 | 50.00 | ||
91 | Veselá Veronika | Nový Bydžov | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
91 | Šenekl Štěpán | 1 | 50 | 50 | 50.00 | ||
91 | Štěrbová Kristýna | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
98 | Beran Jaroslav | Rožná | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
98 | Hanč Matyáš | Bělá pod Bezdězem | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
98 | Kinier Josef | 1 | 49 | 49 | 49.00 | ||
98 | Suttner Dominik | Tachov | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
102 | Hájek Lubomír | Lanškroun | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
102 | Izák Jakub | Chrudim | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
102 | Kleinová Veronika | Bělá pod Bezdězem | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
102 | Krajský Jiří | Záhornice | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
102 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
102 | Kubeček Jakub | 1 | 48 | 48 | 48.00 | ||
102 | Touš Pavel ml. | Tachov | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
102 | Záveský Tomáš | 1 | 48 | 48 | 48.00 | ||
110 | Andres Jiří | 1 | 47 | 47 | 47.00 | ||
110 | Dařílková Tereza | Žiželice | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
110 | Gajdušek Adam | 1 | 47 | 47 | 47.00 | ||
110 | Holák Milan | 1 | 47 | 47 | 47.00 | ||
110 | Zušťák Jan | 1 | 47 | 47 | 47.00 | ||
110 | Štěpán Vojtěch | 1 | 47 | 47 | 47.00 | ||
116 | Brunclík Radek | Končice | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
116 | Fejt Petr st. | Polička | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
116 | Gerža Lukáš | 1 | 46 | 46 | 46.00 | ||
116 | Kleinová Tereza | Bělá pod Bezdězem | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
116 | Pšenička Radek | 1 | 46 | 46 | 46.00 | ||
116 | Rajm Štěpán | 1 | 46 | 46 | 46.00 | ||
116 | Soukup Lukáš | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
116 | Tóth Jakub | Velké Poříčí | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
116 | Vrba David | Pečky | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
125 | Chmelařová Sára | 1 | 45 | 45 | 45.00 | ||
125 | Fiedler Pavel | Jívka Vernéřovice | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
125 | Fingerová Hana | Kostelec nad Orlicí | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
125 | Kolařík Adam | 1 | 45 | 45 | 45.00 | ||
125 | Kučera Filip | Bělá pod Bezdězem | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
125 | Vávra Luboš | Lanškroun | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
131 | Bariová Markéta | Dolní Bousov | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
131 | Folprecht Jakub | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
131 | Hradil Tomáš | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
131 | Kolařík Martin | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
131 | Melezínková Sára | Polička | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
131 | Sikora Lukáš | 2 | 44 | 44 | 22.00 | ||
131 | Suttnerová Veronika | Tachov | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
131 | Svoboda Josef | Kozlov | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
131 | Žídek Jan | Hodkovice nad Mohelkou | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
140 | Kovařčík Stanislav | 1 | 43 | 43 | 43.00 | ||
140 | Pšenička Milan | Nepolisy | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
140 | Terková Tereza | 1 | 43 | 43 | 43.00 | ||
140 | Tomeňuk David | Trnov | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
140 | Tryzna Viktor | Police nad Metují | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
140 | Šimanský Lukáš | Jihlava | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
140 | Šíma Dominik | 1 | 43 | 43 | 43.00 | ||
147 | Fridrych Mikuláš | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
147 | Hájek František | Světnov | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
147 | Jaroš Vojtěch | Týniště nad Orlicí | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
147 | Kantor Dominik | Jablunkov | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
147 | Kovařčík Václav | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
147 | Lorenc Ondřej | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
147 | Mašek Tadeáš | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
147 | Sikora Radek | 2 | 42 | 42 | 21.00 | ||
147 | Slavíček Pavel ml. | Jimramov | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
147 | Stiller Jakub | Česká Metuje | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
147 | Tvrdá Nikola | Příseky | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
147 | Šantrůček Dominik | Žiželice | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
159 | Borovec Vojtěch | Týniště nad Orlicí | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
159 | Cieslar Marian | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
159 | Indrák Marek | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
159 | Kaufner Matyáš | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
159 | Kudláček Václav | Náměšť nad Oslavou | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
159 | Kukeně Tomáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
159 | Linc Martin | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
159 | Picek Jakub | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
159 | Pokorný Jan | Police nad Metují | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
159 | Riedl Filip | Humpolec | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
159 | Riedl Patrik | Humpolec | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
159 | Škrabalová Marcela | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
159 | Šolc Václav | Lučice | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
172 | Balda Tomáš | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
172 | Dernerová Veronika | Týniště nad Orlicí | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
172 | Horynová Nikol | Končice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
172 | Kastnerová Kateřina | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
172 | Szotkowski Jakub | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
172 | Tobola Radim | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
172 | Tůmová Radka | Rumburk | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
172 | Zlesáková Veronika | Světnov | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
172 | Šafář Radek | Kunštát | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
172 | Štíbr Filip | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
182 | Adámek Miloslav | Velký Šenov | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
182 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
182 | Lochman Pavel | Zdelov | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
182 | Malý Dobromil | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
182 | Máslová Lucie | Trutnov | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
182 | Skřipská Rozárka | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
182 | Trojan Jaroslav ml. | Radovesnice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
182 | Tvrdá Aneta | Světlá nad Sázavou | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
182 | Wednert Majk | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
182 | Zušťák Jakub | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
182 | Čmiel Tobiáš | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
182 | Šabata Pavel ml. | Žďár nad Orlicí | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
182 | Šrámek Josef | Holice | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
195 | Burda Tadeáš | Hradišťko II. | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
195 | Doležal Lukáš | Velký Šenov | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
195 | Hiesböck Petr | Úpice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
195 | Kleinová Adéla | Bělá pod Bezdězem | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
195 | Mudra Lukáš | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
195 | Rudolecký Jakub | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
195 | Savula Ondřej | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
195 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
195 | Čermáková Jitka | Kostelec nad Orlicí | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
204 | Airvei Jiří | Přelouč | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
204 | Ambros Josef | Rosice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
204 | Andrle Jakub | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
204 | Andrš Tomáš | Meziměstí | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
204 | Cymorek Jan | 2 | 37 | 37 | 18.50 | ||
204 | Erba Adam | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
204 | Handlír Slavomír | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
204 | Hašek Adam | Ruprechtice | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
204 | Knap Kryštof | Velký Šenov | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
204 | Kozák Matyáš | Ledeč nad Sázavou | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
204 | Kukla Martin | Klamoš | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
204 | Melezínek Milan ml. | Polička | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
204 | Schmiedová Klára | Černošice | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
204 | Svoboda Filip | Kolín | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
204 | Čakrda Daniel | Bělá pod Bezdězem | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
219 | Boštická Lucie | Velký Šenov | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
219 | Fejfarová Denisa | Stráž | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
219 | Fric Adam | Rakovník | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
219 | Hanuš Jáchym | Nové Město nad Metují | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
219 | Honc Václav | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
219 | Karolík Tomáš | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
219 | Komůrková Madlenka | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
219 | Kukeňová Kristýna | Světlá nad Sázavou | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
219 | Linhart Jaroslav | Bohdašín | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
219 | Malán Daniel | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
219 | Netíková Eliška | Meziměstí | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
219 | Obadal Ladislav | Mohelnice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
219 | Pyško Adam | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
219 | Sedláček David | Kostelec nad Orlicí | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
219 | Šuhaj Filip | Milíře | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
234 | Danda Jan ml. | Dneboh | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
234 | Džerenga Lukáš | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
234 | Fiřt Michal | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
234 | Hegr Miroslav | Korouhev | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
234 | Jaroch Robert ml. | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
234 | Javorek Vojtěch | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
234 | Jiránková Natálie | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
234 | Jurčák Jakub | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
234 | Mai Marek | Kněževes | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
234 | Motl Lukáš | Jiříkov | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
234 | Ptáček Bohdan | Nové Město nad Metují | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
234 | Slovák Marek | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
234 | Sochor Filip | 2 | 35 | 35 | 17.50 | ||
234 | Vernerová Eva | Bělá pod Bezdězem | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
234 | Veselý Pavel | Broumov | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
234 | Vágner Jan | Kouty | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
250 | Bajtek Ondřej | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
250 | Kysela Radim | Příšovice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
250 | Kárník Marek | Bílé Vchýnice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
250 | Mrvík Dominik | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
250 | Otradovský Josef | Lanškroun | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
250 | Pelikánová Viktorie | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
250 | Suchánek Petr | Kojetice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
250 | Vytlačil Tomáš | Zbraň | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
250 | Černá Běla | Hodkovice nad Mohelkou | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
259 | Bržek Sebastián | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
259 | Chromčák Jiří | Mimoň | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
259 | Džerenga Luboš | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
259 | Fendek David | Moravské Budějovice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
259 | Grozman Tomáš | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
259 | Jeníčková Monika | Ledeč nad Sázavou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
259 | Jirman Jakub | Špindlerův Mlýn | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
259 | Kolypka Šimon | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
259 | Matějka Jan ml. | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
259 | Orgoň Jan | Tachov | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
259 | Petr Marek | Sobčice | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
259 | Richter Marek | Luže | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
259 | Rotröckel Tomáš | Moravská Třebová | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
259 | Zíma Jiří | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
259 | Šimon Jan | Jablonec nad Nisou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
274 | Benešová Nikola | Doubí | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
274 | Cremo Michael | USA | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
274 | Fajt Daniel | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
274 | Flekal Martin | Bělá | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
274 | Haviár Dan | Končice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
274 | Hofmanová Nikola | Bělá pod Bezdězem | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
274 | Horáčková Petra | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
274 | Janoško Jaromír | Valašské Meziříčí | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
274 | Jirman Vojtěch | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
274 | Komrska Tomáš | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
274 | Komůrka Jonáš | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
274 | Koulizkos Georgios | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
274 | Kyselo Dominik | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
274 | Luft Tomáš | Šluknov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
274 | Malý Jiří st. | Korouhev | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
274 | Navrátilová Petra ml. | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
274 | Przeczková Anna | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
274 | Svoboda Aleš | Luže | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
274 | Sychrová Soňa | Jenišovice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
274 | Vetešník Jiří | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
274 | Vrba Jakub | Tvořihráz | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
274 | Vágenknecht Adam | Pardubice | 3 | 32 | 32 | 10.67 | |
274 | Štěpán Jakub | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
297 | Brázda Marek | Podmoky | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
297 | Dolejší Radim | Čánka | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
297 | Fišerová Lenka | Česká Lípa | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
297 | Gabrielová Kateřina | Chýšť | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
297 | Grečmalová Eliška | Velký Šenov | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
297 | Jaroš Jakub | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
297 | Karban Michal ml. | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
297 | Komár Lukáš | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
297 | Nedělka Lukáš | Jihlava | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
297 | Netík Václav | Meziměstí | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
297 | Novotná Nikola | Dolní Bousov | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
297 | Petr Lukáš | Sobčice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
297 | Pružinec Tobiáš | Žďár nad Sázavou | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
297 | Rejžek Vít | Strakonice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
297 | Sedláček Lukáš | Žiželice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
297 | Skála Vojtěch | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
297 | Vágner Matěj | Kouty | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
297 | Říha Jaroslav | Moravské Budějovice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
297 | Šimůnek Pavel | Hrádek nad Nisou | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
297 | Šneiderová Anita | Brno | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
297 | Žídek Adam | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
318 | Bredler Eliáš | Malá Skála | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
318 | Cvejn Dominik | Olešnice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
318 | Galla Jakub | Brno | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
318 | Heczková Denisa | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
318 | Hlava Ladislav | Příšovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
318 | Hlušek Michal | Velký Dřevíč | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
318 | Hošek Michal | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
318 | Janušica Adam | 2 | 30 | 30 | 15.00 | ||
318 | Lochmanová Iva | Zdelov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
318 | Navrkalová Soňa | Lukov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
318 | Paulus Marek | Bělá pod Bezdězem | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
318 | Petras Václav | Luže | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
318 | Prokop Adam | Žďár nad Sázavou | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
318 | Tataj Patrik | Přepychy | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
318 | Veselý Petr | Broumov | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
318 | Vlková Adéla | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
318 | Vondra Ladislav | Lanškroun | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
318 | Vrzal Daniel | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
318 | Zbončák Václav | Velký Šenov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
318 | Zlesák Zbyněk | Světnov | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
318 | Čmielová Barbora | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
318 | Šimek Jan ml. | Luže | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
340 | Bartoš Adam | Bělá pod Bezdězem | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
340 | Bulava Dominik | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
340 | Cach Pavel | Hlinsko | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
340 | Frydrych Daniel | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
340 | Hamáček Jan | Horní Maršov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
340 | Hušek Jiří ml. | Tatobity | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
340 | Janušica Samuel | 2 | 29 | 29 | 14.50 | ||
340 | Junková Martina | Lažínky | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
340 | Kachel Matěj | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
340 | Klusák Radim | Dalečín | 4 | 29 | 29 | 7.25 | |
340 | Kocián Lukáš | Velký Šenov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
340 | Kovařík Michal | Brno | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
340 | Krupička Tomáš | Kynice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
340 | Krupka Jan | Dobřichov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
340 | Liška David | Prorubky | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
340 | Liška Roman | Habrek | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
340 | Lískowá Kateřina | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
340 | Midlochová Vanesa | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
340 | Mánek Filip | Kostelec nad Orlicí | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
340 | Neumann Jakub | 2 | 29 | 29 | 14.50 | ||
340 | Pavlíčková Natálie | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
340 | Polák Petr | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
340 | Strašil Martin | Žďár nad Sázavou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
340 | Vajsar Lukáš | Česká Metuje | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
340 | Zítka Lukáš | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
340 | Šmídová Kamila | Jemnice | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
340 | Šuchal Adam | Markovice | 3 | 29 | 29 | 9.67 | |
367 | Chráska Jakub | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
367 | Cieslar Vojtěch | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
367 | David Tomáš | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
367 | Havlová Jana | Kostelec nad Orlicí | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
367 | Jaroš Tobiáš | Znojmo | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
367 | Kalivodová Zuzana | Brno | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
367 | Kudláček Jan | Ocmanice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
367 | Mrozek Jan | 2 | 28 | 28 | 14.00 | ||
367 | Salák Jan | Krásná Lípa | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
367 | Týsl Josef | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
367 | Zima Martin | Žatec | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
367 | Černý Patrik | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
367 | Štěpánková Eliška | Semily | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
380 | Bajtek Vít | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
380 | Bartoň Aleš | Katusice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
380 | Bredler Jonáš | Malá Skála | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
380 | Dvořák Robin | Hostim | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
380 | Hanyková Eliška | Chotutice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
380 | Hanzelka Daniel | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
380 | Hrubý Matěj | Čestice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
380 | Hřebíček Šimon | Brno | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
380 | Jurčák Miroslav | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
380 | Kadlubiec Jakub ml. | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
380 | Krajský Václav | Záhornice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
380 | Mach Jakub | Hronov | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
380 | Matyáš Kundel | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
380 | Menčíková Leona | Svijany | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
380 | Novák Marcel | Mimoň | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
380 | Němec František ml. | Žďár nad Sázavou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
380 | Pešek David | Kožlí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
380 | Rambousek Jiří | Kvasiny | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
380 | Schaller Maxmilian | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
380 | Sobotka Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
380 | Tluk Ondřej | Hronov | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
380 | Venglář Jakub | 2 | 27 | 27 | 13.50 | ||
380 | Vonka Daniel | Pardubice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
380 | Vávra Tomáš | Lučice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
380 | Wicheová Tereza | Broumov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
380 | Šperková Renata | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
380 | Štěpán Josef | Meziměstí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
380 | Štěrba David | Újezd | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
408 | Burian David | Růžkovy Lhotice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
408 | Fingerová Tereza | Kostelec nad Orlicí | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
408 | Janák Pavel | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
408 | Jurečková Jarmila | Hradec Králové | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
408 | Kubínová Alice | Bělá pod Bezdězem | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
408 | Kubíček Richard | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
408 | Matoušek Marek | Rašovice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
408 | Merhaut Dominik | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
408 | Nečas Jan | Nárameč | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
408 | Pešat Hanuš | 2 | 26 | 26 | 13.00 | ||
408 | Procházka Tomáš | Brno | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
408 | Serbousek Jaroslav | Opočno | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
408 | Smejkal Marian | Kouty | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
408 | Strnad Stanislav | Šluknov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
408 | Těhnik Petr | Jablonec nad Nisou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
408 | Šťastný Filip | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
424 | Brandejs Viktor | Voděrady | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
424 | Broulíková Adéla | Vysoké Mýto | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
424 | Břeň Emil | Jimramov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
424 | Camfrla Matěj | Šluknov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
424 | Chaloupka Josef | Janov | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
424 | Doležal Michal | Kamenná Lhota | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
424 | Dragoun Michal | 2 | 25 | 25 | 12.50 | ||
424 | Dvořák Daniel | Bítovany | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
424 | Dvořák Martin | Lišný | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
424 | Dvořák Michal | Plzeň | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
424 | Holbová Aneta | Brno | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
424 | Johanides Jakub | Roveňsko | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
424 | Kalivoda František | Brno | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
424 | Kotasová Nela | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
424 | Koukal Martin ml. | Hvozdečko | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
424 | Kubát Daniel | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
424 | Lukšo Jan | Mladá Boleslav | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
424 | Martynek Jakub | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
424 | Matulka Matyáš | Jihlava | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
424 | Muchová Adriana | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
424 | Novák Tomáš | Stará Ves nad Ondřejnicí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
424 | Rousek Jiří | Rožná | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
424 | Slaninák Adam | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
424 | Svoboda Tadeáš | Žďár | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
424 | Vaňková Nikola | Horní Maršov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
424 | Votroubek Martin | Lozice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
424 | Šimonová Kristýna | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
451 | Baumruk Petr | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
451 | Beran Jakub | Vysoké Chvojno | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
451 | Divoká Sofie | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
451 | Hašlar Antonín | Přepeře | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
451 | Houserová Adéla | Náchod | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
451 | Hradecký Dan | Žiželice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
451 | Janík Vojtěch | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
451 | Jiřánek Jakub | Česká Třebová | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
451 | Kameník František | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
451 | Komrska Václav | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
451 | Kubinský Jakub | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
451 | Ledvina Lukáš | Meziměstí | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
451 | Lichý Jan | Malešovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
451 | Novák Zbyněk ml. | Vrchlabí | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
451 | Preislerová Josefína | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
451 | Prušová Terezie | Brno | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
451 | Rydel Vojtěch | 2 | 24 | 24 | 12.00 | ||
451 | Sedláčková Hana | Velký Šenov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
451 | Tvrdík Jakub | Třebětín | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
451 | Vicherková Marie | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
451 | Zilcher David | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
451 | Česnek Karel | Blížkovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
451 | Šimánek Jakub | Rouštany | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
451 | Škoda Zdeněk ml. | Bělá pod Bezdězem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
451 | Škodová Šárka | Bělá pod Bezdězem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
451 | Šmída Jan | Žďár nad Sázavou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
451 | Šolc Antonín | Lučice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
478 | Antoň Marek | Vyskeř | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
478 | Bojko Matěj | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
478 | Bučák Peter | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
478 | Daněk Dominik | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
478 | Frank Miloslav | Třebovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
478 | Grätz Lukáš | Police nad Metují | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
478 | Horáček Radim | Vlastějovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
478 | Hujer Tomáš | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
478 | Indráková Aneta | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
478 | Klimt Jan | Moravské Budějovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
478 | Neubauer Jakub | Jiříkov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
478 | Olšovský Matěj | 2 | 23 | 23 | 11.50 | ||
478 | Oravecz Daniel | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
478 | Prokeš Jan | Brno | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
478 | Píša Petr | Chvojenec | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
478 | Schauer Adam | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
478 | Sklenka Matěj | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
478 | Tegza Miroslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
478 | Vincenc Tomáš | Humpolec | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
478 | Vrkoč Ladislav | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
498 | Beránek Lukáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
498 | Cejpek Ondřej | Prorubky | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
498 | Chadima Jan | Bělá | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
498 | Chmelařová Kristýna | Častolovice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
498 | Cita Hynek | Krčín | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
498 | Dub Vojtěch | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
498 | Hynek David | Most | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
498 | Jirman Tomáš | Police nad Metují | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
498 | Johanidesová Anna | Roveňsko | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
498 | Kameník Jakub | Honsob | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
498 | Kuh Vojtěch | Vrchlabí | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
498 | Lous Vojtěch | Litomyšl | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
498 | Martochová Sylva | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
498 | Matal Karel | Černá Hora | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
498 | Michalková Kateřina | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
498 | Mičkal Matěj | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
498 | Nogová Sabina | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
498 | Němcová Adéla | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
498 | Plecháč Marek | Hronov | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
498 | Prokešová Adéla | Brno | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
498 | Ryšavý Petr ml. | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
498 | Vrbická Adriana | Hradišťko II. | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
498 | Štejnar Jiří | Krucemburk | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
498 | Švehlová Dominika | Mělník | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
498 | Žižka Artur | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
523 | Bartoňková Katarína | Předměřice nad Labem | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
523 | Burešová Edita | Týniště nad Orlicí | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
523 | Fajfr Jakub ml. | Desná | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
523 | Geisler Daniel | Police nad Metují | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
523 | Hlaváč Jiří | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
523 | Hlaváček Ondřej | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
523 | Hořický Vojtěch | Rumburk | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
523 | Hájek Kryštof | Malá Skála | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
523 | Klokočník Daniel | Liberec | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
523 | Krista Šimon | Bezděkov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
523 | Mann Pavel ml. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
523 | Mikysková Adéla | Vamberk | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
523 | Mrowietz Petr | Lukavice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
523 | Nastoupil Adam | Česká Třebová | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
523 | Nierez Matyáš | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
523 | Nový Tomáš | Strakonice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
523 | Půček Michal | Brno | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
523 | Rožnovská Kateřina | Vrchlabí | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
523 | Rudy Sergej | Koberovy | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
523 | Ruman Dominik | Nepolisy | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
523 | Rýdl Jakub | Ledeč nad Sázavou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
523 | Svárovský David | Čejov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
523 | Tesař Richard | Sedlišťka | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
523 | Trokan Lukáš | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
523 | Vostřez Josef ml. | Přepychy | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
523 | Šika Jakub | Moravské Budějovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
523 | Švec Petr ml. | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
550 | Bradáč Filip | Unčín | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
550 | Buriánová Eliška | 2 | 20 | 20 | 10.00 | ||
550 | Chaloupka Patrik ml. | Janov | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
550 | Chrást Jan | Nové Město na Moravě | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
550 | Dominik David | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
550 | Fajt Michal ml. | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
550 | Holzbacher Štěpán | Hronov | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
550 | Izák Tomáš | Chrudim | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
550 | Kadlubiec Jakub | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
550 | Kaleta Daniel | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
550 | Kaletová Jana | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
550 | Karban Michal st. | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
550 | Kořínek Vojtěch | Tuněchody | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
550 | Kukla J. | Vrchlabí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
550 | Melkes David | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
550 | Minaříková Eliška | Bolehošť | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
550 | Novotný Michal ml. | Dolní Bousov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
550 | Novák Vít | Lično | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
550 | Němčík Michal | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
550 | Odrobniak David | 2 | 20 | 20 | 10.00 | ||
550 | Pipek Petr ml. | Hurtova Lhota | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
550 | Prokeš Jakub | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
550 | Rašková Veronika | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
550 | Sekerka Antonín | Nová Ves | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
550 | Valenčin Viktor | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
550 | Valeš Václav | Jičín | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
550 | Vamberová Kamila | Svratouch | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
550 | Vránová Lucie | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
550 | Zajíc Jakub | Radim | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
550 | Zejdl Ondřej | Most | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
550 | Čapenec Jakub | Rohovládová Bělá | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
550 | Černý Václav | Žehrov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
550 | Šimr František | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
550 | Šrámek Patrik | Opočínek | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
550 | Štefko Josef | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
585 | Buček Zdeněk | Nedvědice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
585 | Charvát Jakub | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
585 | Cibulská Nela | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
585 | Fryšová Michaela | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
585 | Hila Marek | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
585 | Hubený Vojtěch | Česká Třebová | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
585 | Hušek David | Koberovy | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
585 | Kunt Lukáš | Doubí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
585 | Kusý Ondřej | Chrudim | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
585 | Marek Štěpán | Janov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
585 | Merhaut P. | Most | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
585 | Myška Adam | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
585 | Peleška Jan | Bukovina | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
585 | Pevný Roman | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
585 | Procházka David | Pečky | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
585 | Sikora Aleš | 2 | 19 | 19 | 9.50 | ||
585 | Urbánek Šimon | Tuněchody | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
585 | Vahala Miroslav | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
585 | Vejražková Sára | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
585 | Veselý Dominik | Brno | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
585 | Vostřez Kryštof | Přepychy | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
585 | Vrba David | Dřenice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
585 | Zelenka Jan | Strakonice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
585 | Zimmerman Tomáš | Ruprechtice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
585 | Štefan R. | Vrchlabí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
585 | Štolovský Jan | Dolní Bousov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
585 | Žiga Adam | Nové Město na Moravě | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
612 | Antl Libor | Moravská Třebová | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
612 | Bořek Dominik | Dašice | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
612 | Cejpek Jan | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
612 | Chrástecký Aleš | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
612 | Finda Stanislav | Jemnice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
612 | Finger David ml. | Kostelec nad Orlicí | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
612 | Hamrníková Aneta | Žiželice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
612 | Hanzl Petr | Brno | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
612 | Horáček Jakub | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
612 | Hála Matěj | Nepolisy | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
612 | Karolík Tomášek | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
612 | Krzák Jiří | Vejprty | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
612 | Machač Martin | Pardubice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
612 | Neumannová Sabina | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
612 | Pavlíčková Simona | Žďár nad Sázavou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
612 | Petružálková Anet | Plotiště nad Labem | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
612 | Pumrová Natálie | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
612 | Písecký Tomáš | Mimoň | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
612 | Rezek Martin | Česká Třebová | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
612 | Rozkošný Jan | Přelouč | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
612 | Röslerová Tereza | Červenice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
612 | Růžičková Adéla | Turnov | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
612 | Slivko Jiří | Třeboň | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
612 | Ujčík Antonín | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
612 | Urbánek Štěpán | Tuněchody | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
612 | Váchová Radka | Humpolec | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
612 | Vích Matěj | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
612 | Zelinka Vl. | Vrchlabí | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
612 | Řehák Radim | Skuteč | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
612 | Šlechtová Josefína | Brno | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
612 | Štěnička Bořek | Týniště nad Orlicí | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
612 | Šťastná Eliška | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
644 | Bajtek Jan | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
644 | Bernatová Eliška | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
644 | Cakl Tomáš ml. | Česká Bělá | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
644 | Charvát Valentin | Jihlava | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
644 | Dolanský Karel | Přepeře | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
644 | Eger Lukáš | Most | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
644 | Erben Michal ml. | Vrchlabí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
644 | Filipová Tereza | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
644 | Hubálek Tomáš | Jablonné | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
644 | Hušek Jan | Tatobity | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
644 | Kozielek Karel | 2 | 17 | 17 | 8.50 | ||
644 | Kramoliš David | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
644 | Labaj Filip | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
644 | Mach Tomáš | Hronov | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
644 | Macko Lukáš | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
644 | Macková Kateřina | Česká Třebová | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
644 | Malota Matyáš | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
644 | Mandl Dominik | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
644 | Novotný Adam | Česká Třebová | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
644 | Odrobniaková Dominika | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
644 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
644 | Rýdel Vojtěch | 2 | 17 | 17 | 8.50 | ||
644 | Sládek Přemysl | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
644 | Sudík Štěpán | Malá Skála | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
644 | Svoboda Daniel | Lukov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
644 | Urbánková Nela | Tuněchody | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
644 | Vahal Edmund | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
644 | Vesecký Martin | Lozice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
644 | Vopěnková Denisa | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
644 | Štefanský Jakub | Vejprty | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
674 | Auer Dominik | Brno | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
674 | Bártl Petr ml. | Vejprty | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
674 | Cetkovská Anna | Česká Třebová | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
674 | Charousek Michal | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
674 | Erdinger Dominik | Opočno | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
674 | Fridrichová Karolína | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
674 | Garmol Matyáš | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
674 | Hrdinová Natálie | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
674 | Jiranová Barbora | Vrchlabí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
674 | Kaprasová Tereza | Čičavy | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
674 | Kolář Nikolas | Častolovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
674 | Krňávek David | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
674 | Lukeš Štěpán | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
674 | Petroušek Robert | Šluknov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
674 | Picmaus Pavel | Blížkovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
674 | Procházka Jan | Sedlčany | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
674 | Raus Štěpán | Nové Město na Moravě | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
674 | Rudiš Albert | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
674 | Vafek Lukáš | Dřenice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
674 | Zahradníková Nela | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
674 | Zralý Marek | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
674 | Čagánek Tomáš | Brno | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
674 | Šperk Robert | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
697 | Boštíková Andrea | Krásná Lípa | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
697 | Bulvová Veronika | Turnov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
697 | Bělohlávková Eliška | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
697 | Chaloupka Richard | Čestice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
697 | Cvekl Jakub | Kadaň | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
697 | Doležal Pavel ml. | Pardubice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
697 | Dostál Josef | Nové Město na Moravě | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
697 | Ducháčová Veronika | Stárkov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
697 | Griebaum Adam | Hodonice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
697 | Hasil Boris | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
697 | Horyna Tomáš | Neděliště | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
697 | Jeřábková Nela | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
697 | Jiránek Martin | Sychrov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
697 | Kořínek Dominik | 2 | 15 | 15 | 7.50 | ||
697 | Kutal Vít | Jimramov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
697 | Lehečka Lukáš | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
697 | Linhart Josef | Kojatín | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
697 | Matějka Filip | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
697 | Melichar Jiří | Rychnov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
697 | Pražáková Anežka | Nepolisy | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
697 | Rákosník Michal | Česká Třebová | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
697 | Schauer Martin | Polička | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
697 | Socha Adam | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
697 | Valerián Martin | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
697 | Vácha Josef | Humpolec | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
697 | Váňová Karolína | Končice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
697 | Zapadlo Ondřej | Vrchlabí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
697 | Řehák Michal | Černilov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
697 | Škoda Jakub | Broumov | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
726 | Bednář Ondřej | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
726 | Bulíček Tomáš | Jemnice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
726 | Cáb Rostislav | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
726 | Dominik Štěpán | Meziměstí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
726 | Duba Matěj | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
726 | Ducháč Pavel | Stárkov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
726 | Folejtar Roman | Rozkoš | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
726 | Hamerník Ondřej | Česká Třebová | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
726 | Handlír Timotej | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
726 | Havlíček Lukáš | Vejprty | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
726 | Hejný Pavel | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
726 | Horčička Pavel | Břeclav | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
726 | Jakovljevič Filip | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
726 | Janda Milan | Brno | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
726 | Klejchová Adéla | Česká Třebová | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
726 | Kobrová Karolína | Jívka II | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
726 | Koprolín Václav | Velký Šenov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
726 | Kuh Matěj | Vrchlabí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
726 | Lipenský Ondřej | Sendražice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
726 | Mikulová Monika | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
726 | Mikásko Adam | Hodkovice nad Mohelkou | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
726 | Mička Filip | Světnov | 3 | 14 | 14 | 4.67 | |
726 | Miškolci Tadeáš | Lanškroun | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
726 | Miškolci Tomáš | Lanškroun | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
726 | Málková Denisa | Pardubice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
726 | Odrobniák David | 2 | 14 | 14 | 7.00 | ||
726 | Oubrich Petr | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
726 | Pelikán Tomáš | Česká Třebová | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
726 | Plíšek Vojtěch | Úlibice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
726 | Preisler Lukáš | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
726 | Rais Jan | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
726 | Růžička Ondřej | Brno | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
726 | Sehnal Radomil | Dobronín | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
726 | Sliacký Alexandr | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
726 | Srnec Matěj | Malá Skála | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
726 | Střížek Jakub | Vrchlabí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
726 | Vacek Jakub | Týniště nad Orlicí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
726 | Valčíková Kristýna | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
726 | Škorpík Daniel | Písečné | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
726 | Štantejský Vojtěch | Česká Třebová | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
726 | Žváček Michal | Nové Město na Moravě | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
767 | Baštář Filip | Mlaďoňovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
767 | Bernard Jan | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
767 | Bezpalec Tomáš | Týn nad Vltavou | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
767 | Drulák Adam | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
767 | Dürschmied Matěj | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
767 | Flégl Jiří | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
767 | Horvát Martin | Vejprty | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
767 | Hrůša Matyáš | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
767 | Jiránková Magdaléna | Sychrov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
767 | Juráň Jaroslav | Hustopeče nad Bečvou | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
767 | Karban Filip | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
767 | Knettig Jiří | Provodov | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
767 | Kollman Alexandr | Velký Šenov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
767 | Kouřil Patrik | Humpolec | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
767 | Matějka Štěpán | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
767 | Michava Jan | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
767 | Murgaš Matěj | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
767 | Neumann Ladislav ml. | Domanín | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
767 | Přib Šimon | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
767 | Rovný Šimon | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
767 | Rydel Václav | 2 | 13 | 13 | 6.50 | ||
767 | Stehno Petr | Krucemburk | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
767 | Vašků Jakub | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
767 | Vorlíček Jan | Nymburk | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
767 | Zounar David ml. | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
767 | Čech Petr | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
767 | Švandrlíková Sabina | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
767 | Švehlová Veronika | Mělník | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
795 | Bari Michal ml. | Dolní Bousov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
795 | Bloksch Jiří | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
795 | Bryška Jiří st. | Svitavy | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
795 | Budík Ondřej | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
795 | Bureš Ondřej | Tuněchody | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
795 | Bělunek Jan | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
795 | Dneboský Filip | Přepeře | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
795 | Dohnal Radek | Chrášťany | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
795 | Dudys Jonáš | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
795 | Hadrava Tadeáš | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
795 | Havlíček Jan | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
795 | Hladík Michal | Petrovičky | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
795 | Hodíková Lucie | Sedlčany | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
795 | Husar Vojtěch | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
795 | Jansta Tomáš | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
795 | Ježek Jiří | Hněvkovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
795 | Kadlčák Jakub | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
795 | Karásek Matěj | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
795 | Marková Jitka | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
795 | Mikešová Barbora | Nové Město na Moravě | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
795 | Mitáš Daniel | Hodonice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
795 | Navrátil Tomáš | Moravská Třebová | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
795 | Przeczek Marek | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
795 | Schwarzberger Pavel | Jimramov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
795 | Szolony Jan | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
795 | Sýs Adam | Bystřice nad Pernštejnem | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
795 | Urbanec Vojtěch | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
795 | Vedral Josef | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
795 | Vodička Matyáš | Pardubice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
795 | Řezáč Adam | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
795 | Šetka Daniel | Velký Šenov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
795 | Špringl Jakub | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
795 | Šteiner Ervín | Vejprty | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
795 | Šulc Ondřej | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
795 | Švihovcová Šárka | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
795 | Žalský Michal | Vrchlabí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
831 | Adamec Jakub | Závidkovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
831 | Burianová Eliška | 2 | 11 | 11 | 5.50 | ||
831 | Bílý Bartoloměj | Velký Šenov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
831 | Cielecký Lukáš | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
831 | Cimburek Jan | Rohenice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
831 | Dyntera Jakub | Medlešice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
831 | Folprecht Tomáš | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
831 | Friedrich Jan | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
831 | Hess Tomáš | Zálší | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
831 | Jakeš Lukáš | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
831 | Janik Roman | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
831 | Krátký Michael | Neznašov | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
831 | Křížka David | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
831 | Kůsa Jan | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
831 | Lipowski Robin | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
831 | Marek Michal | Žehrov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
831 | Marek Ondřej | Janov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
831 | Matušík Michal | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
831 | Maťátko Jan | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
831 | Mikeš Jan | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
831 | Nečas Matyáš | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
831 | Perknerová Anna | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
831 | Poštolka Daniel | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
831 | Riedlová Lucie ml. | Humpolec | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
831 | Rýdel Václav | 2 | 11 | 11 | 5.50 | ||
831 | Staněk Adam | Vejprty | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
831 | Svoboda Josef ml. | Slatina nad Zdobnicí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
831 | Szotkowski Lukáš | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
831 | Teichman T. | Vrchlabí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
831 | Valšíková Krystína | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
831 | Vopršalová Karolína | Nové Město na Moravě | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
831 | Vrána Aleš | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
831 | Čtvrtečková Petra | Přepychy | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
864 | Anděl Filip | Svijany | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
864 | Bochezová Nikola | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
864 | Cinka Lukáš | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
864 | Domonkosová Sabina | Jablonec nad Nisou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
864 | Forštová Michaela | 2 | 10 | 10 | 5.00 | ||
864 | Foubík P. | Vrchlabí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
864 | Hofman David | Hrochův Týnec | 3 | 10 | 10 | 3.33 | |
864 | Hybš Martin | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
864 | Jurečková Aneta | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
864 | Koláček Vlastimil | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
864 | Košek Vojtěch | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
864 | Košťák Alexandr | Jablonec nad Jizerou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
864 | Matoušek Lukáš | Jiříkov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
864 | Nosková Klára | Vrbatův Kostelec | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
864 | Němec Josef | Jevíčko | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
864 | Pacholík Stanislav ml. | Dolní Město | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
864 | Perkner Richard | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
864 | Pošvic Filip | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
864 | Procházka Jaroslav | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
864 | Sklenář Filip | Roudnice nad Labem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
864 | Staňková Kristýna | Vejprty | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
864 | Suchý Radek | Chomutice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
864 | Sýkorová Eliška | Přepychy | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
864 | Tippl Michal | Žirovnice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
864 | Umlauf Jakub | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
864 | Voráčková Petra | Čermná nad Orlicí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
864 | Vysloužil Tomáš | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
891 | Andrle Milan | Jimramov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
891 | Bari Michal st. | Dolní Bousov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
891 | Brabec Lukáš | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
891 | Hamp Matěj | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
891 | Hvozdecký Jakub | Neznašov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
891 | Jakubec Marek | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
891 | Jiřička Jaroslav | Vrchlabí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
891 | Jínek Jan | Nové Město na Moravě | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
891 | Kejstová Martina | Lodhéřov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
891 | Kobrlová Blanka | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
891 | Kobrová Anna | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
891 | Kokeš Daniel | Rozhovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
891 | Košťál Jan | 3 | 9 | 9 | 3.00 | ||
891 | Kubík Filip | Jimramov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
891 | Mareš Jan | Praha | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
891 | Miewaldová Jana | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
891 | Mikula Vojtěch | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
891 | Neděla Miloš | Nový Jimramov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
891 | Nosek Daniel | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
891 | Pinkas Tomáš | Senožaty | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
891 | Polívka Martin | Přibyslav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
891 | Růžička Matyáš | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
891 | Sukaníková Tereza | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
891 | Svátek Jaroslav | Krásná Lípa | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
891 | Ujčík Jan | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
891 | Ungr Miloslav st. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
891 | Vavro Milan ml. | Zeleneč | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
891 | Vrbický Jaroslav | Žiželice | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
891 | Zbytovský Libor | Jimramov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
891 | Zeman Patrik | Vejprty | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
891 | Zita Marek | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
891 | Český Daniel | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
891 | Čmiel Lukáš | 2 | 9 | 9 | 4.50 | ||
891 | Šedivý Štěpán | 2 | 9 | 9 | 4.50 | ||
891 | Špaček Adam | Ocmanice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
891 | Štefko Filip | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
927 | Batěk Tomáš | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
927 | Beneš Michal | Synkov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
927 | Brejcha Lukáš | Česká Třebová | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
927 | Fejfar Marek ml. | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
927 | Hadač Martin | Nová Ves | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
927 | Herman Jan | Česká Třebová | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
927 | Hornof Tomáš | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
927 | Hrouda Jan | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
927 | Janda Petr | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
927 | Jungmanová Pavlína | Chlumec nad Cidlinou | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
927 | Kalousek Ondřej | Libošovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
927 | Knittl Martin | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
927 | Kovařík Pavel | Jemnice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
927 | Kramár Marek | Nové Město na Moravě | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
927 | Netík Ondřej | Hejtmánkovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
927 | Neumann Ladislav st. | Domanín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
927 | Omastová Karolína | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
927 | Raška Václav | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
927 | Vašata Vojtěch | Častolovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
927 | Vlk Tadeáš | Velký Šenov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
927 | Vyoral Lukáš | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
927 | Váňa Miroslav | Světlá nad Sázavou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
927 | Šichan Jakub | Přepychy | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
927 | Škeřík Vojtěch | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
927 | Štěpán David | Křivice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
952 | Andrej Kryštov | Údraž | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
952 | Benda Marek | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
952 | Farka Martin | Čejov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
952 | Hnízdil Lukáš | Cholenice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
952 | Ingrád David | Nová Ves | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
952 | Jurčová Magdaléna | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
952 | Jíra Tomáš | Český Dub | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
952 | Knettig Filip | Provodov | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
952 | Knittl Jakub | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
952 | Kylarová Tereza | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
952 | Malásek Matěj | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
952 | Maruš Vojtěch | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
952 | Moravec Martin | Turnov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
952 | Nečasová Kristýna | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
952 | Novotný Josef ml. | Lázně Bohdaneč | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
952 | Novák Jaromír ml. | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
952 | Prčík Petr | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
952 | Ptáček Josef | Nové Město na Moravě | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
952 | Spáčil Vojtěch | Kelč | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
952 | Staněk Roman | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
952 | Svoboda Matouš | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
952 | Svobodová Nikola | Lukov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
952 | Vašák Ondřej | Tuněchody | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
952 | Zajíček Matěj | Roudnice nad Labem | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
952 | Zalotěnková Eva | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
952 | Černý Tomáš | Koníkov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
952 | Číž Jan | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
952 | Šetka Dominik | Velký Šenov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
952 | Šimánek Petr | Planá nad Lužnicí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
952 | Švehla Jaroslav | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
982 | Bejr David | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
982 | Bernard Bohuslav | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
982 | Botošová Nikola | Doubí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
982 | Brabcová Tereza | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
982 | Cejnar Jáchym | Náchod | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
982 | Chramostová Bára | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
982 | Dec Radek | Jablonné | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
982 | Dragun Zdeněk | Ohnišov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
982 | Frait Nicolas | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
982 | Hanušová Barbora | Nové Město nad Metují | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
982 | Hedvičák Marek | Horní Maršov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
982 | Hedvičáková Tereza | Horní Maršov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
982 | Horký Vojtěch | Broumov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
982 | Hubálek Milan | Jablonné nad Orlicí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
982 | Jelínek Jakub | Sendražice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
982 | Jelínek Lukáš | Sendražice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
982 | Jelínková Karolína | Sendražice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
982 | Kaňka Kryštof | Horní Maršov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
982 | Kmoníček Jaroslav ml. | Choltice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
982 | Konvalinka David | Tábor | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
982 | Kosek Matěj | Jablonné nad Orlicí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
982 | Krupičková Kateřina | Sendražice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
982 | Kršek Daniel ml. | Nové Město na Moravě | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
982 | Krška Tomáš | Světnov | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
982 | Kubíček Jan | 2 | 6 | 6 | 3.00 | ||
982 | Kubíček Matouš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
982 | Kára Ondřej | Roudnice nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
982 | Matoušek Jiří ml. | Rašovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
982 | Müllerová Martina | Hodonice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
982 | Novák Jakub ml. | Čilec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
982 | Parkosová Sára | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
982 | Pavlasová Markéta | Nová Ves | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
982 | Pešek Josef | Týn nad Vltavou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
982 | Pitro Aleš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
982 | Rymeš Jan | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
982 | Ryp Pavel ml. | Stříbro | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
982 | Slováček Michal | Horní Maršov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
982 | Součková Anna | Sendražice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
982 | Sova Roman | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
982 | Suk Milan | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
982 | Tomíček Filip | Horní Maršov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
982 | Vodička Jakub | Pardubice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
982 | Votava Jan | Věcov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
982 | Vítková Nela | Sendražice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
982 | Zezulka Petr ml. | Bílá Třemešná | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
982 | Černý Ondřej | Sendražice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
982 | Čížek Václav | Sendražice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
982 | Šedivý Milan | Jiříkov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
982 | Švejda Pavel | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
982 | Žídek Matěj | Bystřice pod Hostýnem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1032 | Bednář Jakub | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1032 | Bednář Petr | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1032 | Brůžek Jan | Týn nad Vltavou | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1032 | Chrastina Patrik | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1032 | Dittmar Jan | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1032 | Dundáček Jakub | Světlá nad Sázavou | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1032 | Fialová Vendula | Pavlice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1032 | Gajdoš Jan | Lukov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1032 | Gregor Tomáš ml. | Věcov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1032 | Horáčková Anežka | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1032 | Hradil Alois | Komárovice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1032 | Hybš Patrik | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1032 | Janda Dominik | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1032 | Klement Lukáš | Světnov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1032 | Kovařík Milan | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1032 | Lipár Lukáš | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1032 | Matoušek Filip | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1032 | Matějka Jiří | Broumov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1032 | Navrátil Tomáš | Velké Hamry | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1032 | Podlipný Ota | Planá nad Lužnicí | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1032 | Přibyl Adam | 2 | 5 | 5 | 2.50 | ||
1032 | Rýgl Tomáš | Přepeře | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1032 | Smejkal Lukáš | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1032 | Tomšík Jan | Křižanov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1032 | Šimek Miroslav | Dolní Poustevna | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1032 | Šimáček David | Roudnice nad Labem | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1032 | Štěpánek Petr | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1032 | Švec Zbyněk | Roudnice nad Labem | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1032 | Žitník Matyáš | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1061 | Augustová Veronika | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1061 | Barvínková Jasmína | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1061 | Beneš Lukáš | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1061 | Branč Vítek | Lukov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1061 | Cacek Matyáš | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1061 | Cink Vojtěch | Tachov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1061 | Garkisch Michal | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1061 | Grundzová Michaela | 2 | 4 | 4 | 2.00 | ||
1061 | Hastrdo Jan | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1061 | Holík Lukáš | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1061 | Jaroš Aleš | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1061 | Lavu Petr | Broumov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1061 | Lukašík Adam | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1061 | Majer Alexandr st. | Přerov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1061 | Mokrý Lukáš | Karviná | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1061 | Morávek Daniel | Dobříkov | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
1061 | Nesejtová Anna | Dolní Poustevna | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1061 | Nuhlíček Radim | Tábor | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1061 | Pečtová Aneta | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1061 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1061 | Rohánek Matěj | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1061 | Skrbek Vojtěch | Žďár nad Sázavou | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1061 | Svoboda Jan | Vranovská Ves | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1061 | Tamaši Dušan | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1061 | Tobiáš František | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1061 | Zelenka Jiří | Humpolec | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1061 | Škodová Andrea | Žehrov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1061 | Špatný Jan ml. | Dolní Bukovsko | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1089 | Augustová Alena | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1089 | Bajgl Ladislav | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1089 | Barešová Kateřina | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1089 | Dobrovolný Ondřej | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1089 | Hrouda Jaroslav | Rakovník | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1089 | Jagoš Stanislav | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1089 | Kejvalová Tereza | Tábor | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1089 | Krejčí Filip | Polička | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1089 | Kulik Michal | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1089 | Kysela Kryštof | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1089 | Kára Jan | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1089 | Lipowski Tomáš | Karviná | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1089 | Matějka Petr st. | Nové Hrady | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1089 | Najman Lukáš | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1089 | Nieslanik Tobiáš | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1089 | Pavelka Jaromír | Břeclav | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1089 | Pavelka Milan | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1089 | Pelant Vojtěch | Lukov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1089 | Pešek Jan ml. | Chrudim | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1089 | Roučka Tadeáš | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1089 | Skoupý Martin | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1089 | Tomčík Vojtěch | Vyžice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1089 | Ujvari Kryštov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1089 | Zejda Jiří ml. | Hostákov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1089 | Ševčíková Natálie | Louny | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1089 | Šlehofr Adam | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1089 | Šmíd Vojtěch | Sedliště | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1116 | Chmelař Denis | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1116 | Dončenko Filip | Tábor | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1116 | Dopírák David | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1116 | Drmlová Lucie | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
1116 | Janušicová Dominika | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1116 | Jarolímek David | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
1116 | Kantorová Simona | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1116 | Kašparová Zuzana | Komárov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1116 | Kinský Lukáš | Přepeře | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1116 | Koudelka Josef | Roudnice nad Labem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1116 | Kučírek Roman | Znojmo | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1116 | Lukša Radek | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1116 | Mikysková Kristýna | Vamberk | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1116 | Minaříková Adéla | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1116 | Noga Václav | Karviná | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1116 | Novotná Lucie | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1116 | Olivová Kateřina | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1116 | Omasta Filip | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1116 | Pavlovič Denis | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
1116 | Peringerová Valentýna | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
1116 | Pešek Jakub | Chrudim | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1116 | Prejsek Pavel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1116 | Sedláček Martin ml. | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1116 | Smejkal Adam | Havlíčkův Brod | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1116 | Tomčala Radoslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1116 | Šika Ondřej | Moravské Budějovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1116 | Špatný Jakub | Dolní Bukovsko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1116 | Žemlička Lukáš | Nové Město na Moravě | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1144 | Adam Stanislav | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Adámek Jakub | Byšice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Aron Tomáš | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Baláž Ladislav st. | Selmice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Bastl Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Bastlová Aneta | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Baudyš Jiří | Strašov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Bačkovská Tereza | Jedousov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Bačkovský Michal | Jedousov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Beneš Daniel | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Beneš Lubomír | Koudelka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Benešová Nela | Žďár nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Bernátová Denisa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Bečička Dan | Přepychy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Bečičková Sára | Přepychy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Bečvář Jakub | České Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Bilka Patrik | Těšetice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Blončíková Šárka | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Bogapov Petr | Chvojenec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Boháčová Nikola | Netín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Brožík Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Brožík Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Brunclík Jan | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Brychta Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Bryška Jaroslav | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Bubák Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Bukáček Adam | Hamry nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Caska Jan | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Chlubna Martin | Kamenná Lhota | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Chocholoušová Anna | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Chramosta Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Cinka Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Cinka Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Cveklová Kateřina | Kadaň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Daniel Roman | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Daňhel Roman | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Dařílek Ondřej | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Dařílek Tomáš | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Doležal Tomáš ml. | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Doležalová Eliška | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Donát Jakub | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Drahoš Ondřej | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Draxler Sebastian | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Drexler Denis | Hradišťko II. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Dúška Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Efemberk P. | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Eiblová Vendula | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Endršová Nela | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Erben Vojtěch | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Fajt Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Ferdus Max | Žďár nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Filip Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Filípek Jan | Chvojenec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Fojt Martin | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Fojt Michal | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Fojtík David | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Fuňák Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Gabajová Valerie | Broumov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Gajdošová Lucie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Gratias Jan | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Grulich Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Grusová Kateřina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Gurin Petr | Olešnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Hala Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Haneš Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Hanzl Tomáš | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Hanzlík Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Hatala Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Havlík Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Hermann Petr | Police nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Herčík Radek | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Holánek Matěj | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Honzík Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Horvát Patrik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Houdek Petr | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Hovádek Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Hrdlička Martin | Živanice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Hrnčál Marek | Luže | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Hrnčál Vítek | Luže | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Hrubý Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Hruška Jan | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Hruška Prokop | Neznašov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Hušek Patrik | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Hušťava Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Hušťava Patrik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Hykl Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Hájková Kateřina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Janda Lukáš | Broumov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Janda Marek | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Jašíček Lukáš | Police | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Jecha Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Jedlička Jan | Jeseník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Jiran Miloš | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Jirků Šimon | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Jiřička Jakub | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Jorda D. | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Jurek Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Kacovský Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Kadlec Tomáš | Žďár nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Kaiser Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Kajnar Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Kalhotka Jakub | Kouty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Karpíšek Jan | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Kašpar Josef | Kratonohy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Kašpar Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Kašpárek Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Klvaňa David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Kment Tomáš | Hostinné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Knotková Šárka | Dolní Poustevna | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Kocourek Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Kolařík Milan | Dolní Poustevna | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Konečná Martina | Bílý Újezd | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Kopa Vojtěch | Horní Roveň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Korbička Stanislav | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Kos Martin | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Kotovic Tomáš | Počítky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Koubek Petr | Lučice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Koukola Matěj | Velká Losenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Koukola Vojtěch | Velká Losenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Koutský Jan | Lišný | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Koutský Vojtěch | Lišný | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Kovač Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Kozielková Anna | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Kozlík Matyáš | Habrek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Kočí Filip | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Kočí Jakub | Jedousov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Kočí Tomáš | Jedousov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Krajský Jaroslav | Záhornice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Krajčiová Eliška | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Krajčiová Michaela | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Kratochvíl David | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Kratochvílová Štěpánka | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Krtička Jan | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Kryslička Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Král Marek | Holetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Král Richard | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Královský Ladislav ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Králíček Tomáš | Nový Bydžov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Krásný Milan | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Kubeček Vojtěch | Police nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Kubátová Andrea | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Kubátová Blanka ml. | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Kubíček Matyáš | Končice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Kukla Martin | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Kukulady Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Kupka Jan st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Kuráž Dalibor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Kusá Tereza | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Kyselo Robin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Kříž Daniel ml. | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Kříž Martin | Kouty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Lafata Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Lakomá | Luže | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Lali Lucie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Lamač Nicolas | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Lariš Matyáš | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Larišová Simona | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Lazorová Martina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Les Jaroslav | Meziměstí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Letáček Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Leško Jan | Tachov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Linger Marek | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Lingler Jonáš | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Liška Adam | Habrek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Lopour Erik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Lopour René | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Lopošanská Daniela | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Louda Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Ludvík Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Líbal Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Machoň Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Macák Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Magnusková Natálie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Malá Tereza | Dolní Poustevna | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Malánová Julie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Malínský Jakub | Luže | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Manych David | Holice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Marek Daniel | Počernice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Marek Tomáš | Jevišovka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Mareš Ota | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Martinkovský Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Matoušek Michal | Hamry nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Matura Vojtěch | Hrubý Rohozec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Matějka Václav ml. | Nové Hrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Mašlonka Marek | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Medek Jan | Lozice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Mertová Lenka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Midlochová Dominika | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Midlochová Magdaléna | Končice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Mikan Eliáš | Lipec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Mikula Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Mixová Hana | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Morávek Adam | Holice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Mráz Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Mrština Lukáš | Meziměstí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Mucha David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Mucha Svatopluk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Mundl Aleš | Meziměstí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Mundl Michal | Meziměstí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Mutina Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Mužátko Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Myšková Markéta | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Mázl Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Mázlová Dana | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Müller Jan | Loukov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Neufus Daniel | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Neufus Václav | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Novotný Filip | Luže | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Novotný Jiří ml. | Jemnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Novák Michal | Radovesnice II. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Nováková Renata | Radhošť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Nykl Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Nykl Stanislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Nykl Tomáš ml. | Polička | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Nyklová Jana | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Nýdrle Tomáš | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Obersteinová Adéla | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Orava Ondřej | Žleby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Pabyška Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Palacký Jan | Choryně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Patřičná Nikola | Lišný | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Pavlík Jan ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Peluha Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Petras Michal | Luže | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Petrosyan Narek | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Petrů Michaela | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Pich Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Pižl Radek | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Plecháč Radek | Hronov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Plincelner Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Plincelner Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Pola Lubomír | Chvojenec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Polanský Jiří ml. | Dlouhý Újezd | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Popek Tomáš | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Pražáková Štěpánka | Nepolisy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Procházka David | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Prouza Lukáš | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Průcha Dominik | Vysočany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Pumrová Nikola | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Purkert Jan | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Přívratský Tadeáš | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Rambousek Jaroslav | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Rameš Tobiáš | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Rampas Jakub | Čistá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Rangl Jakub | Planá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Rezek Adam | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Romanová Tereza | Chvaleč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Rosenberg Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Rubáček Stanislav | Police nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Ruzsik Roman | Radhošť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Rybenský Jan | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Rylka Adam | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Rössler Filip | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Rýdl Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Sabata Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Salajka Jakub | Hronov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Samek Rudolf | Stolany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Sedláček Dominik | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Sekaninová Lucie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Sikora Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Sikora Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Sikora Sebastián | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Sklenková Bára | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Skutil Martin | Chvojenec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Slavík Matěj | Vilémov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Slavík Miroslav ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Slavíková Marie | Hrochův Týnec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Slezák David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Slivko Tomáš | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Sládek Jakub | Žďár nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Smejkalová Andrea | Kouty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Smejkalová Magdalena | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Smejkalová Michaela | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Smítka Vojtěch | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Sochor Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Soustružníková Sabina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Sova Tadeáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Sponner Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Sponner Richard | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Steklý Tomáš | Končice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Stonavski Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Strapková Karolína | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Strapková Kristýna | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Suma Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Svoboda Matěj | Kozlov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Svoboda Patrik | Holice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Svobodová Karolína | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Svobodová Martina | Vranovská Ves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Synek Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Szabó Ludvík | Žďár nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Sáblík Martin | Žďár nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Tomášek Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Tomášková Lucie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Tomčala Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Tomšík Pavel | Žďár nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Trefil Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Trefil Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Turovská Venesa | Luková | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Třešňák Štěpán | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Ulman Matěj | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Ulman Zdeněk | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Ungrád David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Urban Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Vacek Lukáš | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Vacek Michal | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Vacek Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Vavro Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Vavrová Nela | Zeleneč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Vaďura Kryštof | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Vašík Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Veberová Veronika | Rosice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Vejtruba Ondřej ml. | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Velička Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Venglář David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Vlasák Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Vlasák Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Vlk Petr | Rumburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Vojtěch Marek | Vlašim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Vojtěch Ondřej | Broumov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Volejníková Bára | Nepolisy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Volný Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Vopěnka Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Voráčková Veronika | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Votroubek Matyáš | Lozice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Vošická Eliška | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Vošický Michal | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Vraspírová Sára | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Vrátil Tomáš | Lozice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Vykopal Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Vysloužilová Kateřina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Válek Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Válová Adéla | Tuněchody | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Vícha Lukáš | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Vítková Barbora ml. | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Věříš Jan | Rasochy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Walica Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Winkler Martin | Karviná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Wirker Luboš | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Zaspal Vítek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Zavřel Tomáš | Holice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Zbytovský Adam | Vír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Zeman Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Zerzánek Jan | Žďár nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Zika Jiří | Chvojenec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Zikmund Lukáš | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Zikán Jiří | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Zilvar Šimon | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Záleský Martin | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Čahák Petr | Žďár nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Čakrda David | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Čech Dominik | Nárameč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Čech Filip | Nárameč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Čepická Kristýna | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Čermáková Kateřina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Černíková Monika | Horní Ředice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Červ Filip | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Červenka Jan | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Červená Veronika | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Čtvrtečková Jaroslava | Přepychy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Čábera Lukáš | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Řeháková Eliška | Choteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Řezáč Tomáš | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Šimůnek Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Šiváková Jana | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Škorpík František | Písečné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Šmehlík Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Šmerhan Martin | Bratčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Šmerhan Milan | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Šmíd Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Šolta Dominik | Radovesnice II. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Šoltová Sandra | Radovesnice II. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Špitálská Aneta | Čelákovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Špitálský Václav st. | Čelákovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Šrom Šimon | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Šroubková Markéta | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Štefan Radim | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Štros Jiří | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Štěpán Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Štěrba Adam | Končice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Švanda Jiří ml. | Nové Město na Moravě | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Švec Patrik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Švecová Magdaléna | Podivín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1144 | Šárogová Lucie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Žižka Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1144 | Žubretovský Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 |