Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 151 termínů závodů
V minulosti zadáno 6798 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Kraj Pardubický - 01.01.2019 - 31.12.2019 - Pohlaví: Muži



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 78 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Šrámek Petr OpočínekHungerfish team1429647634.00
2Vágenknecht Jiří Pardubice626826844.67
3Chvála Petr SezemiceHungerfish team1524844129.40
4Machatý David Jaroměř624424440.67
5Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team1024230930.90
6Vrba Tomáš SvítkovVeteráni1023731531.50
7Novotný Jiří Zámrsk923631034.44
8Kopa Stanislav MoravičanyHungerfish team621921936.50
9Bareš Vladimír Slepotice921527330.33
9Chvála Jan SezemiceHungerfish team1421534224.43
9Havrila Michal ml. Jaroměř821523128.88
12Novotný Petr Zámrsk821322428.00
13Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni1719937522.06
14Pazderka Adam Hradec Králové719620929.86
15Pavlíček Jaroslav Žďár nad Sázavou519419438.80
16Ondráček Kamil Žďár nad SázavouPohoda team918620222.44
17Trnka Aleš Třesovice517917935.80
18Hofman David Hrochův Týnec817821026.25
19Taichner Radek Mikulovice1117019217.45
20Krobot Jiří Dolní ČermnáJ.D.J. Fish team816819824.75
21Izaiasz Petr HoliceMO ČRS Holice516716733.40
22Dostál Matouš Králíky616616627.67
23Vlach Zdeněk ml. Ždírec nad Doubravou515715731.40
24Jirásek Petr ChotěbořVysočina team314714749.00
25Melichar Tomáš Žďár nad SázavouVysočina team414014035.00
26Kondras Přemysl PardubiceVeteráni412412431.00
26Pleskač Jan st. Libice nad Doubravou312412441.33
28Pánek Vít Sezemice512312324.60
29Havrila Michal st. Jaroměř812213116.38
30Kočí Josef Mnichovo Hradiště312012040.00
31Vojtěch Václav MlázoviceJizera 24311511538.33
32Vlček Petr ČastoloviceBlack Fish team411011027.50
32Žemlička Radek Slatiňany911012714.11
34Icha Zdeněk Havlíčkův Brod510610621.20
35Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíJ.D.J. Fish team410510526.25
36Gančarčík Karel Pardubice810412015.00
37Pišl Jan Třesovice310110133.67
38Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team5929218.40
39Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team3898929.67
40Říčař David ZdelovJ.D.J. Fish team5858517.00
41Tobiášek Ladislav Týniště nad OrlicíBlack Fish team4808020.00
42Polovic Ladislav Žďár nad Sázavou2777738.50
43Kupka Tomáš Hradec Králové2767638.00
44Bartoněk Lukáš Předměřice nad Labem3737324.33
44Dydňanský Roman VrbnoStředočeši fishing team MAVER3737324.33
46Janouch Miroslav Všechlapy4696917.25
47Kadlec František ZlíčStarší a neklidní4646416.00
48Unzeitig Bohuslav Žďár nad SázavouPohoda team3606020.00
49Doležal Lambert Žďár nad Sázavou3585819.33
50Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 243565618.67
51Bertok Milan Dublovice3535317.67
52Hos Martin OtínPohoda team3494916.33
53Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team4484812.00
54Řehák Václav Police nad MetujíStarší a neklidní1464646.00
55Brodský Michal Hradec KrálovéPoseidon fishing club Opočno1444444.00
56Polívka Martin Ždírec nad Doubravou2434321.50
56Tošer Jaroslav Ústrašín3434314.33
58Sobotka Miroslav Žďár nad Sázavou1424242.00
58Štěrba Petr Sezemice1424242.00
60Pleskač Jan ml. Libice nad Doubravou3383812.67
60Červený Jaroslav Jaroměř1383838.00
62Poslušný Josef ml. Lípa nad OrlicíBlack Fish team1373737.00
62Staněk Václav Hradec KrálovéVeteráni3373712.33
64Doležán Nikola ChotěbořVysočina team2353517.50
65Friedrich Tomáš Jablonec nad Nisou1333333.00
65Hencel Jiří Police nad MetujíStarší a neklidní2333316.50
65Vašíček Zdeněk OpočnoPoseidon fishing club Opočno1333333.00
68Kraus Pavel Jablonec nad Nisou1272727.00
69Turský Jindřich Krchleby1262626.00
70Havlíček Stanislav MělníkStředočeši fishing team MAVER2232311.50
71Gryč Jan Přibyslav1222222.00
72Novák Jan Libišany1212121.00
73Dvořák Oldřich MělčanyPoseidon fishing club Opočno1151515.00
74Kubát Jiří ÚvalyStředočeši fishing team MAVER2994.50
74Černý Jiří ÚvalyStředočeši fishing team MAVER1999.00
76Benda Pavel MělníkStředočeši fishing team MAVER1111.00
76Janíček Jan Kamenice u Jihlavy1111.00
76Kaminský Jaroslav Frýdštejn1111.00

Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.