Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 154 termínů závodů
V minulosti zadáno 6696 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2019 - 31.12.2019 - Partnerské závody - Pohlaví: Muži



Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 73 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Vašíček Zdeněk OpočnoPoseidon fishing club Opočno626526544.17
2Machatý David Jaroměř625825843.00
3Hladík Tomáš DobruškaPoseidon fishing club Opočno523523547.00
4Trnka Aleš Třesovice523323346.60
5Vágenknecht Jiří Pardubice521721743.40
6Chvála Petr SezemiceHungerfish team821621627.00
7Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni821121126.38
8Dvořák Oldřich MělčanyPoseidon fishing club Opočno619819833.00
9Pazderka Adam Hradec Králové519119138.20
10Chvála Jan SezemiceHungerfish team718818826.86
11Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team618518530.83
12Vrba Tomáš SvítkovVeteráni515715731.40
13Červený Jaroslav Jaroměř314714749.00
14Novotný Jiří Zámrsk414114135.25
15Vojtěch Václav MlázoviceJizera 24413713734.25
16Pišl Jan Třesovice413613634.00
17Krobot Jiří Dolní ČermnáJ.D.J. Fish team413013032.50
18Šrámek Petr OpočínekHungerfish team312812842.67
19Taichner Radek Mikulovice511511523.00
20Kondras Přemysl PardubiceVeteráni210910954.50
21Jirásek Petr ChotěbořVysočina team210410452.00
21Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 24510410420.80
23Dostál Matouš Králíky310310334.33
24Bareš Vladimír Slepotice410210225.50
25Gančarčík Karel Pardubice510110120.20
26Melichar Tomáš Žďár nad SázavouVysočina team3959531.67
27Kupka Tomáš Hradec Králové2949447.00
28Havrila Michal ml. Jaroměř2939346.50
28Havrila Michal st. Jaroměř5939318.60
30Říčař David ZdelovJ.D.J. Fish team3919130.33
31Staněk Václav Hradec KrálovéVeteráni5909018.00
32Janouch Miroslav Všechlapy3898929.67
33Kopa Stanislav MoravičanyHungerfish team3878729.00
34Bartoněk Lukáš Předměřice nad Labem2868643.00
34Vlček Petr ČastoloviceBlack Fish team2868643.00
34Řehák Václav Police nad MetujíStarší a neklidní4868621.50
37Stuchlík Jiří Nová PakaJizera 242838341.50
38Brodský Michal Hradec KrálovéPoseidon fishing club Opočno3808026.67
39Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team2797939.50
40Novotný Petr Zámrsk3727224.00
41Hencel Jiří Police nad MetujíStarší a neklidní6676711.17
41Pleskač Jan ml. Libice nad Doubravou2676733.50
43Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team4656516.25
44Kadlec František ZlíčStarší a neklidní5616112.20
45Kočí Josef Mnichovo Hradiště2606030.00
46Novák Jan Libišany2585829.00
47Doležán Nikola ChotěbořVysočina team2555527.50
47Tobolka Daniel Nechanice3555518.33
49Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team2545427.00
49Izaiasz Petr HoliceMO ČRS Holice2545427.00
49Zeman Luboš SemilyJizera 241545454.00
52Žemlička Radek Slatiňany3525217.33
53Dydňanský Roman VrbnoStředočeši fishing team MAVER1484848.00
54Vlach Zdeněk ml. Ždírec nad Doubravou1444444.00
55Hos Martin OtínPohoda team1424242.00
55Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíJ.D.J. Fish team2424221.00
55Sobotka Miroslav Žďár nad Sázavou1424242.00
58Havlíček Stanislav MělníkStředočeši fishing team MAVER1373737.00
59Tobiášek Ladislav Týniště nad OrlicíBlack Fish team3323210.67
60Ondráček Kamil Žďár nad SázavouPohoda team2303015.00
61Pleskač Jan st. Libice nad Doubravou1282828.00
61Unzeitig Bohuslav Žďár nad SázavouPohoda team1282828.00
63Franěk Robert Trutnov1272727.00
64Turský Jindřich Krchleby1262626.00
65Hofman David Hrochův Týnec1212121.00
66Benda Pavel MělníkStředočeši fishing team MAVER1202020.00
66Poslušný Josef ml. Lípa nad OrlicíBlack Fish team2202010.00
68Pásler Vlastimil SpytaStarší a neklidní219199.50
69Pavlíček Jaroslav Žďár nad Sázavou1171717.00
70Kaminský Jaroslav Frýdštejn1888.00
70Musílek Petr ChotěbořVysočina team1888.00
70Polívka Martin Ždírec nad Doubravou1888.00
70Šitina Josef Velká Jesenice1888.00

Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.