Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 94 termínů závodů
V minulosti zadáno 6912 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2019 - 31.12.2019 - Partnerské závody - Pohlaví: Muži



Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 88 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Vágenknecht Jiří Pardubice1452756240.14
2Machatý David Jaroměř1352654742.08
3Jirásek Petr ChotěbořVysočina team1149849845.27
4Chvála Jan SezemiceHungerfish team1747153031.18
5Chvála Petr SezemiceHungerfish team1944355329.11
6Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team1342843633.54
7Pazderka Adam Hradec Králové1242642635.50
8Trnka Aleš Třesovice1042142142.10
9Havrila Michal ml. Jaroměř1240240233.50
10Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni1738646927.59
11Vašíček Zdeněk OpočnoPoseidon fishing club Opočno937637641.78
12Kočí Josef Mnichovo Hradiště1034734734.70
13Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team1033433433.40
14Doležán Nikola ChotěbořVysočina team933033036.67
15Hladík Tomáš DobruškaPoseidon fishing club Opočno832832841.00
16Kopa Stanislav MoravičanyHungerfish team932732736.33
17Krobot Jiří Dolní ČermnáJ.D.J. Fish team1231531526.25
18Bareš Vladimír Slepotice1231331326.08
19Unzeitig Bohuslav Žďár nad SázavouPohoda team1031131131.10
20Sobotka Miroslav Žďár nad Sázavou729729742.43
21Musílek Petr ChotěbořVysočina team829629637.00
22Šrámek Petr OpočínekHungerfish team829229236.50
23Pleskač Jan st. Libice nad Doubravou728128140.14
23Vojtěch Václav MlázoviceJizera 24928128131.22
25Červený Jaroslav Jaroměř627627646.00
26Havrila Michal st. Jaroměř1527329919.93
27Brodský Michal Hradec KrálovéPoseidon fishing club Opočno726726738.14
28Doležal Lambert Žďár nad Sázavou726526537.86
29Dvořák Oldřich MělčanyPoseidon fishing club Opočno825825832.25
30Novotný Jiří Zámrsk825525531.88
30Pišl Jan Třesovice925525528.33
32Melichar Tomáš Žďár nad SázavouVysočina team724524535.00
33Izaiasz Petr HoliceMO ČRS Holice724424434.86
34Kondras Přemysl PardubiceVeteráni624324340.50
35Janouch Miroslav Všechlapy1023823823.80
35Polovic Ladislav Žďár nad Sázavou523823847.60
37Taichner Radek Mikulovice822322327.88
38Ondráček Kamil Žďár nad SázavouPohoda team822122127.63
39Pleskač Jan ml. Libice nad Doubravou820920926.13
40Staněk Václav Hradec KrálovéVeteráni920420422.67
41Vrba Tomáš SvítkovVeteráni620220233.67
42Hos Martin OtínPohoda team518518537.00
42Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team1118518516.82
44Řehák Václav Police nad MetujíStarší a neklidní918318320.33
45Pavlíček Jaroslav Žďár nad Sázavou618218230.33
46Dostál Matouš Králíky517117134.20
47Gančarčík Karel Pardubice1116516515.00
48Bartoněk Lukáš Předměřice nad Labem416416441.00
49Kadlec František ZlíčStarší a neklidní915115116.78
50Kupka Tomáš Hradec Králové414714736.75
50Pánek Vít Sezemice414714736.75
52Hencel Jiří Police nad MetujíStarší a neklidní1114614613.27
53Zeman Luboš SemilyJizera 24413713734.25
54Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 24713413419.14
55Říčař David ZdelovJ.D.J. Fish team613313322.17
56Tošer Jaroslav Ústrašín613113121.83
57Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team512412424.80
58Charvát Lukáš ČernčiceRebels team311811839.33
59Novotný Petr Zámrsk511611623.20
60Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíJ.D.J. Fish team611411419.00
60Vlček Petr ČastoloviceBlack Fish team311411438.00
62Poslušný Josef ml. Lípa nad OrlicíBlack Fish team510810821.60
63Stuchlík Jiří Nová PakaJizera 24310310334.33
64Tobolka Daniel Nechanice4979724.25
65Dydňanský Roman VrbnoStředočeši fishing team MAVER2858542.50
66Žemlička Radek Slatiňany5848416.80
67Janíček Jan Kamenice u Jihlavy3838327.67
67Turský Jindřich Krchleby3838327.67
69Porazík Václav KolešovRebels team4797919.75
70Bertok Milan Dublovice6777712.83
71Havlíček Stanislav MělníkStředočeši fishing team MAVER2686834.00
71Polívka Martin Ždírec nad Doubravou3686822.67
71Vlach Zdeněk ml. Ždírec nad Doubravou2686834.00
74Tobiášek Ladislav Týniště nad OrlicíBlack Fish team4666616.50
75Franěk Robert Trutnov4646416.00
75Štěrba Petr Sezemice2646432.00
77Novák Jan Libišany2585829.00
78Smítka Radek BolinaStředočeši fishing team MAVER1474747.00
79Váňa Tomáš ZlosyňRebels team2444422.00
80Icha Zdeněk Havlíčkův Brod3414113.67
81Šinták Marek Hradec Králové1383838.00
82Friedrich Tomáš Jablonec nad Nisou1333333.00
83Kraus Pavel Jablonec nad Nisou1272727.00
84Hofman David Hrochův Týnec1212121.00
85Benda Pavel MělníkStředočeši fishing team MAVER1202020.00
86Pásler Vlastimil SpytaStarší a neklidní219199.50
87Kaminský Jaroslav Frýdštejn1888.00
87Šitina Josef Velká Jesenice1888.00

Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.