Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Výsledek závodu

Rybářské závody na Novém Stavu rok 2014
Po dvouleté pauze je to opět tady. V sobotu, 26.dubna 2014, v 7 hodin ráno byly odstartovány „Rybářské závody“ na rybníku Nový Stav v Rychvaldě. Registrace proběhla pro tři kategorie: Dospělí, jednotlivci – Největší délka všech ulovených ryb; Dospělí, jednotlivci – Nejdelší kapr; Děti do 15 let, jednotlivci - Největší délka všech ulovených ryb.
Proti dřívějším ročníkům závodů tyto letošní trvaly od 7 do 16 hodin. V průběhu lovení se několikrát změnilo počasí od pálivého sluníčka po černá mračna. Naštěstí si to velký déšť vždy rozmyslel a náš rybník minul. Po ukončení rybolovu se hodnotily výsledky a vítězům všech kategorií byly předány poháry a hodnotné ceny. V kategoriích dospělých soutěžilo 5 žen a 97 mužů, v kategorii rybářů do 15 let bylo 6 dětí. Pro zajímavost: bylo uloveno 661 kusů kaprů a celková délka všech ulovených ryb dosáhla 232,75 m!
Novinkou letošního ročníku byla kategorie „Největší kuriozita“. Pohár a cenu získal majitel dobového cedníku, používaného na zakrmování ryb, sloužící rodině vítězného rybáře k tomuto účelu již několikátou generaci!
V průběhu závodů měli soutěžící, i jejich doprovod, možnost občerstvit se v bufetu, který pro ně byl připraven na hrázi rybníka. O řádný a bezpečný průběh akce se starali zaměstnanci RYBÁŘSTVÍ Rychvald s.r.o., členové Rybářské stráže a dobrovolníci.
Zásluhou všech zúčastněných proběhly rybářské závody v pohodové a sportovní atmosféře. Při ukončení závodů zazněly hlasy soutěžících, že se již nyní těší na příští ročník a rádi opět přijdou. To bylo nejlepším poděkováním pořadatelům, kteří tímto všem děkují za účast na závodech a vítězům ještě jednou blahopřejí.
Petrův zdar!
Kolektiv rybářů RYBÁŘSTVÍ Rychvald s.r.o.

Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit

Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.

Hodnocení závodu dle uživatelů:

Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.

Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.

Datum začátku závodu 26.04.2014
Místo konání závodu Rychvald
Kraj Moravskoslezský
Název závodu závody na rybníku Nový Stav
Název vodní plochy rybník Nový Stav
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně
Přihlášky závodníků
Možno předem na telefonu 596 572 237
Startovné na závod lze zakoupit pouze v sídle společnosti RYBÁŘSTVÍ Rychvald s.r.o., Orlovská 1279, 735 32 Rychvald a to v pracovních dnech od 8.00 do 14.00 hodin. Zahájení prodeje v úterý, 1.dubna 2014.