Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 56 termínů závodů
V minulosti zadáno 5993 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Výsledek závodu

 

 




Poř.JménoMěstoBodyKBody do žebříčku
1
Jaroměř
5.51952.00057
2
Zdelov
91700.00056
3
Hradec Králové
141556.00055
4
Třesovice
151360.00054
5
Hradec Králové
23.51110.00053
6
Plotiště nad Labem
24.51306.00052
7
Chlumec nad Cidlinou
271008.00051
8
Dobruška
281000.00050
9
Libice nad Doubravou
31.51012.00049
10
Hradec Králové
36880.00048
11
Čeperka
37.5754.00047
12
Staré Jesenčany
38.5810.00046
13
Častolovice
39.5950.00045
14
Pardubice
43966.00044
15
Hošťalovice
44608.00043
15
Rychnov nad Kněžnou
44608.00043
17
Týniště nad Orlicí
47.51056.00041
18
Zámrsk
47.5606.00040
19
Chotěboř
49704.00039
20
Týniště nad Orlicí
49550.00038
21
Zdelov
51.51400.00037
22
Zámrsk
52618.00036
23
Mikulovice
53650.00035
24
Mělčany
57750.00034
25
Hradec Králové
57.5556.00033
26
Onomyšl
61460.00032
27
Třesovice
61450.00031
28
Uhlířské Janovice
62758.00030
29
Čelákovice
64550.00029
30
Heřmanův Městec
66408.00028
31
Hradec Králové
67.5400.00027
32
Žďár nad Sázavou
67.5360.00026
33
Libice nad Doubravou
68.5454.00025
34
Police nad Metují
70.5614.00024
35
Sezemice
71950.00023
36
Pardubice
74350.00022
37
Kosičky
75.5348.00021
38
Lípa nad Orlicí
77.5402.00020
39
Týniště nad Orlicí
77.5350.00019
40
Dolní Čermná
78502.00018
41
Dobrá Voda
78350.00017
42
Staré Jesenčany
80558.00016
43
Hradec Králové
81500.00015
44
Hradec Králové
84306.00014
45
Dražkovice
84.5264.00013
46
Hradec Králové
85.5400.00012
47
Sezemice
87232.00011
48
Hradec Králové
91.5300.00010
49
Zámrsk
93252.0009
50
Slatina nad Zdobnicí
93.5260.0008
51
Žďár nad Metují
96250.0008
52
Hradec Králové
99204.0008
53
Žďár nad Sázavou
100160.0008
54
Opatovice nad Labem
100156.0008
55
Dvůr Králové nad Labem
101250.0008
56
Libišany
105150.0008
57
Týniště nad Orlicí
106156.0008
58
Dobrá Voda
106150.0008
58
Hradec Králové
106150.0008
60
Čibuz
107150.0008
61
Hradec Králové
108.5202.0008
62
Slepotice
108.5122.0008
63
Rodov
109108.0008
64
Hradec Králové
111.5200.0008
65
Police nad Metují
114.5154.0008
66
Frýdštejn
114.5102.0008
67
Hradec Králové
117.5100.0008
68
Čeperka
119110.0008
69
Hradec Králové
11960.0008
70
Dolní Přím
12854.0008
71
Svatý Mikuláš
130.52.0008
72
Kunčice nad Labem
13350.0008
73
Zlatá Olešnice
138.50.0008




 

Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit

Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.

 

Hodnocení závodu dle uživatelů:

Organizace závodu(4)
Losování(4.333335)
Revír(3)
Občerstvení(4.333335)
Vyhlášení a ceny(5)
Celkové hodnocení(4.133334)

Dosud hodnotili 3 uživatelé.

 

Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.

 

Datum začátku závodu 06.10.2018
Místo konání závodu Hradec Králové
Kraj Královéhradecký
Název závodu Pohár prodejny Rybářský ráj Hradec Králové
Název vodní plochy rybárna Malšovice
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně
Přihlášky závodníků
V den závodu od 06.45
Možno předem na email rybarskyrajhk@seznam.cz

Max. 80 míst.

Přihlášení závodníciCelkem přihlášeno 79 závodníků

Kratochvíl Jakub - Dvůr Králové nad Labem
Ráž Josef
Blaščík Petr - Staré Jesenčany
Pecka Zdeněk - Hošťalovice
Řípa Aleš - Heřmanův Městec
Suchá Sandra - Dobrá Voda
Fišer Jaroslav - Dolní Přím
Pilous Jakub - Zlatá Olešnice
Pišl Jan - Třesovice
Petružálek Jiří - Plotiště nad Labem
Blecha Karel st. - Hradec Králové
Suchý Denis - Dobrá Voda
Dvořák Oldřich - Mělčany
Hladík Tomáš - Dobruška
Novotná Pavlína - Zámrsk
Novotná Jaroslava - Zámrsk
Novotný Petr - Zámrsk
Blažek Václav - Žďár nad Metují
Ondráček Kamil - Žďár nad Sázavou
Boko Ivan - Opatovice nad Labem
Chlád Josef - Kosičky
Klečák Miloslav - Onomyšl
Mokrý Jan - Uhlířské Janovice
Šinták Marek - Hradec Králové
Poslušný Josef ml. - Lípa nad Orlicí
Rubák Vojtěch - Hradec Králové
Bařinka Tomáš - Týniště nad Orlicí
Štarman Jiří - Staré Jesenčany
Syrůček Stanislav - Dražkovice
Růžičková Petra - Čeperka
Moravec Tomáš - Kunčice nad Labem
Horák Jaromír - Albrechtice nad Orlicí
Lebeda Zdeněk - Týniště nad Orlicí
Krobot Jiří - Dolní Čermná
Oubrecht Milan - Čelákovice
Bareš Vladimír - Slepotice
Hrubeš Roman - Hradec Králové
Hrubeš Pavel - Hradec Králové
Vrbický Michal - Hradec Králové
Aleksandrová Alena - Hradec Králové
Kondras Přemysl - Pardubice
Tyrych Radek st. - Hradec Králové
Držmíšek Miroslav - Hradec Králové
Vágenknecht Jiří - Pardubice
Řehák Václav - Police nad Metují
Hencel Jiří - Police nad Metují
Svoboda Marek - Hradec Králové
Taichner Radek - Mikulovice
Havrda Lukáš - Hradec Králové
Pleskot Tomáš - Hradec Králové
Doležán Vladimír - Chotěboř
Říčař David - Zdelov
Mačo Jiří - Slatina nad Zdobnicí
Unzeitig Bohuslav - Žďár nad Sázavou
Štefan Pavel - Čibuz
Páv Tomáš - Hradec Králové
Müller Aleš - Rodov
Pleskač Jan st. - Libice nad Doubravou
Pleskač Jan ml. - Libice nad Doubravou
Machatý David - Jaroměř
Komora Martin - Chlumec nad Cidlinou
Trnka Aleš - Třesovice
Chvála Petr - Sezemice
Chvála Jan - Sezemice
Růžička Josef - Čeperka
Kalus Petr - Týniště nad Orlicí
Šabata Jiří - Svatý Mikuláš
Staněk Václav - Hradec Králové
Kaminský Jaroslav - Frýdštejn
Tobiášek Ladislav - Týniště nad Orlicí
Lochman Pavel - Zdelov
Novák Zdeněk - Týniště nad Orlicí
Vlček Petr - Častolovice
Hruška Jiří - Hradec Králové
Šupol Petr - Libišany
Šupol Michal - Rychnov nad Kněžnou
Pazderka Adam - Hradec Králové
Musílek Petr - Chotěboř
Brodský Michal - Hradec Králové
Časový harmonogram závodu
První část od 08.00 hodin do 11.00 hodin
Přestávka od 11.00 hodin do 12.00 hodin
Druhá část od 12.00 hodin do 15.00 hodin
Způsob losování závodních míst

Losování na každý poločas zvlášť.

Typ závodu
Plavaná
Položená
Feeder
Závod pro
Jednotlivce
Startovné
Dospělí 350 Kč Mládež 200 Kč
Zakázané nástrahy

patentka

Krmení
Povoleno

10 minut před každým poločasem, patentka v krmení zakázána

Chytá se na
1 prut
1 návazec
Krmítko: Ano
Doplňující údaje:

Povoleny pruty s očky a navijákem. Háčky bez protihrotu, nebo zamáčknout.

Typ revíru
Stojatá cca ha
Osádka ryb

Převážně kapr, omezeně ostatní

Bodování

Jeseter = 100 bodů/kus

kapr, amur, úhoř, lín, sumec 50 bodů/kus

ostatní 2 body/kus

O konečném umístění rozhoduje součet pořadí v každé části. V případě shody větší počet bodů za celý závod.

Ocenění pro vítěze

Poháry, potřeby pro rybáře.

Pohár pro nejlepší ženu a mládež do 15ti let.

Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.)

Občerstvení zajištěno.

 


Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.