Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 71 termínů závodů
V minulosti zadáno 6065 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Výsledek závodu

 

 

Poř.JménoMěstoBodyKBody do žebříčku
1
Staré Jesenčany
9050.00029
2
Dřenice
8850.00028
3
Staré Jesenčany
7300.00027
4
Rychnov nad Kněžnou
6750.00026
5
Opočínek
6650.00025
6
Plotiště nad Labem
5650.00024
7
Moravičany
5200.00023
8
Sezemice
5100.00022
9
Sezemice
4650.00021
10
Rybitví
4500.00020
11
Třesovice
3850.00019
12
Dražkovice
3600.00018
13
Opočínek
3500.00017
14
Kutná Hora
3300.00016
15
Mikulovice
3100.00015
16
Řestoky
2950.00014
17
Pardubice
2900.00013
18
Dřenice
2750.00012
18
Sezemice
2750.00012
20
Ústrašín
2500.00010
21
Sezemice
2300.0009
22
Libišany
2200.0008
23
Pardubice
1700.0007
24
Pardubice
1250.0006
24
Lučice
1250.0006
26
Dřenice
1100.0004
27
Platenice
1000.0003
28
Jindřichův Hradec
550.0002
29
Pardubice
250.0001




 

Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit

Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.

 

Hodnocení závodu dle uživatelů:

Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.

Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.

 

Datum začátku závodu 15.09.2018
Místo konání závodu Dřenice
Kraj Pardubický
Název závodu Rybářské závody
Minulé závody

17.09.2017 - Dřenice - - Rybářské závody 3.VOLNÁ MÍSTA.

25.09.2016 - Dřenice OBSAZENO - Rybářské závody

20.09.2015 - Dřenice - Rybářské závody

13.09.2014 - Dřenice - Rybářské závody

Název vodní plochy Špagátovník
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně
Přihlášky závodníků
V den závodu od 06.00
Možno předem na telefonu 723408159
Omezený počet míst, registrace předem.40ZÁVODNÍKU.POSLEDNÍCH 12.MÍST!!!!!!!! 
Přihlášení závodníciCelkem přihlášeno 28 závodníků

Drápal Vlastimil - Jindřichův Hradec
Petružálek Jiří - Plotiště nad Labem
Tošer Jaroslav - Ústrašín
Pešek Jan - Chrudim
Dang Tomáš Řestoky
Teplá Iveta - Pardubice
Šindelář Jan-Pardubice
Smítka Josef st. - Kutná Hora
Prchal Jan - Lučice
Boháček Lukáš - Pardubice
Blaščík Petr - Staré Jesenčany
Vrba Tomáš - Svítkov
Provazník Jiří - Dřenice
Pánek Vít - Sezemice
Taichner Radek - Mikulovice
Šrámek Petr - Opočínek
Šrámek Patrik - Opočínek
Trnka Aleš - Třesovice
Juhoš Josef ml. - Rybitví
Šupol Petr - Libišany
Šupol Michal - Rychnov nad Kněžnou
Chválová Lubica - Sezemice
Chvála Petr - Sezemice
Chvála Jan - Sezemice
Štarman Jiří - Staré Jesenčany
Provazník Michal - Dřenice
Gančarčík Karel - Pardubice
Syrůček Stanislav - Dražkovice
Časový harmonogram závodu
První část od 07.00 hodin do 10.00 hodin
Přestávka od 10.00 hodin do 11.00 hodin
Druhá část od 11.00 hodin do 14.00 hodin
Způsob losování závodních míst Ruličky
Typ závodu
Plavaná
Položená
Feeder
Závod pro
Jednotlivce
Startovné
Dospělí 350 Kč
Zakázané nástrahy ZAKAZANE JSOU PATENTKY NECHTE JE DOMA.
Krmení
Povoleno
krmení povoleno pouze červem a kukuřicí,Zákaz používaní jakýchkoliv pojiv, lepidel, zákaz krmítek A PATENTKY DĚKUJI.
Chytá se na
1 prut
1 návazec
Typ revíru
Stojatá cca ha
Osádka ryb Kapr,amur,candát,lín,úhoř,jeseter a bílá ryba
Bodování Kapr, Úhoř, Tolstolobik,jeseter, Amur, Štika, Candát = 50 bodů ,lín = 20 bodů, Pstruh, Siven = 10 bodů , Ostatní ryby = 5 bodů.STŘEVLE SE NEBODUJE!!!!!!!
Ocenění pro vítěze 3 poháry a další hodnotné ceny.
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) Občerstvení zajištěno.ZÁKAZ CHYTÁNÍ Z HLADINY A POD NÍ cca 35cm!!!!!!
Pořadatel Název: Rybářské sdružení Dřenice
Telefon: 723408159

 


Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.