Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 73 termínů závodů
V minulosti zadáno 6065 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Výsledek závodu

 

 

Poř.JménoMěstoBodyKBody do žebříčku
1
Sezemice
100.00050
2
Staré Jesenčany
120.00049
3
Pardubice
14.50.00048
4
Rychnov nad Kněžnou
150.00047
5
Zámrsk
15.50.00046
6
Dřenice
20.50.00045
7
Moravičany
220.00044
8
Třesovice
22.50.00043
8
Sezemice
22.50.00043
8
Staré Jesenčany
22.50.00043
11
Hradec Králové
250.00040
12
Chotěboř
270.00039
13
Sezemice
280.00038
14
Dražkovice
310.00037
15
Předměřice nad Labem
32.50.00036
16
Svatý Mikuláš
35.50.00035
17
Mikulovice
380.00034
17
Opočínek
380.00034
19
Holice
38.50.00032
20
Vrdy
40.50.00031
21
Žďár nad Sázavou
440.00030
22
Ústrašín
46.50.00029
23
Rybitví
490.00028
24
Pardubice
49.50.00027
24
Hradec Králové
49.50.00027
26
Libišany
50.50.00025
27
Pardubice
51.50.00024
28
Častolovice
52.50.00023
29
Hrochův Týnec
54.50.00022
29
Opočínek
54.50.00022
31
Žďár nad Sázavou
57.50.00020
32
Zámrsk
58.50.00019
33
Svítkov
59.50.00018
34
Police nad Metují
620.00017
35
Jaroměř
63.50.00016
36
Pardubice
64.50.00015
37
Zámrsk
66.50.00014
38
Týniště nad Orlicí
69.50.00013
39
Pardubice
710.00012
40
Pardubice
71.50.00011
41
Zámrsk
750.00010
42
Lány u Dašic
800.0008
42
Pardubice
800.0008




 

Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit

Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.

 

Hodnocení závodu dle uživatelů:

Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.

Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.

 

Datum začátku závodu 14.07.2018
Místo konání závodu Dřenice obsazeno
Kraj Pardubický
Název závodu Hungerfish Cup 3.ročník Memoriál Ády a Míry Doležalových obsazeno pouze náhradníci
Minulé závody

14.10.2017 - Dřenice OBSAZENO - Hungerfish Cup 2. ročník

Název vodní plochy Špagátovník
Přihlášky závodníků
V den závodu od 05.00
Možno předem na email Chvala.P@email.cz
Možno předem na telefonu 728018656
přihlášení sms prosím Jméno Příjmení a Bydliště(jen obec) Děkuji. počet míst omezen na 45
Přihlášení závodníciCelkem přihlášeno 44 závodníků

Šindelář Jan - Pardubice
Polovic Ladislav - Žďár nad Sázavou
Novák Zdeněk - Týniště nad Orlicí
Chvála Petr - Sezemice
Kopa Stanislav - Moravičany
Doležalová Monika - Pardubice
Doležal Pavel - Pardubice
Novotná Jaroslava - Zámrsk
Novotný Petr - Zámrsk
Novotná Pavlína - Zámrsk
Novotný Jiří - Zámrsk
Vlček Petr - Častolovice
Blaščík Petr - Staré Jesenčany
Boháček Lukáš - Pardubice
Vrba Tomáš - Svítkov
Klapka Jakub - Lány u Dašic
Pánek Vít - Sezemice
Hofman Vladimír - Hrochův Týnec
Brodský Michal - Hradec Králové
Šrámek Petr - Opočínek
Šrámek Patrik - Opočínek
Taichner Radek - Mikulovice
Duba Ladislav - Žďár nad Sázavou
Staňková Petra - Pardubice
Dvořák - Pardubice
Juhoš Josef st. - Rybitví
Šabata Jiří - Svatý Mikuláš
Havrila Michal st. - Jaroměř
Aleksandrová Alena - Hradec Králové
Bartoněk Lukáš - Předměřice nad Labem
Trnka Aleš - Třesovice
Hencel Jiří - Police nad Metují
Jirásek Petr - Chotěboř
Růžička Pavel - Dašice
Gančarčík Karel - Pardubice
Wittvar Zdeněk st. - Vrdy
Provazník Michal - Dřenice
Šupol Petr - Libišany
Šupol Michal - Rychnov nad Kněžnou
Izaiasz Petr - Holice
Chvála Jan - Sezemice
Štarman Jiří - Staré Jesenčany
Syrůček Stanislav - Dražkovice
Tošer Jaroslav - Ústrašín
Časový harmonogram závodu
První část od 07.00 hodin do 10.00 hodin
Přestávka od 10.00 hodin do 11.00 hodin
Druhá část od 11.00 hodin do 14.00 hodin
Způsob losování závodních míst losování ruličky
Typ závodu
Plavaná
Položená
Feeder
Závod pro
Jednotlivce
Startovné
Dospělí 300 Kč Mládež 300 Kč
Zakázané nástrahy Patentka
Krmení
Povoleno
Pouze červi a kukuřice
Chytá se na
1 prut
1 návazec
Doplňující údaje: bez krmítka jen olůvko,zakazuje se kalíškování
Typ revíru
Stojatá cca 0,5 ha
Osádka ryb kapr,amur,lín,plotice,cejn,tolstolobik,jeseter,siven,karas,úhoř,štika,candát
Bodování Jeseter - 100 bodů,kapr,amur,tolstolobik,štika,candát,úhoř-50 bodů,siven,karas,lín - 30 bodů,  ostatní - 5 bodů sektorové hodnocení celý rybník 1 sektor pořadí se určí z umístění z 1. a 2. kola
Ocenění pro vítěze poháry pro 1.-3. místo,tele závodu a spousta hodnotných cen
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) Občerstvení provede Špagát určitě bude supr jako vždy
Hlavní sponzor závodu Název: Rybářské potřeby Hungerfish
Pořadatel Název: Chvála Petr
Email: Chvala.P@email.cz
Telefon: 728018656

 


Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.