Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 56 termínů závodů
V minulosti zadáno 5993 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Výsledek závodu

 

 




Poř.JménoMěstoBodyKBody do žebříčku
1
Žďár nad Sázavou
15390.00057
2
Chotěboř
10660.00056
3
Jindřichův Hradec
10430.00055
4
Kamenice u Jihlavy
8580.00054
5
Kamenice nad Lipou
8200.00053
6
Chotěboř
8010.00052
7
Ždírec nad Doubravou
7650.00051
8
Sezemice
6480.00050
9
Jindřichův Hradec
5800.00049
10
Žďár nad Sázavou
5770.00048
11
Sezemice
5390.00047
12
Pacov
5250.00046
13
Žďár nad Sázavou
4970.00045
14
Třebíč
4730.00044
15
Otín
4210.00043
16
Humpolec
4200.00042
17
Žďár nad Sázavou
4020.00041
18
Havlíčkův Brod
3870.00040
19
Ústrašín
3800.00039
20
Uhlířské Janovice
3720.00038
21
Žďár nad Sázavou
3180.00037
22
Počátky
3120.00036
23
Želetava
2930.00035
24
Chotěboř
2740.00034
25
Jihlava
2680.00033
26
Bolina
2650.00032
27
Moravské Budějovice
2630.00031
28
Hradec Králové
2480.00030
29
Hořice v Podkrkonoší
2380.00029
30
Svratouch
2270.00028
31
Moravské Budějovice
2160.00027
32
Telč
2010.00026
33
Častolovice
1960.00025
34
Havlíčkův Brod
1950.00024
35
Týniště nad Orlicí
1890.00023
36
Havlíčkův Brod
1620.00022
37
Všechlapy
1560.00021
38
Pardubice
1320.00020
39
Rousínov
1260.00019
40
Žďár nad Sázavou
1240.00018
41
Žďár nad Sázavou
1170.00017
42
Větrný Jeníkov
1140.00016
43
Jihlava
1130.00015
44
Třešť
850.00014
44
Najdek
850.00014
46
Onomyšl
830.00012
47
Lučice
500.00011
48
 
420.00010
49
Třebíč
390.0009
50
Třešť
00.0008
50
Dobroutov
00.0008




 

Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit

Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.

 

Hodnocení závodu dle uživatelů:

Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.

Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.

 

Datum začátku závodu 05.07.2018
Místo konání závodu Herálec u Havlíčkova Brodu - Obsazeno
Kraj Vysočina
Název závodu Rybářské závody
Minulé závody

05.07.2017 - Herálec u Havlíčkova Brodu - Obsazeno - Rybářské závody

24.09.2016 - Herálec u Havlíčkova Brodu - Rybářské závody

Název vodní plochy Koubkův rybník
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně
Přihlášky závodníků
V den závodu od 04.30
Možno předem na email kamilondracek@seznam.cz
Možno předem na telefonu 737066757,606106587
Možnost příjezdu ve středu 4.7. Občerstvení zajištěno. Jakékoli informace na uvedém kontaktu.
Přihlášení závodníciCelkem přihlášeno 55 závodníků

Mitas Luděk - Jindřichův Hradec
Drápal Vlastimil - Jindřichův Hradec
Gančarčík Karel - Pardubice
Icha Zdeněk - Havlíčkův Brod
Ďásek František - Havlíčkův Brod
Slavík Tomáš - Humpolec
Staněk Václav - Hradec Králové
Janouch Miroslav - Všechlapy
Pavlíček Kamil - Žďár nad Sázavou
Pavlíček Radomír - Žďár nad Sázavou
Tůma Jiří - Rousínov
Nekulová Stanislava - Dobroutov
Mokrý Jan - Uhlířské Janovice
Klečák Miloslav - Onomyšl
Černý Martin - Moravské Budějovice
Černý Stanislav - Moravské Budějovice
Prchal Jan - Lučice
Man Bohuslav - Hořice v Podkrkonoší
Novák Zdeněk - Týniště nad Orlicí
Vlček Petr - Častolovice
Škoda František - Pacov
Fanta František - Jeníkov
Fanta Josef - Jeníkov
Bureš Jan - Počátky
Mokrá Jana - Najdek
Sobotka Miroslav - Žďár nad Sázavou
Komárek Martin - Havlíčkův Brod
Vacík Zdeněk - Havlíčkův Brod
Sobotka Jiří st. - Žďár nad Sázavou
Horáček Martin - Žďár nad Sázavou
Pavlíček Jaroslav - Žďár nad Sázavou
Doležal Lambert - Žďár nad Sázavou
Coufal Zdeněk - Želetava
Janíček Jan - Kamenice u Jihlavy
Musílek Petr - Chotěboř
Pekař Jaroslav - Kamenice nad Lipou
Tošer Jaroslav - Ústrašín
Tlustý Luboš - Svratouch
Jirásek Petr - Chotěboř
Bareš Vladimír - Slepotice
Smítka Radek - Bolina
Rambousek Stanislav - Třebíč
Pavelka Josef - Třebíč
Hos Martin - Otín
Nosek Erik - Jihlava
Burian Jiří - Jihlava
Charvát Valentin - Jihlava
Raniak Milan - Třešť
Raniak Martin - Třešť
Chvála Petr - Sezemice
Chvála Jan - Sezemice
Polívka Martin - Ždírec nad Doubravou
Zemen Petr - Žďár nad Sázavou
Unzeitig Bohuslav - Žďár nad Sázavou
Doležán Vladimír - Chotěboř
Časový harmonogram závodu
První část od 6.00 hodin do 9.00 hodin
Přestávka od 9.00 hodin do 10.00 hodin
Druhá část od 10.00 hodin do 13.00 hodin
Způsob losování závodních míst Losování na každé kolo zvlášť.
Typ závodu
Plavaná
Položená
Feeder
Závod pro
Jednotlivce
Startovné
Dospělí 300 Kč
Zakázané nástrahy Patentka v jakékoli podobě
Krmení
neomezeno množstvím ani časem
Chytá se na
1 prut
1 návazec
Krmítko: Ano
Typ revíru
Stojatá cca 0.9 ha
Osádka ryb Hlavní osádkou je kapr(1-1,5kg),amur,candát,úhoř,bílá(malé množství).
Bodování Všechno se měří a boduje 1cm-1bod,pouze úhoř 1ks-30bodů.
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) Vše potřebné k slušnému a šetrnému zacházení s úlovky.
Pořadatel Název: Koubek Petr
Email: kamilondracek@seznam.cz
Telefon: 737066757

 


Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.