Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 56 termínů závodů
V minulosti zadáno 5993 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Výsledek závodu

 

 

Poř.JménoMěstoBodyKBody do žebříčku
1
Králíky
4550.00024
2
Hrochův Týnec
2300.00023
3
Pardubice
2000.00022
4
Čáslav
1800.00021
5
Dřenice
1550.00020
6
Zdelov
1500.00019
6
Stolany
1500.00019
6
Horní Roveň
1500.00019
6
Dřenice
1500.00019
6
 
1500.00019
11
Hlinsko
1100.00014
12
Morašice
1000.00013
13
Pardubice
500.00012
13
 
500.00012
15
 
250.00010
16
 
50.0009
17
Dřenice
00.0001
17
Pardubice
00.0001
17
 
00.0001
17
Týniště nad Orlicí
00.0001
17
Stolany
00.0001
17
Dřenice
00.0001
17
Nasavrky
00.0001
17
 
00.0001




 

Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit

Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.

 

Hodnocení závodu dle uživatelů:

Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.

Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.

 

Datum začátku závodu 16.06.2018
Místo konání závodu Dřenice - mládež
Kraj Pardubický
Název závodu Dětské rybářské závody
Minulé závody

17.06.2017 - Dřenice - mládež - Dětské rybářské závody

11.06.2016 - Dřenice - mládež - Dětské rybářské závody

09.05.2015 - Dřenice - mládež - Dětské rybářské závody

Název vodní plochy Špagátovník
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně
Přihlášky závodníků
V den závodu od 07.00
Možno předem na telefonu 723408159
počet míst omezen, registrujte se předem.Zavolejte predem abychom vedeli kolik cen připravit.DĚKUJI.POČET MÍST OMEZEN NA 30.ZÁVODNÍKŮ. DĚKUJI
Přihlášení závodníciCelkem přihlášeno 20 závodníků

Boháč Matěj Časy
Vacek Alexandr - Hlinsko
Jelínková Aneta - Nasavrky
Vágenknecht Dan - Pardubice
Vágenknecht Adam - Pardubice
Charwot Stanislav - Čáslav
Matouš Filip - Týniště nad Orlicí
Smejka JAKUB
Hofman David
Šisler Kryštof - Dřenice
Šisler Matěj - Dřenice
Přiklopil Aleš - Dřenice
Dostál Matouš - Králíky
Rajsigl Daniel-Pardubice
Lochman Pavel - Zdelov
Teplý Pavel-Pardubice
Chimiák Štepán Horní Roven
Vrba David Dřenice
Růžičková Nela - Morašice
Provazník Matěj - Stolany
Časový harmonogram závodu
První část od 08.00 hodin do 10.00 hodin
Přestávka od 10.00 hodin do 10.30 hodin
Druhá část od 10.30 hodin do 12.30 hodin
Způsob losování závodních míst BUDE LOSOVÁNÍ ALE JE NOŽNÉ ABY MLÁDEŽ SEDĚLA VEDLE SEBE.
Typ závodu
Plavaná
Položená
Feeder
Závod pro
Mládež do 15 let
Startovné
Mládež 100 Kč
Krmení
Povoleno
Chytá se na
1 prut
1 návazec
Krmítko: Ano
Typ revíru
Stojatá cca ha
Osádka ryb Kapr,amur,candát,lín,úhoř,jeseter a bílá ryba
Bodování 50.bodu-KAPR,AMUR,CANDAT,JESETER,ŠTIKA,TOLTOLOBIK A UHOR.20.BODU-LÍN.,br>10.BODU.PSTRUH,SIVEN.5.BODU.OSTATNÍ RYBY.
Ocenění pro vítěze Poháry pro prvni tri a cena pro každého
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) V ceně startovného občerstvení.DĚTEM DO DESETI LET POMOC POVOLENA NAHODIT PODEBRAT RYBU.BUDE UPŘESNĚNO PŘED ZÁVODEM.MALÝ ZÁVODNÍCI NEMUSEJÍ MÍT STRACH A RODIČE TAKÉ NE !!!!!!!!!!
Hlavní sponzor závodu Název:
Pořadatel Telefon: 723408159

 


Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.