Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 181 termínů závodů
V minulosti zadáno 4508 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Výsledek závodu

 


Datum konání:09.09.2017
Město:Veselá
Název:Rybářské závody

Poř.JménoMěstoBodyKBody do žebříčku
1Musílek Petr 
Vysočina team
Chotěboř10580.00050
2Doležán Vladimír 
Vysočina team
Chotěboř2990.00049
3Záruba Radek Těmice1940.00048
4Borovka Luboš Vodňany1720.00047
5Kouřil Karel Kamenice nad Lipou1510.00046
5Přeslička David 1510.00046
7Blažek Jiří ml. Vyskytná1500.00044
8Bašta Zdeněk 1490.00043
8Kukla Michal 1490.00043
10Marek Štěpán Janov1470.00041
10Vodrážka Pavel 1470.00041
12Hlaváček Ladislav Veselá1430.00039
13Štětka Václav Radňov1270.00038
14Tošer Jaroslav 
ČRS MO Humpolec
Ústrašín1120.00037
15Blecha Miroslav Pelhřimov990.00036
16Nečas Jaroslav Pelhřimov910.00035
17Kalina František 830.00034
18Pleskač Jan st. Libice nad Doubravou740.00033
19Sobotka Petr Žďár nad Sázavou620.00032
20Slavík Alexej 
ČRS MO Humpolec
Vilémov500.00031
20Černohlávek Martin Barchov500.00031
22Komín Vladimír Horní Cerekev360.00029
23Váha Stanislav 350.00028
24Blažek Petr Načeradec300.00027
25Doležán Nikola Dačice260.00026
26Penkert Jan 170.00025
26Oumara Martin 170.00025
28Kříž Vojtěch Luka nad Jihlavou160.00023
28Novák Vratislav Týn nad Vltavou160.00023
30Bloudek Jiří Pelhřimov100.00021
30Procházka Petr Přibice100.00021
30Semerád Miloš Pardubice100.00021
33Šanda Martin Pelhřimov90.00018
33Sobotka Miroslav Žďár nad Sázavou90.00018
35Svoboda Václav Horní Cerekev00.0001
35Spěvák Milan Žlebské Chvalovice00.0001
35Sankot Radek Dobrá voda00.0001
35Procházka Tomáš Sedlčany00.0001
35Pleskač Jan ml. Libice nad Doubravou00.0001
35Peroutka Václav 00.0001
35Pavouk Jaroslav Lodhéřov00.0001
35Novák Tomáš 00.0001
35Šalplachta Jindřich 00.0001
35Škurek Antonín 00.0001
35Zrnová Jitka Benešov00.0001
35Záveský Jan 00.0001
35Volčík Miroslav 00.0001
35Volčík Michal 00.0001
35Vohlídal Petr 00.0001
35Veilík Josef 00.0001
35Václavík Aleš Pelhřimov00.0001
35Škurek Antonín st. 00.0001
35Mory Štefan 00.0001
35Kouřil Patrik Humpolec00.0001
35Kott Miloslav 00.0001
35Antoš Michal 00.0001
35Augusta Ladislav Pelhřimov00.0001
35Bezchleb Jaroslav 00.0001
35Blažek Lukáš 00.0001
35Blažková Aneta Pelhřimov00.0001
35Blecha Karel st. Hradec Králové00.0001
35Blecha Karel ml. Janštejn00.0001
35Blecha Karel st. Tábor00.0001
35Brož Jan 00.0001
35Brychca Jiří 00.0001
35Dvořák Roman 00.0001
35Gregor Martin Herálec00.0001
35Fíla Milan Vyskytná00.0001
35Hanzálek Jiří 00.0001
35Hošek Stanislav Pacov00.0001
35Ištok Dušan 00.0001
35Kalina Zdeněk 00.0001
35Aldorf Miloslav 00.0001


 

Detail závodu


Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit

Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.

 

Hodnocení závodu dle uživatelů:

Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.

Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.

 

Datum začátku závodu 09.09.2017
Místo konání závodu Veselá
Kraj Vysočina
Název závodu Rybářské závody
Název vodní plochy Jandovec
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně
Přihlášky závodníků
V den závodu od 07.00
Časový harmonogram závodu
První část od 08.00 hodin do 11.00 hodin
Přestávka od 11.00 hodin do 12.30 hodin
Druhá část od 12.30 hodin do 15.30 hodin
Typ závodu
Plavaná
Položená
Závod pro
Jednotlivce
Startovné
Dospělí 300 Kč Mládež 50 Kč
Zakázané nástrahy vláčecí umělé návnady, živá či mrtvá nástražní rybka
Krmení
Povoleno
Krmení, vnadění povoleno 15 minut před zahájením závodu.
Chytá se na
1 prut
2 návazce
Typ revíru
Stojatá cca ha
Bodování Bodování: Kapr – 100 bodů + 1 bod/cm, tzn. kapr 40 cm = 140 bodů, ostatní ryby:1 cm = 1 bod. V případě rovnosti bodů rozhoduje počet ulovených ryb a dále vyšší věk soutěžícího
Ocenění pro vítěze 1) Nejlepší tři soutěžící s nejvyšším počtem bodů obdrží „Poháry pořadatelů“ a dalších min. 12 nejlepších obdrží hodnotné věcné ceny.
2) Nejlepší tři soutěžící v kategorii „děti“ obdrží věcné ceny.,br> 3) Zvláštní ocenění obdrží soutěžící za největší a nejmenší rybu.
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) Pro soutěžící i návštěvníky je připraveno bohaté občerstvení: smažené ryby, grilovaná kuřata, klobásy, domácí cmunda, lángoše, chlazené nealko a pivo HUDBA: Odpoledne a večer bude hrát country kapela Veteráni.
Pořadatel WWW: http://www.obecvesela.cz/

 

 


Copyright © 2013-2017, Rybářské žebříčky, z.s.