Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 180 termínů závodů
V minulosti zadáno 4509 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Výsledek závodu

 


Datum konání:10.09.2017
Město:Lejšovka
Název:Rybářské závody



Poř.JménoMěstoBodyKBody do žebříčku
1Bartoněk Lukáš 
Dream team
Předměřice nad Labem24.00057
2Vágenknecht Jiří 
CLEVER FISH team
Pardubice36.00056
3Vašíček Zdeněk 
MO ČRS Opočno
Opočno35.00055
4Štarman Jiří 
Hungerfish team
Staré Jesenčany44.00054
5Chvála Petr 
Hungerfish team
Sezemice42.00053
6Černý Jindřich Mnichovo Hradiště4.54.00052
6Vojtěch Václav 
Jizera 24
Mlázovice4.54.00052
8Ondráček Kamil 
Pohoda team
Žďár nad Sázavou55.00050
9Machatý David 
Dream team
Jaroměř5.53.00049
10Synek Martin Choceň5.52.00048
11Stuchlík Jiří Nová Paka7.52.00047
12Staněk Václav 
CLEVER FISH team
Hradec Králové7.52.00046
13Houser Otakar 
Jizera 24
Všechlapy9.53.00045
14Švadlenka Matěj Plačice9.52.00044
15Wittvar Zdeněk st. Vrdy103.00043
16Polívka Martin Žďár nad Sázavou102.00042
17Petružálek Jiří Plotiště nad Labem102.00041
17Novotný Jiří 
Novotňáci
Zámrsk102.00041
19Aleksandrová Alena 
Dream team
Hradec Králové100.00039
20Smítka Radek 
CLEVER FISH team
Bolina10.51.00038
21Janouch Miroslav Všechlapy113.00037
22Bareš Vladimír 
CLEVER FISH team
Slepotice112.00036
23Chvála Jan 
Hungerfish team
Sezemice111.00035
23Hybner Pavel Mnichovo Hradiště111.00035
25Brodský Michal 
Fanatik Fishing team
Hradec Králové110.00033
26Kupka Tomáš 
CLEVER FISH team
Hradec Králové11.53.00032
27Hodík Martin Slepotice11.51.00031
28Csernyanszky Antonín Vysoké Mýto11.51.00030
29Doležán Vladimír 
Vysočina team
Chotěboř121.00029
30Hencel Jiří 
Fanatik Fishing team
Police nad Metují12.51.00028
31Duba Ladislav Žďár nad Sázavou131.00027
31Novotný Petr 
Novotňáci
Zámrsk131.00027
33Csernyanszká Pavlína Zámrsk13.51.00025
34Pleskač Jan st. Libice nad Doubravou140.00024
35Kočí Josef Mnichovo Hradiště14.52.00023
36Bartoňková Petra 
Dream team
Předměřice nad Labem14.50.00022
37Kadlec Tomáš Česká Skalice151.00021
38Kadlec František Zlíč150.00020
38Novotná Pavlína 
Novotňáci
Zámrsk150.00020
40Pišl Jan 
Dream team
Třesovice15.50.00018
40Plutnar Martin Chotěboř15.50.00018
40Kopa Stanislav Moravičany15.50.00018
43Izaiasz Petr 
MO ČRS Holice
Holice162.00015
44Jirásek Petr 
Vysočina team
Chotěboř171.00014
45Šabata Jiří 
Black Fish team
Svatý Mikuláš170.00013
46Josef Karel Smiřice170.00012
47Kadlecová Gabriela Česká Skalice180.00011
47Kaminský Jaroslav Frýdštejn180.00011
49Havrila Michal st. Jaroměř18.50.0009
50Takács Pavel Žďár nad Sázavou190.0008
50Turský Jindřich Krchleby190.0008
52Havrila Michal ml. Jaroměř19.50.0008
53Pásler Vlastimil Spyta21.50.0008


 

Detail závodu


Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit

Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze obsahuje 3 příspěvky

 

Hodnocení závodu dle uživatelů:

Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.

Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.

 

Datum začátku závodu 10.09.2017
Místo konání závodu Lejšovka
Kraj Královéhradecký
Název závodu Rybářské závody Lejšovka
Název vodní plochy Návesní rybník Lejšovka
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně
Upoutávka
Přihlášky závodníků
V den závodu od 06.30
Možno předem na email attera1@seznam.cz
Možno předem na telefonu 731118604-Aleš Trnka
Max počet míst je 70.Místa budou vyznačena pouze pro předem přihlášené závodníky, aby každý měl dostatečný prostor. Proto Vás žádáme o závaznou registraci předem. Děkujeme
Přihlášení závodníciCelkem přihlášeno 53 závodníků

Duba Ladislav - Žďár nad Sázavou
Švadlenka Matěj - Plačice
Staněk Václav - Hradec Králové
Vágenknecht Jiří - Pardubice
Takács Pavel - Žďár nad Sázavou
Bartoňková Petra - Předměřice nad Labem
Aleksandrová Alena - Hradec Králové
Karel Josef - Smiřice
Synek Martin - Choceň
Hencel Jiří - Police nad Metují
Štarman Jiří - Staré Jesenčany
Csernyanszky Antonín - Vysoké Mýto
Vojtěch Václav - Mlázovice
Janouch Miroslav - Všechlapy
Houser Otakar - Všechlapy
Petružálek Jiří - Plotiště nad Labem
Havrila Michal ml. - Jaroměř
Havrila Michal st. - Jaroměř
Polívka Martin - Žďár nad Sázavou
Ondráček Kamil - Žďár nad Sázavou
Brodský Michal - Hradec Králové
Pásler Vlastimil - Spyta
Kadlec František - Zlíč
Kopa Stanislav - Moravičany
Šrámek Petr - Opočínek
Vašíček Zdeněk - Opočno
Csernyanská Pavlína - Zámrsk
Novotná Pavlína - Zámrsk
Novotný Petr - Zámrsk
Novotný Jiří - Zámrsk
Plutnar Martin - Chotěboř
Pleskač Jan st. - Libice nad Doubravou
Pleskač Jan ml. - Libice nad Doubravou
Bareš Vladimír - Slepotice
Šupol Michal - Rychnov nad Kněžnou
Kupka Tomáš - Hradec Králové
Kaminský Jaroslav - Frýdštejn
Stuchlík Jiří - Nová Paka
Tobiášek Ladislav - Týniště nad Orlicí
Izaiasz Petr - Holice
Turský Jindřich - Krchleby
Turský David - Krchleby
Wittvar Zdeněk st. - Vrdy
Doležán Vladimír - Chotěboř
Novák Zdeněk - Týniště nad Orlicí
Vlček Petr - Častolovice
Šabata Jiří - Svatý Mikuláš
Jirásek Petr - Chotěboř
Machatý David - Jaroměř
Pišl Jan - Třesovice
Chvála Jan - Sezemice
Chvála Petr - Sezemice
Smítka Radek - Bolina
Časový harmonogram závodu
První část od 08.00 hodin do 11.00 hodin
Přestávka od 11.00 hodin do 12.00 hodin
Druhá část od 12.00 hodin do 15.00 hodin
Způsob losování závodních míst Losování na každý poločas zvlášť, ruličky.
Typ závodu
Plavaná
Položená
Feeder
Závod pro
Jednotlivce
Startovné
Dospělí 300 Kč
Zakázané nástrahy dle rybářského řádu , bez rybičky nebo její části
Krmení
Povoleno
Je povoleno pouze ohleduplné krmení jednou rukou, prakem nebo feederem a to v průběhu každého poločasu a 10 min před každým poločasem.Zákaz krmení o přestávce.
Chytá se na
1 prut
1 návazec
Krmítko: Ano
Typ revíru
Stojatá cca 0,6 ha
Osádka ryb cejn, plotice, kapr, amur, karas,úhoř,lín
Bodování Kapr, amur, úhoř, lín 1kus=50bodů,bílá ryba a ostatní 1ks = 5 bodů. Vpřípadě rovnosti bodů na konci závodu určuje pořadí nejdříve větší počet chycených ryb za 50 bodů, pak více chycených ryb, nakonec event. los.
Ocenění pro vítěze hodnotné ceny a poháry, sektorové hodnocení
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) občerstvení zajištěno přímo u rybníka(guláš,klobása,točený kozel)
Pořadatel Název: Trnka Aleš, Bartoněk Lukáš
Email: attera1@seznam.cz
Telefon: 731118604-Aleš Trnka

 

 


Copyright © 2013-2017, Rybářské žebříčky, z.s.