Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 180 termínů závodů
V minulosti zadáno 4508 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Výsledek závodu

 


Datum konání:09.09.2017
Město:Týniště nad Orlicí
Název:Rybářské závody

Poř.JménoMěstoBodyKBody do žebříčku
1Finger Aleš Kostelec nad Orlicí5790.00050
2Derner Jaromír Týniště nad Orlicí5500.00049
3Brodský Michal 
Fanatik Fishing team
Hradec Králové5200.00048
4Derner Zdeněk Týniště nad Orlicí5070.00047
5Hájek Lubomír Lanškroun4820.00046
6Vašíček Zdeněk 
MO ČRS Opočno
Opočno4230.00045
7Štěrba Petr Sezemice3960.00044
8Kratochvíl Jan Hláska3740.00043
9Ficner Jiří Lanškroun3330.00042
10Macháně Radek Krčín3240.00041
11Vach Vladimír Týniště nad Orlicí2930.00040
12Šprinc Ota Hrádek u Nechanic2540.00039
13Falta Kamil Klášter nad Dědinou2520.00038
14Pišta Milan Blešno2130.00037
15Pácl František Ústí nad Orlicí2060.00036
16Jarkovský Jiří Blešno2010.00035
17Doubek Jan Častolovice1950.00034
18Bureš Pavel Týniště nad Orlicí1630.00033
19Vávra Luboš Lanškroun1570.00032
20Šupol Michal Rychnov nad Kněžnou1460.00031
21Vacek Miroslav Týniště nad Orlicí1400.00030
22Štandera Stanislav Týniště nad Orlicí1300.00029
23Andrž Ladislav 
Opočno
Bolehošť1150.00028
24Vacek Jakub Týniště nad Orlicí1050.00027
25Vyhlídal Emanuel Borohrádek1040.00026
26Pánek Vít Sezemice1030.00025
27Hladík Jiří Potštejn1010.00024
28Novotná Pavlína 
Novotňáci
Zámrsk1000.00023
28Luňáček Lukáš Týniště nad Orlicí1000.00023
28Brendl Patrik Lanškroun1000.00023
31Gančarčík Karel 
Veteráni
Pardubice960.00020
32Janovský Miroslav st. Hradec Králové940.00019
33Andres Lukáš Týniště nad Orlicí900.00018
34Novotný Jiří 
Novotňáci
Zámrsk860.00017
35Trnka Aleš 
Dream team
Třesovice600.00016
36Kuběnka Miloš Lanškroun550.00015
37Janovský Miroslav ml. Hradec Králové490.00014
38Hlotan Milan Sezemice450.00013
39Petružálek Jiří Plotiště nad Labem400.00012
39Červený Jaroslav Jaroměř400.00012
41Staněk Václav 
CLEVER FISH team
Hradec Králové370.00010
41Nýč Karel st. Týniště nad Orlicí370.00010
43Šupol Petr Libišany310.0008
44Dvořák Oldřich 
Opočno
Mělčany290.0007
44Horák Sergej Rokytnice v Orlických horách290.0007
46Horáček Martin Častolovice270.0005
46Brendl Bohumil Libišany270.0005
48Tobiášek Ladislav 
Black Fish team
Týniště nad Orlicí250.0003
49Mačo Jiří 
Black Fish team
Slatina nad Zdobnicí220.0002
50Kohlert Jan Hradec Králové180.0001
51Pirkl Martin Stárkov160.0001
52Svoboda Marek Hradec Králové150.0001
53Růžička Josef Čeperka120.0001
54Svoboda Zdeněk Broumov90.0001
55Ficner Lukáš Lanškroun80.0001
56Samek Martin Hradec Králové10.0001
57Vaněk Václav Třebechovice pod Orebem00.0001
57Briš Miroslav Číčová00.0001
57Hýbl Dominik Kostelec nad Orlicí00.0001
57Čepelka Rudolf Lípa nad Orlicí00.0001
57Tůma Jiří Broumov00.0001
57Dyntera Karel Týniště nad Orlicí00.0001


 

Detail závodu


Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit

Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.

 

Hodnocení závodu dle uživatelů:

Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.

Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.

 

Datum začátku závodu 09.09.2017
Místo konání závodu Týniště nad Orlicí
Kraj Královéhradecký
Název závodu O pohár řeky Orlice
Název vodní plochy rybniční zařízení
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně
Popis cesty Závod se koná na rybochovném zařízení MO Týniště nad Orlicí, nachází se hlavní silnice E11 při z Týniště nad Orlicí (cca 300m) směrem na Hradec Králové po pravé straně. V obou směrech bude provedeno značení směrnými cedulemi.
Přihlášky závodníků
V den závodu od 05.00
Maximální počet účastníků je omezen pouze na 100 míst. Případné dotazy Vám zodpovíme na e-mailu: info@rybari-tyniste.cz
Časový harmonogram závodu
První část od 07.00 hodin do 09.30 hodin
Přestávka od 09.30 hodin do 10.30 hodin
Druhá část od 10.30 hodin do 13.00 hodin
Způsob losování závodních míst Při prezentaci z kloubouku.
Typ závodu
Plavaná
Položená
Feeder
Závod pro
Jednotlivce
Startovné
Dospělí 200 Kč
Povolené nástrahy Dle rybářského řádu.
Zakázané nástrahy Dle rybářského řádu.
Krmení
Povoleno
Krmení je povoleno 5 minut před zahájením závodu. Na celý závod je povoleno maximálně: 5 litrů v namíchaném stavu
1 litrů patentek
1 litrů červů
Chytá se na
1 prut
1 návazec
Typ revíru
Stojatá cca ha
Osádka ryb Kapr obecný, Lín obecný, Amur bílý, Bílá ryba, Okoun
Bodování Hodnotí se každá ulovená ryba.
Amur, kapr, lín, štika – 1cm=1bod, bonifikace ryby nad 40cm(včetně)+50 bodů,
ryba ostatní (okoun, bílá ryba) 1ks=1bod.
Vyhrává závodník, který dosáhne nejvyššího počtu bodů. V případě rovnosti bodů rozhoduje počet ulovených ryb, popřípadě větší ryba.
Ocenění pro vítěze Pohár, LCD televizor a další hodnotné ceny
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) Povinné vybavení: Dle rybářského řádu platného na VČÚS. Občerstvení zajištěno pořadatelem.
Pořadatel Název: Český rybářský svaz - m.o. Týniště nad Orlicí
WWW: http://www.rybari-tyniste.cz/
Email: info@rybari-tyniste.cz
Telefon: 605771763

 

 


Copyright © 2013-2017, Rybářské žebříčky, z.s.