Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 137 termínů závodů
V minulosti zadáno 4547 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Výsledek závodu

 


Datum konání:26.08.2017
Město:Dřenice ženy
Název:Rybářské závody žen

Poř.JménoMěstoBodyKBody do žebříčku
1Bartoňková Petra 
Dream team
Předměřice nad Labem8150.00028
2Doležalová Monika Pardubice6000.00027
3Kinická Jiřina Stolany4050.00026
4Chválová Lubica 
Hungerfish team
Sezemice4000.00025
5Provazníková Jitka Dřenice2000.00024
5Nováková Renata Hrobice2000.00024
7Doležalová Lída Pardubice1550.00022
8Sandová Klára 1500.00021
8Aleksandrová Alena 
Dream team
Hradec Králové1500.00021
10Fröhlichová Diana Hradec Králové1000.00019
10Zrnová Jitka Benešov1000.00019
10Körmendy Kristýna 1000.00019
10Juhošová Ivana Rybitví1000.00019
14Růžičková Lucie Morašice550.00015
15Štefanská Věra Chrudim500.00014
16Balcarová Jitka 00.0008
16Jurečková Jarmila Hradec Králové00.0008
16Teplá Iveta 00.0008
16Kašparová Lenka 00.0008
16Gančarčíková Olga Pardubice00.0008
16Tomsová Lenka 00.0008


 

Detail závodu


Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit

Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.

 

Hodnocení závodu dle uživatelů:

Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.

Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.

 

Datum začátku závodu 26.08.2017
Místo konání závodu Dřenice - ženy
Kraj Pardubický
Název závodu Rybářské závody žen
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně
Přihlášky závodníků
V den závodu od 07.00
Možno předem na telefonu 723 408 159
Počet účastnic omezen.NUTNÁ REZERVACE PŘEDEM!!!!!!DĚKUJI.
Přihlášení závodníciCelkem přihlášeno 22 závodníků

Zrnová Jitka - Benešov
Balcarová
Balcarova
Jurečková Jarmila
Teplá Iveta Pardubice
Gančarčíková Olga - Pardubice
Nováková Renata
Kermendy Kristýna
Kašparová Lenka
Fröhlichová Diana - Hradec Králové
Šandová Klára - Čáslav
Schneiderová Marie - Čáslav
Doležalová Lída - Pardubice
Juhošová Ivana - Rybitví
Štefanská Věra - Chrudim
Aleksandrová Alena - Hradec Králové
Růžičková Lucie - Morašice
Provazníková Jitka - Dřenice
Knická Jiřina - Stolany
Chválová Lubica - Sezemice
Doležalová Monika - Pardubice
Bartoňková Petra - Předměřice nad Labem
Časový harmonogram závodu
První část od 08.00 hodin do 10.00 hodin
Přestávka od 10.00 hodin do 11.00 hodin
Druhá část od 11.00 hodin do 13.00 hodin
Způsob losování závodních míst LOSOVÁNÍ MÍST A MOŽNOST CHYTANÍ VEDLE SEBE LOSOVÁNÍ BUDE PROVÁDĚT P.SYRUČEK
Typ závodu
Plavaná
Položená
Feeder
Závod pro
Pouze ženy
Startovné
Dospělí 200 Kč
Zakázané nástrahy Patentky!!!!
Krmení
Povoleno
Chytá se na
1 prut
1 návazec
Typ revíru
Stojatá cca ha
Osádka ryb Kapr, Úhoř, Tolstolobik, Lín, Amur, Štika, Candát, Jeseter, Pstruh, Siven a ostatní ryby.
Bodování Kapr, Úhoř, Tolstolobik, Lín, Amur, Štika, Candát, Jeseter = 50 bodů, Pstruh a Siven= 10 bodů, Ostatní ryby= 5 bodů
Ocenění pro vítěze Nechte se milé dámy překvapit.PRVNÍ CENA TELEVIZE.
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) Zákaz chytání z hladiny a těsně pod ní.
Pořadatel Název: Rybářské sdružení Dřenice
Telefon: 723 408 159

 

 


Copyright © 2013-2017, Rybářské žebříčky, z.s.