Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 87 termínů závodů
V minulosti zadáno 4731 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Výsledek závodu

 

 

Poř.JménoMěstoBodyKBody do žebříčku
1
Jindřichův Hradec
111300.00019
2
Pravonín
101500.00018
3
Libice nad Doubravou
85800.00017
4
Mělník
82200.00016
5
Pelhřimov
79900.00015
6
Ústrašín
61150.00014
7
Vrbno
59950.00013
8
Krchleby
54550.00012
9
Kolín
50400.00011
10
Kamenice nad Lipou
48150.00010
11
Zbraslavice
47750.0009
12
Zbraslavice
46350.0008
13
Pašinka
37100.0007
14
Rožmitál pod Třemšínem
26550.0006
15
Veliš
14650.0005
16
Rožmitál pod Třemšínem
13850.0004
17
Benešov
10600.0003
18
Libice nad Doubravou
10550.0002
19
Krchleby
9850.0001




 

Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit

Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.

 

Hodnocení závodu dle uživatelů:

Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.

Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.

 

Datum začátku závodu 19.08.2017
Místo konání závodu Zdislavice
Kraj Středočeský
Název závodu 2.prázdninovka
Minulé závody

Na tomto revíru není v minulosti registrován žádný výsledek závodu.

Název vodní plochy koupaliště
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně
Přihlášky závodníků
V den závodu od 05.30
Možno předem na email teamvolejovky@seznam.cz
nutná registrace přes email z důvodu omezeného počtu míst 34.
Přihlášení závodníciCelkem přihlášeno 21 závodníků

Strnad Lukáš - Praha
Pleskač Jan st. - Libice nad Doubravou
Pleskač Jan ml. - Libice nad Doubravou
Žák Miloslav - Jindřichův Hradec
Dydňanský Roman Vrbno
Havlíček Stanislav Mělník
Jindra Jiří Veliš
Kocáb Jakub - Svémyslice
Pekař Jaroslav - Kamenice nad Lipou
Tošer Jaroslav - Ústrašín
Slavík Alexej - Vilémov
Zrnová Jitka Benešov
Slavík Tomáš Humpolec
Šourek Rudolf Rožmitál pod Třemšínem
Šourková Marie Rožmitál pod Třemšínem
Gryč Jan - Přibyslav
Krása -Zdislavice
Cablk Jan - Pravonín
Maršík Jan - Pelhřimov
Turský David - Krchleby
Turský Jindřich - Krchleby
Časový harmonogram závodu
První část od 06.30 hodin do 09.30 hodin
Přestávka od 09.30 hodin do 10.30 hodin
Druhá část od 10.30 hodin do 13.30 hodin
  presence a losování 5,30-6,10
Způsob losování závodních míst z ruliček na každý poločas zvlášť
Typ závodu
Plavaná
Položená
Závod pro
Jednotlivce
Startovné
Dospělí 250 Kč
Povolené nástrahy červ,kukuřice,hnoják,pařenka
Zakázané nástrahy vše ostatní
Krmení
Povoleno
omezeno 4l v namíchaném stavu bez pevné složky (partiklu) a živé.Kalíškování povoleno a nastřelování také.
Chytá se na
1 prut
1 návazec
Typ revíru
Stojatá cca 0,5 ha
Osádka ryb kapr,amur,lín,karas,cejn,cejnek,hrouzek,plotice,perlín,jelec jesen,
Bodování 1g - 1 bod (vážíme )
Ocenění pro vítěze 1.-3.místo poháry a dále vlastní výběr cen pro minimálně polovinu startujících
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) dostatečně velký vezírek,podběrák,pean , občerstvení zajištěno (gril.klobása,čaj,káva,pivo alko i nealko,limo i něco ostřejšího)Požadujeme šetrné zacházení s rybou
Hlavní sponzor závodu Název: Team volejovky
Pořadatel Název: Team volejovky
Email: teamvolejovky@seznam.cz
Telefon: 736523055

 


Copyright © 2013-2017, Rybářské žebříčky, z.s.