Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 87 termínů závodů
V minulosti zadáno 4731 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Výsledek závodu

 

 




Poř.JménoMěstoBodyKBody do žebříčku
1
Humpolec
3950.00019
2
Pelhřimov
3800.00018
3
Praha
3450.00017
4
Kamenice nad Lipou
3100.00016
5
Pravonín
2750.00015
6
Příbram
2550.00014
7
Vrbno
2500.00013
8
Týnec nad Sázavou
2450.00012
9
Krchleby
2200.00011
10
Přibyslav
2000.00010
11
Sedlčany
1650.0009
12
Krchleby
1250.0008
13
Ústrašín
1200.0007
14
Týnec nad Sázavou
1150.0006
15
Benešov
600.0005
16
Bolina
600.0004
16
Zdislavice
600.0004
18
Benešov
600.0002
19
Sedlčany
100.0001




 

Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit

Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.

 

Hodnocení závodu dle uživatelů:

Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.

Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.

 

Datum začátku závodu 02.07.2017
Místo konání závodu Zdislavice
Kraj Středočeský
Název závodu 1.Prázdninovka
Minulé závody

Na tomto revíru není v minulosti registrován žádný výsledek závodu.

Název vodní plochy koupaliště
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně
Přihlášky závodníků
V den závodu od 05.00
Možno předem na email teamvolejovky@seznam.cz
Možno předem na telefonu 736523055
rezervace přes email ,omezený počet míst 30
Přihlášení závodníciCelkem přihlášeno 25 závodníků

Mecka
Mecka
Mecka
Mecka
Hodík Miroslav Sedlčany
Hodíková Jiřina Sedlčany.
Rathan Antonín Týnec nad Sázavou
Kolář Václav Týnec nad Sázavou
Bouček Tomáš Zdislavice
Strnad Lukáš Praha
Dydňanský Roman Vrbno u Mělníka
Zrnová Jitka Benešov
Turský David Krchleby
Poláček Petr Příbram
Slavík Tomáš Humpolec
Pekař Jaroslav Kamenice nad Lipou
Nekola Lukáš Hněvkovice
Tošer Jaroslav Ústrašín
Kvasnička Martin Kolín
Gryč Jan Přibyslav
Matějovský Zdeněk Benešov
Cablk Jan Pravonín
Turský Jindřich Krchleby
Klusoň Jaroslav Benešov
Maršík Jan Pelhřimov
Časový harmonogram závodu
První část od 06.00 hodin do 09.00 hodin
Přestávka od 09.00 hodin do 10.00 hodin
Druhá část od 10.00 hodin do 13.00 hodin
  registrace s losováním 5,00-5,40, vyhlášení v cca 14,00,
Způsob losování závodních míst z ruliček na každý poločas zvlášť, MOŽNOST PŘÍJEZDU JIŽ V SOBOTU PO 16 HODINĚ
Typ závodu
Plavaná
Položená
Závod pro
Jednotlivce
Startovné
Dospělí 250 Kč
Povolené nástrahy vše mimo patentky,nevařených luštěnin,rybičky a jejích částí
Zakázané nástrahy viz výše
Krmení
Povoleno
pouze krmítková směs s omezením na 4 litry v namíchaném stavu na obě kola
Chytá se na
1 prut
1 návazec
Typ revíru
Stojatá cca 0,5 ha
Osádka ryb kapr,karas,plotice,perlín,cejn,hrouzek,lín (převaha bílé ryby)
Bodování hrouzek,plotice,perlín,cejn - 5 bodů , karas - 10 bodů , kapr - 20 bodů ,lín,jesen - 30 bodů
Ocenění pro vítěze 1.-3. místo poháry dále bude upřesněno ceny pro polovinu startujících
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) podběrák,pean,dobrá nálada, občerstvení zajištěno - klobása , pivo alko i nealko,káva,čaj,limo,
Hlavní sponzor závodu Název: TEAM VOLEJOVKY
Pořadatel Název: TEAM VOLEJOVKY
Email: teamvolejovky@seznam.cz
Telefon: 736523055

 


Copyright © 2013-2017, Rybářské žebříčky, z.s.