Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 177 termínů závodů
V minulosti zadáno 4510 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Výsledek závodu

 


Datum konání:17.06.2017
Město:Dřenice mládež
Název:Dětské rybářské závody

Poř.JménoMěstoBodyKBody do žebříčku
1Petružálková Anet 
Fanatik Fishing team
Plotiště nad Labem3100.00028
2Netek Lukáš Pardubice3000.00027
3Doležal Pavel ml. Pardubice2700.00026
4Dostál Matouš Králíky2350.00025
5Šinták Marek Hradec Králové2050.00024
6Vágenknecht Dan Pardubice1550.00023
7Růžičková Nela Morašice1500.00022
8Vágenknecht Adam Pardubice1050.00021
9Teplý Pavel 1000.00020
9Vrba David Dřenice1000.00020
11Vodička Jan Pardubice500.00018
11Šisler Matěj Dřenice500.00018
11Lochman Pavel Zdelov500.00018
11Matouš David Týniště nad Orlicí500.00018
15Šuchal Adam 
Betafish Církvice
Markovice50.00014
16Vondráček Jan ml. 00.0008
16Šisler Kryštof Dřenice00.0008
16Hájek Josef ml. Týniště nad Orlicí00.0008
16Iesler Mates 00.0008
16Šuchalová Klára 
Betafish Církvice
Markovice00.0008
16Přiklopil Aleš Dřenice00.0008


 

Detail závodu


Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit

Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.

 

Hodnocení závodu dle uživatelů:

Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.

Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.

 

Datum začátku závodu 17.06.2017
Místo konání závodu Dřenice - mládež
Kraj Pardubický
Název závodu Dětské rybářské závody
Název vodní plochy Špagátovník
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně




Přihlášky závodníků
V den závodu od 07.00
Možno předem na telefonu 723408159
počet míst omezen, registrujte se předem.Zavolejte predem abychom vedeli kolik cen připravit.DĚKUJI.
Přihlášení závodníciCelkem přihlášeno 15 závodníků

Vafek Lukáš Dřenice
Studnička Ondřej Pardubice
Matous David Tyniste
Hajek Josef Tyniste
Teplý Pavel Pardubice
Petružálková Anet
Štarman Jiří ml. Staré Jesenčany
Vrba David Dřenice
Provazník Matěj Stolany
Růžička Adam Stolany
Šisler Kryštov Dřenice
Šisler Matěj Dřenice
Šisler Jakub Dřenice
Růžičková Nela Morašice
Lochman Pavel Zdělov
Časový harmonogram závodu
První část od 08.00 hodin do 10.00 hodin
Přestávka od 10.00 hodin do 10.30 hodin
Druhá část od 10.30 hodin do 12.30 hodin
Způsob losování závodních míst kazdy zavodnik si muze misto vybrat sam.
Typ závodu
Plavaná
Položená
Feeder
Závod pro
Mládež do 15 let
Startovné
Mládež 100 Kč
Krmení
Povoleno
Typ revíru
Stojatá cca ha
Osádka ryb Kapr,amur,candát,lín,úhoř,jeseter a bílá ryba
Bodování 50.bodu-KAPR,AMUR,CANDAT,JESETER,ŠTIKA,TOLTOLOBIK A UHOR.20.BODU-LÍN.,br>10.BODU.PSTRUH,SIVEN.5.BODU.OSTATNÍ RYBY.
Ocenění pro vítěze Poháry pro prvni tri a cena pro každého
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) V ceně startovného občerstvení.
Hlavní sponzor závodu Název:
Pořadatel Telefon: 723408159

 

 


Copyright © 2013-2017, Rybářské žebříčky, z.s.