Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 73 termínů závodů
V minulosti zadáno 4729 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Výsledek závodu

 

 

Poř.JménoMěstoBodyKBody do žebříčku
1
Plotiště nad Labem
3100.00028
2
Pardubice
3000.00027
3
Pardubice
2700.00026
4
Králíky
2350.00025
5
Hradec Králové
2050.00024
6
Pardubice
1550.00023
7
Morašice
1500.00022
8
Pardubice
1050.00021
9
 
1000.00020
9
Dřenice
1000.00020
11
Pardubice
500.00018
11
Dřenice
500.00018
11
Zdelov
500.00018
11
Týniště nad Orlicí
500.00018
15
Markovice
50.00014
16
 
00.0008
16
Dřenice
00.0008
16
Týniště nad Orlicí
00.0008
16
 
00.0008
16
Markovice
00.0008
16
Dřenice
00.0008




 

Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit

Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.

 

Hodnocení závodu dle uživatelů:

Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.

Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.

 

Datum začátku závodu 17.06.2017
Místo konání závodu Dřenice - mládež
Kraj Pardubický
Název závodu Dětské rybářské závody
Minulé závody

Na tomto revíru není v minulosti registrován žádný výsledek závodu.

Název vodní plochy Špagátovník
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně




Přihlášky závodníků
V den závodu od 07.00
Možno předem na telefonu 723408159
počet míst omezen, registrujte se předem.Zavolejte predem abychom vedeli kolik cen připravit.DĚKUJI.
Přihlášení závodníciCelkem přihlášeno 15 závodníků

Vafek Lukáš Dřenice
Studnička Ondřej Pardubice
Matous David Tyniste
Hajek Josef Tyniste
Teplý Pavel Pardubice
Petružálková Anet
Štarman Jiří ml. Staré Jesenčany
Vrba David Dřenice
Provazník Matěj Stolany
Růžička Adam Stolany
Šisler Kryštov Dřenice
Šisler Matěj Dřenice
Šisler Jakub Dřenice
Růžičková Nela Morašice
Lochman Pavel Zdělov
Časový harmonogram závodu
První část od 08.00 hodin do 10.00 hodin
Přestávka od 10.00 hodin do 10.30 hodin
Druhá část od 10.30 hodin do 12.30 hodin
Způsob losování závodních míst kazdy zavodnik si muze misto vybrat sam.
Typ závodu
Plavaná
Položená
Feeder
Závod pro
Mládež do 15 let
Startovné
Mládež 100 Kč
Krmení
Povoleno
Typ revíru
Stojatá cca ha
Osádka ryb Kapr,amur,candát,lín,úhoř,jeseter a bílá ryba
Bodování 50.bodu-KAPR,AMUR,CANDAT,JESETER,ŠTIKA,TOLTOLOBIK A UHOR.20.BODU-LÍN.,br>10.BODU.PSTRUH,SIVEN.5.BODU.OSTATNÍ RYBY.
Ocenění pro vítěze Poháry pro prvni tri a cena pro každého
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) V ceně startovného občerstvení.
Hlavní sponzor závodu Název:
Pořadatel Telefon: 723408159

 


Copyright © 2013-2017, Rybářské žebříčky, z.s.