Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 220 termínů závodů
V minulosti zadáno 5516 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Výsledek závodu

 

 

Poř.JménoMěstoBodyKBody do žebříčku
1
 
14620.00010
2
 
10270.0009
3
Ostrava
8310.0008
4
 
3590.0007
5
 
3290.0006
6
 
2910.0005
7
 
2880.0004
8
 
2570.0003
9
 
2400.0002
10
 
2010.0001
 

Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit

Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.

 

Hodnocení závodu dle uživatelů:

Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.

Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.

 

Datum začátku závodu 20.05.2017
Datum konce závodu 21.05.2017
Místo konání závodu Bartošovice
Kraj Moravskoslezský
Název závodu Rybářské závody 24 hodin
Minulé závody

Na tomto revíru není v minulosti registrován žádný výsledek závodu.

Název vodní plochy Odra 5A 471072 podrevír 1
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně
Přihlášky závodníků
Závodu se mohou zúčastnit zájemci, kteří jsou členy ČRS nebo MRS s platným rybářským lístkem.
Časový harmonogram vícedenních či 24. hodinových apod. Vyplňte. Sobota 20. 5. 2017 8:00 – 08:45 Prezence, Losování, Příprava na závod
Sobota 20. 5. 2017 9:00 Start závodu
Sobota 20. 5. 2017 12:00 až 13:00 -Povinná přestávka na oběd
Neděle 21. 5. 2017 9:00 Konec závodu
Neděle 14. 5. 2017 10:00 Vyhlášení výsledků
Způsob losování závodních míst Po příchodu si každý soutěžící vylosuje místo, které se po registraci nesmí měnit. Soutěžicí může do závodu nastoupit i po zahájení závodu. V tomto případě bude u losování vynechán a bude lovit na místě, které bude dolosováno po jeho příchodu. To platí i v případě, že soutežicí nebude ve stanovený čas přítomny losování.
Typ závodu
Plavaná
Položená
Feeder
Závod pro
Jednotlivce
Startovné
Dospělí 250 Kč
Krmení
Povoleno
Vnadit se může, začít 30 minut před zahájením závodu. K tomu je povoleno používat jeden pomocný prut s raketou nebo košíčkem, kobrou, lopatkou, prakem. Používání člunu, zavážecích loděk a tyčových bójek je pro vnadění zakázáno (upřesnění dalších pravidel vyhrazeno na místě). Jiné způsoby krmení, které nejsou jmenovány – jsou zakázány.
Chytá se na
2 pruty
1 návazec
Doplňující údaje: Každý soutěžící loví pouze na dva pruty, každý z prutů s maximálně jedním návazcem, s jedním jednoháčkem (protihrot povolen). Při lovu na položenou je povoleno použití krmítka. Závodník však musí použít „únikovou montáž“.
Typ revíru
Stojatá cca 3,5 ha
Osádka ryb výrazně převažuje kapr, karas, lín a amur
Bodování Kategorie1: bodovanou rybou je pouze kapr, amur a lín (1cm=1bod), Délka ryb se sčítá, vyhrává soutěžicí s největší délkou ulovených ryb. V případě stejné délky ryb rozhoduje o pořadí délka nejdelší ulovené ryby následně los.Kotegorie 2: karas 1ks=1 bod. Vyhrává soutěžicí s největším počtem bodů.
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) Občerstvení: bude zajištěno přímo v buňce u rybníka- uzený kapr, masíčko a další pochutiny.
Lovný prostor:
- lovná místa je přísně zakázáno označovat jakýmkoliv způsobem
- lovné místo bude vyznačeno na břehu tabulkou s číslem místa
- Vstupovat do lovného místa během závodů smí rozhodčí a pořadatel. Ostatní osoby pouze se souhlasem soutěžicího v daném lovném místě.
-Zapisování ryb bude probíhat tak, že vylovenou rybu přeměří člen sousedního týmu nebo pořadatel, zapíše ji do formuláře(druh, délky) a čitelně se rybář ze sousedního týmu podepíše. Ryba bude neprodleně po změření vrácena šetrně do vody. Měření délky ryb se provádí od vrcholu rypce po konec nejdelších paprsků ocasní ploutve.
-V době od 12:00 hodin do 13:00 hodin bude vyhlášena polední přestávka za účelem občerstvení. T tuto doby všichni rybáři stáhnou své nahozené pruty a nikdo nebude chytat.
Pohyb a chování v průběhu závodu:
- Každý z účastníků závodu včetně jejich doprovodu je povinen chovat se šetrně a ohleduplně k přírodě a k uloveným rybám! Je přísně zakázáno jakkoliv poškozovat pobřežní porosty, rozdělávat oheň jinak, než v nadzemních zařízeních (gril, vařič). Po ukončení závodu je každý povinen odklidit odpadky a tyto odvézt
VŠE CO NENÍ POVOLENO, JE ZAKÁZÁNO!!!
Rozhodčí má právo kdykoli během závodu zkontrolovat soutěžicím formulař o ulovcích.
Povinná výbava: podběrák, vyprošťovák háčků, metr
Úlovky: okamžitě po změření vrátit do vody na místě lovícího soutěžicího. Bivakování a stanování účastníků závodu a jejich doprovodu je povoleno na prostorných upravených přilehlých travnatých pozemcích.
Po celých 24 hodin závodu je zakázáno opakované vyjíždění a zajíždění vozidel.
Zdolávat ryby je dovoleno pouze ze břehu, za použití podběráku.
PRVNÍ PORUŠENÍ PRAVIDEL ZÁVODŮ BUDE TRESTÁNO ANULOVÁNÍM VŠECH ÚLOVKŮ SOUTĚŽICÍHO DO DOBY ZJIŠTĚNÍ PORUŠENÍ PRAVIDEL – ROZHODUJE ŘEDITEL ZÁVODU.
DRUHÉ PORUŠENÍ PRAVIDEL BUDE TRESTÁNO DISKVALIFIKACÍ SOUTĚŽICIHO A STARTOVNÉ V JEHO PLNÉ VÝŠI PROPADNE ORGANIZÁTOROVI ZÁVODŮ!!! – ROZHODUJE ŘEDITEL ZÁVODU.
JINÉ SANKCE NEEXISTUJÍ!!! OPRAVNÝ PROSTŘEDEK JE NEPŘÍPUSTNÝ!!!
Závěrečná ustanovení:
- Pořadatel si vyhrazuje právo v případě důležité potřeby upravit pravidla. Všichni startující souhlasí s těmito pravidly, což potvrdili uhrazením startovného a svým podpisem na registrační kartě. Jakékoliv porušení pravidel znamená, okamžité vyloučení týmu ze závodu bez náhrady!
- pokud bude po registraci některý člen přistižen, že v areálu zázemí závodu, nebo kdekoliv v lovných sektorech narušuje veřejný pořádek (agresivní chování, útoky na ostatní účastníky závodu, atd.) bude bez náhrady vyloučen a okamžitě je povinen opustit areál závodu nebo své lovné místo.
Všichni účastníci závodu pořádané MO Bartošovice se zúčastňují na vlastní nebezpečí a pořadatel nenese žádnou odpovědnost za žádnou způsobenou škodu. Po celou dobu konání akce bude přítomen kameraman a fotograf. Všichni účastníci dávají souhlas k pořizování záznamů a použití pro komerční užití.
  Vážení sportovní rybáři, během tohoto závodu bude pořadateli pořizována prezenční listina a následně sestavena výsledková listina s určením pořadí a bodovým hodnocením. Pro potřeby zachycení průběhu akce a její následné prezentace, mohou být pořizovány fotografické či video záznamy. Výsledky a záznamy mohou být zveřejněny na webu pořadatele, sociálních sítích, webu obce apod. a na webu www.rybarskezebricky.cz . Pokud byste na www.rybarskezebricky.cz chtěli jakýkoliv záznam odstranit, toto neprodleně zajistíme. K tomu účelu nás kontaktujte na e-mail: rybarskezebricky@seznam.cz.

 


Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.