Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 134 termínů závodů
V minulosti zadáno 4554 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Výsledek závodu

 


Datum konání:21.05.2017
Město:Slatiňany
Název:Rybářské závody

Poř.JménoMěstoBodyKBody do žebříčku
1Bartoněk Lukáš 
Dream team
Předměřice nad Labem21500.00057
2Vágenknecht Jiří 
CLEVER FISH team
Pardubice15660.00056
3Svoboda Stanislav st. Čejov15400.00055
4Melichar Tomáš Žďár nad Sázavou14400.00054
5Man Bohuslav 
Jizera 24
Hořice v Podkrkonoší11400.00053
6Vlček Petr 
Black Fish team
Častolovice10900.00052
7Vávra Luboš Lanškroun9500.00051
8Chvála Petr 
Hungerfish team
Sezemice9000.00050
9Franěk Robert Trutnov8500.00049
10Ducháček Miloš Trhová Kamenice8200.00048
11Hlaváček Karel Humpolec8100.00047
12Machatý David 
Dream team
Jaroměř7600.00046
13Žemlička Radek Slatiňany7000.00045
14Douda Jan Chrast6700.00044
15Novák Petr Čankovice6600.00043
16Štěpka František Humpolec6400.00042
17Brodský Michal 
Fanatik Fishing team
Hradec Králové6300.00041
18Kosmák Martin Hamry nad Sázavou6300.00040
19Josef Karel Smiřice6200.00039
20Přibyl David Vlčice6200.00038
21Řípa Aleš Heřmanův Městec5500.00037
22Šikl Miroslav st. Včelákov5500.00036
23Provazník Jiří Dřenice5400.00035
24Fišer Jaroslav Dolní Přím5300.00034
25Pleskač Jan st. Libice nad Doubravou5200.00033
25Syrůček Stanislav 
Veteráni
Dražkovice5300.00033
27Vavroušek Luboš Ždírec nad Doubravou5100.00031
28Hudeček František Chýšť4900.00030
29Rolník Jan Chýšť4800.00029
30Klečák Miloslav Onomyšl4700.00028
31Bareš Vladimír 
CLEVER FISH team
Slepotice4400.00027
32Jezbera Milan Obora3900.00026
33Kopic Milan Humpolec3500.00025
34Ondráček Kamil 
Pohoda team
Žďár nad Sázavou3400.00024
35Klapka Daniel Chrudim3400.00023
36Hájek Lubomír Lanškroun3300.00022
37Havránek Radek Čejov3200.00021
38Aleksandrová Alena 
Dream team
Hradec Králové3200.00020
39Novák Zdeněk 
Black Fish team
Týniště nad Orlicí3100.00019
40Vosáhlo Pavel Strašov3100.00018
41Čermák Ivan Orel3000.00017
42Topič Jaromír Humpolec3000.00016
43Hencel Jiří 
Fanatik Fishing team
Police nad Metují3000.00015
44Izaiasz Petr 
MO ČRS Holice
Holice2800.00014
45Gančarčík Karel 
Veteráni
Pardubice2500.00013
46Vašíček Zdeněk 
MO ČRS Opočno
Opočno2400.00012
47Jón Richard Chlum2300.00011
48Pištora Radek Litětiny2200.00010
49Tichý Petr Slatiňany2100.0009
50Šprinc Ota Hrádek u Nechanic2100.0008
51Šulc Petr Tuněchody2100.0008
52Vojtěch Václav 
Jizera 24
Mlázovice2100.0008
53Hudec Miroslav st. Dražkovice2000.0008
54Florián Matěj Chrast1700.0008
55Hudec Jan Dražkovice1500.0008
56Mokrý Jan Uhlířské Janovice1500.0008
57Novák Petr Orel1300.0008
58Svoboda Jaroslav Rosice u Chrasti1200.0008
59Pavlovič Petr Přestavlky1100.0008
60Wiechec Martin Slatiňany1000.0008
61Havel Jiří Přestavlky100.0008
62Branda Kamil Zaječice00.0008
62Chvála Jan 
Hungerfish team
Sezemice00.0008
62Malina Jaroslav ml. Slatiňany00.0008
62Kořínek Miloslav Slatiňany00.0008
62Chlad Lukáš Chrudim00.0008
62Zach Miroslav Chrudim00.0008


 

Detail závodu


Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit

Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.

 

Hodnocení závodu dle uživatelů:

Organizace závodu(3)
Losování(4)
Revír(4)
Občerstvení(5)
Vyhlášení a ceny(3)
Celkové hodnocení(3.8)

Dosud hodnotil 1 uživatel.

 

Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.

 

Datum začátku závodu 21.05.2017
Místo konání závodu Slatiňany - Kunčí - OBSAZENO
Kraj Pardubický
Název závodu Rybářské závody "O Pohár starosty města Slatiňany"
Název vodní plochy rybník Návesní Kunčí
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně



Přihlášky závodníků
V den závodu od 05.00
Možno předem na email zemlicka.Radek@seznam.cz
Možno předem na telefonu 724236489
Podmínkou účasti není registrace u ČRS. Počet míst omezen; ředitelství závodů si vyhrazuje právo provést potřebná opatření.
Časový harmonogram závodu
První část od 07.00 hodin do 10.00 hodin
Přestávka od 10.00 hodin do 11.00 hodin
Druhá část od 11.00 hodin do 14.00 hodin
Způsob losování závodních míst Závody jsou rozděleny do 2 poločasů se změnou stanoviště (na každý poločas se losuje zvlášť).
Typ závodu
Plavaná
Položená
Feeder
Závod pro
Jednotlivce
Startovné
Dospělí 300 Kč
Zakázané nástrahy patentky, ryby a jejich části
Krmení
Povoleno
během poločasu
Chytá se na
1 prut
1 návazec
Krmítko: Ano
Typ revíru
Stojatá cca 5 ha
Osádka ryb kapr, amur, lín, cejn, perlín, štika, candát
Bodování kapr, amur, lín, štika, candát – 100 bodů,ostatní – 10 bodů
Všechny ulovené ryby s výjimkou karase budou vráceny vodě. Úlovky nesmějí být směňovány ani postoupeny jiným závodníkům k bodovému hodnocení.
Ocenění pro vítěze poháry a hodnotné ceny
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) Povinné vybavení dle rybářského řádu
Chování a vybavení závodníků dle platného rybářského řádu.
Porušení pravidel bude mít za následek vyloučení ze závodů bez nároku na vrácení startovného.
Každý závodník závodí na vlastní nebezpečí.
Parkování je povoleno pouze na vyhrazených místech na hrázi rybníka.
Závody se konají za každého počasí.
Protesty lze podávat ředitelství závodů písemně s vkladem 500 Kč. Vklad propadá v případě kladného i záporného rozhodnutí ve prospěch pořadatelů. Protesty se přijímají nejpozději do 15 minut po skončení závodů.
Pro závodníky i návštěvníky je zajištěno občerstvení s roznáškou.
Pořadatel Název: MO ČRS Slatiňany
WWW: http://rybarislatinany.cz/
Email: zemlicka.Radek@seznam.cz
Telefon: 601380843

 

 


Copyright © 2013-2017, Rybářské žebříčky, z.s.