Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 179 termínů závodů
V minulosti zadáno 4510 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Výsledek závodu

 


Datum konání:14.05.2017
Město:Dřenice
Název:Rybářské závody

Poř.JménoMěstoBodyKBody do žebříčku
1Jirásek Petr 
Vysočina team
Chotěboř18250.00046
2Málek Radek Pardubice12050.00045
3Machatý David 
Dream team
Jaroměř7150.00044
4Trnka Aleš 
Dream team
Třesovice6700.00043
5Provazník Michal Dřenice5100.00042
5Bartoněk Lukáš 
Dream team
Předměřice nad Labem5100.00042
7Chvála Petr 
Hungerfish team
Sezemice4650.00040
8Šupol Michal Rychnov nad Kněžnou4500.00039
9Hofman Vladimír Hrochův Týnec3650.00038
10Petružálek Jiří Plotiště nad Labem2900.00037
11Polovic Ladislav 
Vysočina team
Žďár nad Sázavou2700.00036
12Syrůček Stanislav 
Veteráni
Dražkovice2550.00035
13Melichar Tomáš Žďár nad Sázavou2300.00034
14Dydňanský Roman Vrbno2050.00033
15Kondras Přemysl Pardubice2000.00032
16Pánek Vít Sezemice1900.00031
17Žemlička Radek Slatiňany1700.00030
18Machač Martin Pardubice1500.00029
19Novotný Jiří 
Novotňáci
Zámrsk1350.00028
20Šupol Petr Libišany1050.00027
21Samek Bohumír Stolany1050.00026
22Hošek Petr Pardubice1000.00025
22Machek Radek Pardubice1000.00025
22Blaščík Petr Staré Jesenčany1000.00025
25Štarman Jiří 
Hungerfish team
Staré Jesenčany700.00022
25Gančarčík Karel 
Veteráni
Pardubice700.00022
27Doležán Vladimír 
Vysočina team
Chotěboř600.00020
28Kopa Stanislav Moravičany550.00019
28Perich Oleg Žďár nad Sázavou550.00019
30Novák Jan Libišany500.00017
30Havrila Michal st. Jaroměř500.00017
30Aleksandrová Alena 
Dream team
Hradec Králové500.00017
33Chválová Lubica 
Hungerfish team
Sezemice150.00014
34Novotná Pavlína 
Novotňáci
Zámrsk50.00013
35Šrámek Patrik 
Hungerfish team
Opočínek00.0008
35Šrámek Petr 
Hungerfish team
Opočínek00.0008
35Duba Ladislav st. Žďár nad Sázavou00.0008
35Rajsigl Lukáš Heřmanův Městec00.0008
35Juhoš Josef st. Rybitví00.0008


 

Detail závodu


Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit

Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.

 

Hodnocení závodu dle uživatelů:

Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.

Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.

 

Datum začátku závodu 14.05.2017
Místo konání závodu Dřenice 1 místo
Kraj Pardubický
Název závodu Rybářské závody 1.VOLNÉ MÍSTO.
Název vodní plochy Špagátovník
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně
Přihlášky závodníků
V den závodu od 05.00
Možno předem na telefonu 723408159
Omezený počet míst, registrace předem.1VOLNÉ MÍSTO. JEN ZÁVAZNÉ PŘIHLAŠKY!!!!!DĚKUJI
Přihlášení závodníciCelkem přihlášeno 44 závodníků

Rajsigl Lukáš Pardubice
Novák Jan Libišany
Málek Radek Pardubice
Balaščík Petr Staré Jesenčany
Boháček Lukáš Pardubice
Machek Radek Pardubice
Doležán Vladimír Chotěboř
Novotná Pavlína Zámrsk
Novotný Jiří Zámrsk
Perich Oleg Ždar nad Sázavou
Šupol Petr Libišany
Štěrba Petr Sezemice
Pánek Vít Sezemice
Růžička Pavel Čeperka
Jirásek Petr Chotěboř
Duba Ladislav Ždár nad Sázavou
Havrila Michal ml.Jaromeř
Havrila Michal st.Jaroměř
Hošek Petr Pardubice
Kopa Stanislav Moravičany
Melichar Tomáš Ždár nad Sázavou
Šupol Michal Rychnov nad Kněžnou
Aleksandrova Alena Hradec Králové
Polovic Ladislav Ždár nad Sázavou
Juhoš Josef Rybitví
Řípa Aleš Heřmanuv Městec
Kondras Premek Pardubice
Machač Martin Pardubice
Trnka Aleš Třesovice
Hofman Vladimír Hrochův Týnec
Záruba Ivan Borek
Bartoněk Lukáš Předněřice nad Labem
Samek Bohumír Stolany
Machaty David Jaroměř
Žemlička Radek Slatinany
Doležal Miroslav Pardubice
Gančarčík Karel Pardubice
Štarman Jiří Staré Jesenčany
Syruček Stanislav Dražkovice
Šrámek Patrik Opočínek
Šrámek Petr Opočínek
Provazník Michal - Dřenice
Chvála Jan Sezemice
Chvála Petr Sezemice
Časový harmonogram závodu
První část od 06.00 hodin do 09.00 hodin
Přestávka od 09.00 hodin do 10.00 hodin
Druhá část od 10.00 hodin do 13.00 hodin
Způsob losování závodních míst Ruličky
Typ závodu
Plavaná
Položená
Feeder
Závod pro
Jednotlivce
Startovné
Dospělí 400 Kč
Zakázané nástrahy ZAKAZANE JSOU PATENTKY NECHTE JE DOMA.
Krmení
Povoleno
krmení povoleno pouze červem a kukuřicí,Zákaz používaní jakýchkoliv pojiv, lepidel, zákaz krmítek A PATENTKY DĚKUJI.ZÁKAZ KALÍŠKOVÁNÍ POUZE PRAKEM A RUKOU!!!!!
Chytá se na
1 prut
1 návazec
Typ revíru
Stojatá cca ha
Osádka ryb Kapr,amur,candát,lín,úhoř,jeseter a bílá ryba
Bodování Kapr, Úhoř, Tolstolobik,jeseter, Amur, Štika, Candát = 50 bodů ,lín = 20 bodů, Pstruh, Siven = 10 bodů , Ostatní ryby = 5 bodů
Ocenění pro vítěze 3 poháry.PRVNÍ CENA PLAVAČKOVÁ BEDNA COLMIC THUNDER 333 A DALŠÍ HODNOTNÉ CENY.
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) Občerstvení zajištěno.
Pořadatel Název: Rybářské sdružení Dřenice
Telefon: 723408159

 

 


Copyright © 2013-2017, Rybářské žebříčky, z.s.