Výsledek závodu
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Pardubice | 310 | 0.000 | 47 | |
2 | Žamberk | 250 | 0.000 | 46 | |
3 | Rohovládová Bělá | 200 | 0.000 | 45 | |
4 | Libice nad Doubravou | 185 | 0.000 | 44 | |
5 | Sezemice | 130 | 0.000 | 43 | |
6 | Staré Jesenčany | 125 | 0.000 | 42 | |
7 | Sezemice | 120 | 105.000 | 41 | |
8 | Česká Skalice | 120 | 60.000 | 40 | |
9 | Slepotice | 115 | 0.000 | 39 | |
10 | Jaroměř | 110 | 0.000 | 38 | |
11 | Choceň | 105 | 105.000 | 37 | |
12 | Kostelec nad Orlicí | 105 | 50.000 | 36 | |
13 | Rokytnice v Orlických horách | 100 | 100.000 | 35 | |
13 | Sezemice | 100 | 100.000 | 35 | |
15 | Hradec Králové | 85 | 0.000 | 33 | |
16 | Rychnov nad Kněžnou | 80 | 0.000 | 32 | |
17 | Hradec Králové | 75 | 0.000 | 31 | |
18 | Choceň | 65 | 60.000 | 30 | |
18 | Holice | 65 | 60.000 | 30 | |
20 | Slepotice | 65 | 55.000 | 28 | |
21 | Týniště nad Orlicí | 65 | 50.000 | 27 | |
22 | Libišany | 60 | 0.000 | 26 | |
23 | Lupenice | 55 | 0.000 | 25 | |
24 | Vysoká u Holic | 25 | 0.000 | 24 | |
25 | Drahov | 20 | 0.000 | 23 | |
26 | Rosice nad Labem | 15 | 10.000 | 22 | |
27 | Mokré | 15 | 5.000 | 21 | |
28 | Dražkovice | 10 | 10.000 | 20 | |
29 | Zlíč | 10 | 0.000 | 19 | |
30 | Chrast u Chrudimi | 5 | 5.000 | 18 | |
30 | Libice nad Doubravou | 5 | 5.000 | 18 | |
30 | Moravičany | 5 | 5.000 | 18 | |
30 | Albrechtice nad Orlicí | 5 | 5.000 | 18 | |
34 | Týniště nad Orlicí | 0 | 0.000 | 8 | |
34 | Jaroměř | 0 | 0.000 | 8 | |
34 | Rokytnice v Orlických horách | 0 | 0.000 | 8 | |
34 | Nebeská Rybná | 0 | 0.000 | 8 | |
34 | Rokytnice v Orlických horách | 0 | 0.000 | 8 | |
34 | Předměřice nad Labem | 0 | 0.000 | 8 | |
34 | Hradec Králové | 0 | 0.000 | 8 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 30.04.2017 | ||||||
Místo konání závodu | Kostelec nad Orlicí - OBSAZENO | ||||||
Kraj | Královéhradecký | ||||||
Název závodu | Rybářské závody | ||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||||||
|
|||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 45 závodníků Bartoňková Petra - Předměřice Aleksandrová Alena -Hradec Králové Machač Václav - Slepotice Dodek Lubor - Lupenice Douda Jan - Chrast Slavíček Ondřej - Rosice Šupol Petr - Libišany Svoboda Josef - Vamberk Zima Bořivoj - Pardubice Pleskač Jan st. - Libice Pleskač Jan ml. - Libice Synek Martin - Choceň Lhotan Milan - Sezemice Krištofová Lenka - Rokytnice Motyčka Tomáš st. - Vysoká u Holic Kopa Stanislav - Moravičany Slaninová Marie - Neb. rybná Stašov Miroslav ml. - Rokytnice Stašov Miroslav st. - Rokytnice Kadlec Tomáš - Č. Skalice Havrila Michal st.- Jaroměř Havrila Michal ml. - Jaroměř Petružálek Jiří - Plotiště Brodský Michal - Hradec Králové Izaiasz Petr - Holice Hodík Martin - Slepotice Lebeda Zdeněk - Týniště Horák Jaromír Albrechtice Novák Zdeněk - Týniště Ludvíková - Vamberk Ludvík ml. - Vamberk Ludvík st. - Vamberk Štarman Jiří - Jesenčany Syrůček Stanislav - Dražkovice Chvála Jan - Sezemice Chvála Petr - Sezemice Vágenknecht Jiří - Pardubice Staněk Václav - HK Doležal Miroslav - Pardubice Šupol Michal - Rychnov n.Kn. Polák Petr - Choceň Kašpar Petr - Kostelec Hrachovina Miloš - Mokré Čepelka Rudolf - Týniště Bareš Vladimír - Slepotice | ||||||
|
|||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||
Způsob losování závodních míst | Losování na každý poločas zvlášť. | ||||||
Typ závodu |
|
||||||
Závod pro |
|
||||||
Startovné |
|
||||||
|
|||||||
Zakázané nástrahy | Patentka zakázána. | ||||||
Krmení |
|
||||||
Chytá se na |
|
||||||
Typ revíru |
|
||||||
Osádka ryb | Kapr, amur, bílá ryba. | ||||||
Bodování |
Kapr, amur, lín 1kus = 50 bodů.Bodují se pouze ryby nad 30 cm. vše ostatní 1 kus = 5 bodů . |
||||||
Ocenění pro vítěze |
Poháry 1.-3. místo. Věcné ceny pro cca 12 závodníků. |
||||||
|
|||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) | Občerstvení bude zajištěno pouze v minimální míře o přestávce. Klobásy, pivo a nealko. | ||||||
Pořadatel |
Název: Mačo Jiří a Říčař David |
Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.