Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 134 termínů závodů
V minulosti zadáno 4554 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Výsledek závodu

 


Datum konání:22.04.2017
Město:Tůň u Loukova
Název:Jarní závody

Poř.JménoMěstoBodyKBody do žebříčku
1Vídeňský Zdeněk Lhotice135400.00050
2Vlasta Tomáš Bakov nad Jizerou122000.00049
3Resl Jakub Liberec97400.00048
4Novák Josef Svijany89200.00047
5Janata Martin Libuň77200.00046
6Mareš Jan Turnov76200.00045
7Kadlec Tomáš Turnov70800.00044
8Vlasta Vratislav Bakov nad Jizerou68600.00043
9Štolovský Miloslav Dolní Bousov65200.00042
10Burda Jiří Mnichovo Hradiště64600.00041
11Mráz Vlastimil Radvánovice63000.00040
12Ježek Martin Předměřice nad Jizerou56400.00039
13Říha Jan Bakov nad Jizerou56200.00038
14Vopasek Jaroslav Doubrava56000.00037
15Mareš Martin Turnov55800.00036
16Kočí Josef Mnichovo Hradiště53400.00035
17Lát Jiří Česká Lípa49800.00034
18Koťátko Jiří Doubrava48400.00033
19Blechta Jakub Veselá u Mnichova Hradiště47600.00032
20Resl Milan Liberec44000.00031
21Dvořák Jan Bakov nad Jizerou43800.00030
22Abramius Radek Mladá Boleslav43600.00029
23Jiránek Martin Sychrov41600.00028
24Hrdina Jiří Bakov nad Jizerou41400.00027
25Stěhulka Aleš Bitouchov40200.00026
26Hujer Miroslav st. Liberec40000.00025
27Kotas Pavel st. Mladá Boleslav37000.00024
28Černý Jindřich Mnichovo Hradiště36000.00023
29Kynčl Jan Semily35500.00022
30Dičko Robert Mladá Boleslav35200.00021
31Vávra Vladimír Doubrava34800.00020
32Burda Tomáš Mnichovo Hradiště34400.00019
33Sitta Bohuslav Taneček30800.00018
34Zeman Luboš 
Jizera 24
Semily28800.00017
35Mocek Jan Semily28400.00016
36Suchopár Miroslav Kraslice27800.00015
37Sudík Miloslav Kochánky27200.00014
38Zítka Lukáš Mladá Boleslav26600.00013
39Chvála Jan 
Hungerfish team
Sezemice25400.00012
40Kapras Tomáš Čičavy24400.00011
41Tuček Ondřej Mnichovo Hradiště22200.00010
42Vávra Lukáš Železný Brod22000.0009
43Beránek Miroslav Liberec21200.0008
44Hejsek Václav Tanvald18800.0007
45Odstrčilík Tadeáš Dolní Bousov17600.0006
46Janda Pavel st. Turnov17000.0005
47Musil Vladimír Chuchelna16800.0004
48Zeman Miroslav Semily15000.0003
49Chvála Petr 
Hungerfish team
Sezemice14700.0002
50Malý Karel Mladá Boleslav13600.0001
51Janda Pavel ml. Turnov13200.0001
52Vyhlas Martin Bakov nad Jizerou13000.0001
53Plíva Miloš Semily12200.0001
54Rulec Zbyněk Svijanský Újezd10600.0001
55Stehlík Jiří Bitouchov10400.0001
56Jechová Vendula Neratovice10000.0001
57Novotný Vladimír st. Semily9400.0001
57Zeman Martin Semily9400.0001
59Hybner Pavel Mnichovo Hradiště9000.0001
59Jiránek Jan Svijanský Újezd9000.0001
61Kysela Bohuslav Příšovice8800.0001
62Janda Lukáš Turnov8400.0001
62Rössler Tomáš Veselá8400.0001
64Novotný Vladimír ml. Semily8200.0001
65Baštýř Josef Zákupy7600.0001
65Nohynek Tomáš ml. Mnichovo Hradiště7600.0001
67Móro Leoš Malá Skála7400.0001
68Šulc Vilém Semily6200.0001
69Anděl Tomáš Lažany5600.0001
69Mikule Luděk Doubrava5600.0001
71Pařík Luděk Lažany5000.0001
71Pelda Lukáš Doubrava5000.0001
73Anděl Tomáš ml. Lažany4600.0001
73Šorejs Miloslav Turnov4600.0001
75Čech Zdeněk Mnichovo Hradiště4400.0001
76Roušal Luděk Neratovice3200.0001
77Beneš Pavel Doubí2600.0001
78Anděl Michal Lažany2200.0001
78Kudrnáč Květoslav Sedlíšťka2200.0001
78Kunst Jiří Přepeře2200.0001
78Stehlík Lubomír ml. Bakov nad Jizerou2200.0001
82Hnatajko Milan Doubí1800.0001
83Frič Jakub Sobotka800.0001


 

Detail závodu


Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit

Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.

 

Hodnocení závodu dle uživatelů:

Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.

Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.

 

Datum začátku závodu 22.04.2017
Místo konání závodu Tůň u Loukova
Kraj Liberecký
Název závodu Jarní rybářské závody
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně



Přihlášky závodníků
V den závodu od 05.00
Registrace probíhá u stánku hlavního rozhodčího závodů, kde účastník nahlásí:
- číslo stanoviště, na kterém chce závodit (pokud si ho vzal někdo před ním, musí si vybrat jiné)
- své jméno a obec trvalého bydliště resp. organizaci (slouží pro rozlišení při shodě jmen účastníků)
- zaplatí startovné
- u dětí navíc datum narození (slouží pro možnost vyhlášení nejmladších účastníků).
Časový harmonogram závodu
První část od 06.00 hodin do 08.30 hodin
Přestávka od 08.30 hodin do 09.30 hodin
Druhá část od 09.30 hodin do 12.00 hodin
Typ závodu
Plavaná
Položená
Feeder
Závod pro
Jednotlivce
Krmení
Povoleno
Vnadění povoleno 15 min. před začátkem závodu.
Chytá se na
1 prut
Typ revíru
Stojatá cca ha
Bodování Bodování: 1 gram váhy živé ryby = 1 bod
Po ukončení poloviny závodu vyčká závodník příchodu rozhodčích, kteří provedou zvážení úlovků. Totéž platí po ukončení druhé poloviny závodu.
Po zvážení jsou ryby vráceny zpět do revíru, proto budou započteny pouze ryby živé!
Povinností závodníka je maximální šetrné zacházení s rybou.
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) Každý závodník musí používat vlastní vezírek dle rybářského řádu.
Pořadatel WWW: http://www.mosvijany.cz/

 

 


Copyright © 2013-2017, Rybářské žebříčky, z.s.