Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 76 termínů závodů
V minulosti zadáno 4730 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Výsledek závodu

 

 

Poř.JménaMěstaBodyKBody do žebříčku
1
Dřenice
Pardubice
28250.00047
2
Žďár nad Sázavou
Žďár nad Sázavou
17550.00045
3
Rosice nad Labem
Staré Jesenčany
14100.00043
4
Žďár nad Sázavou
Žďár nad Sázavou
12050.00041
5
Sezemice
Sezemice
11000.00039
6
Pardubice
Hláska
10550.00037
7
Třesovice
Předměřice nad Labem
6800.00035
8
Žďár nad Sázavou
Žďár nad Sázavou
6300.00033
9
Rychnov nad Kněžnou
Libišany
6150.00031
10
Staré Jesenčany
Heřmanův Městec
6050.00029
11
Pardubice
Dražkovice
5550.00027
12
Pardubice
Pardubice
5350.00025
13
Dašice
Pardubice
3900.00023
14
Sezemice
Sezemice
2500.00021
15
Pelhřimov
Kamenice nad Lipou
2300.00019
16
Žďár nad Sázavou
Žďár nad Sázavou
1750.00017
17
Ústrašín
Vilémov
1650.00015
18
Chotěboř
Chotěboř
1000.00013
19
Borek
Hradec Králové
500.00011
20
 
Jaroměř
00.0009




 

Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit

Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.

 

Hodnocení závodu dle uživatelů:

Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.

Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.

 

Datum začátku závodu 16.04.2017
Místo konání závodu Dřenice
Kraj Pardubický
Název závodu závod dvojic 1 místo volné
Minulé závody

Na tomto revíru není v minulosti registrován žádný výsledek závodu.

Název vodní plochy Špagátovník
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně
Přihlášky závodníků
V den závodu od 06.00
Možno předem na telefonu 723408159
přihlášky u pana Provaznika na tel.čísle 723408159.1 místo volné.
Přihlášení závodníciCelkem přihlášeno 21 závodníků

Desenský Vojtěch-Holeček Tomáš
Mihalík Ondřej-Kratochvíl Jan
Řípa Aleš-Řípa Aleš
Melichar Tomas-Polovic Ladislav
Záruba Ivan-Rucker Václav
Doležal Lambert-Pavlíček Jaroslav
Boháček Lukáš-Blaščík Petr
Machek Radek-Růžička Pavel
Jirásek Petr-Musílek Petr
Šupol Petr-Šupol Michal
Doležal Pavel-Doležalová Monika
Tošer Jaroslav-Slavík Alexej
Toman Martin-Spichal Jaroslav
Pánek Vít- Štěrba Petr
Štarman Jiří- Slavíček Ondra
Pekař Jaroslav -Maršik Jan
Doležal Miroslav-Syruček Stanislav
Bartoněk Lukáš-Trnka Aleš
Málek Radek -Provazník Michal
Pavlíček Radek-Pavlíček Kamil
CHvála Petr - CHvála Jan
Časový harmonogram závodu
První část od 07.00 hodin do 10.00 hodin
Přestávka od 10.00 hodin do 11.00 hodin
Druhá část od 11.00 hodin do 14.00 hodin
Způsob losování závodních míst Ruličky
Typ závodu
Plavaná
Položená
Feeder
Závod pro
Dvojice
Startovné
Dvojice 800 Kč
Zakázané nástrahy Lov na živou či mrtvou rybičku. Na háček se nesmí použít ani patentka.
Krmení
Povoleno
krmení je povoleno pouze cervi a kukuřici,krmení je povoleno pět minut před každým poločasem,zakazuje se kaliskovani,hlína a jiná pojiva,dále se zakazuje dávat cokoliv do krmitka a lov na živou či mrtvou rybičku.ZAKAZ POUŽÍVAT PATENTKY.
Typ revíru
Stojatá cca ha
Osádka ryb Kapr,amur,candát,lín,úhoř,jeseter a bílá ryba
Bodování kapr,amur,tolstolobik,uhor,candat,jeseter 50 bodů,lín 20 bodůpstruh,siven 10 bodů,bílá ryba 5 bodů
Ocenění pro vítěze Pro první tři dvojce jsou připraveny poháry a finanční hotovost.
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) zákaz chytání u hladiny
Pořadatel Telefon: 723408159

 


Copyright © 2013-2017, Rybářské žebříčky, z.s.