Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 176 termínů závodů
V minulosti zadáno 4510 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Výsledek závodu

 


Datum konání:15.04.2017
Město:Třebechovice pod Orebem
Název:Rybářské závody

Poř.JménoMěstoBodyKBody do žebříčku
1Machatý David 
Dream team
Jaroměř1788050
2Pirkl Martin Stárkov1011049
3Tyrych Radek st. Hradec Králové857048
4Tyrych Radek ml. Hradec Králové654047
5Zima Bořivoj Ohrazenice504046
6Hájek Lubomír Lanškroun490045
7Bařinka Tomáš 
Black Fish team
Týniště nad Orlicí488044
8Hošek Jiří Hradec Králové481043
9Macháně Radek Krčín456042
10Musílek Petr 
Vysočina team
Chotěboř454041
11Císař Martin 
Feedershop Plzeň
Plzeň445040
12Joudal Milan Hradec Králové443039
13Janeček Josef Hradec Králové434038
14Tobolka Milan Nechanice426037
15Růžička Josef Čeperka422036
16Vašíček Zdeněk 
MO ČRS Opočno
Opočno380035
17Ficner Jiří Lanškroun377034
18Havrila Michal st. Jaroměř375033
19Říčař David 
Black Fish team
Zdelov352032
20Kendiura Tomáš Uničov347031
21Vlček Petr 
Black Fish team
Častolovice331030
22Horák Sergej Rokytnice v Orlických horách312029
23Hofman Ondřej Hradec Králové309028
24Houška Jiří ml. Hradec Králové307027
25Hošek Josef Hradec Králové292026
26Havrila Michal ml. Jaroměř291025
27Pleskač Jan st. Libice nad Doubravou270024
28Kadlec Tomáš Česká Skalice265023
29Polovic Ladislav 
Vysočina team
Žďár nad Sázavou260022
30Černohlávek Martin Barchov250021
31Novák Jan Libišany238020
32Pětík Marek Libišany231019
33Derner Jaromír Týniště nad Orlicí228018
34Mokrý Jan Uhlířské Janovice222017
35Jirsák Karel Nepasice219016
35Vávra Luboš Lanškroun219016
37Andrž Ladislav 
Opočno
Bolehošť217014
38Pišl Jan 
Dream team
Třesovice211013
39Štarman Jiří 
Hungerfish team
Staré Jesenčany209012
40Kuběnka Miloš Lanškroun201011
41Klečák Miloslav Onomyšl197010
42Otradovský Josef Lanškroun19309
43Ficner Lukáš Lanškroun18808
44Kalčík Matěj 
Feedershop Plzeň
Plzeň18507
45Novotný Jiří 
Novotňáci
Zámrsk18406
46Vican Marek Přeštice17605
47Kacálek Václav Třebechovice pod Orebem16104
47Hrachovina Miloš Mokré16104
49Doležal Miroslav 
Veteráni
Pardubice15502
50Tobolka Daniel 
Jizera 24
Nechanice15001
51Šupol Michal Rychnov nad Kněžnou14901
52Krobot Jiří 
Red Fish team
Dolní Čermná14801
53Vintera Ivan ml. Náchod14601
54Brodský Michal 
Fanatik Fishing team
Hradec Králové13901
55Vaňková Nikola Třebechovice pod Orebem13801
56Hošek Miroslav Hradec Králové13701
57Zima Jakub Albrechtice nad Orlicí13301
58Kopa Stanislav Moravičany13201
59Ludvík Josef Hradec Králové13001
60Křivan Ladislav Rohenice12701
61Kupka Tomáš 
CLEVER FISH team
Hradec Králové12301
62Pětík David Libišany12101
63Doležán Vladimír 
Vysočina team
Chotěboř11701
64Jarkovský Jiří Blešno10701
65Hladík Jiří Potštejn10501
66Bartoněk Lukáš 
Dream team
Předměřice nad Labem10001
67Jiříček Jaroslav Vysoké Mýto9701
68Petřík Michal Nepasice9301
68Šupa Josef Hradec Králové9301
70Novotný Jiří ml. Zámrsk9201
70Novotná Lenka 
Novotňáci
Zámrsk9201
72Pleskač Jan ml. Libice nad Doubravou9001
73Šprinc Rudolf Těchlovice8801
74Blažek Zdeněk Nepasice8701
75Trávníček Pavel Týniště nad Orlicí8601
76Šprinc Ota Hrádek u Nechanic8501
77Syrový Miloslav Třebechovice pod Orebem8401
78Novotná Pavlína 
Novotňáci
Zámrsk8201
79Hlávko Jaroslav Rohenice7901
80Kubeček David Třebechovice pod Orebem7201
81Vintera Ivan st. Náchod7001
82Trnka Aleš 
Dream team
Třesovice6301
83Novák Zdeněk 
Black Fish team
Týniště nad Orlicí6201
83Turnovský Radek Hradec Králové6201
85Kruml Martin Hradec Králové5701
86Hencel Jiří 
Fanatik Fishing team
Police nad Metují5501
87Šabata Pavel Žďár nad Orlicí5401
88Bednář Zdeněk Česká Skalice5301
89Novotná Jaroslava 
Novotňáci
Zámrsk5201
90Man Bohuslav 
Jizera 24
Hořice v Podkrkonoší5101
91Slezák Václav Jílovice4601
91Kyndl Pavel Nepasice4601
91Kadlec František Zlíč4601
94Řehák Václav 
IKA Trutnov, Fanatik Fishing team
Police nad Metují4501
95Svoboda Marek Hronov4401
96Jirsák Karel ml. Hradec Králové4101
97Vaněk Dalibor Vysoké Mýto4001
98Císař Matyáš Třebechovice pod Orebem3801
98Kudrna Milan Hradec Králové3801
100Čerashorský Jaroslav Čeperka3501
101Dočekal Michal Rusek3401
102Novotný Petr 
Novotňáci
Zámrsk3101
103Ladnar Jiří Rtyně v Podkrkonoší3001
103Mačo Jiří 
Black Fish team
Slatina nad Zdobnicí3001
105Fischer Josef Petrovice2201
106Dobiášek Ladislav Týniště nad Orlicí2101
107Holler Zdeněk Třebechovice pod Orebem1701
108Kulda Jiří Rtyně v Podkrkonoší1501
109Píša Václav Hradec Králové1301
110Čepelka Rudolf Lípa nad Orlicí1201
111Kohlert Jan Hradec Králové1001
112Pásler Vlastimil Spyta801
113Čapenec Jakub Nové Město nad Metují701
113Vojtěch Václav 
Jizera 24
Mlázovice701
115Trunec Petr Hradec Králové301
116Kumprecht Zdeněk Česká Skalice201
117Mertlík Michal Kvasiny101
118Hirko Ján Hradec Králové001
118Houška Jiří st. Hradec Králové001
118Kirvej Robert Třebechovice pod Orebem001
118Lochman Jakub Nepasice001
118Lochman Tomáš Třebechovice pod Orebem001
118Machatý David ml. Hradec Králové001


 

Detail závodu


Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit

Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.

 

Hodnocení závodu dle uživatelů:

Organizace závodu(4)
Losování(2.5)
Revír(5)
Občerstvení(5)
Vyhlášení a ceny(4.5)
Celkové hodnocení(4.2)

Dosud hodnotili 2 uživatelé.

 

Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.

 

Datum začátku závodu 15.04.2017
Místo konání závodu Třebechovice pod Orebem
Kraj Královéhradecký
Název závodu Rybářské závody
Název vodní plochy Šárovec
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně



Upoutávka
Přihlášky závodníků
V den závodu od 05.00
Prezentace také 12.4. a 14.4. od 17.00-19.00 hodin u rybníka Šárovec.
Časový harmonogram závodu
První část od 07.00 hodin do 09.30 hodin
Přestávka od 09.30 hodin do 10.30 hodin
Druhá část od 10.30 hodin do 13.00 hodin
Způsob losování závodních míst Zároveň s prezentací provedeno lososvání. Místa budou vyznačena 30 minut před závodem.
Typ závodu
Plavaná
Položená
Feeder
Závod pro
Jednotlivce
Startovné
Dospělí 300 Kč
Krmení
Povoleno
Chytá se na
1 prut
1 návazec
Typ revíru
Stojatá cca ha
Bodování Kapr, amur, lín, karas 1 cm = 1 bod, ostatní 1 kus = 1 bod. Štika, candát a okoun se neboduje.
Ocenění pro vítěze Hodnotné ceny.
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) Bohaté občerstvení, roznáška.
Pořadatel WWW: http://www.crs-trebechovice.cz/dokumenty/letak_2017.pdf

 

 


Copyright © 2013-2017, Rybářské žebříčky, z.s.