Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 176 termínů závodů
V minulosti zadáno 4510 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Výsledek závodu

 


Datum konání:09.04.2017
Město:Zdislavice mládež
Název:Dětské rybářské závody



Poř.JménoMěstoBodyKBody do žebříčku
1Riedl Patrik 
ČRS MO Humpolec
Humpolec316019
2Riedl Filip 
ČRS MO Humpolec
Humpolec280018
3Hošek Jakub Římovice271017
4Bouček Jiří Zdislavice191016
5Váchová Adéla Zdislavice169015
6Maršík Jakub ml. Pelhřimov150014
7Porazík Jakub Kolešov141013
8Kubešová Denisa Bolina102012
9Hotovec Adam Trhový Štěpánov71011
10Kot Hynek Zdislavice66010
11Kalkusová Nikol Humpolec4309
12Hotovec Jan Trhový Štěpánov3808
13Šimandl Marcel Osek3307
14Šimánek Ondřej Osek506
15Bouček Jan Zdislavice001
15Mareš Jakub Plačkov001
15Tomečko Josef Humpolec001
15Jurásek David Humpolec001
15Jurásek Dominik Humpolec001


 

Detail závodu


Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit

Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.

 

Hodnocení závodu dle uživatelů:

Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.

Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.

 

Datum začátku závodu 09.04.2017
Místo konání závodu ZDISLAVICE - mládež
Kraj Středočeský
Název závodu 1.pohárovka
Název vodní plochy koupaliště u fotbalového hřiště
Přihlášky závodníků
V den závodu od 07.00
Možno předem na email teamvolejovky@seznam.cz
Možno předem na telefonu 736523055
vhodná registrace přes email,počet omezen na 30 míst
Přihlášení závodníciCelkem přihlášeno 24 závodníků

Maršík Jakub Pelhřimov
Šimandl Marcel Osek
Šimánek Ondřej Osek
Hošek Pavel Římovice
Vrbatová Aneta Všechlapy
Slabý Jan Neveklov
Kalkusová Nikol Humpolec
Hotovec Adam Trhový Štěpánov
Hotovec Jan Trhový Štěpánov
Hoskovec Daniel Rozkoš
Randon Marko Humpolec
Tomečko Josef Humpolec
Mareš Jakub Humpolec
Mecka Jaroslav Bolina
Váchová Adéla Zdislavice
Kubešová Denisa Bolina
Bouček Jiří Zdislavice
Bouček Jan Zdislavice
Kot Hynek Zdislavice
Porazík Jakub Kolešov
Riedl Patrik Humpolec
Riedl Filip Humpolec
Jurásek David Humpolec
Jurásek Dominik Humpolec
Časový harmonogram závodu
První část od 08.00 hodin do 11.00 hodin
  7,00-7,40 losování míst , vyhlášení v cca 12,00
Způsob losování závodních míst z ruliček
Typ závodu
Plavaná
Feeder
Závod pro
Mládež do 15 let
Startovné
Mládež 50 Kč
Povolené nástrahy vše mimo rybičky,její částí,nevařených luštěnin a patentky
Zakázané nástrahy vše mimo rybičky,její částí,nevařených luštěnin a patentky
Krmení
Povoleno
5 litrů v namíchaném stavu a 1 litr červů
Chytá se na
1 prut
1 návazec
Typ revíru
Stojatá cca 0,5 ha
Osádka ryb plotice,perlín,cejn,karas,hrouzek,kapr
Bodování 1cm´-1 bod Pozor pomoc dospělých povolena pouze při podebírání ryb a napichování nástrahy
Ocenění pro vítěze poháry pro 1.-3.místo,medaile pro každého a drobné ceny
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) při registraci každý soutěžící obdrží sušenku a pitíčko občerstvení zajištěno-špekáčky na grilu,káva,čaj,nealko a pro rodiče pivo
Hlavní sponzor závodu Název: Team volejovky
Pořadatel Název: Team volejovky
Email: teamvolejovky@seznam.cz
Telefon: 736523055

 

 


Copyright © 2013-2017, Rybářské žebříčky, z.s.