Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 180 termínů závodů
V minulosti zadáno 4508 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Výsledek závodu

 


Datum konání:11.03.2017
Město:Dřenice
Název:Dřenický duhák 2017



Poř.JménoMěstoBodyKBody do žebříčku
1Polovic Ladislav 
Vysočina team
Žďár nad Sázavou450040
2Chvála Petr 
Hungerfish team
Sezemice160039
3Juhoš Josef st. Rybitví130038
4Slavík Alexej 
ČRS MO Humpolec
Vilémov120037
5Hlaváček Antonín Pardubice100036
6Kočí Josef Mnichovo Hradiště90035
6Kadlec František Zlíč90035
8Gančarčík Karel 
Veteráni
Pardubice80033
9Pekař Jaroslav 
ČRS MO Humpolec
Kamenice nad Lipou71032
10Brodský Michal 
Fanatik Fishing team
Hradec Králové70031
11Rudolf Jaroslav Vrdy62030
12Doležán Vladimír 
Vysočina team
Chotěboř60029
12Chvála Jan 
Hungerfish team
Sezemice60029
12Štarman Jiří 
Hungerfish team
Staré Jesenčany60029
15Blaščík Petr Staré Jesenčany50026
16Vrba Tomáš Svítkov40025
17Musílek Petr 
Vysočina team
Chotěboř31024
17Boháček Lukáš Pardubice31024
19Černý Jindřich Mnichovo Hradiště30022
19Řípa Aleš Heřmanův Městec30022
19Smítka Radek 
CLEVER FISH team
Bolina30022
19Vojtěch Václav 
Jizera 24
Mlázovice30022
19Kadlec Tomáš Česká Skalice30022
19Helevan Vasyl Vilémov30022
19Unzeitig Bohuslav 
Pohoda team
Žďár nad Sázavou30022
26Syrůček Stanislav 
Veteráni
Dražkovice20015
26Bartoněk Lukáš 
Dream team
Předměřice nad Labem20015
28Kukla Jiří Pardubice13013
29Jirásek Petr 
Vysočina team
Chotěboř12012
30Hybner Pavel Mnichovo Hradiště10011
30Man Bohuslav 
Jizera 24
Hořice v Podkrkonoší10011
30Pišl Jan 
Dream team
Třesovice10011
33Šupol Petr Libišany108
33Trnka Aleš 
Dream team
Třesovice108
35Samek Bohumír Stolany001
35Tošer Jaroslav 
ČRS MO Humpolec
Ústrašín001
35Šupol Michal Rychnov nad Kněžnou001
35Pásler Vlastimil Spyta001
35Vávra Jaroslav Vrdy001
35Machatý David 
Dream team
Jaroměř001


 

Detail závodu


Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit

Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze obsahuje 6 příspěvků

 

Hodnocení závodu dle uživatelů:

Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.

Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.

 

Datum začátku závodu 11.03.2017
Místo konání závodu Dřenice
Kraj Pardubický
Název závodu DŘENICKÝ DUHÁK VOLNÁ MÍSTA
Název vodní plochy Špagátovník
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně
Přihlášky závodníků
V den závodu od 07.00
Možno předem na telefonu 723408159
Počet míst omezen, rezervace nutná.VOLNÁ MÍSTA ZRUŠENÉ REZERVACE ZMENA TERMÍNU ZAVODU Z DUVODU NEPRIZNE POČASÍ NA SOBOTU 11.3.2017 KOMU NEVYHOVUJE TENTO TERMÍN PROSÍM O ZRUŠENÍ REZERVACE.DĚKUJI
Přihlášení závodníciCelkem přihlášeno 43 závodníků

Kadlec Tomáš Česká Skalice
Vávra Jaroslav Vrdy
Rudolf Jaroslav Vrdy
Kočí Jaroslav
Musílek Petr CHotěboř
Řípa Aleš Heřmanuv Městec
Juhoš Josef st. Rybitví
Vrba Tomáš Svitkov
Pásler Vlastimil - Spyta
Kadlec František - Zlíč
Brodský Michal - Hradec Králové
Nekola Lukáš - Hněvkovice
Prchal Jan - Lučice
Maršík Jan - Pelhřimov
Boháček Lukáš - Pardubice
Blaščík Petr - Jesenčany
Polovic Ladislav - Žďár n.S.
Machatý David - Jaroměř
Slavík Alexej - Vilémov
Doležán Vladimir - Chotěboř
Pekař Jaroslav - Kamenice n.L.
Šupol Michal - Rychnov n.Kn.
Šupol Petr - Libišany
Pišl Jan - Třesovice
Trnka Aleš - Třesovice
Unzeitig Bohuslav - Žďár n.S.
Kočí Josef - Mn. Hradiště
Hybner Pavel - Mn. Hradiště
Černý Jindřich - Mn. Hradiště
Tošer Jaroslav - Ústrašín
Šrámek Petr - Opočínek
Šrámek Patrik - Opočínek
Gryč Jan Přibyslav
Bartoněk Lukáš - Předměřice n.L.
Petružálek Jiří - Plotiště
Gančarčík Karel - Pardubice
Samek Bohumír - Stolany
Provazník Michal - Dřenice
Jirásek Petr - Chotěboř
Syrůček Stanislav - Dražkovice
Štarman Jiří - Jesenčany
Chvála Jan - Sezemice
Chvála Petr - Sezemice
Časový harmonogram závodu
První část od 08.00 hodin do 10.30 hodin
Přestávka od 10.30 hodin do 11.30 hodin
Druhá část od 11.30 hodin do 14.00 hodin
Způsob losování závodních míst Losování 7.00 - 7.45, ruličky.
Typ závodu
Plavaná
Položená
Feeder
Závod pro
Jednotlivce
Startovné
Dospělí 400 Kč
Povolené nástrahy Dle RŘ.
Zakázané nástrahy Zákaz používání patentek.
Krmení
Povoleno
Pouze červi, kukuřice a granule pro pstruhy.
Chytá se na
1 prut
1 návazec
Typ revíru
Stojatá cca ha
Osádka ryb Kapr,úhoř,tolstolobik,jeseter,amur,candát,lín,bílá ryba, pstruh duhák.Před závodem bude vysazeno 130 až 140 pstruhů. Každý závodník si muže 3 pstruhy ponechat které si sám chytí.Je to v ceně startovného.
Bodování Kapr,úhoř,tolstolobik,jeseter,amur,candát a lín=10 bodů, pstruh = 30 bodů a bílá ryba= 1 bod.
Ocenění pro vítěze PRO PRVNÍ TŘI POHÁRY A NĚJAKÁ HOTOVOST.
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) OBČERSTVENÍ ZAJIŠTĚNO.DRŽKOVÁ POLÉVKA,KLOBÁSY A UZENÉ.
Pořadatel Název: Rybářské sdružení Dřenice
Telefon: 723408159

 

 


Copyright © 2013-2017, Rybářské žebříčky, z.s.