Výsledky závodů - Celostátní - Závody jednotlivců - 01.01.2017 - 31.12.2017
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
Datum | Město | Název | Počet účastníků |
---|---|---|---|
31.12.2017 | Horní Žďár N | Rybářské závody | 22 |
30.12.2017 | Dlouhý Most u Liberce N | Rybářské závody | 50 |
25.12.2017 | Podůlšany N | Vánoční kapřík 4.ročník | 32 |
16.12.2017 | Telce N | 4 ROČNÍK ZIMNÍCH "PSTRUHOVÝCH ZÁVODŮ " | 33 |
02.12.2017 | Křesetice N | O pohár zmrzlé prdele | 26 |
02.12.2017 | Polička N | Prosincová štika | 164 |
25.11.2017 | Rozkoš N | Rybářské závody | 31 |
18.11.2017 | Pardubice N | Memoriál Ády a Míry Doležala | 43 |
17.11.2017 | Dřenice N | Dřenický duhák | 30 |
17.11.2017 | Polička muška N | MČR juniorů muška jezero | 27 |
12.11.2017 | Stojice N | Stojická vláčka | 21 |
11.11.2017 | Planá nad Lužnicí N | Jihočeská zimní feeder liga 1. závod | 36 |
11.11.2017 | Luže N | Košumberská štika | 50 |
11.11.2017 | Polička N | Poličský candát | 396 |
05.11.2017 | Chýšť N | Pohár Rybářský dobrodruh | 18 |
05.11.2017 | Vítězná u Kocléřova N | Rapture Cup přívlač | 24 |
04.11.2017 | Sadov N | Rybářské závody | 27 |
04.11.2017 | Bylany (Most) N | Podzimní Vabank | 30 |
04.11.2017 | Hejlov N | PARYS&SAVAGE PIKE CUP | 40 |
28.10.2017 | Štoky N | Rybářské závody | 27 |
28.10.2017 | Rataje nad Sázavou N | Mazec Cup | 58 |
28.10.2017 | Křesetice N | Rybářské závody | 49 |
28.10.2017 | Vlašim N | Kotyho memoriál | 19 |
28.10.2017 | Polička muška N | Podzimní muška - memoriál Zdendy Forchtsama | 111 |
21.10.2017 | Poděbrady přívlač N | Poděbradský dravec | 40 |
21.10.2017 | Markovice N | Rybářské závody | 65 |
20.10.2017 | Hruškov N | Podzimní Hruškovská 50tka | 19 |
14.10.2017 | Mladá Boleslav přívlač U18 N | Jizerský okounek | 12 |
14.10.2017 | Mlékojedy feeder N | 3.kolo II.Liga sk A feeder | 41 |
14.10.2017 | Pardubice N | Pohár Pernštejn | 57 |
14.10.2017 | Polička přívlač N | XXII. ročník PODZIMNÍ PŘÍVLAČ | 346 |
14.10.2017 | Zlosyň N | Rybářské závody | 23 |
14.10.2017 | Dolní Břežany N | Dolnobřežanská bělice | 30 |
14.10.2017 | Dřenice N | Pohár prodejny Hungerfish | 44 |
14.10.2017 | Krašovice N | Rybářské závody | 65 |
14.10.2017 | Zdislavice N | Závěrečná | 18 |
07.10.2017 | Telce N | o putovní pohár starosty městyse Peruc | 38 |
07.10.2017 | Vrchlabí N | Feeder | 44 |
07.10.2017 | Neratovice feeder N | Grand Prix Čech feeder | 58 |
07.10.2017 | Zdislavice N | Rybářské závody | 36 |
07.10.2017 | Skuteč N | Skutečský pstroužek | 71 |
07.10.2017 | Litětiny N | Rybářské závody | 46 |
01.10.2017 | Kameničky N | Rybářské závody | 56 |
30.09.2017 | Kněževes N | Rybářské závody | 24 |
30.09.2017 | Mělník N | Pohár kněžny Ludmily | 46 |
30.09.2017 | Domanín feeder N | 4.kolo 1. LIGA feeder | 41 |
30.09.2017 | Mohelnice N | Rybářské závody | 66 |
30.09.2017 | Polička přívlač N | VII. ročník VÁCLAVSKÁ TROFEJ | 146 |
30.09.2017 | Choteč N | Rybářské závody | 31 |
30.09.2017 | Polouvsí N | pouze 10 z ? | 10 |
30.09.2017 | Libkov N | Závod Úslavského poháru | 32 |
30.09.2017 | Polička muška N | VII. ročník VÁCLAVSKÁ TROFEJ | 22 |
30.09.2017 | Kloužovice přívlač N | Rybářské závody | 49 |
30.09.2017 | Loučky N | Rybářské závody | 32 |
30.09.2017 | Senomaty N | Senomatský kapr | 35 |
30.09.2017 | Slavičín N | pouze 12 z 51 | 12 |
30.09.2017 | Kladruby N | Rybářské závody | 34 |
30.09.2017 | Nové Město na Moravě N | Koupaliště 2017 | 51 |
28.09.2017 | Lejšovka Pohár šampionů N | pohár šampionů 2017 | 54 |
28.09.2017 | České Budějovice N | pouze 10 z ? | 10 |
28.09.2017 | Ledce N | Rybářské závody | 56 |
28.09.2017 | Vítězná u Kocléřova N | O pohár děkana Královédvorského | 19 |
24.09.2017 | Vítězná u Kocléřova N | 3. kolo KS FISH | 25 |
24.09.2017 | Slatiňany N | Rybářské závody | 67 |
24.09.2017 | Ptenín N | Rybářské závody | 34 |
23.09.2017 | Chýnov přívlač N | Chýnovská vydra - juniorská liga 6.kolo | 31 |
23.09.2017 | Hracholusky plavaná N | II. liga - 4. kolo - A | 40 |
23.09.2017 | Jaroměř N | O posvícenskou husu | 24 |
23.09.2017 | Plzeň N | PLZEŇSKÝ FEEDERCUP | 28 |
23.09.2017 | Mělník plavaná N | II. liga - 4. kolo - B | 45 |
23.09.2017 | Drozdice N | memoriál J.Švandy | 29 |
23.09.2017 | Rataje nad Sázavou N | Šternberský Feeder CUP | 66 |
23.09.2017 | Pavlov plavaná N | II. liga - 4. kolo - C | 40 |
23.09.2017 | Rajhrad muška N | I.liga podzim | 36 |
23.09.2017 | Měřín feeder N | 3.kolo AWA-S CUP 2017 | 24 |
23.09.2017 | Otovice N | Rybářské závody | 31 |
23.09.2017 | Herálec N | pouze 29 z 56 | 29 |
23.09.2017 | Trhová Kamenice N | Podzimní rybářské závody | 39 |
23.09.2017 | Vrčeň N | Rybářské závody | 37 |
17.09.2017 | Dřenice N | Rybářské závody | 43 |
16.09.2017 | Bylany (Most) N | Rybářské závody | 34 |
16.09.2017 | Šumperk plavaná N | I liga - 4. kolo | 48 |
16.09.2017 | Obědovice N | Rybářské závody | 47 |
16.09.2017 | Bohušovice nad Ohří N | Rybářské závody | 20 |
16.09.2017 | Rožmberk muška N | Rožmberský pohár | 40 |
16.09.2017 | Humpolec N | Cejnobraní | 17 |
16.09.2017 | Nymburk plavaná N | Středočeská juniorka MAVER | 23 |
16.09.2017 | Svratouch N | pouze 15 z 38 | 15 |
16.09.2017 | Butov N | Rybářské závody | 30 |
16.09.2017 | Sedmpány N | pouze 9 z ? | 9 |
10.09.2017 | Lejšovka N | Rybářské závody | 53 |
09.09.2017 | Dománovice N | Rybářské závody | 49 |
09.09.2017 | Veselá N | Rybářské závody | 73 |
09.09.2017 | Hostákov N | Rybářské závody | 56 |
09.09.2017 | Bezděkov N | Závod Úslavského poháru | 31 |
09.09.2017 | Týniště nad Orlicí N | Rybářské závody | 62 |
09.09.2017 | Velká Jesenice N | Rybářské závody | 36 |
09.09.2017 | Ostřešany N | Rybářské závody | 52 |
09.09.2017 | Libčeves N | Rybářské závody | 35 |
09.09.2017 | Písek přívlač U18 N | MMiČR dětí a mládeže | 17 |
09.09.2017 | Vrchlabí N | Poslední nahození | 18 |
09.09.2017 | Přerov plavaná N | II. liga - 3. kolo - C | 40 |
09.09.2017 | Smolnice N | Rybářské závody | 44 |
09.09.2017 | Trutnov (Dolce) N | Rybářské závody | 72 |
08.09.2017 | Brandýs nad Labem feeder N | MČR feeder | 102 |
07.09.2017 | Frýdek-Místek muška N | Velká cena Severní Moravy juniorů | 20 |
03.09.2017 | Kravsko N | Rybářské závody | 24 |
03.09.2017 | Podůlšany veteráni N | Mistrovství Klubu RŽ | 18 |
02.09.2017 | Sedlčánky feeder divize N | 2. kolo Divize | 26 |
02.09.2017 | Sedlčánky feeder KP N | KP SÚS feeder | 26 |
02.09.2017 | Hrochův Týnec N | Rybářské závody | 32 |
02.09.2017 | Čečkovice N | Rybářské závody | 38 |
02.09.2017 | Bystřice nad Pernštejnem N | Rybářské závody | 45 |
02.09.2017 | Prosenická Lhota N | O Pohár předsedy SÚS | 127 |
02.09.2017 | Letiny N | Závod Úslavského poháru | 27 |
02.09.2017 | Pňovany plavaná N | RIVE Cup | 22 |
02.09.2017 | Liběchov plavaná N | Krajský přebor plavaná | 25 |
02.09.2017 | Pasohlávky feeder N | 3.kolo II.Liga sk B feeder | 26 |
02.09.2017 | Jordánek u Miletína N | 24 hodin nonstop | 11 |
02.09.2017 | Nová Včelnice plavaná N | Krajský přebor a divize | 16 |
27.08.2017 | Sendražice N | Rybářské závody | 36 |
26.08.2017 | Mlékojedy N | pouze 23 z 33 | 23 |
26.08.2017 | Olešnice na Moravě N | pouze 10 z ? | 10 |
26.08.2017 | Trstěnice N | Rybářské závody | 30 |
26.08.2017 | Kostelec nad Orlicí N | Rybářské závody | 67 |
26.08.2017 | Kolešov N | Noční závody | 17 |
26.08.2017 | Dobroměřice N | Rybářské závody | 29 |
26.08.2017 | Sendražice N | rybářská část dvojboje ryby-šipky | 23 |
26.08.2017 | Plzeň N | Plavaná u Jána | 25 |
26.08.2017 | Brno feeder N | 2.kolo AWA-S CUP 2017 feeder | 24 |
26.08.2017 | Mšeno N | Rybářské závody | 42 |
26.08.2017 | Sedlčánky feeder KP N | KP ÚSMP feeder | 30 |
26.08.2017 | Broumov N | Rybářské závody | 36 |
26.08.2017 | Březí u Meclova N | Rybářské závody | 41 |
26.08.2017 | Přerov plavaná N | Preston CUP | 54 |
26.08.2017 | Nový Dvůr feeder KP N | 3.kolo KP feeder | 27 |
25.08.2017 | Jaroměř N | Noční lov úhořů | 35 |
20.08.2017 | Dřenice jednotl. N | Týmové mistrovství Klubu | 33 |
19.08.2017 | Hamry nad Sázavou N | Hamerský hastrman | 63 |
19.08.2017 | Zdislavice N | 2. prázdninovka | 19 |
19.08.2017 | Telce N | Polonoční závody | 49 |
19.08.2017 | Tovačov feeder N | GP Moravy | 62 |
19.08.2017 | Příbram na Moravě N | Rybářské závody | 27 |
13.08.2017 | Humpolec(Hadina) N | Odlov cejna | 34 |
12.08.2017 | Dehtín N | Závod Úslavského poháru | 52 |
12.08.2017 | Sychotín plavaná N | KP a divize MRS | 16 |
12.08.2017 | Třebíč feeder N | O POHÁR STAROSTY TŘEBÍČE | 32 |
11.08.2017 | Kladruby N | 24 hodin nonstop | 30 |
06.08.2017 | Kolešov N | Rybářské závody | 41 |
05.08.2017 | Vranovská Ves N | Rybářské závody | 21 |
05.08.2017 | Třemešné pod Přimdou N | Rybářské závody | 17 |
05.08.2017 | Vlašim přívlač N | juniorská liga 5. kolo | 33 |
05.08.2017 | Babice u Říčan N | Kapr Cup 2017 | 41 |
05.08.2017 | Pardubice veteráni N | Veterán Cup 2017 | 52 |
30.07.2017 | Sendražice N | Letní rybářské závody | 30 |
29.07.2017 | Boršov přívlač N | Přebor jihočeského kraje | 20 |
29.07.2017 | Letiny N | pouze 3 z ? | 3 |
29.07.2017 | Příbor plavaná N | Robinson Cup | 40 |
29.07.2017 | Loučky N | Rybářské závody | 39 |
29.07.2017 | Soutice N | Rybářské závody | 45 |
28.07.2017 | Bohumín N | pouze 10 ze 69 | 10 |
23.07.2017 | Velké Dvorce N | pouze 10 z 39 | 10 |
23.07.2017 | Přeštice N | Velká cena Přeštic v plavané | 36 |
22.07.2017 | Málkovice N | Rybářské závody | 50 |
22.07.2017 | Skuhrov nad Bělou N | Rybářské závody | 33 |
22.07.2017 | Pasohlávky N | Mušovský pohár | 30 |
22.07.2017 | Přepychy N | Rybářské závody | 78 |
22.07.2017 | Lužany N | Přeštický feeder | 52 |
21.07.2017 | Sázava přívlač N | II. liga LRU skupina -A 2. kolo | 16 |
15.07.2017 | Hradec Králové plavaná N | I.liga 3.kolo | 47 |
15.07.2017 | Křesetice N | Rybářské závody | 51 |
15.07.2017 | Jimramov N | Jimramovský kapr | 50 |
15.07.2017 | Nakvasovice N | Rybářské závody | 29 |
15.07.2017 | Bylany (Most) N | Velká cena P.C.H. Panenský Týnec | 23 |
15.07.2017 | Hostinné N | pouze 9 z 36 | 9 |
15.07.2017 | Plzeň junioři přívlač N | 4. kolo Juniorské ligy v přívlači | 30 |
09.07.2017 | Humpolec(Hadina) N | Odlov cejna | 20 |
08.07.2017 | Koberovice N | pouze 10 z ? | 10 |
08.07.2017 | Hříběcí N | Rybářské závody | 32 |
08.07.2017 | Hradec Králové plavaná N | Labský pohár | 45 |
08.07.2017 | Janov N | O pohár starosty obce Bystré | 45 |
08.07.2017 | Staré Sedliště N | Rybářské závody | 41 |
08.07.2017 | Otín N | Otínská šupina | 52 |
07.07.2017 | Liběchov feeder N | Pohár kukajících vlků | 57 |
05.07.2017 | Herálec N | Rybářské závody | 55 |
05.07.2017 | Smolnice N | Rybářské závody | 50 |
02.07.2017 | Zdislavice N | 1. pohárovka | 19 |
01.07.2017 | Morava muška N | Krajský přebor muška pro Sev. Moravu | 24 |
01.07.2017 | Bohdalec N | Rybářské závody | 48 |
01.07.2017 | Libčeves N | Rybářské závody | 63 |
01.07.2017 | Výžerky N | Rybářské závody | 20 |
01.07.2017 | Bělá pod Bezdězem plavaná N | Krajský přebor SÚS | 18 |
25.06.2017 | Trhová Kamenice N | Rybářské závody | 46 |
24.06.2017 | Ostrava N | Hulvácké Benátky liga | 42 |
24.06.2017 | Lejšovka N | Velká cena spolku Rybářské žebříčky | 45 |
24.06.2017 | Liběchov plavaná N | 1.liga 2 kolo | 49 |
24.06.2017 | Hřebečníky N | Rybářské závody | 25 |
24.06.2017 | Humpolec N | O 100 kg prase | 92 |
24.06.2017 | Ledečko muška N | 2.liga B jaro | 45 |
18.06.2017 | Brandýs přívlač N | Pohár Labe | 30 |
17.06.2017 | Nakvasovice N | Rybářské závody | 30 |
17.06.2017 | Černotín přívlač N | KP přívlač | 12 |
17.06.2017 | Želvice N | Závod Úslavského poháru | 30 |
17.06.2017 | Arneštovice N | Rybářské závody | 33 |
17.06.2017 | Úsobí N | Rybářské závody | 27 |
17.06.2017 | Teplá N | Rybářské závody | 31 |
17.06.2017 | Pardubice plavaná N | MeMiČR plavaná | 96 |
17.06.2017 | Čakovice přívlač N | Krajský přebor přívlač | 10 |
17.06.2017 | Lázně Bohdaneč N | Čochtan Cup | 13 |
17.06.2017 | Strakonice muška N | O Pohár M.Januse junioři | 36 |
17.06.2017 | Neratovice feeder jedn. N | 2.kolo II. Liga sk A feeder | 42 |
17.06.2017 | Mohelno muška N | Mistrovství MRS Open 2017 | 20 |
11.06.2017 | Lejšovka N | Pohár prodejny Rybářský ráj | 43 |
10.06.2017 | Brno Obřany N | Svitavský pohár 2017 | 19 |
10.06.2017 | Míčov N | II. Ročník Míčovské udice "O SELE" | 21 |
10.06.2017 | Buřenice N | Rybářské závody | 24 |
10.06.2017 | Chřibská N | 5. ročník | 31 |
10.06.2017 | Mladá Boleslav N | O Pohár předsedy MO | 65 |
10.06.2017 | Božičany N | Rybářské závody | 30 |
10.06.2017 | Radotín N | Pouze 5 z ?? | 5 |
10.06.2017 | Želetava N | Hadrava | 46 |
10.06.2017 | Peklo N | Rybářské závody | 50 |
10.06.2017 | Šluknov N | O Pohár předsedy MO | 17 |
10.06.2017 | Dolní Poustevna N | pouze 4 z ? | 4 |
10.06.2017 | Bohdalín N | pouze 3 ze 47 | 3 |
10.06.2017 | České Vrbné feeder jedn. N | 2.kolo KP feeder | 24 |
10.06.2017 | Brozany nad Ohří N | pouze 5 z 32 | 5 |
10.06.2017 | Hradec Králové plavaná N | Závod krajského přeboru a divize | 15 |
10.06.2017 | Sedlčánky plavaná jedn. N | Závod krajského přeboru a divize | 11 |
10.06.2017 | Radovesnice N | Rybářské závody | 44 |
10.06.2017 | Dobřív N | Rybářské závody | 22 |
10.06.2017 | Věvrov N | Rybářské závody | 28 |
10.06.2017 | Brandýs nad Orlicí N | Memoriál Václava Vágnera | 34 |
10.06.2017 | Litochovice feeder N | 1.liga feeder 3.kolo | 42 |
10.06.2017 | Hradec Králové N | Rybářské závody | 73 |
10.06.2017 | Ledeč nad Sázavou N | Rybářské závody | 50 |
09.06.2017 | Semily muška junioři N | O POHÁR JIZERY juniorů | 28 |
04.06.2017 | Levínská Olešnice N | Rybářské závody | 45 |
03.06.2017 | Ml. Boleslav plavaná jedn. N | II. liga - 2. kolo - B plavaná | 45 |
03.06.2017 | Dobříkov N | Rybářské závody | 47 |
03.06.2017 | Lovosice feeder N | 1.kolo Divize/KP SvÚS feeder | 11 |
03.06.2017 | Smidary N | pouze 3 z ? | 3 |
03.06.2017 | Uh. Hradiště plavaná jedn. N | II. liga - 2. kolo - C plavaná | 40 |
03.06.2017 | Letiny N | Závod Úslavského poháru | 36 |
03.06.2017 | Mladé Bříště N | Rybářské závody | 31 |
03.06.2017 | Vojice N | Vojický kapr | 65 |
03.06.2017 | Nová Včelnice N | Kozlov 2017 | 51 |
03.06.2017 | Rtyně v Podkrkonoší N | Kocourák | 33 |
03.06.2017 | Komáří N | Rybářské závody | 76 |
03.06.2017 | Čáslav junioři N | Rybářské závody | 3 |
03.06.2017 | Hluboká plavaná jedn. N | II. liga - 2. kolo - A - plavaná | 48 |
03.06.2017 | Kelč N | Chmelník | 69 |
03.06.2017 | Tábor N | pouze 3 ze 48 | 3 |
02.06.2017 | Doubravník-Borač muška N | XXXI.Mistrovství ČR muška – řeka | 32 |
28.05.2017 | Holice N | Rybářské závody | 65 |
28.05.2017 | Náchod N | Podborský závod 13.ročník | 44 |
27.05.2017 | Uh. Hradiště feeder jedn. N | 2.kolo II.Liga sk B feeder | 30 |
27.05.2017 | Studénky N | Studýnský červenák | 46 |
27.05.2017 | Vrchlabí N | Závody pro členy MO | 23 |
27.05.2017 | Přepychy N | Zlatý karas | 53 |
27.05.2017 | Kamenný Újezd N | pouze 11 z 32 | 11 |
27.05.2017 | Velké Hydčice muška jedn. N | II. liga "A" jaro muška | 43 |
27.05.2017 | Poděbrady plavaná N | Pohár Krále Jiřího z Poděbrad | 48 |
27.05.2017 | Polouvsí N | pouze 11 z ? | 11 |
27.05.2017 | Pokojov N | Rybářské závody | 46 |
27.05.2017 | Tursko N | pouze 4 ze 67 | 4 |
27.05.2017 | Hluboká plavaná N | KP a divize | 16 |
27.05.2017 | Štětí N | pouze 20 ze 77 | 20 |
27.05.2017 | Praha - Zbraslav N | pouze 3 z 31 | 3 |
27.05.2017 | Vícenice N | Závod Úslavského poháru | 33 |
27.05.2017 | Trutnov N | pouze 20 ze 61 | 20 |
27.05.2017 | Telce N | Rybářské závody | 24 |
27.05.2017 | Vrbno N | Vrbenský kapr | 54 |
27.05.2017 | Knířov N | Rybářské závody | 36 |
26.05.2017 | Klášterec nad Orlicí muška jedn. N | 1. liga LRU – muška | 40 |
21.05.2017 | Slatiňany N | Rybářské závody | 67 |
21.05.2017 | Jemnice N | O Pohár Barchanu | 39 |
21.05.2017 | Vítězná u Kocléřova N | 2. kolo KS FISH | 27 |
21.05.2017 | Lysá nad Labem N | Okrouhlík | 56 |
20.05.2017 | Jimramov feeder N | Rybářské závody | 26 |
20.05.2017 | Dlouhoňovice N | Rybářské závody | 43 |
20.05.2017 | Bylany N | Rybářské závody | 21 |
20.05.2017 | Měšice N | Rybářské závody | 50 |
20.05.2017 | Žákava N | Závod Úslavského poháru | 24 |
20.05.2017 | Stéblová N | Rybářské závody | 70 |
20.05.2017 | Pacov N | Pacovský kapr | 47 |
20.05.2017 | Počátky N | Rybářské závody | 62 |
20.05.2017 | Pustá Kamenice N | Kamenický losos | 70 |
20.05.2017 | Loučky N | Rybářské závody | 11 |
20.05.2017 | Týnec nad Sázavou N | Mládež 16-18 O pohár předsedy SÚs | 6 |
20.05.2017 | Svídnice-Presy muška junioři N | MČR jun. - řeka | 42 |
20.05.2017 | Hulvácké Benátky N | Květnový závod | 26 |
20.05.2017 | Jaroměř N | Oslavy 120 let | 51 |
20.05.2017 | Česká Třebová N | Rybářské závody | 42 |
20.05.2017 | Stráž pod Ralskem plavaná jedn. N | Krajský přebor plavaná – jarní kolo | 23 |
20.05.2017 | Ledenice N | Memoriál J. Cukra | 30 |
20.05.2017 | Kolovraty N | Rybářské závody | 31 |
20.05.2017 | Ostrata N | pouze 3 z 54 | 3 |
20.05.2017 | Bartošovice N | 24 hodin, pouze 10 ze 34 | 10 |
20.05.2017 | Chomutov muška N | Chomutovský korbel | 30 |
20.05.2017 | Dobroměřice N | Rybářské závody | 15 |
20.05.2017 | Rožďalovice Hasina N | Rybářské závody | 70 |
17.05.2017 | Praha Kyje N | II. ročník Velké ceny SPS Prezidium Praha | 25 |
14.05.2017 | Kolešov N | O pohár starosty | 42 |
14.05.2017 | Přerov feeder jednotlivci N | 2.kolo Divize/KP SMS feeder | 27 |
14.05.2017 | Dřenice N | Rybářské závody | 39 |
14.05.2017 | Markovice N | Rybářské závody | 35 |
13.05.2017 | Šumperk plavaná U20 N | MiČR U15 - U25 - plavaná | 14 |
13.05.2017 | Brandýs nad Labem N | pouze 10 ze 109 | 10 |
13.05.2017 | Doksy N | Pouze 7 z ??? | 7 |
13.05.2017 | Šumperk plavaná U25 N | MiČR U15 - U25 - plavaná | 10 |
13.05.2017 | Zaječí feeder jednotl. N | 1.kolo AWA-S CUP 2017 feeder | 24 |
13.05.2017 | Hradec Králové mládež U18 N | kategorie 15-18 let | 14 |
13.05.2017 | Hlavňov N | Grimův pohár | 47 |
13.05.2017 | Lipnice nad Sázavou N | Rybářské závody | 35 |
13.05.2017 | Nouzov N | Rybářské závody | 33 |
13.05.2017 | Veselá u Mnichova Hradiště N | Rybářské závody | 79 |
13.05.2017 | Drozdice N | Rybářské závody | 50 |
13.05.2017 | Měcholupy N | Závod Úslavského poháru | 29 |
13.05.2017 | Bělá pod Bezdězem N | Závody pro členy MO | 38 |
13.05.2017 | Lužec nad Vltavou N | Rybářské závody | 49 |
13.05.2017 | Darkovice N | pouze 3 z ? | 3 |
13.05.2017 | Pávov N | Jarní Dubák | 11 |
13.05.2017 | Příštpo N | Rybářské závody | 16 |
13.05.2017 | Skuteč N | Rybářské závody | 79 |
13.05.2017 | Podivín N | pouze 7 ze 65 | 7 |
13.05.2017 | Velká Černoc N | Květnový pohár | 50 |
13.05.2017 | Ivnačice N | pouze 3 ze 71 | 3 |
13.05.2017 | Přerov feeder jedn. N | 1.kolo Divize/KP SMS feeder | 30 |
13.05.2017 | Nová Ves muška N | IX. Jihlavský pohár MK AKVAREST muška | 40 |
13.05.2017 | Bystré N | pouze 10 z ? | 10 |
13.05.2017 | Mirovice N | Rybářské závody | 45 |
13.05.2017 | Vrčeň N | Rybářské závody | 14 |
13.05.2017 | Neratovice feeder jednotlivci N | 1. kolo Divize/KP SÚS feeder | 27 |
13.05.2017 | Nakvasovice N | Rybářské závody | 44 |
11.05.2017 | Plzeň junioři N | Plzeňský plaváček U18 | 4 |
08.05.2017 | Lázně Bohdaneč N | Běloba Cup | 33 |
08.05.2017 | Loket N | pouze 3 z 34 | 3 |
08.05.2017 | Hošťalovice N | Rybářské závody | 70 |
08.05.2017 | Želčany N | Ploutef Fest 2017 | 43 |
07.05.2017 | Morašice N | Rybářské závody | 47 |
06.05.2017 | Božice N | Pouze 3 ze 70 | 3 |
06.05.2017 | Kopidlno N | Rybářské závody | 16 |
06.05.2017 | Kameničky feeder jednotlivci N | 1.kolo II. Liga sk B feeder | 27 |
06.05.2017 | Kněževes N | Rybářské závody | 43 |
06.05.2017 | Pečky plavaná U15 N | Středočeská juniorka MAVER | 17 |
06.05.2017 | Veselí nad Lužnicí N | Rybářské závody | 96 |
06.05.2017 | Nečtiny N | Rybářské závody | 12 |
06.05.2017 | Břeclav N | Pouze 3 ze 70 | 3 |
06.05.2017 | Uhersko N | Rybářské závody | 31 |
06.05.2017 | Světlá nad Sázavou N | Rybářské závody | 82 |
06.05.2017 | Pečky plavaná U20 N | Středočeská juniorka MAVER | 2 |
06.05.2017 | Nová Ves u Chotěboře N | Rybářské závody | 37 |
06.05.2017 | Jaroměř N | Rybářské závody | 83 |
06.05.2017 | Mladá Boleslav MČR plavaná N | MeMiČR handicapovaných rybářů | 19 |
06.05.2017 | Dehtín N | Prvních 20 | 20 |
06.05.2017 | Budislav N | Rybářské závody | 41 |
06.05.2017 | Jiříkov přívlač N | Krajský přebor 2017 | 17 |
06.05.2017 | Puclice N | Rybářské závody | 32 |
06.05.2017 | Jablunkov N | pouz 5 z 84 | 5 |
06.05.2017 | Náchod Babí N | Bagr 2017 | 28 |
06.05.2017 | Nový Dvůr feeder jedn. N | 2.kolo 1. LIGA feeder | 42 |
06.05.2017 | Lohenice N | Komora 2017 | 68 |
06.05.2017 | Bylany (Most) N | Rybářské závody | 16 |
06.05.2017 | Trhové Sviny N | Rybářské závody | 91 |
01.05.2017 | Sendražice N | Rybářské závody | 35 |
01.05.2017 | Klášter u Nepomuku N | Prvních 20 | 20 |
01.05.2017 | Bylany (Most) N | Rybářské závody | 51 |
30.04.2017 | Kostelec nad Orlicí N | Rybářské závody | 40 |
30.04.2017 | Týnec nad Labem N | pouze 3 ze 45 | 3 |
30.04.2017 | Podlesí u Příbrami N | Rybářské závody | 41 |
29.04.2017 | Zahájí N | pouze 3 z 18 | 3 |
29.04.2017 | Břeclav feeder N | 1.kolo Divize/KP MRS feeder | 18 |
29.04.2017 | Pšánky N | Horské kolo na udici | 34 |
29.04.2017 | Dolní Věstonice N | Pouze 10 z 59 | 10 |
29.04.2017 | Kladruby N | Handicepovaní rybáři | 36 |
29.04.2017 | Rožmitál pod Třemšínem N | Rybářské závody | 43 |
29.04.2017 | Lošany N | Rybářské závody | 28 |
29.04.2017 | Těchobuz N | O Pohár předsedy | 54 |
29.04.2017 | Hostinné N | pouze 3 z ? | 3 |
29.04.2017 | Dobrá Voda u Březnice N | Rybářské závody | 51 |
29.04.2017 | Zámostí - Blata N | Pařez | 23 |
29.04.2017 | Šlapanice N | pouze 15 z ? | 15 |
29.04.2017 | Červený Kostelec N | Krčmařík | 47 |
29.04.2017 | Lubenec N | Rybářské závody | 41 |
29.04.2017 | Zájezdec N | Rybářské závody | 34 |
29.04.2017 | Kamenné Žehrovice feeder N | Přebor Čech 2017 | 45 |
29.04.2017 | Brušperk plavaná jedn. N | II. liga - 1. kolo - C plavaná | 40 |
29.04.2017 | Jindřichův Hradec plavaná jedn. N | II. liga - 1. kolo - A plavaná | 49 |
29.04.2017 | Kynšperk nad Ohří N | Rybářské závody | 30 |
29.04.2017 | Domažlice N | Tři Vrby | 57 |
29.04.2017 | Černá u Bohdanče N | Bohdanečská vydra | 41 |
28.04.2017 | Sedlčánky plavaná jedn. N | II. liga - 1. kolo - B - plavaná | 48 |
23.04.2017 | Vítězná u Kocléřova N | 1. kolo KS FISH | 39 |
23.04.2017 | Vlíněves senioři muška N | MONFISH Senior BOAT CUP | 14 |
23.04.2017 | Ledce N | 16. ROČNÍK MEMORIÁLU J. TOMEŠE | 36 |
22.04.2017 | Krásné feeder N | 1.liga feeder | 41 |
22.04.2017 | Vlíněves junioři muška N | MONFISH Junior BOAT CUP | 24 |
22.04.2017 | Pašinka N | Rybářské závody | 21 |
22.04.2017 | Jindřichův Hradec N | NOVA DOMUS | 59 |
22.04.2017 | Humpolec N | Cejnobraní | 34 |
22.04.2017 | Hruškov N | 24 hodin nonstop | 20 |
22.04.2017 | Malá Skála N | Kulaťák | 79 |
22.04.2017 | Velká Jesenice N | Velkojesenický pohár | 49 |
22.04.2017 | Jordánek u Miletína N | Rybářské závody | 46 |
22.04.2017 | Kosova Hora N | Kaufmaňák - pouze 10 ze 46 | 10 |
22.04.2017 | Karviná N | Memoriál bří Wraniků | 16 |
22.04.2017 | Tůň u Loukova N | Jarní závody | 83 |
22.04.2017 | Kobylníky N | Jarní závody | 22 |
22.04.2017 | Zeměchy N | Kralupský kapr | 69 |
22.04.2017 | Polička N | Redbass Cup přívlač | 287 |
22.04.2017 | Libčeves N | Rybářské závody | 19 |
22.04.2017 | Semněvice N | pouze 4 z 36 | 4 |
22.04.2017 | Kolín N | pouze 3 z 89 | 3 |
22.04.2017 | Veselíčko N | pouze 3 ze 43 | 3 |
22.04.2017 | Hulvácké Benátky N | Benátská liga | 42 |
22.04.2017 | Otovice N | Rybářské závody | 23 |
22.04.2017 | Březník N | Rybářské závody | 6 |
22.04.2017 | Příbram N | O Pohár předsedy | 46 |
22.04.2017 | Lukov N | 27. rybářské závody | 44 |
21.04.2017 | Květoňov muška N | MČR muška jezero | 40 |
20.04.2017 | Plzeň N | Havelkův bič | 40 |
16.04.2017 | Plzeň feeder do 18let N | Krajský přebor ve feederu do 18let | 7 |
16.04.2017 | Hluboká nad Vltavou feeder N | 1.kolo KP JÚS feeder | 24 |
15.04.2017 | Bakov nad Jizerou N | Rybářské závody | 42 |
15.04.2017 | Lačnov N | Rybářské závody | 40 |
15.04.2017 | Třebechovice pod Orebem N | Rybářské závody | 123 |
15.04.2017 | Dvorce N | Dvorecké brko | 49 |
15.04.2017 | Břeclav N | Plavaná 1.liga | 49 |
15.04.2017 | Nasavrky N | pouze 30 ze 64 | 30 |
15.04.2017 | Telce N | Pohár ředitele Ekostaveb Louny | 39 |
15.04.2017 | Víceměřice N | Rybářské závody | 24 |
15.04.2017 | Ostrava Poruba dorost N | Pohár Svinovských tůní | 18 |
14.04.2017 | Starý Kolín N | Rybářské závody | 45 |
14.04.2017 | Blšany u Loun N | Rybářské závody | 17 |
14.04.2017 | Chranišov N | Rybářské závody | 30 |
09.04.2017 | Velký Přelov N | Zebco Europe cejnobraní | 57 |
09.04.2017 | Vodňany N | JČ zimní liga feeder 3.kolo | 29 |
08.04.2017 | Smolnice N | Rybářské závody | 52 |
08.04.2017 | Jestřabice N | Redbass Cup přívlač | 90 |
08.04.2017 | Polouvsí jednotlivci N | Daiwa Cup přívlač | 43 |
08.04.2017 | Polička N | Monfish Cup muška | 100 |
08.04.2017 | Rachyně přívlač N | Pohár Rachyně - 5. ročník | 52 |
08.04.2017 | Horní Lipka N | dvojboj muška - vláčka | 16 |
08.04.2017 | Břeclav N | Preston Cup | 50 |
08.04.2017 | Krašovice N | Rybářské závody | 102 |
01.04.2017 | Křesetice N | Rybářské závody | 47 |
01.04.2017 | Dymokury N | Rybářské závody | 71 |
01.04.2017 | Rachyně N | Náborový závod přívlač 15-18 let | 17 |
26.03.2017 | Karviná N | Petrovický pstruh - pouze 15 ze 44 | 15 |
25.03.2017 | Vrbová Lhota N | Rybářské závody | 56 |
25.03.2017 | Zdislavice N | Zdislavický otvírák | 29 |
25.03.2017 | Skuteč N | muška,vláčka | 79 |
25.03.2017 | Čelákovice N | Grádo | 110 |
25.03.2017 | Hulvácké Benátky N | Benátská liga | 58 |
23.03.2017 | Hruškov N | 70·Qualific∙RCCC 2017 | 15 |
19.03.2017 | Poděbrady N | Poděbradský duhák 2. ročník | 40 |
18.03.2017 | Vodňany N | JČ zimní liga feeder 2.kolo | 21 |
18.03.2017 | Libčeves N | Rybářské závody | 45 |
18.03.2017 | Sobáčov N | Odlov bílé ryby | 40 |
18.03.2017 | Polička N | Jarní losos | 114 |
18.03.2017 | Vrbová Lhota N | FT Fishing CUP juniorská liga | 37 |
11.03.2017 | Dřenice N | Dřenický duhák 2017 | 40 |
05.03.2017 | Sendražice N | Zahájení sezóny | 35 |
18.02.2017 | Řemíčov N | Lov na dírkách | 13 |
04.02.2017 | Řemíčov N | Lov na dírkách | 36 |
04.02.2017 | Přebozy N | Lov na dírkách | 16 |
29.01.2017 | Humpolec N | Novoroční pohár dírky | 45 |
21.01.2017 | Polička N | Pouze 12 ze 127 | 12 |
21.01.2017 | Řemíčov N | Lov na dírkách | 16 |
14.01.2017 | Dalečín N | Dalečínská dírka | 69 |
14.01.2017 | Vrbová Lhota N | Lov na dírkách | 23 |
Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.