Výsledky závodů - Celostátní - Závody jednotlivců - 01.01.2019 - 31.12.2019
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
Datum | Město | Název | Počet účastníků |
---|---|---|---|
31.12.2019 | Horní Žďár N | Silvestrovský pohár | 51 |
28.12.2019 | Dřenice N | Předsilvestrovské pochytání | 21 |
25.12.2019 | Podůlšany N | Vánoční kapřík | 29 |
30.11.2019 | Polička N | Prosincová štika | 58 |
30.11.2019 | Dobroměřice N | Lov pstruhů | 28 |
30.11.2019 | České Vrbné N | JČ feeder zimní liga 2.kolo | 40 |
16.11.2019 | Skuteč N | Skutečská štika | 53 |
16.11.2019 | Dřenice N | Dřenický duhák | 24 |
10.11.2019 | Lázně Bohdaneč N | Bohdanečská nudle | 47 |
09.11.2019 | Arnolec N | Rybářské závody | 32 |
03.11.2019 | Libčeves N | Rybářské závody | 23 |
03.11.2019 | Vodňany N | JČ feeder zimní liga 1.kolo | 43 |
02.11.2019 | Dlouhý most N | Rybářské závody | 39 |
28.10.2019 | Zlosyň N | Rybářské závody | 29 |
28.10.2019 | Vestec - Nouzín N | Rybářské závody | 36 |
27.10.2019 | Loučky N | Rybářské závody | 28 |
26.10.2019 | Štoky N | Rybářské závody | 38 |
26.10.2019 | Křesetice N | Ukončení sezony | 44 |
26.10.2019 | Bylany N | Rybářské závody | 39 |
20.10.2019 | Velký Přelov N | Cejnobraní | 57 |
19.10.2019 | Sedlčany N | Rybářské závody | 40 |
19.10.2019 | Trhová Kamenice N | Rybářské závody | 51 |
13.10.2019 | Plzeň N | Feeder Cup | 43 |
12.10.2019 | Telce N | O pohár starosty městyse Peruc | 43 |
12.10.2019 | Sázava N | Mazec Cup | 84 |
12.10.2019 | Kladruby N | Podzimní závody | 20 |
12.10.2019 | Dřenice N | Dřenická dělička | 16 |
12.10.2019 | Teplá N | Rybářské závody | 15 |
12.10.2019 | Mirovice N | Rybářské závody | 56 |
06.10.2019 | Kameničky N | Rybářské závody | 54 |
05.10.2019 | Hrobice N | Rybářské závody | 29 |
05.10.2019 | Vrchlabí N | Feeder závody | 49 |
05.10.2019 | Tři Sekery N | Rybářské závody | 32 |
05.10.2019 | Pístina N | Rybářské závody | 39 |
05.10.2019 | Jarošov nad Nežárkou N | 2.podzimní šupinka | 40 |
29.09.2019 | Hulín N | Champions Cup | 29 |
28.09.2019 | Třešť N | Rybářské závody | 33 |
28.09.2019 | Senomaty N | Senomatský kapr | 38 |
28.09.2019 | Kochánky N | Kačovský kapr | 45 |
28.09.2019 | Chuchel N | Memoriál Josefa Syrovce | 49 |
28.09.2019 | Drozdice N | Rybářské závody | 31 |
28.09.2019 | Mohelnice N | Rybářské závody | 73 |
28.09.2019 | Jaroměř N | O posvícenskou husu | 30 |
28.09.2019 | Žitná N | Žitenský návesák | 48 |
22.09.2019 | Dřenice N | Rybářské závody | 41 |
22.09.2019 | Loučky N | Rybářské závody | 31 |
21.09.2019 | Měřín N | Měřínský kapr | 90 |
21.09.2019 | Blížejov N | Memoriál Jardy Sekereše | 34 |
21.09.2019 | Choceň N | Rybářské závody | 71 |
21.09.2019 | Dolce N | Rybářské závody | 67 |
21.09.2019 | Myslín N | Rybářské závody | 29 |
15.09.2019 | Lužec jednotlivci N | O Pohár předsedy spolku Rybářské žebříčky | 63 |
14.09.2019 | Hostákov N | Hostákovské sele | 50 |
14.09.2019 | Uhersko N | Rybářské závody | 38 |
14.09.2019 | Velká Jesenice N | Rybářské závody | 34 |
14.09.2019 | Lužec veteráni N | O Pohár předsedy spolku Rybářské žebříčky | 29 |
14.09.2019 | Častolovice N | Rybářské závody | 59 |
08.09.2019 | Slatiňany N | Rybářské závody | 40 |
07.09.2019 | Ždírec (Jihlava) N | Rybářské závody | 24 |
07.09.2019 | Libčeves N | Rybářské závody | 43 |
07.09.2019 | Vrbno N | Rybářské závody | 38 |
07.09.2019 | Vrchlabí N | Poslední nahození | 25 |
07.09.2019 | Týniště nad Orlicí N | O Pohár řeky Orlice | 50 |
07.09.2019 | Hradec Králové N | O Pohár prodejny Rybářský ráj | 66 |
07.09.2019 | Trstěnice N | Rybářské závody | 32 |
07.09.2019 | Velešín N | Rybářské závody | 51 |
01.09.2019 | Třeboň mládež N | Dětské rybářské závody | 38 |
31.08.2019 | Bystřice nad Pernštejnem N | Argentina 2019 | 65 |
31.08.2019 | Dobroměřice N | Rybářské závody | 28 |
31.08.2019 | Tuhaň N | Noční závody | 46 |
31.08.2019 | Kondrac N | Rybářské závody | 15 |
31.08.2019 | Kolešov N | Rybářské závody | 37 |
31.08.2019 | Bakov nad Jizerou N | Rybářské závody | 68 |
31.08.2019 | Čečkovice N | Rybářské závody | 36 |
31.08.2019 | Hrochův Týnec N | Rybářské závody | 23 |
31.08.2019 | Janov N | Rybářské závody | 32 |
31.08.2019 | Třeboň N | Pivní závod | 15 |
30.08.2019 | Jaroměř N | Noční lov úhořů | 37 |
24.08.2019 | Libice nad Doubravou N | Rybářské závody | 41 |
24.08.2019 | Kosova Hora N | Rybářské závody | 39 |
24.08.2019 | Kostelec nad Orlicí N | Rybářské závody | 83 |
17.08.2019 | Polnička u Žďáru N | Rybářské závody | 34 |
17.08.2019 | Telce N | Polonoční závody | 43 |
17.08.2019 | Touškov N | Rybářské závody | 43 |
16.08.2019 | Kladruby N | 24 hodin | 25 |
16.08.2019 | Otovice N | Noční závody | 18 |
11.08.2019 | Přeštice N | Přeštická plavaná | 34 |
10.08.2019 | Bilichov N | Rybářské závody | 41 |
10.08.2019 | Lužany N | Přeštický feeder | 48 |
10.08.2019 | Strachovice N | Rybářské závody | 31 |
09.08.2019 | Jenišov N | 24 hodin | 25 |
03.08.2019 | Kochánov N | Rybářské závody | 48 |
03.08.2019 | Bylany N | Rybářské závody | 30 |
03.08.2019 | Hokov N | Rybářské závody | 30 |
03.08.2019 | Lejšovka N | Rybářské závody | 46 |
27.07.2019 | Málkovice N | Rybářské závody | 60 |
27.07.2019 | Sendražice N | Rybářské závody | 18 |
27.07.2019 | Loučky N | Rybářské závody | 32 |
27.07.2019 | Nové Hrady N | Rybářské závody | 82 |
20.07.2019 | Humpolec N | Cejnový mač | 32 |
20.07.2019 | Tample N | Rybářské závody | 36 |
20.07.2019 | Přepychy N | Rybářské závody | 90 |
13.07.2019 | Otín u Stonařova N | Otínská šupina | 65 |
13.07.2019 | Jimramov N | Jimramovský kapr | 36 |
13.07.2019 | Otěšice N | Rybářské závody | 27 |
13.07.2019 | Dřenice N | Memoriál bratří Doležalových | 45 |
07.07.2019 | Králíky položená N | O pohár města Králíky | 31 |
06.07.2019 | Bohdalec N | Rybářské závody | 41 |
06.07.2019 | Libčeves N | Rybářské závody | 45 |
06.07.2019 | Výžerky N | Rybářské závody | 36 |
06.07.2019 | Křesetice N | Křesetická dělička | 19 |
06.07.2019 | Kolešov u Rakovníka N | Kolešovský kačák | 27 |
06.07.2019 | Králíky plavaná N | O pohár města Králíky | 32 |
05.07.2019 | Herálec N | Rybářské závody | 45 |
05.07.2019 | Klášter u Nepomuku N | Nepomucká plavaná | 39 |
30.06.2019 | Brno N | Svitavský pohár | 27 |
29.06.2019 | Arneštovice N | Rybářské závody | 36 |
29.06.2019 | Bilichov N | Rybářské závody | 56 |
29.06.2019 | Lestkov N | Rybářské závody | 42 |
29.06.2019 | Trhová Kamenice N | Rybářské závody | 53 |
29.06.2019 | Králíky mládež N | Dětské rybářské závody | 21 |
23.06.2019 | Vestec - Nouzín N | Rybářské závody | 27 |
23.06.2019 | Loučky N | Rybářské závody | 29 |
22.06.2019 | Čenkov u Třeště N | Rybářské závody | 40 |
22.06.2019 | Bohdalín N | Rybářské závody | 54 |
22.06.2019 | Šanov N | Rybářské závody | 64 |
15.06.2019 | Humpolec N | Rybářské závody | 100 |
15.06.2019 | Buřenice N | Rybářské závody | 26 |
15.06.2019 | Nesuchyně N | Rybářské závody | 35 |
15.06.2019 | Blížejov N | Memoriál J.Sekereše | 27 |
15.06.2019 | Skuhrov nad Bělou N | Rybářské závody | 43 |
15.06.2019 | Teplá N | Rybářské závody | 35 |
15.06.2019 | Dešná N | Rybářské závody | 20 |
14.06.2019 | Hraštice N | Hraštický Rutilus | 13 |
09.06.2019 | Míčov N | Míčovská udice | 52 |
08.06.2019 | Podbořany N | Rybářské závody | 31 |
08.06.2019 | Radovesnice II N | Rybářské závody | 64 |
08.06.2019 | Mladá Boleslav N | O Pohár předsedy MO | 101 |
08.06.2019 | Dobřív N | Rybářské závody | 37 |
08.06.2019 | Stéblová N | Rybářské závody | 66 |
08.06.2019 | Brandýs nad Orlicí N | O putovní pohár starosty města | 21 |
08.06.2019 | Rtyně v Podkrkonoší N | Kocourák | 33 |
08.06.2019 | Hradec Králové N | Malšovický kapr | 56 |
08.06.2019 | Jenišov N | Bambus Cup | 25 |
01.06.2019 | Studénky N | Studýnský červenák | 44 |
01.06.2019 | Mladé Bříště N | Rybářské závody | 30 |
01.06.2019 | Chřibská N | Rybářské závody | 45 |
01.06.2019 | Dobroměřice N | Rybářské závody | 28 |
01.06.2019 | Vrchlabí N | O Pohár předsedy MO | 36 |
01.06.2019 | Vojice N | Vojický kapr | 63 |
01.06.2019 | Přepychy N | Zlatý karas | 70 |
26.05.2019 | Náchod N | Rybářské závody | 48 |
25.05.2019 | Úsobí N | Rybářské závody | 27 |
25.05.2019 | Pacov N | Pacovský kapr | 54 |
25.05.2019 | Čihošť N | O putovní pohár | 24 |
25.05.2019 | Bylany II N | Rybářské závody | 19 |
25.05.2019 | Kamberk N | Rybářské závody | 37 |
25.05.2019 | Kolovraty N | Rybářské závody | 29 |
25.05.2019 | Heřmanova Huť N | Rybářské závody | 46 |
25.05.2019 | Knířov N | Rybářské závody | 38 |
25.05.2019 | Holice N | Rybářské závody | 63 |
25.05.2019 | Chrastava N | Rybářské závody | 32 |
25.05.2019 | Trutnov N | Peklo | 56 |
25.05.2019 | Pěkov N | Grimův pohár | 43 |
25.05.2019 | Cizkrajov N | Rybářské závody | 38 |
19.05.2019 | Jemnice N | O pohár Barchanu | 34 |
19.05.2019 | Otěšice N | Rybářské závody | 39 |
19.05.2019 | Slatiňany N | O pohár starosty města | 74 |
18.05.2019 | Kelč N | Rybářské závody | 60 |
18.05.2019 | Jimramov N | Jimramovský feeder | 41 |
18.05.2019 | Řeřichy N | Rybářské závody | 60 |
18.05.2019 | Lužec nad Vltavou N | Rybářské závody | 48 |
18.05.2019 | Česká Třebová N | Memoriál J.Pelikána | 39 |
18.05.2019 | Pšánky N | Rybářské závody | 75 |
18.05.2019 | Leština N | Leštinský králík | 16 |
18.05.2019 | Jičín N | Rybářské závody | 25 |
18.05.2019 | Čimelice N | Rybářské závody | 45 |
12.05.2019 | Dřenice N | Rybářské závody | 27 |
11.05.2019 | Želetava N | Hadrava | 37 |
11.05.2019 | Velká Černoc N | Rybářské závody | 48 |
11.05.2019 | Nižbor N | Rybářské závody | 46 |
11.05.2019 | Mšeno u Mělníka N | Rybářské závody | 50 |
11.05.2019 | Drozdice N | Rybářské závody | 59 |
11.05.2019 | Doksy N | Rybářské závody | 71 |
11.05.2019 | Lázně Bělohrad N | Rybářské závody | 39 |
11.05.2019 | Hradec Králové mládež U18 N | Dětské rybářské závody | 13 |
11.05.2019 | Protivín N | Rybářské závody | 56 |
08.05.2019 | Nová Ves u Chotěboře N | Rybářské závody | 66 |
08.05.2019 | Horoměřice N | Rybářské závody | 30 |
08.05.2019 | Hošťalovice N | Rybářské závody | 45 |
08.05.2019 | Levínská Olešnice N | Rybářské závody | 46 |
05.05.2019 | Humpolec (Hadina) N | Cejnobraní | 24 |
05.05.2019 | Lohenice u Přelouče N | Komora | 60 |
05.05.2019 | Otovice N | Kocanda | 31 |
04.05.2019 | Světlá nad Sázavou N | Rybářské závody | 90 |
04.05.2019 | Libčeves N | Rybářské závody | 40 |
04.05.2019 | Veselá u Mnichova Hradiště N | Rybářské závody | 83 |
04.05.2019 | Odolena voda N | Rybářské závody | 44 |
04.05.2019 | Milín N | O Pohár předsedy SÚS | 90 |
04.05.2019 | Dobrá voda u Březnic N | Rybářské závody | 61 |
04.05.2019 | Bylany N | Rybářské závody | 22 |
04.05.2019 | Bilichov N | Bilichovský kapřík | 30 |
04.05.2019 | Nasavrky N | Rybářské závody | 56 |
04.05.2019 | Litětiny N | Rybářské závody | 31 |
04.05.2019 | Bystré N | Rybářské závody | 35 |
04.05.2019 | Budislav N | Rybářské závody | 34 |
04.05.2019 | Stráž pod Ralskem N | Rybářské závody | 30 |
04.05.2019 | Jaroměř N | Trojice | 71 |
04.05.2019 | Žitná N | Žitenský návesák | 50 |
04.05.2019 | Veselí nad Lužnicí N | Rybářské závody | 93 |
01.05.2019 | Lužec nad Cidlinou N | Rybářské závody | 22 |
28.04.2019 | Kostelec nad Orlicí N | Čarodějnická plavaná | 63 |
27.04.2019 | Nové Město na Moravě N | Koupaliště | 47 |
27.04.2019 | Šlapanice v Čechách N | Rybářské závody | 57 |
27.04.2019 | Rožmitál pod Třemšínem N | Rybářské závody | 37 |
27.04.2019 | Olešná N | Rakovnický kapr | 102 |
27.04.2019 | Kladruby N | Jarní závody | 28 |
27.04.2019 | Bělá pod Bezdězem N | Bělský kapr | 39 |
27.04.2019 | Mezholezy N | Rybářské závody | 23 |
27.04.2019 | Svídnice N | Rybářské závody | 20 |
27.04.2019 | Malá Skála N | Rybářské závody | 83 |
27.04.2019 | Miletín N | Jordánek | 33 |
27.04.2019 | Červený Kostelec N | Krčmařík | 45 |
27.04.2019 | Trhové Sviny N | Rybářské závody | 86 |
26.04.2019 | Zvíkovské podhradí N | Cejnování | 32 |
21.04.2019 | Zdislavice N | Rybářské závody | 24 |
21.04.2019 | Kokovice N | Rybářské závody | 19 |
21.04.2019 | Horka u Chrasti N | Rybářské závody | 42 |
21.04.2019 | Lejšovka N | Rybářské závody | 56 |
20.04.2019 | Zlosyň N | Rybářské závody | 29 |
20.04.2019 | Zeměchy N | Kralupský kapr | 100 |
20.04.2019 | Vrbová Lhota N | Rybářské závody | 16 |
20.04.2019 | Zájezdec N | Rybářské závody | 62 |
20.04.2019 | Vestec - Nouzín N | Velikonoční závody | 29 |
20.04.2019 | Velká Jesenice N | Velkojesenický pohár | 60 |
19.04.2019 | Starý Kolín N | Rybářské závody | 133 |
14.04.2019 | Podlesí u Příbrami N | Rybářské závody | 42 |
14.04.2019 | Mokrovousy N | Mokrovouský kapřík | 44 |
14.04.2019 | Loučky N | Rybářské závody | 26 |
13.04.2019 | Humpolec (Hadina) N | Cejnobraní | 33 |
13.04.2019 | Senomaty N | mem. J.Blechy | 54 |
13.04.2019 | Kolín N | Rybářské závody | 58 |
13.04.2019 | Králíky (Horní Lipka) N | Memoriál ing.Michala Konče | 37 |
13.04.2019 | Třebechovice pod Orebem N | Rybářské závody | 85 |
13.04.2019 | Chranišov N | Rybářské závody | 17 |
07.04.2019 | Sendražice N | Jarní závody | 35 |
07.04.2019 | Týn nad Vltavou N | Zimní feeder liga 4.kolo | 33 |
06.04.2019 | Kobylníky N | Jarní závody | 43 |
06.04.2019 | Markovice N | Rybářské závody | 89 |
31.03.2019 | Velký Přelov N | Cejnobraní | 60 |
30.03.2019 | Křesetice N | Zahajovačka | 46 |
30.03.2019 | Dymokury N | Rybářské závody | 71 |
30.03.2019 | Čelákovice N | Grádo | 58 |
30.03.2019 | Vítězná N | Dolovná | 17 |
30.03.2019 | Mokrovousy N | Mokrovouský siven | 21 |
30.03.2019 | Nová Ves u ČB N | Rybářské závody | 22 |
23.03.2019 | Lázně Bohdaneč N | Běloba CUP | 53 |
17.03.2019 | Karviná N | Petrovický pstruh | 28 |
16.03.2019 | Libčeves N | Vabank | 26 |
16.03.2019 | Dřenice N | Dřenický duhák | 35 |
16.03.2019 | Hněvkovice N | Zimní feeder liga 3.kolo | 34 |
09.02.2019 | Pašinka N | Rybářské závody | 32 |
02.02.2019 | Dalečín N | Dalečínská dírka | 52 |
27.01.2019 | Český Krumlov N | Zmrzlý feeder CUP | 16 |
Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.