Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 45 termínů závodů
V minulosti zadáno 8196 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

 

 

 | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 

 

Celkové pořadí týmů pro období 01.01.2021 - 31.12.2021

 

PořadíJméno týmuJméno závodníkaBodyJméno druhého závodníkaBodyJméno třetího závodníkaBodyCelkové body týmu
1.Hungerfish teamŠtarman Jiří9Taichner Radek12Chvála Petr1839
2.Jizera 24Zeman Luboš1Man Bohuslav12Franěk Robert3245
3.Gold Fish teamKubec Tomáš14Hájek Vladimír15Synek Martin2150
4.Středočeši fishing team MAVERDydňanský Roman5Havlíček Stanislav7Honc Josef6375
5.Vysočina teamDoležán Nikola6Doležán Vladimír22Pleskač Jan ml.6593
6.Msk Mnichovo HradištěKočí Josef3Černý Jindřich25Hybner Pavel74102
7.J.D.J. Fish TeamBrodský Michal16Říčař David34Krobot Jiří55105
7.Torpedo teamNovotný Jiří4Novotná Pavlína34Novotný Petr67105
9.BezrybkyMackura Zdeněk30Záhora Petr33Perout Josef54117
10.Rebels teamCharvát Lukáš24Hakl Petr40Váňa Tomáš59123
11.VeterániBareš Vladimír38Syrůček Stanislav38Staněk Václav49125
12.Rybářský ráj Hradec KrálovéTrnka Aleš37Aleksandrová Alena49Pišl Jan52138
13.Rum team Jindřichův HradecBertok Milan43Drápal Vlastimil46Číž Luboš86175
14.Black Fish teamNovák Zdeněk42Poslušný Josef ml.53Šabata Jiří88183
15.Poseidon fishing club OpočnoVašíček Zdeněk11Hladík Tomáš81Dvořák Oldřich97189
16.Podorlické vydryŠupol Michal61Šupol Petr69Mrvečka Petr80210
17.Pohoda teamNedělka Stanislav64Ondráček Kamil68Hos Martin94226
18.Bobr team Jindřichův HradecČerný Jindřich ml.62Belušiak Ladislav100Mrázek Petr119281
19.Kocanda teamPovolný Zdeněk77Klein Jiří99Bauer František109285
20.Starší a neklidníKadlec František79Hencel Jiří101Pásler Vlastimil114294

 

 

Týmy, které nebylo možné vyhodnotit.

Týmy nejsou hodnoceny z tohoto důvodů

  1. Nelze dopočítat umístění druhého nebo třetího závodníka z týmu z důvodu neexistence výsledku v celostátním žebříku

 

Jméno týmuJméno závodníkaBodyJméno druhého závodníkaBodyJméno třetího závodníkaBodyCelkové body týmu

 

 

Soupisky jednotlivých týmů

 

Bezrybky
Mackura ZdeněkPernink
Perout Josef KapitánPerštejn
Záhora PetrBžany
Black Fish team
Kratochvíl JakubHradec Králové
Novák ZdeněkTýniště nad Orlicí
Poslušný Josef ml.Lípa nad Orlicí
Šabata Jiří KapitánSvatý Mikuláš
Vlček PetrČastolovice
Bobr team Jindřichův Hradec
Belušiak LadislavJindřichův Hradec
Černý Jindřich ml. KapitánJindřichův Hradec
Mrázek PetrVelká Hraštice

 

Gold Fish team
Hájek VladimírDobříkov
Kubec Tomáš KapitánLanškroun
Synek MartinChoceň
Hungerfish team
Blaščík PetrStaré Jesenčany
Chvála JanSezemice
Chvála Petr KapitánSezemice
Chválová LubicaSezemice
Kopa StanislavMoravičany
Růžička PavelDašice
Šrámek PetrOpočínek
Štarman JiříStaré Jesenčany
Taichner RadekMikulovice
J.D.J. Fish Team
Brodský MichalHradec Králové
Krobot JiříDolní Čermná
Mačo Jiří KapitánSlatina nad Zdobnicí
Říčař DavidZdelov

 

Jizera 24
Franěk RobertTrutnov
Jón RichardChlum
Man BohuslavHořice v Podkrkonoší
Stuchlík JiříNová Paka
Vojtěch Václav KapitánMlázovice
Zeman LubošSemily
Kocanda team
Bauer FrantišekKarlovy Vary
Klein JiříKarlovy Vary
Povolný Zdeněk KapitánKarlovy Vary
Msk Mnichovo Hradiště
Černý JindřichMnichovo Hradiště
Hybner PavelMnichovo Hradiště
Kočí Josef KapitánMnichovo Hradiště

 

Podorlické vydry
Mrvečka PatrikTýniště nad Orlicí
Mrvečka Petr KapitánTýniště nad Orlicí
Šupol MichalRychnov nad Kněžnou
Šupol PetrLibišany
Pohoda team
Hos MartinOtín
Nedělka StanislavVelká Losenice
Ondráček KamilŽďár nad Sázavou
Rambousek StanislavTřebíč
Unzeitig Bohuslav KapitánŽďár nad Sázavou
Poseidon fishing club Opočno
Dvořák OldřichMělčany
Hladík TomášDobruška
Vašíček Zdeněk KapitánOpočno

 

Rebels team
Dědík VladimírBašť
Hakl PetrVrutice
Charvát LukášČernčice
Porazík VáclavKolešov
Váňa Tomáš KapitánZlosyň
Rum team Jindřichův Hradec
Bertok MilanDublovice
Číž Luboš KapitánJindřichův Hradec
Drápal VlastimilJindřichův Hradec
Rybářský ráj Hradec Králové
Aleksandrová AlenaHradec Králové
Bartoněk LukášPředměřice nad Labem
Pišl JanTřesovice
Trnka Aleš KapitánTřesovice

 

Starší a neklidní
Hencel JiříPolice nad Metují
Kadlec FrantišekZlíč
Pásler VlastimilSpyta
Řehák Václav KapitánPolice nad Metují
Středočeši fishing team MAVER
Benda PavelMělník
Černý JiříÚvaly
Dydňanský RomanVrbno
Havlíček StanislavMělník
Honc JosefRumburk
Kubát JiříÚvaly
Smítka Radek KapitánBolina
Torpedo team
Novotná JaroslavaZámrsk
Novotná PavlínaZámrsk
Novotný Jiří KapitánZámrsk
Novotný PetrZámrsk

 

Veteráni
Bareš VladimírSlepotice
Staněk Václav KapitánHradec Králové
Syrůček StanislavDražkovice
Zahradník VlastimilPardubice
Vysočina team
Doležán NikolaChotěboř
Doležán Vladimír KapitánChotěboř
Jirásek PetrChotěboř
Musílek PetrChotěboř
Pleskač Jan ml.Libice nad Doubravou
Pleskač Jan st.Libice nad Doubravou

 


Copyright © 2013-2021, Rybářské žebříčky, z.s.