Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 72 termínů závodů
V minulosti zadáno 6065 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

 

 

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 

 

Celkové pořadí týmů pro období 01.01.2018 - 31.12.2018

 

PořadíJméno týmuJméno závodníkaBodyJméno druhého závodníkaBodyJméno třetího závodníkaBodyCelkové body týmu
1.Dream teamBartoněk Lukáš1Machatý David2Trnka Aleš47
2.Hungerfish teamChvála Petr3Chvála Jan10Kopa Stanislav1730
3.Vysočina teamMusílek Petr7Jirásek Petr11Melichar Tomáš1432
4.VeterániVrba Tomáš15Syrůček Stanislav26Bareš Vladimír2869
5.Jizera 24Zeman Luboš12Man Bohuslav25Vojtěch Václav4077
6.Fanatik Fishing teamBrodský Michal8Petružálek Jiří20Řehák Václav6088
7.Black Fish teamVlček Petr9Říčař David44Bařinka Tomáš49102
8.Poseidon fishing club OpočnoHladík Tomáš15Vašíček Zdeněk22Dvořák Oldřich66103
9.Středočeši fishing teamDydňanský Roman33Havlíček Stanislav34Smítka Radek44111
10.Rebels teamVáňa Tomáš35Charvát Lukáš41Dědík Vladimír49125
11.KrmičiPekař Jaroslav43Tošer Jaroslav46Slavík Alexej47136
12.NovotňáciNovotný Jiří27Novotná Jaroslava53Novotná Pavlína57137
13.Pohoda teamOndráček Kamil36Hos Martin47Unzeitig Bohuslav69152
14.SkaliceToman Petr91Šourek Rudolf93Šourková Marie111295

 

 

Týmy, které nebylo možné vyhodnotit.

Týmy nejsou hodnoceny z tohoto důvodů

  1. Nelze dopočítat umístění druhého nebo třetího závodníka z týmu z důvodu neexistence výsledku v celostátním žebříku

 

Jméno týmuJméno závodníkaBodyJméno druhého závodníkaBodyJméno třetího závodníkaBodyCelkové body týmu

 

 

Soupisky jednotlivých týmů

 

Black Fish team
Bařinka TomášTýniště nad Orlicí
Ludvík Tomáš ml.Žamberk
Mačo JiříSlatina nad Zdobnicí
Novák ZdeněkTýniště nad Orlicí
Říčař DavidZdelov
Šabata Jiří KapitánSvatý Mikuláš
Tobiášek LadislavTýniště nad Orlicí
Vlček PetrČastolovice
Dream team
Aleksandrová AlenaHradec Králové
Bartoněk LukášPředměřice nad Labem
Bartoňková KatarínaPředměřice nad Labem
Bartoňková PetraPředměřice nad Labem
Kupka TomášHradec Králové
Machatý DavidJaroměř
Pazderka AdamHradec Králové
Pišl JanTřesovice
Trnka Aleš KapitánTřesovice
Fanatik Fishing team
Brodský Michal KapitánHradec Králové
Hencel JiříPolice nad Metují
Petružálek JiříPlotiště nad Labem
Petružálková AnetPlotiště nad Labem
Řehák VáclavPolice nad Metují

 

Hungerfish team
Chvála JanSezemice
Chvála Petr KapitánSezemice
Chválová LubicaSezemice
Kopa StanislavMoravičany
Šrámek PatrikOpočínek
Šrámek PetrOpočínek
Štarman JiříStaré Jesenčany
Jizera 24
Houser OtakarVšechlapy
Mádle RadekHořice v Podkrkonoší
Man BohuslavHořice v Podkrkonoší
Tobolka DanielNechanice
Vojtěch Václav KapitánMlázovice
Zeman LubošSemily
Krmiči
Gryč JanPřibyslav
Maršík JanPelhřimov
Pekař JaroslavKamenice nad Lipou
Slavík Alexej KapitánVilémov
Tošer JaroslavÚstrašín

 

Novotňáci
Novotná JaroslavaZámrsk
Novotná LenkaZámrsk
Novotná PavlínaZámrsk
Novotný Jiří KapitánZámrsk
Novotný PetrZámrsk
Pohoda team
Hos MartinOtín
Ondráček KamilŽďár nad Sázavou
Pavelka JosefTřebíč
Rambousek StanislavTřebíč
Unzeitig Bohuslav KapitánŽďár nad Sázavou
Poseidon fishing club Opočno
Andrž LadislavBolehošť
Dvořák OldřichMělčany
Hladík TomášDobruška
Krobot JiříDolní Čermná
Vašíček Zdeněk KapitánOpočno

 

Rebels team
Dědík VladimírBašť
Charvát LukášČernčice
Váňa Tomáš KapitánZlosyň
Skalice
Bláha TomášRožmitál pod Třemšínem
Schwarzová IvanaRožmitál pod Třemšínem
Šourek Rudolf KapitánRožmitál pod Třemšínem
Šourková KarolínaRožmitál pod Třemšínem
Šourková MarieRožmitál pod Třemšínem
Toman PetrRožmitál pod Třemšínem
Středočeši fishing team
Benda PavelMělník
Dydňanský Roman KapitánVrbno
Havlíček StanislavMělník
Kubát JiříÚvaly
Smítka RadekBolina

 

Veteráni
Bareš VladimírSlepotice
Gančarčík KarelPardubice
Kondras PřemyslPardubice
Staněk VáclavHradec Králové
Syrůček Stanislav KapitánDražkovice
Vrba TomášSvítkov
Vysočina team
Doležán NikolaDačice
Doležán VladimírChotěboř
Jirásek Petr KapitánChotěboř
Melichar Tomᚎďár nad Sázavou
Musílek PetrChotěboř
Polovic LadislavŽďár nad Sázavou

 


Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.