Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 149 termínů závodů
V minulosti zadáno 7372 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

 

 

 | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 

 

Celkové pořadí týmů pro období 01.01.2020 - 31.12.2020

 

PořadíJméno týmuJméno závodníkaBodyJméno druhého závodníkaBodyJméno třetího závodníkaBodyCelkové body týmu
1.BezrybkyMackura Zdeněk8Záhora Petr11Perout Josef1433
2.Hungerfish teamChvála Petr3Šrámek Petr12Chvála Jan2641
3.Gold Fish teamJiříček Jaroslav2Kubec Tomáš13Synek Martin3449
4.Jizera 24Man Bohuslav18Franěk Robert19Stuchlík Jiří2360
5.Msk Mnichovo HradištěKočí Josef9Černý Jindřich16Hybner Pavel3661
6.Středočeši fishing team MAVERHavlíček Stanislav1Dydňanský Roman21Benda Pavel5880
6.Rybářský ráj Hradec KrálovéTrnka Aleš17Bartoněk Lukáš29Pišl Jan3480
8.Torpedo teamNovotný Jiří27Novotná Pavlína28Novotná Jaroslava45100
9.Rebels teamCharvát Lukáš6Porazík Václav47Váňa Tomáš48101
10.VeterániBareš Vladimír20Syrůček Stanislav30Zahradník Vlastimil71121
11.Poseidon fishing club OpočnoHladík Tomáš42Brodský Michal55Dvořák Oldřich56153
12.Vysočina teamDoležán Vladimír41Doležán Nikola53Pleskač Jan ml.64158
13.Podorlické vydryMrvečka Patrik7Šupol Petr77Mrvečka Petr83167
14.Black Fish teamKratochvíl Jakub51Poslušný Josef ml.54Novák Zdeněk66171
15.J.D.J. Fish TeamKrobot Jiří39Říčař David68Mačo Jiří91198
16.Pohoda teamUnzeitig Bohuslav82Ondráček Kamil95Hos Martin126303
17.Starší a neklidníKadlec František107Pásler Vlastimil118Hencel Jiří127352

 

 

Týmy, které nebylo možné vyhodnotit.

Týmy nejsou hodnoceny z tohoto důvodů

  1. Nelze dopočítat umístění druhého nebo třetího závodníka z týmu z důvodu neexistence výsledku v celostátním žebříku

 

Jméno týmuJméno závodníkaBodyJméno druhého závodníkaBodyJméno třetího závodníkaBodyCelkové body týmu

 

 

Soupisky jednotlivých týmů

 

Bezrybky
Mackura ZdeněkPernink
Perout JosefPerštejn
Záhora PetrBžany
Black Fish team
Kratochvíl JakubHradec Králové
Novák ZdeněkTýniště nad Orlicí
Poslušný Josef ml.Lípa nad Orlicí
Šabata Jiří KapitánSvatý Mikuláš
Vlček PetrČastolovice
Gold Fish team
Hájek VladimírDobříkov
Jiříček JaroslavVysoké Mýto
Kubec Tomáš KapitánLanškroun
Synek MartinChoceň

 

Hungerfish team
Chvála JanSezemice
Chvála Petr KapitánSezemice
Chválová LubicaSezemice
Kopa StanislavMoravičany
Šrámek PetrOpočínek
Štarman JiříStaré Jesenčany
J.D.J. Fish Team
Čepelka RudolfTýniště nad Orlicí
Krobot JiříDolní Čermná
Mačo Jiří KapitánSlatina nad Zdobnicí
Říčař DavidZdelov
Jizera 24
Franěk RobertTrutnov
Jón RichardChlum
Man BohuslavHořice v Podkrkonoší
Stuchlík JiříNová Paka
Vojtěch Václav KapitánMlázovice
Zeman LubošSemily

 

Msk Mnichovo Hradiště
Černý JindřichMnichovo Hradiště
Hybner PavelMnichovo Hradiště
Kočí Josef KapitánMnichovo Hradiště
Podorlické vydry
Mrvečka PatrikTýniště nad Orlicí
Mrvečka Petr KapitánTýniště nad Orlicí
Šupol MIchalRychnov nad Kněžnou
Šupol PetrLibišany
Pohoda team
Hos MartinOtín
Ondráček KamilŽďár nad Sázavou
Rambousek StanislavTřebíč
Unzeitig Bohuslav KapitánŽďár nad Sázavou

 

Poseidon fishing club Opočno
Brodský MichalHradec Králové
Dvořák OldřichMělčany
Hladík TomášDobruška
Vašíček Zdeněk KapitánOpočno
Rebels team
Dědík VladimírBašť
Charvát LukášČernčice
Porazík VáclavKolešov
Váňa Tomáš KapitánZlosyň
Rybářský ráj Hradec Králové
Aleksandrová AlenaHradec Králové
Bartoněk LukášPředměřice nad Labem
Pišl JanTřesovice
Trnka Aleš KapitánTřesovice

 

Starší a neklidní
Hencel JiříPolice nad Metují
Kadlec FrantišekZlíč
Pásler VlastimilSpyta
Řehák Václav KapitánPolice nad Metují
Středočeši fishing team MAVER
Benda PavelMělník
Černý JiříÚvaly
Dydňanský RomanVrbno
Havlíček StanislavMělník
Kubát JiříÚvaly
Smítka Radek KapitánBolina
Torpedo team
Novotná JaroslavaZámrsk
Novotná PavlínaZámrsk
Novotný Jiří KapitánZámrsk
Novotný PetrZámrsk

 

Veteráni
Bareš VladimírSlepotice
Staněk VáclavHradec Králové
Syrůček Stanislav KapitánDražkovice
Zahradník VlastimilVysoké Mýto
Vysočina team
Doležán NikolaChotěboř
Doležán Vladimír KapitánChotěboř
Jirásek PetrChotěboř
Musílek PetrChotěboř
Pleskač Jan ml.Libice nad Doubravou
Pleskač Jan st.Libice nad Doubravou

 


Copyright © 2013-2020, Rybářské žebříčky, z.s.