Závody
Seznam závodu pro 2021 - Kraj Pardubický
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Září 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
04.09.2021 | Sobota |
N
Luže - Pardubický Název: Rybářské závody dvojic |
||
04.09.2021 | Sobota |
N
Svitavy - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
04.09.2021 | Sobota |
N
Lázně Bohdaneč - Pardubický Název: Master Cup |
||
04.09.2021 | Sobota |
N
Luže - Pardubický Název: Rybářské závody dvojic |
||
05.09.2021 | Neděle |
N
Choceň mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
05.09.2021 | Neděle |
N
Choceň mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
11.09.2021 | Sobota |
N
Uhersko OBSAZENO - Pardubický Název: Rybářské závody Uhersko - Horní rybník OBSAZENO |
||
11.09.2021 | Sobota |
N
Medlešice - Pardubický Název: II.Medlešická Udice VOLNÁ MÍSTA!!! |
||
12.09.2021 | Neděle |
N
Medlešice ženy - Pardubický Název: II.Medlešická Udička ŽENY (VOLNÁ MÍSTA!!!!) |
||
12.09.2021 | Neděle |
N
Medlešice mládež - Pardubický Název: II.Medlešická Udička DĚTI (VOLNÁ MÍSTA !!!) |
||
18.09.2021 | Sobota |
N
Dřenice - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
18.09.2021 | Sobota |
N
Skuteč (Štěpánov) - Pardubický Název: Memoriál Františka Lorence |
||
18.09.2021 | Sobota |
N
Lukavice u Letohradu - Pardubický Název: O živého čuníka - XV. ročník |
||
18.09.2021 | Sobota |
N
Choceň - Tichá Orlice (Peliny) - Pardubický Název: O pohár starosty města Chocně |
||
18.09.2021 | Sobota |
N
Svitavy - senioři - Pardubický Název: Rybářské závody seniorů |
||
18.09.2021 | Sobota |
N
Svitavy - senioři - Pardubický Název: Rybářské závody seniorů |
||
18.09.2021 | Sobota |
N
Lukavice u Letohradu - Pardubický Název: O živého čuníka - XV. ročník |
||
19.09.2021 | Neděle |
N
Slatiňany - Kunčí - Pardubický Název: Rybářské závody o Pohár starosty Města Slatiňany |
||
25.09.2021 | Sobota |
N
Drozdice - Pardubický Název: Memoriál Honzy Švandy |
||
25.09.2021 | Sobota |
N
Česká Třebová - Pardubický Název: Cejnobití |
||
25.09.2021 | Sobota |
N
Hrobice - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
25.09.2021 | Sobota |
N
Chuchel - Pardubický Název: Rybářské závody Chuchel |
||
28.09.2021 | Úterý |
N
Lázně Bohdaneč - Pardubický Název: Běloba CUP 2021 |