Závody
Seznam závodů pro datum 28.5.2022 - Závody žen
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Květen 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
28.05.2022 | Sobota |
N
Pokojov - Vysočina Název: Pokojovsky kapr |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Lysá nad Labem - mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
MEDLEŠICE DOSPĚLÍ VOLNÁ MÍSTA !!! - Pardubický Název: III.Medlešická Udice |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Solnice - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký Název: 14. ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ - O PUTOVNÍ POHÁR KS-FISH - 1. KOLO |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Holice - Pardubický Název: TRADIČNÍ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY V HOLICÍCH |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Kácov - Středočeský Název: Noční rybářské závody - Kácov 2022 |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Lukavice u Letohradu - Pardubický Název: O živého čuníka - XV. ročník |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Vranovská Ves mládež - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Protivín - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Vojice - Královéhradecký Název: Vojický kapr |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Vstiš - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Moravský Krumlov - Jihomoravský Název: "Krumlovská 24 hodinovka" jarní |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Telce - Ústecký Název: 11.Ročník Chy-tep cap Telce 2022 |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Miletín - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Dobroměřice - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Dobroměřice mládež - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Rožďalovice,obec Hasina - Středočeský Název: 4.Veřejný závod rybník,,Babínek" Rožďalovice |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Dobrá voda u Březnice - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Lednice - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Lednice - mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Šlapanice mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Trutnov - Královéhradecký Název: Peklo |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Bělá pod Bezdězem - Středočeský Název: Rybářské závody pouze pro členy MO |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Hostěradice - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Kostelec nad Orlicí - Královéhradecký Název: Kostelecké přehrádky |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Studénky - Vysočina Název: STUDÝNSKÝ ČERVEŇÁK |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Markovice - mládež - Pardubický Název: MARKOVICKÝ HÁČEK |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Dražíč - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Kroměříž - Zlínský Název: Rybářské závody na revíru ŠLAJZA |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Ledenice - mládež - Jihočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Slavkov u Brna - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Veliká Ves mládež - Ústecký Název: Dětský závod |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Hřebeč - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Heřmanova Huť - Plzeňský Název: Rybářské závody Heřmanova Huť |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Tursko - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Týnec - Jihomoravský Název: Jarní rybářské závody |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Čkyně - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Pustějov - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Kladruby - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Štěpánov - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
28.05.2022 | Sobota | N - Pardubický | ||
28.05.2022 | Sobota | N - Pardubický | ||
28.05.2022 | Sobota |
N
Bělá pod Bezdězem - Středočeský Název: Rybářské závody pouze pro členy MO |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Protivín - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Týnec - Jihomoravský Název: Jarní rybářské závody |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Kladruby - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Protivín - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
28.05.2022 | Sobota |
N
Protivín - Jihočeský Název: Rybářské závody |