Závody
Seznam závodů pro datum 13.6.2020
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Červen 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
13.06.2020 | Sobota |
N
Humpolec mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
13.06.2020 | Sobota |
N
Humpolec - Vysočina Název: o 100 kg prase |
||
13.06.2020 | Sobota |
N
Dřenice - mládež OBSAZENO - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
13.06.2020 | Sobota |
N
Štěchovice - mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
13.06.2020 | Sobota |
N
Moravský Krumlov - Jihomoravský Název: Rybářské závody 2020 |
||
13.06.2020 | Sobota |
N
Míčov - Pardubický Název: V. MÍČOVSKÉ UDICE |
||
13.06.2020 | Sobota |
N
Mladá Boleslav - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
13.06.2020 | Sobota |
N
BLÍŽEJOV - Plzeňský Název: Memorial Jardy Sekereše |
||
13.06.2020 | Sobota |
N
Klapý - Ústecký Název: ročník rybářské závody |
||
13.06.2020 | Sobota |
N
Mileč - Plzeňský Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR |
||
13.06.2020 | Sobota |
N
Varvažov - mládež - Ústecký Název: Dětské rybářské závody |
||
13.06.2020 | Sobota |
N
Kostelní Radouň - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
13.06.2020 | Sobota |
N
Telce - Ústecký Název: CHY - TEP CUP TELCE |
||
13.06.2020 | Sobota |
N
Telce mládež - Ústecký Název: CHY - TEP CUP TELCE mládež |
||
13.06.2020 | Sobota |
N
Žarošice - Jihomoravský Název: rybářské závody na Klášově |
||
13.06.2020 | Sobota |
N
Jenišov - Karlovarský Název: bambus cup XI. ročník |
||
13.06.2020 | Sobota |
N
Hostinné - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
13.06.2020 | Sobota |
N
Skuhrov nad Bělou - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
13.06.2020 | Sobota |
N
Bylany - Středočeský Název: Rybářské závody Bylany 2020 |
||
13.06.2020 | Sobota |
N
Dolní Bousov mládež - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
13.06.2020 | Sobota |
N
Hlinsko - mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
13.06.2020 | Sobota |
N
Chata Hubertka - Vysočina Název: Pstruhové závody |
||
13.06.2020 | Sobota |
N
Velký Osek mládež - Středočeský Název: Velkoosecký trojzubec |
||
13.06.2020 | Sobota |
N
Mileč - Plzeňský Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR |
||
13.06.2020 | Sobota |
N
Hostinné - Královéhradecký Název: Rybářské závody |